Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> Don't Say A Word
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Csepel HC

Elejére << Előző < ... 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 ... > Következő >> Végére

© dvoriválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-20 09:25:04 (581)
micsoda terror van itt

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-20 00:46:53 (580)
...válaszolj okosan!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-20 00:42:23 (579)
© GBR válasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-17 17:21:17 (547)
.....Biggie tényleg nagyvonalú volt mert még a falról is leszedte a szőnyeget ill még mindig tartozik nekem egy póló árával,ha gondoljátok álltalában az együttes koncertjein ill próbáin megtalálható vagyok...koncertek megtekinthetőek a myspace.cpm/dontsayawordhc lapon ill ajánlom akkor a május 11 egri koncertet ahol torrentével is rendezhetitek a nézeteltéréseiteket.....

Kinek a szőnyegéről van szó?
[előzmény (571)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-20 00:21:24 (578)
Szóval te egy ilyen "agresszív" gyerek vagy mi?
Valószínű azért játszol a Don't say-ben nem?
Ez egy agresszív zenekar?
Ne nevettessél már!Most tényleg?
Általában mindenkit megversz,csak senki nem látja ugye?

Ahogy elnézem az egész zenekarból(ha jól tippelek)a dobosnak van valami vér a pucájában.

Amúgy meg ha ekkora hardcore arc vagy miért nem ismerjük egymást,jártál te régebben,mondjuk 5-10 éve koncertekre,úgy értem hardcore koncertekre?
Vagy a Sunci nevű illetőt miért nem ismerem,régebbi hc. koncertekről?Érdekes.
Azért megemlíteném,az Aljas indokból nevű zenekart(a Hold true elődje),amiből ismerhetik a dobosotokat,tehát egyedül neki van köze bármihez is,ez viszont tény.

Itt mindenki mindent tud,mindenki kemény,mindenki kurva nagy hardcore-nak tekinti magát.

Mire föl?
Mire föl?

Pár éve hallgatgatjátok a buzi kis zenekaraitokat,fingotok sincs semmiről,főleg nem az utcai életről,ami a hardcore bölcsőjének is tekinthető egyéb szubkultúrákkal azonos módon,anyu-apu pénzén éltek,iskolába jártok(ami nem baj persze)és előadjátok a kemény-utcaembert akár itt akár a színpadon?
Ébredjetek már föl ecsém!

A HARDCORE VALÓJÁBAN MINDAZ AMITŐL TI UNDORODTOK ÉS AMIT MEGVETTEK.
MIKOR SEGÍTETTETEK EMBERTÁRSAITOKON?MIKOR SZERVEZTETEK GYŰJTÉST CSÖVESEKNEK BETEGEKNEK,RÁSZORULÓKNAK?
MIKOR OSZTOTTATOK ÉTELT,VAGY TETTETEK BÁRMI POZITÍV DOLGOT?

El kéne olvasnotok pl. a Sick of it all-Just look around szövegét és felfogni,az HARDCORE TI NEM!

Deszkás meg egyéb kurva divatos ruhákat-cipőket hordani,gitárt vagy dobot venni,színpadra állni,szép neveket,hangzatos koncertcímeket,vagy bármilyen zenét csinálni bárki tud,ettől még ugyanúgy közötök sincs semmilyen hardcore szellemiséghez.

Sőt még attól sem ha "agresszív" szövegeket írsz,mert aki agresszív az nem szövegel hanem cselekszik.
Mint ahogy az igazi hardcore emberek,mert nagy nagy tévedés,hogy a hardcore az csak zene,a hardcore vagy szívből jön,vagy nincs,hiába is erőlteted.

Divatemberek vagytok(mély tisztelet a néhány kivételnek!).

Ti csak utánozzátok a hardcore emberek zenéjét,de fogalmatok sincs mi az az összetartás,kiállni egymásért,az elnyomottakért,az igazi EMBERI ÉRTÉKEKÉRT amit a színházatokkal teljesen elnyomtok.

