Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> Rattus Hungaricus
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
The Stranglers Tribute zenekar

Elejére << Előző < ... 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 ... > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-11 18:03:02 (550)
Valaki súgja má meg nekem, hogy miről szól a Nice 'n Sleazy szövege... Én nem értem magyarul sem. :-)

© Sheena is aválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-11 14:37:47 (549)
oszt nehogy csak a csont maradjon, abból még egy jó leves megfő

© ajkakválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-11 14:26:38 (548)
Tárkony trancsírozza a farhátat.

© Sheena is aválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-11 14:25:36 (547)
Bambicsek!!! Csak jövő vasárnap lesz próba, addig jó lenne a Barinál zenélni egyet. Nem érsz rá valamikor? Akár most hétvégén délelőtt

© Bambiválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-11 10:21:18 (546)
sziasztok mar nem olvad a legohasam belulrol ...jol vagyok, barmikor proba kesz...

© DzsetBlekkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-10 22:18:35 (545)
Who killed Bambee?

© Sheena is aválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-10 22:15:36 (544)
Jó, lehet, hogy akkor most vasárnap mi próbálunk a Kalambóval, ránkfér. Mindenképpen nyomjunk lasssú klessseket, Legóbambinak is meg kéne tanulnia, a betegség a legjobb alkalom erre. Mi van Bambival? Tudsz róla valamit?

© DzsetBlekkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-10 22:08:21 (543)
igen, a jövő hét OK!
nyom6juk a lassú klesseket!

© Sheena is aválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-10 22:02:04 (542)
Kedves TerryBlekk, most akkor e hét vasárnap ne legyen próba, vagy jövő vasárnap? Le kell mondanom a próbát, de nem mindegy melyiket. A múlt hetit buktuk, sajnos ki kell fizetnünk, de ezt akkor ne szúrjuk el. Én Dee Dee-től úgy tudom e hét vasárnap raksz fészket, ugye?
[előzmény (541)]

© DzsetBlekkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-10 20:54:08 (541)
Hello kedves zenekari tagok!
Jövő vasárnap nekem sajnos nem jó a próba, mert aznap költözünk...
DE! Megtanulhatnánk a Three Card Trick-et a Kless-től (Cut the crap album)
Köszönettel: egy RH rajongó

© ajkakválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-10 17:56:58 (540)
(uhhh, most látom, ezt nem fogalmaztam világosan, bocs - szóval hogy KOC+RH -így értettem)

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-10 16:58:25 (539)
ne! itt semmiképp se legyen vége. a nyomulást úgy értettem, hogy szeretnéd ha az Ajkak lekopna a Rattusról és pl. velünk lépne fel.. márhogy tik. ehhez a Barangóéknak momentán semmi köze. Hát annak én se. csak egyszer lépjek föl legálisan a lyukba. ha akkor lekever én olyan pipa leszek. de olyan... persze erre nem fog sohase sor kerülni minekután én habzó szájjal állok ki a bojkott mellett.

éljenek!
[előzmény (538)]

© ajkakválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-10 16:38:53 (538)
No, részemről lezárandó ezt a polémiát - megjegyzéseim:
aha, lehet, hogy nyomulok, de csak azért, mert nekem megtiszteltetés (brrrr, hogy írjam, hogy ne legyen nyálas) Barangóékkal együtt muzsikálni, valamint nagyon szeretem a Stranglerst kb. 24 éve - talán ezért lelkesedgetek ennyire
köszönöm a kedves szavaidat a nyelvezettel kapcsolatban
a próbálkozást azért írtam, mert ha te voltál, akkor a keverős ember lekeverte, speciel ennek akkor nem örültem, nem szeretem, ha bárkit, vagy bárkinek lekvernek.

Egy lényeges közös pontunk vsz. tehát van, kedveljük a Rattust. Tehát felejtkezzünk is el magunkról. Éljenek a farhátasok.

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-10 15:07:05 (537)
"szerinted jó lenne, ha az Ajkak lekopnának a Rattusról, s másokkal, pl. veletek is fellépnének, biztos össze tudtok rakni egy két jó bulit."

látod? most is nyomulsz.. :o) de legalább normális a nyelvezeted. ezt a Kretensben már meg akartam jegyezni egy hosszantibb írásod kapcsán (157-es hozzászólás) csak ott az hülyén vette volna ki magát.

