Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> Don't Say A Word
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Csepel HC

Elejére << Előző < ... 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 ... > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-09 20:53:14 (941)
ennyi:)
[előzmény (940)]

© kissyfurválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-09 20:46:57 (940)
én téged ismerlek, te énekeltél a börning inszájdban igaz? :)
édes Istenem tesókám, mik vannak manapság!
[előzmény (939)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-09 18:45:36 (939)
na az tök jó hogy ismersz és dumáltunk is!nem a pistáról beszéltem ,hogy tett valamit a mo hc-ért!
ha véleményem van vagy volt róla azt el is mondom mondtam neki ezek szerint neked is és tök jó haverok lehetünk titkos barát :)
az tény ,hogy sokat iszik ez tényleg szar mert tönkre bassza magát!
meg voltak a multban különbözö szarságok egymással de tul lépet rajta mindenki!akikre te gondolhatsz esetleg ,hogy '80as évek meg '90es évek eleje azok pillanatok allatt szájbabasztak volna bármelyikünket!de persze ök mások!
egyébbként még mindig megvan a véleményem pár megmozdulásáról de ez már tényleg csak az ö dolga!ezt ha tényleg ennyire ismersz meg olyan jókat dumáltunk akkor tudod!

egyébbként zenekart meg azért csináltam mert otthon ülö voltam és szerettem volna olyan nagyon ismert lenni!ezért is lettem énekes!!!
ha akarod a többit személyesen vagy e-mailben folytathatjuk mert nem kéne tönkre baszni még jobban ezt a topikot!

itt az email cimem

diehardxnemo@freemail.hu

ha elárulod véletlenül e-mailbe ki vagy ne félj nem fogom fel fedni!!!
[előzmény (934)]

© xbercixválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-09 18:34:04 (938)
Ha valaki részegen kötekedik,az bunkó. Szivacs sem kivétel ezalól. Én megmondtam Neki ,amikor hasonló állapotban volt,h ez nekem nem tetszik ,mert a barátomak tartom.A Te barátaid nem csináltak még hülyeségeket(vagy Te)? Kiállok mellette ,mert sokat köszönhetek/tünk Neki.
Gondolom a barátaid Rád is számíthatnak.....(remélem)
A DSAW-nak nincs olyan szövege,h "fasza gyerek vagyok"...
Tényleg érdekelne ,h melyek azok a bandák, akiket igazi-nak tartasz.
Minden jót!
[előzmény (927)]

© torrenteválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-09 17:31:10 (937)
Ezt hányszor kell neked elmondani te buta tulok, hogy itt senki nem nyalja senki faszát? Elmondom még 1x. Pista a barátunk, ezért alap, hogy kiállunk mellette, már csak azért is, mert ő nem tudja magát itt megvédeni. Mellesleg Deravent idézve, itt mindenki tudja a másikról, ki kicsoda, senkinek nincs szüksége arra, hogy nyaljon bárkinek. Te vagy itt az egyetlen, aki nem barátja senkinek, valószínűleg ezért gondolod, hogy itt fasznyalás megy.
[előzmény (934)]

© Deravenválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-09 16:47:45 (936)
Már nem azért, de te beszélsz itt emberi értékekről, miközben magadat sem mered felvállalni? Azért ez érdekes, nem? Itt rajtad kívül kb mindenki tudja, hogy ki-ki, legalább látásból, te viszont... Nos?

Persze te leszarod, hogy ki mit hisz meg ilyenek, de akkor minek reagálsz állandóan mindenre, ha közben leszarod?
[előzmény (934)]

© Rock n' rollerválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-09 16:40:19 (935)
Ja bocs a kérdésedre válaszolva,hogy miért nem megyek oda hozzá,azért mert leszarom majd belémköt,engem az zavar,hogy egy ilyen embernek nyalják a faszát itt.

© Rock n' rollerválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-09 16:32:34 (934)
Eszembe nem jutna se egy olyan részeg embert bántani aki épp,hogy beszélni tud,de mást sem,viszont ha engem akar valaki annak állok elébe.
Az meg,hogy belénkkötött gondolom annak köszönhető,hogy be volt baszva,bár ebben nem vagyok biztos,ugyan is ezt nem tartom elég megfelelő indoknak,sőt nem is tudok megfelelő indokot mondani arra,hogy miért köt bele valaki a másikba.
Ez a történet csak annyiból jelentőségteljes,hogy ha ezt valaki átéli aztán meg azt látja,hogy valakit aki ezt teszi vele azt fényezik,hogy ő ezt meg azt tette az elég béna és felháborító.
Megkérdezném én,hogy mit tettek ők azért,hogy MO.-on hardcoreról beszélhessünk?
Vagy a kötözködés az szerinted az?
Ebből is látszik,hogy azt hiszitek attól hc. valaki,hogy csinál egy zenekart,meg azt mondja,hogy ő aztán geci kemény,a nagy faszt azt.
Tudod mi volt itt hardcore öcsém a 80-as évek meg a 90-es évek első fele,de abban sem ezek az emberek vettek részt hanem tök mások.
Te is azt hiszed,hogy ha valamiről énekelsz attól az vagy,akkor is ha az ellenkezőjét teszed mint amiket a szövegeidben leírsz?
Mellesleg néhány éve sőt egy éve is amikor veled beszéltem koncerten és kérdeztem,hogy miért viselkedik így,meg volt a véleményed a Pistáról,mert,hogy te ismered meg minden,de akkor ezek szerint csak a háta mögött mi?
Képmutató vagy te is,a háta mögött kiröhögsz valakit meg le alkoholistázod aztán meg nyalod a faszát,hogy mekkora hc.
Hagyjad már magadat te.
Te
[előzmény (928)]

© petitangoválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-09 16:03:16 (933)
Na,ha már 3an vagyunk,akkor akár le is üthetnénk Pistát!Mint a cigányok.Elnézést kérek,romák.:-))
Jövő7en elcsaljuk Csornára,oszt csapdát állÍtunk.:-)
[előzmény (932)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-09 15:59:25 (932)
akkor már vagyunk 3an!na ez már jó:)
[előzmény (931)]

© petitangoválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-09 15:57:46 (931)
Pista!Fujjj,a belem jön ki!:-))))

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-09 15:38:31 (930)
ennyi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

© torrenteválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-09 15:29:01 (929)
Csatlakozom a bojkotthoz. Anti-Pista Liga!
[előzmény (928)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-09 11:51:14 (928)
én most elkezdtem bojkotálni a piás pistát többet nem is köszönök neki nehogy belémkössön ,kérem tartsatok velem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


egyébbként ha fasz volt és ti hárman voltatok miért nem vertétek szájba?
persze ha megérdemelte.vagy mégsem?

szerintem ha legközelebb láttod menj oda hozzá és beszéld meg vele a próblémáid és ne itt mondd ahol nugysem olvassa mert igy semmi értelme !igy csak valaki elmondja valakinek majd a szivacsnak aztán hozzá is másképp juttnak el a dolgok!
szerintem rendes ember és biztos megtudsz vele beszélni bármit normálisan verekedés nélkül és amugy is elfogadja a kritikákat legyen az bármilyen!
ha meg ugy láttod épp nem alkalmas oda menni hozzá mert olyan álapotban van akkor meg nem kell hiszen ö ugysem tudja te kivagy viszont te ismered az ö arcát!
mondjuk én sem tudom te ki vagy de 1-2 itt hozzászoloról igen! és szerintem de ez tudod saját vélemény ugyérezem hogy elég sokat tettek azért hogy "magyarországi hardcore-ról "beszéljünk!de lehet tévedek!
na hello
[előzmény (927)]

© Rock n' rollerválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-09 11:18:28 (927)
Nos én nem azt mondom,hogy csak a küzdelem és az abból fakadó dolgok teszik az embert hardcorrá,sok más dolog is van de akinek nem nehéz az ne feszengjen már,hogy ő hc..
De szerinted az hardcore amikor koncerten odajön egy bebaszott fasz gyerek és beleköt két három emberbe mi?
Szerinted egy ilyen embernek fog valaki is csókolommal köszönni?
Miről beszélsz,az a küzdelem,hogy másokba belekötök vagy mi,ez a számok szövegének megtestesülése,az ultra pozitívizmus?
Szerintem tudod jól miről beszélek,de ha nem akkor elárulom.
Ez a te hőn áhított Pistád nem egyszer túljátszotta a szerepét,azzal,hogy olyan emberekbe kötött bele koncerteken többször is akik semmit sem csináltak.
Két vagy három éve a hajón hárman álltunk két ismerősömmel,amikor egyszer csak megjelent ez az arc,hogy mi van?(kérdezte fennhangon),meg,hogy mi a faszt nézzük,közben rá se néztünk.Ez után nem sokkal a portások vonszolták ki mert annyira makk részeg volt,hogy azt sem tudta merre van arccal.Ez persze csak egyetlen egy eset de ez velünk fordult elő,és amiket még hallottam azzal kapcsolatban nem nyiloatkozom.Tehát egy ilyen ember írja a "fasza gyerek vagyok" szövegeit?
Ha Magyarországon ez a hardcore és te illetve a többi ide író ember ezért áll ki és erre büszke akkor ok.
Szóval hagyjuk már ezt a szart amit nyomsz,én elhiszem,hogy te így látod,de te meg hidd el,hogy én így.
[előzmény (919)]

© Rock n' rollerválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-09 11:05:12 (926)
Szerinted ezeknek van fogalma erről?Ezek is a rendszer részét képezik ha nem tünt volna fel...


mellesleg van benne valami...
[előzmény (917)]

© Rock n' rollerválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-09 11:04:09 (925)
Hiába próbálsz meg fölényeskedni szóban,megbántani nem tudsz,viszont annál jobban növeled a jókedvemet és az önbizalmamat azzal,hogy itt feszengsz de nem mersz velem találkozni csak ugatni,ahelyett,hogy megbeszélnénk ezt a kis dolgot:)
[előzmény (916)]

© Rock n' rollerválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-09 11:02:07 (924)
Akkor utóljára te gyenge elméjű.

