Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> wc-PUNK-pír
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Egy Szedvári zenekar!

Elejére << Előző < ... 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 ... > Következő >> Végére

© Gothikaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-18 16:30:38 (977)
Lilla! Nyugi! Sajnálom én is, hogy nem mehetek! Jó lett volna látni ezeket az "állatokat"!:-))) Majd legközelebb! Talán majd április 1-jén! Akkor remélem, hogy már el tudok menni! Jó lenne, de azért te érezd jól magad!

Konrád, István, Kornél és Csaba! Ajánlom, hogy jók legyetek holnap! Ha már nem tudok elmenni, legalább csapjatok egy rohadt nagy bulit! Jó agysejtírtást, meg bulizást, meg............!:-) Na cupppp mindenkinek!Gotti
[előzmény (976)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-18 16:11:40 (976)
Trinity! szánalmas hogy úgy ugatsz le,hogy nem is ismersz!!!!!!! biztosan jobban tudod,hogy ki vagyok,mármint a kurvára értettem,de csak akkor mond, hogy az vagyok,ha összefutunk a szegedi úton!!!!!! kösz. egyébként mirefel szidtál agyonra???? netalántán olyat tudsz amit én nem?????? érdekes... szarom én le

Koncsi én is utállak(még jó hogy tudjuk mit is jelent az kettőnk között!) Másoknak fordítok:Imád,de ezt sosem fogja bevallani:-)
szia Szebasztián!!!!!!! na hogy szuperál a póló?????? Remélem nem azért mondtad,hogy jobb a Hurka-Gyurkám,hogy nyalj,de azért jól esett!!!!!
István!! készül a pólód!!!! a hátrésze már kész van,de nem biztos,hogy kész lesz holnapig!!!! habár nagyon igyekszek!!! mi lesz a fizetség??:-)


FRANKO!!!!!!! ha fenn vagy,rajzolj egy kört!!!!!! nem akasz jönni holnap Koncsiék koncertjére????hamár Dobi nem Jön...:-(
Na jó, szevasztok!
Ja Gotti!!!!!! kár hogy nem jössz...:-(((((((((((((
[előzmény (955)]

© istvanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-18 12:32:20 (975)
szerbia!holnap koncert mindszenten az orpheuszban.fellépnek:erotikus görények; nincsigazság; punktomin, és mi.gyertek minél többen!!!!!!!!.na segg!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-17 17:01:57 (974)
Te egy IGAZI PÁNK lehetsz
[előzmény (970)]

© Pinkyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-17 14:33:00 (973)
akkor is a hozzádhasonlók teszik szánalmassá a női nemet!
[előzmény (964)]

© angel from the hellválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-17 14:20:08 (972)
Szijjjjja drágaszágom!!!!!
Már miért ne írnék neked...de TE sose mondod ki!!!!Én mindig kimondom h. na mit?vajon mit..azt hogy SZERETLEK!!!!!!!
Na látod...:P
És cica remélem felvilágosítottalak ma h. mik ezek a jelek a mondandóm végén:)))
És Koncsi drágám szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek szeretlek

Nem tudom megfelel-e amit írtam!!!!!
Ja és te nem jöttél pénteken én Kornéllal csináltam cselt:))))
De még bepótolom veled is husom:PP
Na cuppancs...képzeljétek megyünk ma csongrádre vmi hülye színdarabot nézni....de előtte lemegyünk az oldmanbe és ott alkoholizálunk:)))
Na téllleg mert mennem kéne lassan öltözni..:))
Na pápá!
[előzmény (971)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-17 11:29:28 (971)
Már nekem nem írsz Ren?
Pénteken már megint elelejtettétek a dolgokat.
Télleg nem volt kiogás, de a csel jó volt.
Csatlakozom Lambusz ötletéhez.
[előzmény (964)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-17 11:27:34 (970)
A távolugrás után orbitális a szopás.
Eldugtam a pólót, remélem anyám nem találja meg.
Majd valahogy megpróbálom kimosni.
[előzmény (968)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-17 11:26:05 (969)
Szerbia. Jól mondod lilla hogy senkinek se hiányzol! Utállak mint az állat. Adok majd pólót De szép legyen!
[előzmény (948)]

© Gothikaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-16 21:11:38 (968)
Hello mindenki! Konrádnak, Istvánnak és Kószónak üzenem, hogy egy kicsit még gyakoroljatok! Nem nektek találták ki a távolugrást, őleg nem ehér pólóban, de azért marha jó volt nézni!:-)) cupppp:gotti

© angel from the hellválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-16 18:11:42 (967)
NA SZÓVAL BOLDOG SZÜLINAPOT GILCSI!!!!!!!NAGYON SZERETLEK!!És végre a 16 évesek táborába tartozol ami igen nagy teljesítmény:))
Na pussszancs mindenkinek!!!
Jó buli lesz szombaton tuti!!!!!!!!
Na pápá..és jó ivást mindenkinek hétvégére!!!!!!!!

© Gothikaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-15 19:36:10 (966)
Jó ok Szebasztián! Majd veszünk fincsi "üccsikét" és majd Antiochián megisszuk, utána meg ha éhes maradsz eljössz velünk a menzára! Mit szólsz ehhez a variációhoz?! cuppp:gotti

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-15 16:07:05 (965)
Szió GOttIka! Majd akkor megyek a menzára ha megint bevásároltok fincsi "üccsikből" és nem úgy h Á... ez későbre van és nem bontjuk föl! Hanem úgy h iszunk is. ja és ha mégegyszer megkísért az éhhalál.
[előzmény (958)]

© angel from the hellválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-15 14:50:49 (964)
Senkit...:))csak bnőmet nagyon átb*szta és semmi különös nincs vele:P
És Pinky te kis buzi inkább ne írjál nekem ilyet jóvan.....Egy srác..hosszú történet..és nagyon megérdemelné..de csak egy kis nagy arcú "azt hiszem magamról h. húú de jó pasi vok és döglenek utánam" típusú emberke...
De mind1 is..ezt azért nem komolyan gondoltam..:)))
Na ha vki van itt írhatna!!!!Nyiszli....
[előzmény (962)]

© Pinkyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-15 14:46:01 (963)
"megveretem"

te mekkora bátor gyerek vagy!!!!!!!!:-)
[előzmény (961)]

© Axelválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-15 14:33:37 (962)
kit akartok megveretni?
[előzmény (961)]

© angel from the hellválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-15 14:30:16 (961)
Na helló mindenki!
Qrva jó volt a hétvége kivéve egy két dolgot...és nyiszli megverjük azt a szemétládát ha jön mindszentre...h. lehet vki ekkora f*sz...komolyan megveretem vkivel azt a kopasz fejét...
Na mind1 is..
Trinity bazd meg te meg jól el vagy tűnve...el mehecc a tudod hova...el vagy nagyon szállva magadtól és észre se veszel már teeeeeee......:PP
Na majd holnap találkozunk képzeld hétfőn is buliztunk egy nagggyot..király volt mert szerencsére nem volt ott vki:)))
Na puussszzzziiii...:))

© RatManválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-14 22:44:51 (960)
Néhány embernek a hatalom a lrgfontosabb de öket nem érdekli hogy a hatalom kink fontos! (egy külföldi graffite)

© RatManválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-14 22:42:53 (959)
Oi Oi Skin Head Oi !
Mindenkinek StageBottles!!!
Ja és szeressétek a Böilert!!!
Ja és egy punk soha nem hajtja meg a fejét (Derkovbois)

© Gothikaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-14 17:50:31 (958)
Szia Szebasztián! Végre itt vagy! Sokáig tarott! Mikor jössz velünk legközelebb a menzára?:-) Írj, ha ennt vagy vmikor! Cuppp:gotti

© Gothikaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-14 17:47:30 (957)
Nem tudom, hogy ki vagy te, de ha megkérhetlek akkor ne kurvázd le a barátnőmet, mert útálom, ha a barátaimat basztatják! Szóval nagyon gyorsan ájl le ezzel a szeretetkinyilvánítással, mert te sem lehetsz különb nála, ha ilyeneket írsz úgy, hogy nem is ismered őt! Elgondolkodtató.....
[előzmény (955)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-14 17:25:19 (956)
Hol hagytad Neo-t?
[előzmény (955)]

© Trinityválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-14 16:11:22 (955)
Én csak annyit akarok mondani LILLÁNAK, hogy KAPD BE A FASZOM TE HÜLYE KURVA!!!!!!!!!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-13 21:27:04 (954)
Kedves Konrád! Kérlek világosíts fel mi ez a Wc PUnk Pír?

