Punk Portál >> Fórum >> Politika >> Gyurcsány
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Jó lesz-e, vagy nem?

Elejére << Előző < ... 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 ... > Következő >> Végére

© wodenválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-10 12:05:28 (1176)
az erőművek is gázzal működnek. ha nincs ( korlátozás ) akkor szénnel, de az drágább és a különbözet a hőszolg. nem terheli át. bár igy is baszott drága a távfűtés.
[előzmény (1175)]

© nyuszifulválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-10 11:47:20 (1175)
Valaki nem tudja h az állam miért szál be a gáz árába, mert nekünk távfűtésünk van és abba egy kibaszott garassal nem szál be, pedig az is kurva drága.

© [SZEM]gulliver.huválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-10 08:46:09 (1174)
Mindenesetre sokat segítene, ha a mi kis "gázosaink" nem adnák pár százalékkal nagyobb haszonkulccsal a gázt nálunk, mint "odahaza. Itt lehet...(?!?!?!)
[előzmény (1173)]

© knoxvilleválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-10 04:10:18 (1173)
szerintem a gázár dolgot nemkéne állandóan felhozni...nem lehetünk hatással a gázár globális változására, túl kis ország vagyunk ehhez..senki nem tudta előre hogy ilyen mértékben fog emelkedni világszinten (nem akarok bevédeni senkit, csak ha tárgyilagosak akarunk lenni ezt sem árt hozzátenni)

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-10 02:01:19 (1172)
Gyurcsany nagyon ravasz gyerek.
Nagyot jatszott, de nagyon rosszul sulhet el a dolog.
Lehetetlen, hogy a Fidesz polgari korei megengedik neki ezt.
Azok akar a sajat Orbanjukat is eltapossak.
Komolyan.
Ezek a komcsik az eletukkel jatszanak!
Nem hiszik?
Majd meglatjak!
En meg csak rohogok.
Mit tehetnek meg?


© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-09 14:23:10 (1171)
A viták után beült ez a mocsok a TV1 reggeli műsorába. Aztán elkezdte szótagolni, hogy: nem fog egy man-dul-la-mű-tét há-rom-száz-e-zer-be ke-rül-ni. A bunkó lefizetett Pallagi Ferenc erre nem cspta le a magas labdát, hogy faszfej úr, ezt már hallottuk a Lendvai komcsi playmate-től ebben a stílusban a gázárakról, tehát, akkor egy mandulaműtét ennyibe fog kerülni?, henem fényesre nyalta a maffiózó valagát a bugyuta semmi-kérdéseivel.

© dalmaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-08 12:51:39 (1170)
benne vagyok egy politikai párt szövetségébe...de ott is én vagyok a "fekete bárány"... igen,szoktunk plakátolni...
[előzmény (1168)]

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-08 12:49:48 (1169)
rendkívül intelligens emberek lehetnek.
[előzmény (1167)]

© Crash Wagonválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-08 12:45:29 (1168)
az mit jelent, hogy politikai körökben mozogsz? néha nagyokat plakátolsz a pajtásaiddal?
[előzmény (1167)]

© dalmaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-08 12:40:19 (1167)
van fogalmam a politológiáról,mivel ismerek politológusokat ill.jó magam politikai körökben mozgok...

attól h.valaki politológiát tanul nyugodtan lehet például független,anarchista,liberális,kommunista stb.
[előzmény (1157)]

© Crash Wagonválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-08 11:41:39 (1166)
Tisztelt látogatóink!

A kampánycsend idején a fórumok nem elérhetők.
Vasárnap 19 órától ismét várjuk Önöket.

Tisztelettel:

PUNK PORTAL

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-08 11:34:28 (1165)
Hát ennek örülök, hogy ilyen klassz kis vitát generált a hozzászólásom, de viszont a nevem moDoros, te kis panelproli bolsibérenc.
De amúgy tök vicceseket írtok, de szerintem túlságosan önállóan kezelitek a politikát, nem kéne ennyire külön figyelni a társadalom egészétől, végül is a politikusok is csak közülünk kerülnek ki, pont ugyanolyan emberek, mint mi, és nem valami földönkívűli megszálló hatalom helytartói. Abban nem kételkedem, hogy a politikusok legtöbbjének ugyanazok az ambiciói, céljai, mint egy átlag polgárnak. Sajnos.
[előzmény (1164)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-08 11:13:07 (1164)
mibe kötöttem bele? asszem a kapcsán irtam hogy az olyan hozzászólások mint amit a motoros irt teljesen feleslegesek bármi is a céljuk. és ettől hol kanyarodtunk el?
a választás megreformálása meg egy általános gondolat. nem azért van mert ide vagy oda húzok. az meg hogy nem szimpatizálok a fidesszel az nem kifejezetten személyes tapasztalatokra épít. egyszerűen egyes politikusok viselkedése, reakció nem szimpatikusak. ez asszem azért nem kifejezetten politikai jellegű nem szimpatizálás. csabi is leirt pár dolgot ami alapján inkább ugye bizonyos személyek tűnhetnek ellenszenvesnek.
a cigók meg egyértelműn a megvesztegetett szavazókhoz tartoznak. mondthatnám hogy buták, de nem szeretném ha hétvégén kirabolnák otthon a kérót... :-) amúgymeg úgyanúgy ott vannak az esztergomi nyugdíjasok aki karácsonyi megyes tamás szaloncukorért és egy vásárlási utalványért adják oda a kopogtató cédulát. ilyenek mindigis lesznek. ezért lenne indokolt egy szavazási reform ami ugye a valóságban nem kivitelezhető!
[előzmény (1162)]

© gergválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-08 10:32:13 (1163)
majd a dühödt panelprolik eldöntik a választásokat

© localheroválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-08 10:17:21 (1162)
az a gond veled, tartom még mindíg, hogy belekötsz valamibe, utána meg szándékosan elkanyarodsz a dologtól...volt már rá példa párszor...
itt nem politikai reformokról van szó...de kibújt a szög a zsákból, mikor mondtad, hogy abszolúte nem szimpatizálsz a fidesszel, sőt...nincs is evvel semmi gond, a te szuverén döntésed, bár kíváncsi lennék arra az egetrengető személyes tapasztalatodra, ami ekkora csalódást okozott :) dorog mindíg is mszp-s volt, s az is marad, ez is teljesen érthető...
annyi csak a baj, hogy mindenki azért kötekszik itt észérvek nélkül, mert adott esetben a másik oldalon áll...nincs ezzel baj, de nem kell rögtön átreformálnod a választásokat...
ingyen tesco csomagot kapó, vagy 2000 ft fejében mszp-re szavazó cigányok nálad a buta, vagy a megfontolt szavazók táborába tartoznak?:)
[előzmény (1154)]

© localheroválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-08 10:09:58 (1161)
végre egy politikai gőg mentes, tisztánlátó gondolat...kb erről van szó, s ezt nagyon sokan nem látják, s nem is fogják, valószínűleg azért, mert max 56 volt az utolsó tételük töriből, vagy mert olyan közegben nőttek fel, ahol még azonosítani tudják ezt a helyzetet a régi vörös 'jóléttel'. sokan visszavágnak, hogy felesleges a múltba révedés, stb, de itthon ez igenis fontos, hogyha ugyanazok az arcok köszönnek vissza most is a hatalomból, mint akik már a rendszerváltás előtt is 'ügyeskedtek'...ettől függetlenül (sajnos) én biztos vagyok benne, hogy az mszp jön ki győztesen a választásokon...
[előzmény (1153)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-08 10:07:02 (1160)
a fidesz 4 éve alatt kevesebb volt jóval a költségvetési hiány és az államadósság, viszont sokkal kevésbé nőtt az életszinvonal. a fidesz úgy en bloc jobban kézben tartotta a dolgokat, mint az mszp, csak velük az volt a kurva nagy gáz, hogy nagyon kézben akarták tartani, és ezt meg is tették. végülis politikai szempontból semmi bajom nem volt a fidesz kormányzásával.tényleg biztosabb jövő látszott szerintem mindenki előtt. az mszp-nél sokkal jobban kézben tudták tartani a dolgokat. a baj velük igazából az hogy egy undorító mosckos bagázs, a Rogán Antallal, a Kövér Lászlóval meg a Répássy Róberttel az élen. Hát ilyen csürhe tényleg ne lehessenek már vezető pozicióban. Ez azért tényleg mindennek a teteje lenne. plusz volt pár érdekes húzásuk. ugye a kokárda kisajátítása, a választások előtt. ma már aki hordja márc. 15-én az biztos lehet benne hogy lefideszesezik. vagy ott van pl. az állandó buzizás, meg a sorozatos parasztságok, amiket szerintem egy párt nem igazán engedhetne meg magának. és akkor még nem beszéltünk a nemzet orvosáról Mikoláról, a KDNP góréjáról a Semjén Zsoltról. És persze itt van Orbán Viktor is, aki azért már bizonyított. Részt vett a rendszerváltásban, de amit utána csinált.... Ugye ő volt a legnagyobb liberális anno, amikor zengett a parlament a csuhások bekiabálásoktól, amikor a papokról volt szó, aztán meg amikor tönkre ment az MDF, és üres lett a jobboldal, hirtelen Viktorunk meglátta a dolgot, és átment, és keresztény-konzervatív nézeteket kezdett vallani. Aztán négy éve rájött hogy ez kevés, most már baloldali poltikával -a munka a legfontosabb- próbál választást nyerni. Na ez nekem a bajom a fidesszel, nem a kormányzása. Bár azért ők is kijátszották a Torgyánnak a mezőgazdaságot, csak azért hogy átadja azt a 13%-ot a második fordulóra...
[előzmény (1154)]

