Punk Portál >> Fórum >> Koncertek, bulik >> Szentes punk-rock
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Iron Will, Erotikus Görények, Punktomim, Nincs Igazság stb.. ismeritek őket?

Elejére << Előző < ... 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 ... > Következő >> Végére

© Axelválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-27 23:58:31 (3315)
szentesen akkor vannak igazán sokan egy bulin , ha a közvetlen környéken kívül jobban megmozdul az alföld, ha jönnek kecsóról sokan, szegedről, szolnokról, békés megyéből...
meg sajnos itt nem nagyon megy az ilyen jófajta keményebb vonalasabb punk...
sajnálom hogy kimaradt ez a buli nekem
[előzmény (3312)]

© Axelválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-27 23:56:51 (3314)
egy kicsit kezdődhetne később is a buli sztem, és minden zenekar kicsit többet játszana, akkor nem kéne éjfélkor vége lennie a bulinak, nekem pl. 6:30-kor van az első buszom haza, és ha 3-ig lenne élő zene, csak jobban telne az idő
amúgy a jómadár meddig lesz nyitva 10-én? remélem nem úgy mint a múltkor hogy már 3-kor lükdelték ki az embereket
[előzmény (3287)]

© H.Kriszválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-27 20:17:55 (3313)
Alex, megkaptam az e-mailt, valahogyan most már megoldjuk!

© H.Kriszválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-27 20:17:22 (3312)
Nos az én véleményem a tegnap estéről!

Szerettünk nagyon Szentesre járni, mert ez már a fene se tudja hányadik koncertünk volt. Sajnos azonban az eddig nem tapasztalt dolgokkal találkoztam, ami nagy részben a tudatlanságnak köszönhető illetve az emberek antihumán viselkedésének. Nagyon szomorúan látom a "justice for Hungary" polóban divatos tarajjal az embereket, de az sem különb amikor megkérdezik, Prosecturás pólóban tőlem hogy "ugye te is utálod a cigányokat?" Már azon meglepődött amikor mondtam neki, hogy a lányom is az és talán mégsem irtanám ki! Akkor már próbálkozott magyarázkodni, "hogy nem úgy gondolta, csakhát orosházán hülyék a cigányok" sajnos azt már nem értette meg, hogy az EMBEREK a hülyék.
Az is IQ betyár aki Magozott Cseresznye pólóban énekli az Anarchia él című számunkat, mert akkor vagy nem tudja, hogy miről énekel a M.CS. vagy nem tudja, hogy miről szólnak a dalaink. Igazából, nem sírunk azért, ha valaki e-miatt nem jön el többet a koncertjeinkre, de azért természetesen jobban örülnék annak, hogyha elolvasva ezeket a sorokat elkezdene gondolkozni és talán megfejtené, hogy velünk együtt ember akar lenni aki nem szeretné nézni a társadalom egymás ellen ugrasztását, vagy uszító dalokat énekelve rohan visszafoglalni erdélyt és üldözi a másik népcsoportot. A kettő együtt nem fér meg! Még azt is vállalom, hogy a degenerált pólójáért cserébe adok egyet a mienkéből amennyiben a szemlélete is megváltozik!

Sajnos az emberek miután megvettéka belépőt kint beszélgettek az utcán és az üvegeket összetörve váltották meg a világot. (igaz azt elfelejtették, hogy nem ők a kemények, hanem a beton amihez odavágják az üveget) Ezért a Böilert nem nézték meg olyan sokan. Abban már csak reménykedtem, hogy a spanyolokra bemegy a közönség (itt jegyezném meg, hogy tökmindegy milyen stílusnak nevezik el a zenekart, mert a lényeg a mondanivalójukban van és mivel mindegyik stílusból hordozott magában egy kicsit ezért találó volt a crust-punk-core)
Szerencsére legalább a fele az embereknek időnként feltünt a teremben ezzel néha igen jó pillanatot teremtve a zenekarnak és a közönségnek egyaránt. Szerintem igen jól játszanak a srácok, több Cop on Fire dal is felcsendült aminek nagyon örültem, mert még ezen a néven futott a formáció 2 éve amikor együtt játszottunk 2 koncertet. A zene igazán tömör néha darálós, néha metálos szerintem a Resist-Severed State a Head-Tragedy-Neurosis-Negative Approach-His hero is Gone stílus írányt követi a dallam és az ének együttesen. Végül tényleg adtunk némi sértődésre okot azzal, hogy szóvátettük, igenis számomra egy szar alak az aki teszi magát, tarajat vágat vagy a legtrendibb szakadt exploited, pistols, gbh stb pólóban jár vagy arról beszél, hogy ő már 88-89-ben micsoda punk koncerteken volt és ugyanakkor derogál neki kifizetni azt a 600 Ft-ot 3 zenekarra amiből főleg a külföldi bandának a tovább utazásához járulhat hozzá. Na persze amikor játszottak oda ette ezeket a szarrágókat a fene az ajtóba és próbáltak hosszasan bekukucskálni. S láss csodát a koncert végén még van pofájuk azt mondani nekik, hogy fasza volt a koncert! aztán amikortól meg nem szedtük a jegyet mind beözönlöttek a koncertünkre. Srácok légyszives ne csak minket nézzetek meg, hanem akik eljönnek velünk azokat is! Ők is utaznak azért sokat, hogy megmutassák miért élnek, hogy elmondják a vélenményüket a világról és, hogy esetleg neked mutassanak egy alternatívát a bebaszós-hányós szórakozás helyett!
max.respect azoknak akik segítettek létrehozni ezt a bulit, azoknak akik a figyelmükkel megtisztelték mind a három zenekart és azoknak akik tudtak kultúráltan szórakozni (annak ellenére, hogy ittak) és azoknak is akik a koncert után gondolkodóba estek (vagy esnek), hogy most melyik irányba is menjen tovább!

© Axelválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-27 20:04:59 (3311)
sajnos az délutáni meló tervezett befejezése 7 óra helyett fél 9-re tolódott, és így lekéstem az utolsó szentesre induló buszt...
[előzmény (3303)]

© csigaaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-27 19:45:25 (3310)
Innen is orbitális üdvözlet!!!!!!!:)

De a csajbunyóról lemaradtál:)))
Két 15éves lányka verte egymást kinn az utcán:DDD
[előzmény (3302)]

© Alphawarriorválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-27 18:36:49 (3309)
azóta ment már ánszvör ;-)
[előzmény (3308)]

© luisválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-27 18:34:56 (3308)
írtam neked mailt...
[előzmény (3306)]

© luisválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-27 18:33:17 (3307)
az a fura bazzeg hogy hülye vagy ehhez:)
[előzmény (3304)]

© Alphawarriorválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-27 18:26:39 (3306)
tényleg, mi? :-S
[előzmény (3304)]

© luisválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-27 18:24:44 (3305)
mi a fura ebben??
[előzmény (3304)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-27 18:14:44 (3304)
"crust-punk-core"
ez azért fura....

© Alphawarriorválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-27 17:58:02 (3303)
baszki most nézem vissza milyen sok lett...lehet beforgatom majd ezen sokatíró képességem valami regény megírásába...a címe legyen mondjuk: "Rin-tin-tin a faszverő kutya!"....hozzá is kezdek nyomban...

Axel!
Amúgy te miért nem bírtál jönni a buliba? Meló? :-S
[előzmény (3302)]

© Alphawarriorválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-27 17:55:19 (3302)
Tegnapi buliról kicsit hosszan:

BÖILER ---->2005 nyara óta nem láttam őket, ahhoz képest rengeteget fejlődtek, és maximálisan meg voltam elégedve velük. Fasza hangulat, fasza zene, és úgy elég összetett volt az egész, bár a gitárszólók nem hallatszódtak normálisan, de ez a technika hibája....szóval jó lendületes és kifejezetten élvezetes produkciót nyújtottak Janiék....

LEADER SHIT ----> a spanyol crust-punk-core horda eszeveszetten durva és energetikus volt! Semmi mellébeszélés, gyors számok, üvöltő ének egyenesen Jézus torkából :-)....egyszerűen lebilincselő, zseniális....a tagok se küldték gyengén, szigetelőszalagozott 10 éves levált talpú vans cipők, szarrá szakadt farmerek, grind és crust felvarrók tömkelege, hosszú vagy félhosszú ápolatlan haj, érdekesen növekvő arcszörzet...igazi foglaltházlakó aktivista feeling....talán az általam nemrég megismert svéd legendához, a Victims-hez bírnám őket hasonlítani....

ment is a darálás rendesen a zenéjükre, amit pár tudatlan ürge, vagy marslakó nem is tudott nagyon feldolgozni....jópár "kemény" arc fel volt háborodva, hogy milyen durva dance folyik itt, pogózni nem így kell.....aztán megnyugtattuk a felháborodott lincselésre készülő ifjúságot, hogy:

