Punk Portál >> Fórum >> Koncertek, bulik >> Szentes punk-rock
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Iron Will, Erotikus Görények, Punktomim, Nincs Igazság stb.. ismeritek őket?

Elejére << Előző < ... 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 ... > Következő >> Végére

© bandi669válasz erre | adatok | e-mail - 2006-06-06 18:06:36 (3375)

© csigaaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-06-06 18:01:44 (3374)
Szombaton jön valaki a pánkbuliba?

© Janos Rohadtválasz erre | adatok | e-mail - 2006-06-06 14:01:21 (3373)
Jol van, majd irok penteken, de nem sok erdekes dolog tortenik velem mostansag. Dobos uram meg gondolom beszamolt az eddigi legjobb bulimrol. Ehh, csecs volt. Most hetvegen vagy a kovetkezo heten kenytelen leszek megint megismetelni.
Vegre egy izgalmas es remek partnert talaltam. Olyan, mintha magammal buliznek. Vegre kielhetem narcisztikus, onimado es egoista hajlamaim.
[előzmény (3372)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-06-06 12:55:36 (3372)
Na valad meg mi a lócsöcs van Ecsém? Régen beszéltünk írjál már egy emailt vagy valamit!
[előzmény (3365)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-06-06 12:54:29 (3371)
Kedves fiatalok! Igazán sajnálom ,hogy nem tudok otthonról netezni mert végre kezd kialakulni egy értelmes vita, ahol úgy látom végre lehetőség van a liberális oldal gyenge lábakon álló érveit porba zúzni :). Addig is azt ajánlom ,hogy forgassátok bátran a következő könyvet a honfoglaló zsarnok magyarokkal kapcsolatban: Kristó Gyula: Magyarország története 895-1301, aki töris lesz az úgysem kerülheti el.
Egyébként természetzesen a trianoni kérdésre a mai körülmények között az autonómia a megoldás, bár nem tudom például a délvidéken mikor adják meg a kedves szerb barátaink.

© nutty boyválasz erre | adatok | e-mail - 2006-06-04 17:04:10 (3370)
mi másról?
[előzmény (3369)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-06-04 17:02:48 (3369)
Nem tudom ennek mi köze a helyesíráshoz ?! Teljesen másról beszélsz!
[előzmény (3367)]

© nutty boyválasz erre | adatok | e-mail - 2006-06-04 17:01:17 (3368)
sajnos nem tudok egyetérteni veled - a politika összetett. nemcsak a mai, mindig is az volt. nem hiszem, hogy ha egy parasztot (nem pejoratív értelemben) beültetek egy felelős gazdasági pozícióba, akkor ő tudná, hogy hogyan kell eligazgatni egy komplett államgazdaságot. a 10 féléves közgázképzés pedig nem piskóta - és mivel nem egyenlő értelmi tulajdonságokkal születtünk, egyértelmű hogy nem mindenki képes összetett szellemi feladatokat elvégezni. a gazdaság most csak példa volt, lehet itt szó konkrétabb dolgokról is, pl. egészségügy, stb.
államra pedig igenis szükség van. ha neked nincs szükségeid a szolgáltatásaira, pl. infrastruktúra, közegészségügy, akkor nem tudom, hogy boldogulnál állam nélkül.
azok nélkül a keretek nélkül, amiket az állam biztosít, anarchia lenne. pontosabban káosz. akkor pedig nem lesz infrastruktúra, anélkül nem lesz gazdaság és nem lesznek alapvető dolgok, mint élelem vagy ruházat (csak nagyon kicsi mértékben, a minimális önellátás szintjén). akkor pedig nem csodálkoznék, ha téged megszúrkálnának a csekély élelmiszerért ami nálad van, utána viszont már igenis szükség lenne arra a nyamvadt korházra, ami állami tulajdonban van. de mivel kórházak nincsenek, ezért te elvérzel, vagy elfertőződik a sebed és meghalsz. megéri ez neked? nem.

bocs a szélsőséges példáért, nem akartam személyeskedni, de legalább elég szemléletes volt. :)
örülök, hogy vitapartner tudsz lenni, ugyanis szentesen nem igazán van ilyen punk. ők általában csak addig jutnak el, hogy szesz!
[előzmény (3364)]

© nutty boyválasz erre | adatok | e-mail - 2006-06-04 16:47:10 (3367)
akkor talán neked sem ártana figyelembe venned azt az aranyszabályt, hogy a vessző előtt nem, csakis utána teszünk szóközt. például itt az előző mondat - tanulmányozd!