Szóval ne magyarázzál már nekem a hardcoreról te hülyegyerek!


[előzmény (571)]

© mezoválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-19 23:32:51 (577)
csak akkor ha nem kaptátok meg a mailem.

© mezoválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-19 23:31:03 (576)
Skacok (dsaw) valaki írjon nekem a mezo_ur@freemail.hu -ra free efst miatt.

© torrenteválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-19 21:55:22 (575)
Flegma neked a nénikéd térde kalácsa :-)
[előzmény (573)]

© Gulabválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-19 18:50:16 (574)
mostanaban, bocsi

© Gulabválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-19 18:49:56 (573)
nagyon flegmak vagytok ostanaban az uj arcokkal. Foleg te Torrente.

© Agnostic frontválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-19 15:35:57 (572)
Hello!Budapesti oi zenekarba keresünk dobost!Lényeg h ne kezdő legyen! eleinte feldolgozások de vannak saját számok is!
Msn:eta.punk@citromail.hu vagy csallio@citromail.hu

© GBRválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-19 12:19:52 (571)
hát figy, még mindig úgy érzem hogy teljsen segítőkészen álltam hozzád és te viselkedtél agresszívan, de teljesen mind1...a hardcore zene meg agresszív zene ha tetszik ha nem.De még mindig nem tudom hogy ki vagy..
[előzmény (568)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-19 11:36:18 (570)
A vitatkozásról én már nemtom mennyivel lejjebb elmondtam,hogy nem akarok.
Minden esetre amit most mondtál(vagy az a Sunci mindta),elgondolkodtató,még a végén kiderül,hogy jól kérdeztem az elején.
[előzmény (569)]

© torrenteválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-19 11:32:42 (569)
Nem játszottunk még a black machine-ben, elvileg júniusban megyünk.
A zenekar belső dolgaira valóban nincs rálátásom és az is igaz, hogy nem találkozom túl gyakran a srácokkal, sajnos. Viszont telefonon gyakran beszélünk, Sunci pont tegnap este hívott fel, mert hallotta, hogy mi megy itt. Elmondta, hogy Biggie egyedül a Minden nap c. számot írta, így igazad van, az ő számával IS nevezett a zenekar. Az viszont nem igaz, hogy idegen tollakkal ékeskednének a srácok, ugyanis a többi számot ők hozták össze. Egyébként Sunci azt mondta, vasárnap rászánja az időt, elmegy netezni és mindent megoszt az érdeklődőkkel itt a fórumon.
Addig meg fölösleges vitatkozni, úgyh peace!
[előzmény (565)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-19 11:30:45 (568)
..és ha ennyit még megengedsz:Torrente felnőttember,ne te mond meg,hogy mikor kivel,mit és hol rendezzen le és mit,főleg ne bíráskodjál,és ez rám is igaz.
Kinek hiszed te magadat,hogy embereket felszólítasz,hogy ekkor és akkor ide és oda menjetek verekedni?
Mi vagy te provokatőr,ezt tanítják?Nézd meg írásodban hányszor írtál ilyen és ehez hasonló,(Pontatlanúl Idézlek!): "ez lesz az lesz","letépjük a karod",Gyere le egerbe és rendezzétek le!"
Szóval én úgy érzem,hogy te szítani szeretnéd az erőszakot,és ez nem jó.
Milyen zenész vagy te?Támogatod az erőszakot?

Szóval szerintem,provokálsz bíráskodsz uszítasz.Ez elég szar,azon kívül,hogy másokat próbálsz lejáratni,ok nélkül.
Antiszociális gondolkodásmódra utal,ami előbb-utóbb gonoszkodáshoz vezet,mint amit most csinálsz.