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-08 09:44:00 (1159)
mert kurvára ostoba és ez kurvára idegesít! :)
[előzmény (1158)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-08 09:43:06 (1158)
mért csak dalmát oltot bébi? :)
[előzmény (1157)]

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-08 09:38:09 (1157)
szívemből szóltál.

dalma: ha lenne akár egy halvány fingod is a politológiáról, nem hinném, hogy vörös csillagot hordanál, és marhaságokat pofáznál összevissza egy nyilvános fórumon a témában.

egyébként ha nem akarnék kurvára meggazdagodni, viccen kívül politológiára jelentkeztem volna, oda legalább fel is vennének. :)
[előzmény (1153)]

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-08 09:30:30 (1156)
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, ÜTLEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :'DDDDDDDDDDDDDDDD
[előzmény (1143)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-08 09:07:59 (1155)
ja,és nem én vagy te dönteném el a kérdéses esetben hogy valaki szavazóképes e hanem egy kérdőív egy teszt vagy ilyesmi. szerintem hasznos lenne. már csak statisztikai szempontból is! kiváncsi lennék dolgokra.
[előzmény (1153)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-08 09:05:31 (1154)
namost sokmindenre tudnék reagálni ezekből a dolgokból amiket irtál, de nem tudom hol kezdjem, úgyhogy nem is lesz rakció. tisztában vagyok vele hogy nem sok közöm van a politikához, de akkor is ez a véleményem. nem túl jó dolog ez a fajta demokrácia amikor bizonyos társadalmi csoportokra külön külön kell megpróbálni hatni!
azt se tudom ki mennyivel él rosszabbul, egyedül azt hogy nőtt az államadósság, meg hogy nem akartak nyilvánosságra hozni valami költségvetést. de most őszintén. az előző FIDESZ 4 év alatt csökkent az államadósság? mert ezt se tudom.
azt se tudom hogy mi a modja annak hogy ezt csökkentsék, de szerntem ezt nem tudja senki csak vannak ötletei a politikusoknak. szóval nem feltetétlenül kezdődnek úgy a jó dolgok hogy rögtön jó mindenkinek. de mivel pontosan senki nem tudja hogy mi a jó, így mi alapján döntsön az ember? arra meg én is kiváncsi leenék hogy mi lenne ha nem lenne kormányváltás.
ja és ha már ott tartunk hogy szerinted az a véleményem hogy nem normális aki a fideszre szavaz akkor annyit elmondok, hogy természetesen télleg egyáltalán nem szimpatizálok velük, sőt. de ezt az egészet nem politikai alapokra helyezném hanem teljesen másra, és soxor az is elég fontos!
[előzmény (1153)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-08 08:46:28 (1153)
már bocsáss meg, de nem neked vagy nekem, vagy akárkinek kell eldöntenie valakiről hogy normális-e avagy sem. mellesleg ahogy kiveszem a szavaidból, az már alapból nem normális aki a fideszre szavaz.

"rengeteg 'buta' embert maga mellé tud állítani a FIDESZ"

igen, valóban igazad van. csak az itt a bibi, hogy az államnak sokkal nagyobb az adóssága, mint bármikor a rendszerváltás után. és ennek közlését az emberekkel még csúsztatással a választások első fordulója után fogják csak nyilvánosságra hozni. az nem buta ember, aki átlát ezen a szitán?

