Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> Don't Say A Word
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Csepel HC

Elejére << Előző < ... 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 ... > Következő >> Végére

© Hansválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-23 16:44:45 (611)
gumiszoba

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-23 16:25:37 (610)
"én azt akartam hallani a zenekartól amit én leírtam" :)))))))))))))))
most komolyan, szerinted ez nem hangzik viccesen? :D
az világos mindenkinek, hogy te itt a "saját igazad" vagy nem is tudom kiét próbálod bebizonyítani, de szerintem a zenekar belső dolgai amiket te itt olya bőszen feszegetsz, senkit nem érdekelnek és senkire nem tartoznak, csak rájuk. akinek tetszik a zenéjük hallgatja, akinek nem nem, ennyi. a Biggie érdemeit meg szerintem senki nem akarta itt elvitatni, se a többiek a zenekarból, se a haverjaik, se mások.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-23 12:30:43 (609)
Állítom bölcs vagy,így tovább!
[előzmény (597)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-23 12:27:13 (608)
Ha végre megértenétek,én azt akartam hallani a zenekartól amit én leírtam,nem több nem kevesebb,pusztán értetlenül fogadtam,hogy miért nem lehetséges,de ha nem akkor nem,ezért leírtam én,nem kell csinálni a feszültséget,főleg ha titeket nem érint.
Én egy pillanatig sem mondtam,hogy nem tudom hanem megkérdeztem,hogyan van.
Ha nem hajlandó senki az igazat elmondani teljes egészében akkor válaszolok magunknak.
Titeket ez miért zavar?
Már megint mások helyett lázadtok.
Nektek mi a rossz abban ha végre az igazság hangzik el?
Nem káromkodtam,nem szídtam senkit,az igazság az igazság,titeket meg nem kéne,hogy zavarjon de mégis zavar...

© sankaválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-23 11:14:53 (607)
szerinted miért nem szarja le? :)
[előzmény (606)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-23 01:54:07 (606)
te tényleg valami nagy megfejtő, kitaláló lehetsz. megaztán kurvára ráérős arc vagy:) miért nem szarod le, hogy ez a zenekar mit hogyan miért csinál? a többi 2000 másik magyar zenekarral miért nem foglalkozol?:)
[előzmény (601)]

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-22 21:33:40 (605)
te meg nagy megfejtő lehetsz :D
[előzmény (603)]

© FGválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-22 21:29:18 (604)
Ez elég egyértelmű, a nevéből is kiderül de inkább a kérdésre válaszolj mert tényleg érdekes, hogy minek állítottad be úgy a dolgokat mintha semmit nem tudnál a zenekarrol.
[előzmény (603)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-22 20:20:30 (603)
Gondolatmeneted arra enged következtetni,hogy nő vagy.
[előzmény (602)]

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-22 20:12:32 (602)
már nem azért de miért jöttél ide megkérdezni, hogy ki írta az x és y számot, amikor láthatólag még azt is tudod ki mikor törölte ki a seggét az utóbbi pár évben? :)))
[előzmény (601)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-22 19:31:51 (601)
(ezt Pistának)Pista!

Ki találta ki azt a nevet,hogy Don't say a word(amire ti rábólintottatok?
A szövegen kívül,és azon kívűl,hogy a Sunchy semmi mást nem írt a Délen-en kívűl,tényleg úgy gondolod,hogy ha szöveget ír az ember akkor már kész is a szám,nem véletlen az kell hozzá,hogy a szövegíró és a zeneíró ugyanazt érezze perpillanat?Mert szerintem,ha azok a gitártémák(az egész alapja) nincsenek,akkor neked nincs mire rádobolnod,és nincs mire szöveget a szövegeidet rárakni(függetlenül attól,hogy melyik volt előbb),javíts ki ha tévedek.

Shounchyhy,azelőtt a Selejtben játszott,és fogalma nem volt a HC.-ról,de mivel az egyetlen épkézláb szám amit írt(Délen)a szíve csücske,így elég jelentős külömbséggel,de kérésére a zenekar is játszotta,vagy nem így van?
(ha valaki nem hiszi szerezzen be Selejtet,vagy kérdezzen meg valakit aki hallott róla,pl. a csepeliek)Szintén javíts ki ha tévednék!

A zenekarotok már SFA néven játszott,mikor szóba került,hogy Biggie csatlakozik,és amikor a gitárosotok kilépett akkor elhatároztátok,hogy új felállás keretein belül csináltok egy új zenekart,minek neve lett a Don't say.
A korábbi (SFA) felállásból megmaradtak,ill. átdolgozásra került számok a következők : Délen,Sokat kérek?,Játék határok nélkül,Ne add fel,ezekben annyi szerepe volt a Bigginek,amennyi külömbség hallható az előző felállás és a vele való játék között,nem több.
Az utána következő számoknak :Ébreszd fel,Dolgok a szövegeit teljes egészében te írtad,a zenéjét pedig teljes egészében Biggie,a Minden nap c. számot pedig egészében,ez ugye nem is kérdéses.
A lemezen nem szereplő,későbbi számokat : Mindig,Tartsd meg - pedig szintén teljes egészében ő írta,függetlenül az utóbb bekövetkezett szövegbéli vagy zenei változtatásoktól.
Hozzáteszem utólag SChonchy megkérte Biggie-t,hogy küldje át a szövegeket.