Ja és hozzá má szerdára ötven orintot a polora.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-13 21:23:47 (953)
Na szia! Itt Szebasztián, remélem a poló jó lesz és már szerdán látni fogom a munkádat. Aztán a kicsi is szép legyen. NA SEGG
[előzmény (948)]

© Gothikaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-13 10:24:06 (952)
Konrád! Ne haragudj, hogy nem írtam vissza, de nem nagyon kommunikálhatok a teleonomon keresztül! Apám képes és letiltat fél évre, ha sok lesz a számlám! Örülök, hogy mentek erre az amatör punk zenekarok tehetségkutatójára! Tök jó lenne, ha vmi nagyejes eledezne benneteket! Hajrá! Jól legyetek, igaz ti mikor nem vagytok jók?! Erről ennyit! Ha ezt elolvasod, akkor ha tudsz írni sms-t, akkor írj, és megpróbálom elcsaklizni vmelyik ősöm teloját és írok! Cuppppppppp:gotti

© Gothikaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-12 19:20:57 (951)
Koncsi írj légyszi, ha ennt jársz! Ki vagyunk éhezve Lillával, arra, hogy írj nekünk! cuppp:gotti

© Gothikaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-12 16:09:52 (950)
Lilla! Te Koncsi nélkül is képes vagy hülyeségeket csinálni!:-)))cuppp

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-11 16:26:59 (949)
Koncsi!!!!!!!! ugy utállak hogy soha nem vagy itt mikor én!!!!!!!!! EZ TRAGÉDIAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!! És orbitális lesz a szopás ha nem beszélünk mostanában!!!!!!!!!!!!!! be ogok kattanni!!!!!!!!!!!!!!! ez tuti!!!!!!!!!!!!! na jo nem holtziher,de... ne hagyd,hogy valami HÜLYESÉGET CSINÁLJAK! na csók

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-11 15:58:50 (948)
Na! helosztok! tom hogy én már a asznak se hiányzok de mégis itt vagyok!!!!!!!!! habár ugy érzem feleslegesen... Te Koncsi! akkor most gondolom mész CHCre! vagy tévednék??????? na mindegy ! jo bulizást meg bebaszást,habár tom,hogy ebböl még soha nem volt hiány!!!!!! Már ugy várom Mindszentet,hogy NAGYON!!!!!! na csak az a baj,hogy amit várok,az sosem sikerül ugy,ahogy szeretném!!!! mindig beégek valamivel!!!!!!! kurvajo volt ! ma Dobi megint a régi volt egy órára,de aztán megint elülkerekedett az Ujdobi és elcseszett mindent!!!!!!!! na már én kezdek el beteg lenni,a torkom kivan!!!!!!!! alig bírok ordítani,pedig lételemem!!!!!!!! ugy sajnálom,hogy nincs több pénz a kártyámon és nem tok írni,de ez van!!!!!!!! Koncsi:PUSSSZ TE UBORKA!!!!!!! (ez marhára tatszik!!!!!!) Kornél és minden óRUMOZÓ:csók
Lilla
ja és Kornél drága hallottam ám rólad szépen a dolgokat... Büszke vagyok:-))))))

Éljen a kicsi! ja és ha te Koncsi akarsz SzHPs pólót,adjatok pólót és már csinálom is! a Kószóé már majdnem kész! nagyon belejöttem!!!!!!!!már csak a kicsi hiányzik!!!!!!!!!!!!!!!!



Elejére << Előző < ... 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 ... > Következő >> Végére