kevesen mennek azért szavazni, mert valamelyik párt annyira megnyerő, vagy mert hasonló az ideológiájuk. sokkal inkább számít a vezető politikus, vagy éppen egy-egy dolog amit csinálnak. és ez persze fordítva is igy van. én azt mondtam eddig, hogy végülis mind1, ki nyer, és hogy végülis kormányt is felesleges váltani, legalább megtudnánk hogy mi lesz abból ha kétszer 4 évet kormányoz egy párt. de azt azért beláthatjuk, hogy az Mszp még mindig olyan emberekből áll, akik már ott voltak a rendszerváltás előtt, és még most is ott vannak. egy valamire való ország az ilyen embereket, eltiltotta a politikai szerepvállalástól. nekem a Gyurcsány helyében nem igazán lenne pofám egykori KISZ vezetőként, ma egy kapitalista országot kormányozni. de tudod van sok buta ember, aki azért szavaz az mszp-re mert utálja az Orbánt.... Én pl. az Orbánt csipázom legkevésbé a pártvezetők közül, de abban azért teljes mértékben igaza van, hogy az ország helyzete sokkal szarabb mint 4 éve. az már megint más kérdés, hogy amit megigért annak a negyede megvalósíthatatlan, mert összeomlana a gazdaság. na már most a monológom lényege tehát az lenne, hogy nem neked kéne lebutázni valakit, mert ahogy olvasgatom, azért Te sem a politikai tanulmányok, és újságok olvasgatásával töltöd az időd, és ahogy már említetted, nagyon keveset tudsz arról hogy mi folyik az országban, szóval ilyen alapon nem is nagyon kéne belemenned, mert ami nem megy, azt nem kell eröltetni. hidd el a sok "buta" (akár mszp-s, akár fideszes) embernek van annyi élettapasztalata, amennyi neked az életben nem lesz, és semmivel sem kevesebbek mint Te. el kell fogadni minden ember döntését, örülj neki hogy legalább a lehetőséged megvan arra hogy szavazz, akár elmész akár nem. az idősebbek meg erre vártak egész életükben hogy arra szavazzanak akire akarnak, azt hiszem akármilyen buta emberek is, inkább megilleti őket ennek a joga mint Téged, akinek még amúgysincs fingja a dolgokról.
[előzmény (1147)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-08 08:36:26 (1152)
én nem kampányolok. távol álljon tőlem!
[előzmény (1151)]

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-08 08:35:01 (1151)
Be lehet fejezni. Kampánycsend van a picsába is!!!!!!!!!!! : )

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-08 08:22:40 (1150)
szerintem meg sokkal kevesebb embernek kellene érdemben politizálnia! pl. a minap egy félrészeg erdélyi magyar árus próbált meggyőzni a buszon pár csajt hogy a Viktorra kell szavazni mert más megoldás nincs, aztán mikor a lányok mondták hogy ők még nem tudják kire szavaznak a faszi magából kikelve hadonászott és láthatóan teljesen kivolt.
óvatosan kell bánni ám manapság a kampánnyal mert visszaüthet de nagyon!ha most nyer a FIDESZ 4 év múlva lesz akkora bazmegolás hogy csak na. Bőven tettek most igéreteket amiből van mit nem betartani.
[előzmény (1149)]

© dalmaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-07 21:09:40 (1149)
maximálisan igazad van!

a fidesz nemcsak a jelenlegi kormányt hibáztatja,hanem a rendszereváltás előtti időszakot is;és abban igazat adok gyurcsánynak h.ne a múlton rágódjunk,hanem haladjunk előre!mondjuk az is igaz,h.aki letgadja a múltját,annak nincs jövője...

szerintem politológiát kellene tanítani az iskolákban!
[előzmény (1147)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-07 21:00:23 (1148)
az jutott az eszembe, hogy anno az USA beli választások kapcsán felkerült egy táblázat a netre amiben az amerikaiak IQ-ja államonkánt átlagban volt feltüntetve, és mellette az állam által választott jelölt neve szerepelt, és az alacsony átlaginteligenciájú helyeken mindenhol Bush neve szerepelt.
mondjuk azt is tudni kell hogy hogyan kell meggyőzni ezeket az embereket. ez már télleg nem politika...
[előzmény (1147)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-07 20:52:22 (1147)
hát nevetségesen hangzik ez a teszt ötlet, de szerintem maximálisan indokolt. rengeteg 'buta' embert maga mellé tud állítani a FIDESZ a rosszabbul élünk kampánnyal, mert ugye van aki tényleg rosszabbul él és akkor mivel felkinálják a lehetőséget, nem haboznak az államot okolni saját sorsuk miatt. ez nem helyes. sokan ahelyett hogy magukban keresnék a hibát a politikát okolják egyes dolgok miatt. azok az emberek akik ezt nem képesek felfogni, szerintem nem alkalmasak arra hogy esetleg mások sorsáról döntsenek amikor a sajátjukról sem tudnak. szóval tuti megreformálnám A 'SZAVAZÁS' fogalmát. persze akkor azt is lehet mondani hogy ugye a társadalom részei ezek az emberek is és aki meg tudja őket győzni annak majd a neve mellett ott lesznek a tőlük kapott szavazatok, de mégis az lenne a jó ha értelmes emberek döntenének a sorsunkról! lehet hülyeség, de biztos van ebben valami.... vagy nem???
[előzmény (1145)]



Elejére << Előző < ... 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 ... > Következő >> Végére