és helyesen mondd kis KOCos hogy van a mamád.. de ez már nem neked.

ja még valami. nem próbálkoztam. sohasem próbálkozok.
[előzmény (535)]

© ajkakválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-10 14:48:59 (536)
Volt egy kiváló zenekar a 80-as években, Fákó árpád vezetésével - ez volt a Hús. A farhátról ez jutott eszembe.
[előzmény (534)]

© ajkakválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-10 14:47:46 (535)
off

Kedves Mf!
Kössz a tisztázást - hiú kis lelkem helyére billent nagyon.
Nevünk valóban ad kivetnivalót, de ha már ez a "brand" ez a band marad.
Hát igen, jól látod, nyomulok, ennek két oka van, részben lelkiproblémák miatt közlés és megnyilvánuláskényszerem van, ez el fog múlni, részben élvezem ezt a fórumot, részben pedig használom.
Valóban lehet, hogy túl sokat látod az ajkak nicket - mondjuk Mf sem szerepel kevésszer :)

Szerintem ne diszkrimináld a Rattust azért mert ott a SZA.
Addig idd meg a sörödet a teraszon, kár miattunk kihagynod a Patkányokat. Megigérem, nem fogunk szólongatni a színpadról.

Másrészt nem vagy egy picit előitéletes? Attól, hogy nem tetszik a pofám, még lehet a zenénk számodra érdekes - (szerintem számodra nem az, tehát jól érzed), s kár beáldozni ezért egy Rattus koncertet.
Feltevésre ne alapozz, nézd meg mit csinálunk, ha szar írd meg, és akkor az egy korrekt vélemény.

Adhatsz hangot annak, hogy szerinted jó lenne, ha az Ajkak lekopnának a Rattusról, s másokkal, pl. veletek is fellépnének, biztos össze tudtok rakni egy két jó bulit. Pl. én elmennék megnézni a bandádat, eddig csak téged láttalak, amikor próbálkoztál egy szintin a Bigacsigával.

Szerintem most nyisd ki az agyad, amíg még fiatal, idősödve úgyis bezápul.
Bocs az offért, az előitélet miatt itt reagáltam.
on

© Dee Dee Burnelválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-10 14:41:49 (534)
Mondd kis kócos, hogy van a mamád?

Apropó, ínycsiklandozóan gasztronómorgazmus lett a plakát, de a felírat, ha lehet, legyen már a Tárkony úr által tervezett, patkányos, cowboy-os, lövöldözős. Magyar hangja: Láng Noémi.

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-10 14:20:58 (533)
úgy tűnik valami gond lehet a kifejezőkészségemmel mer ebben aztán semmi személyeskedő nem volt. az teljesen máshogy csinálnám, csak most visszafogom magam.

elég legyen annyi hogy a szerdai RH-ra azért nem mentem mert föllépett a SzA amiről csak annyit tudok, hogy nem tetszik a neve valamint ott voltam az elmaradt koncertjükön aholis mikor megláttam az 'ajkak'-at első gondolatom az volt, hogy ennek egy festősipka kéne a fejére. az 530-as hozzászólásom emiatt született.

viszolygásra csupán a mértéktelen törtetés ad okot de enek eleddig nem adtam hangot.

SZA topicba nem megyek mer nem ismerem azt a zenekart és én olyan zenekari topicba nem írok amit nem ismerek ;o)

© ajkakválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-10 10:03:09 (532)
Kedves Sheena, ön valóban nagyon kedves. Kérem higyje el, nem béreltem fel Madafaka (kiskócos) urat gyalázásomra, hogy így kényszerítsem ki a pozitív kritikát. Ő szívből tette a dolgát, megtisztelő a viszolygása számomra.
(Anyaszó annyira viszolyog, hogy tartozik egy nácis válasszal még. Ha történetesen erre reagálna, szerettel látom az ajkak topicban, ne offoljunk itt a Patiknál.)

Farhátat átadtam Tárkony kezeibe, aki egyébként vegetáriánus, tehát szintén viszolyogni fog.