A fentiekben említettek 100%-os igazságtartalmának beismerése mindenki lelkiismeretére van bízva,és szerintem szégyen okául SENKI számára nem szolgál,ezért nem értem mit kell tagadni bármit is.

Ennyit a zenei részről,emberileg meg mindenki oda rakja ahova akarja vagy tudja.

Minden esetre nem értem,hogy a korábbi hozzászólóknak mi örömöt jelentett helyettetek mondani bámit is,és szítani a feszülstéget,illetve honnan vették vagy miért gondolták-mondták azt amit?

A hardcore-ról való írásaim annak a bizonyos GBR-nek(aki nyíltan vállalja adatait)szólnak aki olyan dolgokról beszél amiről nem tud semmit.
A "ne ítélkezz" dolgot meg ne nekem mondd,nekem ugyenez az álláspontom.

Végezetül,ha a Biggie nem rakja azt hozzá amit hozzátett,akkor nem lett volna mit kiadni,és a zenekar sehol nem lenne.
Ezt bizonyítja az,hogy bejutottatok a Metalchamp-re,hisz a fevételen ő énekel és gitározik nem más.
Ha valaki berakja a cd-teket,akkor nem az új "gitárost" és nem az új "énekest" hallgatják hanem őt,úgyhogy akinek bejön a Don't say lemez,annak az jön be amit ő meg te csináltatok nem az új felállás.
Az pedig tény,hogy élőben tök mindegy ki mit játszik,a közönségnek a szar is jó ha hangos és be vannak rúgva(tisztelet a kivételnek),főleg kishazánkban.
Megnézném a Schounchyy-t,hogy hogyan játszana le egy igazi slap-es bőgőszólót

Ne ennyi.

Minden esetre örülök,hogy te legalább emberi hangon tudsz beszélni.




[előzmény (596)]

© torrenteválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-22 19:00:08 (600)
Olaj.
[előzmény (599)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-22 18:55:41 (599)
Tudtommal 2 évig voltatok együtt nem?

Na mindegy,nem az a lényeg,hogy te mit mondasz,attól a dolgok még nem változnak,ami megtörtént az megtörtén,az,hogy te hogyan állítod(próbálod beállítan)be megint külön dolog.
Hidjétek el nekem,hogy van egy pár ember aki igen is látta belűlről a zenekar életét,de ezt nagyon jól tudjátok ti is.
Nem kell a Biggie-nek semmit mondania,hisz amíg ő veletek volt jópár ember megfordult a próbáitokon...
Ha pedig úgy van ahogy mondod,akkor miért adtátok ki azt amin ő van,miért nem vettétek fel megint az új felállással,és küldtétek be pl. azt a metalchamp-re?
[előzmény (594)]

© Gulabválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-22 17:44:57 (598)
maj 18 remelem oksa. mar nagyon keszulunk. Szemetek!!

© Gulabválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-22 17:39:24 (597)
Szemet borfejuek! tapasztalatbol mondom, az ilyen barmok sose kopnak le, ha irogattok nekik. Figyelmen kivul kell hagyni amiket firkal. Ha nem foglalkozik vele senki akkor hamarabb megunja.

© soonchyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-22 15:09:00 (596)
PISTA VAGYOK......
Szevasz BÁTYÁM (utalás a sorozatos megszólításaidra.....!!)
HÁT ERRE VOLTÁL ENNYIRE KIVÁNCSI:
A NÓTÁKAT (KIVÉTEL: Minden Nap és Délen valamint a MINDIG) ÉN jegyzem.
JEGYZEM: A szövegeket valamint a nóták felépítését kompletten hoztam.
Ha tudnék gitározni, a dallamokból is aktívabban kivehettem volna a részem, de erre semmi szükség, mivel ezért áll egy ZENEKAR több tagból, nem pedig egy VEZÉR egyéniségből és a "többiekből" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TÚL sokat agitálsz a HARD CORE-ról. A Hard Core egy életforma, amire szerintem elegendő élettepasztalat útján tesz szert az ember.
Ezzel előhozakodni OSTOBA DOLOG......!!!!!!!
TE mint "leendő rajongó" , üzenetem SZÁMODRA :
"AKI ÍTÉLKEZIK MÁSOK FELETT , ELÉG GYAKRAN TÉVED"...
KI VAGY TE????????
Keep The HardCore Spirit Alive !! Szivacs

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-22 15:04:57 (595)
hülye :D
[előzmény (589)]

© soonchyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-22 14:55:48 (594)
Ki vagy te, ily tudományokkal megáldott ember ?? A don't say a word együttest én és Pista alapítottuk. Mi hívtuk a Biggiet énekelni, majd gitározni. Vagy TE jobban tudod? Ha annyira old school vagy, akkor miért álnéven, titkos adatokkal írogatsz?! A megírt nóták nem egy ember érdemei, hanem a zenekaré. Ha később tagcsere következik be, akkor is azoké a nóta akik HITELESEN előadják. EZ MINDIG IS ÍGY VOLT ÉS ÍGY IS MARAD.
EZZEL NEM A BIGGIET AKARJUK KIZÁRNI A ZENEKAR ÉRDEMEIBŐL,mert ő is hozzájárult a zenekar dolgaihoz 1 éven át amíg a tagja volt. VISZONT A MOSTANI TAGOK HOZZÁÁLLÁSA hatványozottan előrébb viszi a Banda dolgait. MÉG AZT SZERETNÉM TUDNI, KI VAGY TE HOGY SZÁMON KÉRED RAJTAM a HARD CORE-t....A SZÖVEGEK 80%át a Pista írta, a zenei ötletekkel együtt. ÉS A BIGGIE IS HOZZÁTETTE A MAGA RÉSZÉT.
KÖSZÖNÖM....

© carlitoválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-21 18:16:32 (593)
Uh mi van itt hej!! Mi az ,hogy divat? Mindenki azt hallgat amit akar akkor amikor akarja. Ha vki most kezd el metalt hallgatni az divat? Meg ,hogy öltözködik ki a picsát érdekel. Nem is értem mért foglalkozunk másokkal. Hc szellemiség hagyad már:-) Olyan mintha 15 éves lennél.
[előzmény (578)]

© FGválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-20 18:08:00 (592)
és akkor most mivan?
[előzmény (586)]

© Brassknuckleválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-20 17:52:04 (591)
elássalak?
[előzmény (590)]

© kainsageválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-20 17:48:49 (590)
hát látod...de miket is merészelek én!? :)
[előzmény (588)]

© sankaválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-20 15:21:42 (589)
hehe, úgy tűnk, hard-kórban szenved az úr :)
[előzmény (582)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-20 12:49:56 (588)
Vicceskedünk,vicceskedünk?
[előzmény (582)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-20 12:48:40 (587)
Úgyhogy most kezdek bunkó lenni én is haversrác.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-20 12:47:55 (586)
Nem beszélve arról,hogy nem egy embernek fülébe jutott,és kurvára nem tetszik senkinek
Nem beszélve arról,hogy nem egy embernek fülébe jutott,és kurvára nem tetszik senkinek
Nem beszélve arról,hogy nem egy embernek fülébe jutott,és kurvára nem tetszik senkinek
Nem beszélve arról,hogy nem egy embernek fülébe jutott,és kurvára nem tetszik senkinek
Nem beszélve arról,hogy nem egy embernek fülébe jutott,és kurvára nem tetszik senkinek

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-20 12:46:30 (585)
Látom kezded felfogni,hogy igazam van,de azért ezt a "félrebeszélsz" című szöveget el tudtat csenni tőlem,lejjebbről,ügyes vagy.
Ugyanannyira vagyok névtelen mint te,majd ha te ideírod a valós adataidat,akkor én is.
Okoskodik neked az anyádnak a picsája te kis szarházi buzigyerek te,tényleg fel akarsz idegesíteni?
Faszért provokálsz?
A legszánalmasabb,hogy kamuzgatsz itt,mert nem tudsz válaszolni,akkor meg minek szólalsz meg,miért nem válaszolsz egy kérdésre sem normálisan?
Komolyan most mondom utóljára vegyél vissza az arcodból!

Félrebeszél neked a nénikéd,én beszélek itt egyenesen egyedül te kis gyökér.
Ha pedig úgy érzed nincs igazam akkor miért nem hagyod rám,okos enged alapon,ha te ilyen kurva okos gyerek vagy,miért hívod ki a sorsot magad ellen,kell neked az anyázás?

A fasznak vergődsz?
Szerintem jobban jársz ha kussolsz,érted?

Nem beszélve arról,hogy nem egy embernek fülébe jutott,és kurvára nem tetszik senkinek amiket itt összehordasz,miért bőszíted magad ellen az embereket?
Te beszélsz drága barátom félre,te csak is te.
[előzmény (584)]

© GBRválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-20 11:17:48 (584)
a zene agresszív....pont azt írtam hogy TE viselkedsz agresszíven....nem én...folyamatosan félrebeszélsz
[előzmény (578)]

© GBRválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-20 10:30:14 (583)
FÉLREBESZÉLSZ..Ráadásul itt névtelenül okoskodsz....
[előzmény (580)]

© kainsageválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-20 09:50:52 (582)
ajjajj...jól vigyázz mit válaszolsz :)))
[előzmény (580)]



Elejére << Előző < ... 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 ... > Következő >> Végére