-EGY: ki a geci beszélt itt szaros lábtekergetős "cigivel a kézben" lakodalmas táncról, amikor a színpadon maximum egy perces crust számok hangzanak fel, villámgyors tempókkal? Aki nem bírja, az takaroggyon a hátsó részbe, oszt nézze onnan!!!
-KETTŐ: egy szegvári ifjú nemigen bírta elviselni, hogy az ő agyát túlhaladó mozgás és zenei koreográfia van kibontakozóban, és ezt próbálván megakadályozni, hátulról mért a "széléről" rúgásokat a bokára...el is estem egyszer tőle, majd meglátván a kaján mosolyt az arcán, kicsit beszélgettem vele...hát mit ne mondjak, a legeleji harci kedvvel teli kis tervei nagyon hamar szertefoszlottak, a szemembe nem mert belenézni, halálsápadt lett, és gyönyörűen bólogatott a magam által szabott feltételekre /milyen nagyképű vagyok már :-D/....megbeszéltük: most még nincs semmi baj /bár húztam a kis tarajkáját ehhe/ de még egyetlen egy ilyen direkt action a részéről, és a májával etetem meg a nagyapám nyulait a tanyán....Fightolni akar majd visszalép?-----> S Z Á N A L M A S

Szóval minden elismerés a spanyol hordának!!!! Remélem még visszajönnek a jövőben is párszor!!!

BARACKCA ----->nem volt rossz, elég soxor láttam már őket, újat nem igazán tudtak mondani....vagyis de: jópár mondatban megemlítették az emberállomány szánalmasságát /fele black metal és 100% magyar pólóban/, le is ugatta őket /már mint a zenekart/ pár srác a koncert végén, ahogy félfüllel hallottam: "Nah, erre az egoista zenekarra se jövök el többet! Azt hiszik hogy ők az istenek!"-------> nem értettem a fiatalokat, hogy miért nem tudják megkülönböztetni a VALÓSÁGOT az EGOIZMUSTÓL??? Miért, akik le lettek osztva srácok, azok tényleg nem szánalmasok? /akik nem fizettek belépőt, nem látták az első 2 zenekart és úgy osztanak észt, nem járnak koncertekre, nem tudnak alapdolgokat, felháborodnak mások szórakozásán stb/....nem volt egoista a zenekar, hanem csak kimondta azokat a negatív dolgokat, amelyeket más "nagy" zenekarok elnéznek, neaggyisten még "reklámoznak" is....A Barackca részéről én egyébként lehagynám az olyan számokat, mint a német alkoholkedvelő szám, és a komolyabbakat erőltetném jobban.....de ez csak magánvélemény...

Részletkérdés, hogy az est folyamán ismét /mint mindig/ ellentétes véleményre jutottam egy-két helyi fiatalemberrel, de ezt már megszoktam...lehet, hogy csak én vagyok a fasz, sőt, ebben lehet többen meg is erősítenének....

Nagy üdvözlet a kecskeméti CSIGA-nak, örülök hogy találkoztunk, hacsak véletlen is ;-)

az est poénja: két hányós arcot /természetesen minkettő fiú :-D/ majdnem sikerült egymással kinyalatnom nyilvánosan egy darab magyar ezresért....azt mondták életbevágóan fontos lenne nekik a pénz....de a végén nem mentek bele a dologba sajnos....lehet annyira mégsem volt életbevágó a pénz megszerzése? :-ĐĐĐĐĐ

Nah, hosszan ennyi, azért írtam ilyen sokat, mert most volt időm, és mimást csinájjak, mintsemhogy megbeszéljem városom dolgait más, a városomban lakó ifjú emberi egyedekkel....

Addig is: "VEDEEELLLLLJJJ & OKÁÁÁDDDJJJ!!!!" :-ĐĐĐĐ

© Dumiválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-27 08:53:22 (3301)
Jó volt a tegnapi buli nagyon.
Böiler: Valami fantasztikus volt, kár hogy nagyon kevesen voltak még akkor.
Leadershit: Nem az én világom, de nem volt rossz...
Baracka: Korrekt volt...Minden tisztelet Huszárnak!