Mi ilyen kis viszolyogtatósok vagyunk :)

© Sheena is aválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-10 07:58:02 (531)
Kedves Madafaka úr, kérem ne személyeskedjünk. Művészet ide, művészet oda, Ajkak akkor is zseniális a színpadon akárki akármit mond
[előzmény (530)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-10 00:19:56 (530)
bazz. nekem is pont ez. mondjuk az ajkak evű fickóból már alapbólis.
[előzmény (522)]

© tom-slayerválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-09 22:54:20 (529)
Mert mindig csak magadra gondolsz......Lehet masoknak azert nem jonnek be ennyire!!

© Sheena is aválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-09 22:51:19 (528)
Tom-slayer egy krómozott rúdon, gyönyörű lenne. Nekem ezerötszázat is megérne

© Sheena is aválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-09 22:44:46 (527)
Plakát zseniális, mehet Tárkonynak! (végre egy kis farhát)

© tom-slayerválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-09 22:34:44 (526)
ja igggen eza csengetett Mylord csucsszuper volt.

..ja es egyhelyben is lehet.....majd felszerelek valami kromozott korlatot fuggolegesen..es abban lehet kapaszkodni....remlik mar lattam iylet valahol...a vegen meg a jegyarat is lehetne novelni:-))))

© ajkakválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-09 22:30:25 (525)
plakátterv:
http://ajkak.uw.hu/kepek/farhat01%20copy.jpg

ha tetszik adjuk Tárkony kezei közé

© Sheena is aválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-09 22:30:11 (524)
Nekem is kedvencem a Csengetett, annyiszor láttam már mindegyik részt, de mindig újra megnézem, nem bírom megunni.
Azt nagyon ki kellene dolgozni, egy igazi koprodukció lenne, de nehogy elriasszuk esetlegesen azt a 10-20 nézőt, aki eddig eljött

© ajkakválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-09 22:25:42 (523)
Imádom a Csengetettet.
Elfogadom - tutira bénázásnak tünhetne - persze meg lehet jól is csinálni

© Sheena is aválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-09 22:21:03 (522)
Az a baj, hogy hely is kéne hozzá, egy zsinórral teli színpadon kizárt dolog hacsak nem egyhelyben táncolnék. A farhátas jó ötlet, de azt nagyon ki kellene találni, hogy ne legyen gagyi.
A másik az, hogy én nem egyedül táncolok, négyen vagyunk, így mindegyiküket el kell rángatnom a koncertre még ha nem is akarnának jönni, csak azért, hogy lenyomjanak egy 10 perces számot.
A felolvasásról dobolás illetve zene közben pedig a Csengetett Mylord című sorozat jut eszembe, mikor az úri házba meghívták a sznob műértőket és felolvastak egy mélyenszántó irodalmi művet, miközben néha valaki beleénekelt, dobolt és elég groteszk volt az egész.
Lehet, hogy nem kellene túlművészkednünk a dolgot.
Tervbe van véve, hogy négyen a Golden brown-ra csinálunk egy koreográfiát, de ahhoz is hely kell. Bár az is igaz, hogy a rézmálban a "hömpölygő" nézőseregtől akár még a színpad előtti téren is el lehetne férni. Na még gondolkodunk a dolgon
[előzmény (521)]

© ajkakválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-09 18:44:30 (521)
Szóval miért kéne korlátozódni a zenére?
Lehetne a két zenei produkció között, amíg pl. tart az átszerelés egy 10 perces tánc szám - persze nem valami véresen komoly, esetleg gondolok valami kabarésabb dologra

Farhát show. Pl beöltözve Farhátnak lejteni el egy csirke hattyúdalát ... ööö

Aztán érdekes lenne pl, ey Stranglers számra táncolni, vannak hosszú számok ülön táncra készítve....

nem tudom, de érdekes lenne mozgást is belevinni

aztán lehetne olyat, hogy Mesi énekesnőnk felovasna valamilyen szöveget, alatta Dee Dee dobolna, esetleg belepöncögnénk, és amíg a szöveg tart, addig ön eltáncolná?



Elejére << Előző < ... 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 ... > Következő >> Végére