Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> A Balcsi örökké a miénk!
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
leugrani Horviba, Riviéra ígymegúgy, a Balcsi már snassz - mondják a köcsög yuppiek, de mi nem feledünk el, Balaton, soha!!!!!

Elejére << Előző < ... 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

© Punk Gusztiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-02 12:00:17 (7)
azért mert ápolom a gyökereimet, már gyökér lennék?? nem hiszem. te húzzál KrKára motorcsónakozni és zabáld kétpofára a csebab cicát, zsidó
[előzmény (6)]

© joy01válasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-02 10:12:32 (6)
Egy hulye gyoker vagy.
[előzmény (5)]

© Punk Gusztiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-02 08:49:28 (5)
sziasztok, balcsisok, várom a balatoni élményeket, bebaszások, dugások, strandi kalandok, a legjobb bulák merre, vízállás és a legkirályabb diszkók, minden
Mackó, te hazai vagy, mondhatnál valamit arról, hogy mi a helyzet a keszthelyi strandokon, történt e valami érdekes

addig is próbáljuk csillapítani étvágyunkat ezzel a képecskével

[előzmény (4)]

© Cziczaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-02 07:32:13 (4)
mér felednénk meg a jo öreg balatonrol? legszebb gyermekéveim oda kötnek! amikor gyüjtögettem a vizicsigákat meg kagylokat na és az éticsiga verseny is örökké megmarad bennem! a franko uszásokrol és pancsolásokrol nem is beszélve! én is megyek hétfötöl 10 napra boglárra! chopperral robogunk és buli ezerrel a világszerte ismert /na ebben nem vagyok biztos/ magyar tenger elbüvölö partjainál :))
[előzmény (3)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-02 02:07:38 (3)
Szerintem is igazad van. Én szombattól Balatonszárszón leszek, aki keres, az ott tegye.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-02 02:03:15 (2)
Szia Guszti, szerintem ebbe a topikba nekem kell először írnom! Amúgy nagyon igazat adok neked, ha mindenki így gondolkodna, akkor a keszthelyieknek még több pénze lenne.
[előzmény (1)]

© Punk Gusztiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-02 00:54:41 (1)
Sziasztok! Szerintem nagyon sok embernek mostanában már nem azt jelenti a Balaton, mint régen. Vagy legalábbis úgy viselkedik, mintha elfelejtette volna a gyökereit. Oké, bejött most egy csomó új cucc, nyugati kocsik, mikrosütő meg minden hibelebanc, több pénzünk van, mint régen és másképp partizunk, jólvan. DE azé álljon meg a menet! Azért még nem vagyunk grófok meg filmcsillagok! Vegyünk már egy kicsit vissza!! Attólmég, hogy ki tudjuk fizetni a lakókocsit Horviban, meg Görögbe járunk bícselni, a baromfit meg kell etetni! Ha lefitymáljátok a magyar tengert, magatokat köpitek szembe, majmok!!

És nem hiszem én azt hogy akkora wasistdas az a sós víz, nem ám.
Most mondjátok meg, ki tud jobbat mint a szárszói mólón snecizni, ki nem emlékezne az első csókra a siófoki diszkóban, és az első baszásra a szabadstrandon, ki nem játszott el százezret a vonyarci játékteremben, és hol vannak a legfaszásabb vizibiciklik, a legzsírosabb lángos és a legnagyobb csöcsök?!!!!

nagyon bepipultam, mindegy, engem megtaláltok a lellei vizikígyó-kölcsiben októberig, aki meg nem jön, az bekaphatja



Elejére << Előző < ... 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12