(és igen, direkt gépelek kisbetűvel.)
[előzmény (3366)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-06-04 16:19:38 (3366)
Először is helyesen kellene leírni a gondolataidat - vagy azokét , akiktől átvetted.
[előzmény (3363)]

© Janos Rohadtválasz erre | adatok | e-mail - 2006-06-04 13:01:17 (3365)
Jelenleg kulfoldon tartozkodom, de szerencsere a tapasztalataim nem egyeznek a tieiddel.
"Nem érdekel a személyigazolvány számod"
A szemelyi igazolvanyrol szolo resz egy fergeteges Brody szam, kerlek hallgasd meg, nagyszeru a szovege. Remenykedtem benne, ha mar zenekarosdit jatszol le fog esni a rim ".. az en igazi parom / 8523"
Mindegy. Az internacionalista hulyeseggel pedig -szerencsere regen kinottem mar- keptelen vagyok egyeterteni.
Elnezest, ha megbantottalak az indulatossagommal, de igaz, ez jellemez engem.
Alaszolgaja!
[előzmény (3355)]

© H.Kriszválasz erre | adatok | e-mail - 2006-06-04 12:44:05 (3364)
A történelem bonyolultsága, csupán annyit tesz, hogy mennyire szeretnék ködösen és bonyolultan tanítani az embereknek. Ezáltal mennyire szeretnének nem túl önállóan gondolkodó képes embereket létrehozni!
ezekszerint te elhiszed azt is, hogy a mai politika mennyire bonyolult és összetett valamint az emberek képtelenek lennének jó döntést hozni a saját gondolataikból és ezért van szükségünk másik olyan emberekre akik szintén nem hoznak a többi polgár számár ajó döntést? (kicsit kacifántos, de szerintem érthető)
Jelen esetben pedig nem keverném ide a Barackca zenekart, mert ez nem róla hanem az én gondolataimról szól. Az igaz, hogy a gondolataim jelen vannak a zenekarom munkásságában, de az nem csak az én gondolataimat tükrözi és a zenekaron belül is vannak olyan dolgok amiben nem értünk egyet hiszen mindannyian különbözőek vagyunk.
Azt azért hozzátenném, hogy én magam is a hivatalos szemléletből nyertem azokat a tényeket amiket megemlítettem eddigi beírásaim során. Sőt talán ha te is a 90-es évek előtt tanultad akkor ugyanazokból a könyvekből tanultunk, csak legfeljebb te nem vetted azt észre, hogy néha nem az a fontosabb mondat amit a tanár aláhuzat az emberrel!
[előzmény (3361)]

© H.Kriszválasz erre | adatok | e-mail - 2006-06-04 12:36:50 (3363)
Szerintem, ha szeretnél hozzászólni az itt létrejött vitához tedd meg nyugodtan, de csak akkor van értelme, ha a hozzászólásodnak lényege is van. Ilyen félmondatokból nem derül ki semmi:" Aki ilyen észosztásba kezd , lehetne felkészültebb !" az igaz, hogy van mondatjel a mondatod végén, de az indoklás hiányzik ami esetleg rámutat a mondatod lényegére és talán felhívja a figyelmemet, hogy mit tudtam rosszul, vagy mi az amire rosszul emlékezem.
Ezért kérlek, ha továbbra is ehhez a vitához szeretnél hozzájárulni a gondolataiddal azt teljes összességében osztd meg velünk és akkor a mi számunkra is világosabb lesz a mondani valód.
[előzmény (3362)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-06-04 11:58:51 (3362)
A mondatodból csak az "ifjú" nem igaz.
[előzmény (3360)]

© Rovarválasz erre | adatok | e-mail - 2006-06-04 11:02:37 (3361)
Kedves Krisztián!

Semmiképp sem akarnék veled parttalan vitába keveredni, de attól tartok, a történelem annál eggyel bonyolultabb dolog, sem hogy te ezzel a Barackca által bevezetett anarchista konyhanyelvvel bármilyen alternatívát mutass a hivatalos történelemszemlélet ellenében.

© Alphawarriorválasz erre | adatok | e-mail - 2006-06-04 10:46:54 (3360)
hálistennek te okos és felkészült ifjú vagy...
[előzmény (3359)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-06-04 10:38:17 (3359)
Nem azt mondtam , hogy hülye , csak azt , hogy felkészületlen ! Kurva nagy különbség !
[előzmény (3357)]

© LZxxxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-06-04 10:32:57 (3358)
a tegnapi AW koncert egyszerűen zseniális volt...
10pont!