Ez az én meglátásom.
Amennyiben ezzel nem értesz egyet,megkérlek szépen ne is válaszolj,én sem fogok.
[előzmény (547)]

© GBRválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-19 11:26:50 (567)
Már megint nem értem hogy mit kötözködsz????
[előzmény (566)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-19 11:18:19 (566)
Forgiven but not forgotten.
[előzmény (560)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-19 11:15:02 (565)
Ha a Tango,akkor csak Pesten találkozhattunk,csak az a kérdés hol?
Asszem egyszer ti is játszottatok a Black machine-ban nem?Vagy csak keverem,de nekem úgy rémlik...

Visszatérve,szerintem más az ami flegmának tűnik(mint az én hozzászólásaim),és más az mikor valaki tényleg úgy válaszol mert félreértelmezi a dolgokat,vagy semmit nem tud róla de azért mondjamondjamondjamondjamondja....
Ezt nem konkrétan rád,hanem mindenkire értem most.Mert ha megnézed csupa olyan ember állt le vitatkozni akiknek szerintem fingjuk nincs a zenekar belső alakulásáról,mint mondjuk a közeli barároknak,vágod?
Az,hogy minden nap vagy pedig minden koncerten találkozni(tehát naponta v. havonta)kicsit más,remélem ezzel te is egyetértesz!Eléggé nem mindegy ,hogy tudsz valamit vagy csak hallottál róla.Meg,hogy valaki azt mondta,meg,hogy kinek mi a véleménye stb.,az nem a tények!
Én pontosan a tisztánlátást szerettem volna elérni,és ezek szerint ilyen módon simán ki is derítettem,hogy mi van.

Na minden jót,világbéke meg minden:::::::))))))))))))))))))))))))))))))
[előzmény (563)]

© Hansválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-18 14:45:38 (564)
Ja de Selejt verzióban sokkal jobb volt:-))))))))))))))))))))))))))))))))
[előzmény (541)]

© torrenteválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-18 12:22:30 (563)
"köszönjük szépen..a : dontsayawordhc@gmail.com a zenekari mailcím, cd t koncerten tudod a legkönnyebben beszerezni aktuális dátumok a
myspace.com/dontsayawordhc címen
A felállás változott: kilépett Biggie az énekes/gitáros,a számok ha jól tudom közös szerzemények." - Így kezdődött ugye, az egyik zenekartag szivélyes reakciója kérdésedre
"De te mit köszönsz ha nem is te írtad???!!!" - így folytatódott. Ezek után kérdezem én, ki volt a flegma?
És itt tényleg hagyjuk abba. Örülünk, hogy megkaptad a választ a kérdéseidre.
Talán ismersz a Tango Underground nevű zenekarból, ott játszom. Ezek után jó lenne tudni, te ki vagy.
[előzmény (562)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-18 12:08:10 (562)
...és fenntartom azon állításom,miszerint igen is flegmák voltatoki.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-18 12:06:20 (561)
Így már egészen máshogy hangzik,de ne is haragudjatok ha valaki meg akar tudni valamit,akkor miért kellett 5-ször megkérdezni,a mellékelt drámáról nem is beszélve?

Torrente!Lehet,hogy ismerjük egymást,bár torrente nevű sráccal még csak videón találkoztam:)Honnan kéne ismerjelek?
Bár én sem László néven vagyok regisztrálva...,én is egy szerplő nevét használom,kicsit másképp...

Szóval mindenféle témák előjöttek,azért nem gondoltam volna,hogy ha valaki-valamit kérdez,egyből ilyen felháborodást okoz,de miért?!

Mindenki itt tölti ki a keménykedését vagy mi?Nem vágom,de úgy tűnik rajtam kívűl mindenki szeret keménykedni,nem értem mire jó ez nektek,tényleg nem értem!?

GBR!Azért még annyit hozzá tennék,hogy mégis csak furcsa az,hogy ha valakivel nincs bajod akkor miért írsz hazugságot,és égeted le nyilvánosan,valami szőnyeg meg a mittom én...?
Gondolom ő sem haragudott,idáig...

Na csumika.

© GBRválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-18 11:32:46 (560)
Már kicsit UNALMAS ez az egész kötözködés...tehát még1 szer......
A beküldött számokat én választottam ki, semmi tudatosság nem volt benne, ill. nem tudom hogy melyik számot ki és mikor írta de nem értem hogy ezt most miért kell kiemelni,tudomásom szerint a szövegek nagyrészét Pista írta, ill folyamatosan írja mivel kb 4 új szám szövege van nálam...Nem hiszem hogy keménykednék és nem is értem hogy miért kellene keménykednem. HA mondjuk az egyik szám szövegét ill zenéjét a Biggie írta,(aki tudtommal másfél 2 évig volt a zenekar tagja) mert biztos van ilyen bár én nem tudom hogy melyik, nem értem hogy miért probléma az hogy azzal jelentkeztünk bár kihangsúlyozom nem tudom hogy melyik szám kihez tartozik de sztem ez alapban a számok a zenekarhoz kötődnek és nem egy személyhez. Biggie vel meg nekem semmi bajom nincs mivel nem is nagyon ismertem, nem miattam vált ki v lépett ki a körülményeket nem ismerem DE NEM IS érdekel.Az idő majd eldönti hogy müködik e az együttes vagy sem.

© torrenteválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-18 09:09:02 (559)
A kérdésedre többször ismegkaptad a választ, csak észre sem veszed, mert lefoglal az, hogy kötekedhess. GBR is megmondta, vannak számok, amiket Biggie írt, de mivel új ember és Biggievel együtt nem zenéltek, nem tudja, melyek azok.
De kezd kicsit érdekes lenni a dolog. Nagyon is tudod te, ki írta a számokat, szerintem tudsz te sok minden mást is, csak idegennek álcázva magad, jössz marakodni. Hidd el, Biggie meg tudja magát védeni, ha szüksége van rá, DE NINCS! Senki nem mondott róla rosszat, elismerték a témáit, nem tudom, mit lehet még rágódni ezen. És mielőtt elkezdenéd, Biggie ugyanúgy haverom, mint Pista meg Sunci, voltunk együtt jópár helyen koncertezni, szóval elhiheted, hogy nem akarom támadni, ahogy senki más sem.
Innentől kezdeve kizárólag te kötekedsz és te beszélsz mellé.
[előzmény (558)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-18 04:29:10 (558)
MIND MELLÉBESZÉLTEK.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-18 04:24:30 (557)
De tudod mit,keménykedjél csak.
[előzmény (547)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-18 04:22:49 (556)
Figyelj már te!
Kötözködsz?
[előzmény (551)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-18 04:21:08 (555)
Egyébként milyen szerzői jogok?

Ki beszélt ilyesmiről?

Kérdésem még mindig így szól:KI ÍRTA A SZÁMOKAT?

Nem a szerzői jogokról kérdeztem,ezt ti vetitek fel,mint sok más olyan nem ide kapcsolódó dolgot amit én nem is hoztam szóba.

GBR!Szerinted mennyire fog a Biggie örülni annak,hogy a punkportalon a háta mögött mondasz róla ilyen dolgokat?
Ha nincs vele bajod akkor miért tetted?

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-18 04:15:12 (554)
Milyen szőnyegeket?A sajátját?

Kicsit nagyobb a szád mint kéne nem?

Vagy asszed most te hardcore leszel attól,hogy itt keménykedsz?

Te egy kis mama kedvence forma vagy,nekem te ne pattogjál!
[előzmény (547)]

© FGválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-17 22:14:08 (553)
Nemááááár!!! Miez a hülyeség? Ha Biggie nem szarakodik a szerzői jog miatt akkor Zsákfos te most akarsz? Vagy ez most a kész átverés fórumos változata?
Röhej.......

© torrenteválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-17 21:48:28 (552)
Bocs, igaz. Surci. Esetleg Szúncsi :-)
[előzmény (550)]



Elejére << Előző < ... 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 ... > Következő >> Végére