© H.Kriszválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-26 10:37:22 (3300)

© H.Kriszválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-26 10:29:53 (3299)
Ma este Szentesre látogat a spanyol LEADER SHIT zenekar, akik jelenleg a 72 koncertes Európa turnéjuknak a felénél járnak. A zenekar tagjai nagyon sok másik ismert zenekarban is játszottak és játszanak is folyamatosan. (Ekkaia, Cop on Fire, Disface, Seres, Cementerio Show, Perros Callerejos stb...) aki ismeri ezeket a zenekarokat az tudja, hogy mire számíthat. A zenéjüket sötét melankólia jellemzi ami szeretne kitőrni a hangszerek rabságából és végül mint egy robbanás dübörögve szólalnak meg a gitárok. A tagok lelkes résztvevői és szervezői a spanyol Food not bombs szervezetének. Valamint házakat foglalnak és tesznek lakhatóvá mások számára és igyekeznek a szociális igazságtalanságnak keresztbe tenni. Egy kis ízelítőként egy mp3 is elérhető tőlük: http://www.buenawista.com/2005/sabado/leader/TodosSomosUnosYonkiesDeMierda.mp3
Az estét a Böiler (zuglói fenegyerekek) kezdi majd el és ígyekszik néhány munkás slágerrel felhevíteni a hangulatot. A spanyolok után pedig a Barackca fogja zárni a koncerteket.


© bandi669válasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-26 07:00:47 (3298)
2006. június 3, szombat 20:00
Orosháza, Szőke Tehén

ANOTHER WAY
SOBER FACT
BARTFIRE

Belépő: asszem nincs, szóval gyertek sokan!

http://anotherway.atw.hu
http://myspace.com/soberfact
http://bartfire.uw.hu

© Dobiválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-25 11:54:24 (3297)
Helyesbítek. Rohadt János és Bud Spencer a példaképeim, mindkettejük bunyója élvezetes.
[előzmény (3296)]

© Dobiválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-25 11:50:10 (3296)
Az a lényeg, hogy ne nyúljál a hagymás babjához, mert akkor föláll és vége. Osztogatja a sztereóütéseket és pofánvág a serpenyővel. :)

Nekem Bud Spencer a példaképem! Egyszerűen gyönyörűen bunyózik...
[előzmény (3295)]

© Axelválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-25 11:30:05 (3295)
úgy kiütni mindenki hogy még vér se folyjon? nem ez a Bud Spencer módszer ? :)
[előzmény (3294)]

© Dobiválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-25 11:18:56 (3294)
Nyáron szüntelel a box edzés. De addig is saját harművészeti technikáimra oktatom a srácot. Az a mániája, hogy olyan jó bunyós akar lenni, mint én, pedig erre születni kell (meg jó sok Bud Spencer filmet nézni).
[előzmény (3292)]

© Axelválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-25 10:21:16 (3293)
tegnap

Another Way : 5 , még mindig ők magyarország egyik legjobb koncertbandája
Sage : 2 , nem volt rossz de nem az én zeném
Rollin Wallowin : hát inkább azt monodm hogy nem néztem a bulit, minthogy nagyon rosszat írják
F. T : 2,5 egész jó, rájuk volt a legnagyobb mozgás

a hely fasza volt, a cucc is elég jól szólt, a belépő nem vészes, a szervezőknek mínusz pont mert nem az another wayt rakták főműsoridőbe

© Alphawarriorválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-25 06:24:03 (3292)
addig gyúrsz? vagy miköze van az időkimaradáshoz a bunyónak? :-S
[előzmény (3290)]

© Dobiválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-24 22:05:03 (3291)
De addig is itt van Dobi bácsi, akinek a bunyója egyszerűen gyönyörű, szinte már költészet.

Viszont Bunyós Pityunak volt egy meccse Tyson ellen!

Ajánlom magamat és további szép estét! ;)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-24 22:02:47 (3290)
Bunyós Jánosnak valami sokkal fontossabb dolga lesz ebben az időben úgy tűnik. Ja és már április vége óta nem vagyok bunyós majd ősztől leszek újra.
[előzmény (3287)]

© csigaaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-24 18:55:27 (3289)
Az ki a gecim?
[előzmény (3288)]

© Alphawarriorválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-24 17:49:09 (3288)
az Bunyós Pityu? vagy Rohadt János úr? Ő is mindig a bunyót emlegeti.....bár nekem aztán 8
[előzmény (3287)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-24 17:08:15 (3287)
Cső Jómadárba járkálók Júni 10 . buli részletei:
kezdés 20:30 Iron Will
21:00 Erotikus Görények
21:30 Shitpump
22:00 Prosectura
23:00 Parasite
beugró 1000ft, amit szerintem reális (bár ezt mindenki döntse el maga) ,mert ennél jóval szarabb bulik kerülnek sokkal több be!! hozzátéve hogy a koncert költségei se kicsik!
a rendről Bunyós János gondoskodik

© Dumiválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-23 07:55:21 (3286)
Sztem én is megyek...2 éve az egyik karomat odadtam volna Prosecturáért...Mostmárcsak kíváncsi vagyok...



Elejére << Előző < ... 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 ... > Következő >> Végére