© Axelválasz erre | adatok | e-mail - 2006-06-04 10:21:59 (3357)
attól mert neked fingod sincs a témáról , attól még nem a másik a hülye :)
[előzmény (3356)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-06-04 10:02:04 (3356)
Aki ilyen észosztásba kezd , lehetne felkészültebb ! Egyébként " Csepű , lapú , gongyola " . A göngyöleg , az a pankoskodás mellékterméke :) !
[előzmény (3355)]

© H.Kriszválasz erre | adatok | e-mail - 2006-06-04 09:28:50 (3355)
Nem tölt el rettegéssel az sem, hogy mi volt. Hiszen nem én éltem akkor és ott. Hanem csak felfigyeltem arra, hogy az emberek elfelejtik az államalapítójuk másik tevékenységét ami a keresztény oktatással szemben állt. Nem értem mire ez az indulatosság, nem hiszem, hogy bárkinek is okot adtam volna erre. Azt hittem itt megbeszélünk és vitatunk dolgokat, nem pedig sértegetünk embereket!
Egyébként ez a vita nyitott hiszen egy fórumon történik az nyílvánítja ki a véleményét aki csak szeretné. sértegetni senkit nem sértegettem ezért ezt tőled is elvárnám, amennyiben nem sikerül azzal csak magadat jellemzed. Nekem a földön élő összes ember a honfitársam, hiszen egy fajhoz tartozunk. Azt már sokkal inkább elmondhatom, hogy eddig akár merre jártam a világban ha odatelepült magyarral találkoztam az biztosan rosszindulatú volt másokkal szemben (magyarral és nem magyarral egyaránt) igyekezett szemből segitséget színlelni míg háturól megtámadni a HONFITÁRSAIT (nem magamra gondolok), magyar a magyart mindíg becsapja akár magyarországon akár külfőldön. A legtöbbször még a segítség szikrája sincs meg a magyarokban. Ellentétben azokkal akiknek a szülei magyarok, de külföldön születtek. Ők mind a nyugati szemlélet szerint nőttek fel! Eddig mindegyik a számomra teljesen idegen is segíteni próbált, nem csapta be a másikat és szinte csak a jót lehet róluk elmondani. Akkor egy igaz magyarnak külföldön kell születnie és felnőnie, hogy tényleg a becsületességről szóljon az élete?

Nem érdekel a személyigazolvány számod, ezek szerint nem értetetted meg a mondanivalómat. Vagy csak egyszerűen nem szeretnél önálló szabad ember lenni és jó neked az ha valaminek a tulajdona vagy. Ez is természetesen ember függő.
[előzmény (3353)]

© H.Kriszválasz erre | adatok | e-mail - 2006-06-04 09:16:36 (3354)
Nincs semmi köze a valláselleneségemnek a róla alkotott véleményemről. Két egyszerű kérdés:
1. Az jó keresztény aki megöleti a nem keresztényeket és megszegi a parancsolatot?
2. Az nem népírtó aki a saját népét megöleti, mert nem akar olyan hitre térni mint ő?

Szerintem mindenki abban hisz amiben akar, csak ezzel ne ártson másoknak. Már azt is mondtam, hogy nekem nem magával a kereszténységgel van bajom, hanem az egyház szervezetével! Már annak idején is sok volt a nyomorgó ember és ehhez képest épültek a drága templomok tele arany ereklyékkel! Mire ez a fényűzés? (még mielőtt azt hinnéd, hogy templomokat akarok lerombolni kb. 1200-1400 templomban jártam már a világon mivel mint művészeti alkotások nagyon sok szép dolog rejlik bennük)

Azt sajnálom, hogyha nem szeretsz vitázni, mert szerintem ez viszi előbbre az emberek gondolkodását.
[előzmény (3352)]

© Janos Rohadtválasz erre | adatok | e-mail - 2006-06-03 19:59:56 (3353)
Jesszusom, azon nem abajogsz, h. mi volt Tianon utan, de az meg mindig faj es rettegessel tolt el, h. anno oseink milyen eszkozokkel jutottak ama foldterulethez, ahol engedik azt, h. szemermetlen ostobasagaidat a vilagba okadd.
Nem kivantam a vitaba beleugatni, de ugy gondolom, beloled csak a hulyeseg es a (nem letezo) orszagod es honfitarsaid iranti rosszindulat beszel.

Kivalo Dobos uramnak mely tisztelettel: "Szemelyi igazolvany, az en igazi parom / AU 4385223"
[előzmény (3349)]

© Dobiválasz erre | adatok | e-mail - 2006-06-03 15:04:21 (3352)
Szent István nem volt népirtó. Az meg, hogy megkérdőjelezed a vallásosságát szerintem a te vallásellenességedből fakadhat. Mindenesetre nem vitázok veled többet Szent Istvánról, mert képtelen vagy megérteni mi az a hazaszeretet, mert neked, ahogy írod nincs is országod.