It többen be akarták magukat állítani(nem csak ebben a topicban)bazi nagy hc. fenegyereknek,én nem.
Ha nem vetted volna észre én elmagyaráztam ,hogy vissza kéne venni mert ahol hc. a hc. ott ez nem így megy.

Aztán meg 3-4 ismeretlen fasz gyerek mint te ideszólogat nekem olyan dolgokat vágva a fejemhez ami sehogyan sem igaz de még az ellenkezője sem,szerinted ezt tűrni fogom?

Hülyegyerek meg max. te vagy mert azt sem tudod,hogy mi a faszról van szó.
[előzmény (914)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-08 14:56:15 (923)
hejj haza jöttem most tudsz hivni!!!!!csöcsi
[előzmény (922)]

© Deravenválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-08 14:51:59 (922)
Gábor!
Ha tudsz gyere már MSN-re, fontos!
Köszi!

© Gulabválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-07 09:31:07 (921)
Megszületett a végleges összeállítás a fellépők listájáról. Hamarosan lesz Flayer is.

1. Karatekid
2. Portrayal
3. Snobs
4. Nesze
5. Iszonyat
6. Boston Klinika
7. Liberal Youth
8. Tisztán A Cél Felé
9. Tango Underground
10. Don't Say A Word
11. Gazdálkodj Okosan
12. Suicide Pride

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-05 19:30:05 (920)
Felkerültek a augusztus 24edikei Győri bulitokról a képek az oldalunkra

http://stayhard.hu

© xbercixválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-05 19:14:03 (919)
A lényeg ,h nem akarok senkit fényezni,de Szivacs-ról beszéltem(alias Pista the drummer:D).És ha már aszövegeket említetted,a legjobb DSAW szövegeket Ő írta,amiknek valóságos alapjuk van. Azt mondtad,h az az igazi hardcore ,akinek kemény és küzdelmes élete van/volt....
Hát akkor Neki csókolomot köszönhetünk!

Ez pedig nem csak Neked szól: sokan vannak itt akik,azt hiszik,h ismerik a másikat,vagy tudni vélik ki mennyire ez v az, holott nem tudnak róla lószart se! Ellenszenvet vagy nem tetszést lehet nyilvánítani,joga van ehhez bárkinek,de ne menjük már le a politikusok szintjére!

Minden jót!
[előzmény (897)]

© xbercixválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-05 18:39:22 (918)
Szevasztok! Szóljatok légyszi a Sanyivagypistavagyhogyhívnak-nak,h hívjon fel v küldje el az új telszámát,mert beszéem van vele! :D
Shooncy tudja a számom!Köszönöm!
Minden jót tesókáim! :)

© crustyboyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-05 15:35:04 (917)
hali mindenkinek!

semmi közöm az itt leírtakhoz, de mi lenne ha a zenekarról szólna a topik nem pedig az óvodáról, hogy ki a hardkór meg ki nem. tessék befejezni a marakodást, legalább ezt a szájbabaszott rendszert szidjátok ne mást.
Levi from jack family

© hitvanybalazsválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-05 15:11:21 (916)
ejj mielött nemérted a dolgokat AF néven regeltem magam egykoron,és most épp a kompatibilissel voltam fenn,az utobbit nem használom csak rád pazaroltam...:D

© hitvanybalazsválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-05 15:09:37 (915)
pááánk rák en róóólll pááánk rák n róóólll!!!nyittatok neked egy külön részt,olyan vicces vagy:D én mondtam neked az ujpestet és az 5orát is olyan hasraütésböl mint ahogy most azt irom h a picsa a kedvencem,csakte voltál olyan fasz h komolyan is vedd,látszik milyen sorsod volt egykoron...ennyi vagy!ENNYI!:)

© FISválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-05 12:35:28 (914)
hát jo! amugy az mennyivel hardcore-abb h idejössz és kötekedsz és beszolsz mindenkinek? remélem valahol rád van tetoválva h: United!!!!!!!!
hülyegyerek
[előzmény (910)]

© torrenteválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-05 11:42:24 (913)
Oké, szevasz.
[előzmény (912)]

© Rock n' rollerválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-05 08:49:58 (912)
Összességében fikázhattok de nincs rá szó,hogy milyen primitívek is vagytok,mert ha lenne kis eszetek akkor nem peckeskednétek itt nekem,mások helyett meg mások nevében.



Elejére << Előző < ... 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 ... > Következő >> Végére