Egymás véleményét megváltoztatni meg nem tudjuk úgysem.

© H.Kriszválasz erre | adatok | e-mail - 2006-06-02 15:12:30 (3351)
Nekem nincs országom! az ahol most élek nem az enyém és nem is lesz és nem is akarom, hogy az enyém legyen! Egyéb iránt magát az országokba való tömörülést hülyeségnek tartom így tehát nem érdekel, hogy ki melyik földterületet akarja birtokolni. Ha már itt tartunk én is fujjoghatnék, mert a Csallóköznek egy jelentős nagy része a dédnagyapámé volt az I. világháború előtt. Ha nem lett volna trianon akkor most kőgazdag lehetnék. Mégsem hisztizek, mert most azok a tulajdonosai akik annak idején ott a földet művelték. Túl kell lépni olyan dolgokon meg főleg amik a múltban voltak.

Egyébként pedig a soha nem létező jókapcsolatról is a honfoglalás tehet, hiszen a magyarok nem voltak itt amikor már ők itt éltek, majd idejöttek és elvették mások földjét megélhetését valamint sokak életét is. Majd állandóan uralkodni akartak ezek felett a népek felett. Mi lett a vége, hogy soha nem szerették meg ezt a népcsoportot. ergo nem jönnek ide nem utálják!
[előzmény (3348)]

© Alphawarriorválasz erre | adatok | e-mail - 2006-06-02 15:08:02 (3350)
Azt hiszem az ifjak megalapozták pár évre a történelmi ismereteim hátterét....Vágó Pityu elmehet a gecibe :-DDD

© H.Kriszválasz erre | adatok | e-mail - 2006-06-02 15:05:03 (3349)
http://www.reisenett.no/map_collection/historical/Europe_814_Colbeck.jpg
Ha ezt a térképet megnézed akkor királyságként szerepel. De nem ez a lényeg. Már nem azért , de szerinted az nem népírtás, hogyha valaki nem volt hajlandó felvenni a keresztény hitet akkor kivégezték? A párhuzam igenis nagy a másik vezetőkkel. Hitler sem ölte meg a zsidó barátnőjét, István sem ölte meg a pogány apját. A párhuzam a "zsidó üzletemberrel" is érvényes! Nem volt itt magyar csak idejöttek és elfoglalták a területet mégpedig nem békésen!!! Akár csak Izrael és Palesztina esetében. Nem volt szó békés beolvasztásról sem, ha ellenáll akkor meghal! Ez neked a béke? Ez kényszer helyzet! Az pedig, mint már az előbb is említettem népírtás ha azért megöl valakit, mert pogány akar maradni! Márpedig csak azért akart keresztény lenni, mert akkor fogadták el nyugaton a hatalmát és támogatást (mind pénz mind erkölcsi) is csak így kapott nyugatról! A JÓ KERESZTÉNY NEM ÖL!

A jelenleg felvidéken élő szlovákok, erdélyben élő románok, vajdaságban élő szerbek és montenegrók akik oda születtek már miért menjenek onnan el? Hiszen az ott élők 80-90 %-a már a trianoni megegyezés után született azon a helyen! És ha megnézed és átgondolod a történelmet az ő népcsoportjuk már a honfoglalás előtt is ott volt!!!

Én nem köszönöm Gézának és Istvánnak a Magyar államot, mert ettől nem lesz jobb egyik itt élő embernek sem az élete!
[előzmény (3343)]

© RatManválasz erre | adatok | e-mail - 2006-06-02 13:10:46 (3348)
Nekem csak egy egyszerű kérdésem lenne: ha eldönthetnéd hogy melyik országnak van igaza egy olyan vitában amely a te országodat negatívan érinti akkor hogyan döntenél. Igazat adnál egy olyan ellenséges országnak amelyikkel soha nem volt jó kapcsolatunk, és mondjuk igényt tartana még további területeinkre. ( na persze ez az egész csak fikció).
[előzmény (3341)]

© Dobiválasz erre | adatok | e-mail - 2006-06-02 12:42:33 (3347)
Egyébként tényleg rasszista vagyok na! Lebuktattál elismerem.
[előzmény (3344)]

© Dobiválasz erre | adatok | e-mail - 2006-06-02 12:39:07 (3346)
Az első mondat nem a Magyarországon élő kisebbségekre vonatkozik.
[előzmény (3344)]



Elejére << Előző < ... 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 ... > Következő >> Végére