Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> A szánalmas magyar szinterek.
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Miért szánalmasak ezek? Mit kéne tenni?Lehet egyáltalán valamit tenni?

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 > Következő >> Végére

© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 20:10:52 (208)
Nos a 3 akkordos dologról csak annyit, hogy a Ferike a gityósunk. Tudod, akinek Sick Of It All tetkója van. Amúgy a zenénkkel én se vok megelégedve. Odamenni meg már nem volt értelme, mert amit akartam ,megtárgyaltam veled itt. De ha akaroöd bármikor odamegyek hozzád bemutatkozni...
Amúgy: Nem vok HC-s. Nem tartom magam nagy zenésznek. Nem kritizáltam a múltban tett tetteidet, csak az arcodat. Ha jól tudom, te nem vagy olyan hú, de öreg. És legfőképp, azért, mert csak eddig ennyien kritizáltunk, nem biztos, hogy másnak nincs veled, vagy a szintereddel baja. Sőt!!!
Amúgy milyen volt fluff?
[előzmény (199)]

© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 20:05:55 (207)
Csak kérni kellett tőlük. Nekem van még. Ha pesten jársz, adok...
[előzmény (204)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 17:57:33 (206)
Mikben lehet segíteni?
[előzmény (203)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 17:01:53 (205)
én tegnap beszélgettem Fickó Mackóval, szerintem tényleg náci!

© insaneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 16:45:37 (204)
lenne 1 kérdésem:honnan tudok szerezni thebuttholes-os matricát???viktro89@maffia.hu

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 16:39:45 (203)
ez pompasan lett megfogalmazva ...

egyebkent lehet elcsepelt meg minden de nem tudom minek kell 1mast ITT baszogatni, mikozben eloben meg senki nem jonne oda es adna egy 5letet vagy felvalalna h o majd segit barmiben is ...

pedig lehet h ez kellene ...
kicsit 1utt csinalni vmit, mert ahogy Zoli is mondta, h vannak baratok, akik mindig segitenek, de vannak emberek akik ezt a munkat csak piszkaljak, lenezoen beugatnak, pedig nekik is megvan a lehetoseguk h csinaljanak vmit, es akkor kerem lehet beszelni, de nem igy hanem ugy h miben lehetne osszehozni a ket - harom dolgot ... es akkor az o barataik es a mi barataink talan egyutt tobbet tehetnenek itthon, es talan nem az lenne h mindenki pozol egy faszom koncerten egy nagy felkorben, ugy h kozben azt nezik a masik miben jott, es h tudja a szoveget vagy sem, vagy mi ez a fos a szinpadon es csakazertsem megyek elore, gondolom kurva jo lehet ugy ott allni h nagy tomeg van elotted, de messze, mintha budos lenne a zenekar ...

mar annyiszor leirtam, h barki barmikor megkerdezheti h mit segithet, sztem akik csinalnak vmit azoknak elkell a segitseg ...
megha csak 5let is a dolog, nem kell fizikai munkara v anyagi vonzatu dologra gondolni
bar konnyebb ugatni es nem csinalni semmit ...

igy nem lesz itt semmilyen szinter, amig a zenekarok nem csinalnak tobben es egyutt dolgokat, amig mindenki csak a neten okos es kemeny ...

szar!!!!
[előzmény (201)]

© zebuválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 16:28:32 (202)
egy megoldás van Zoli,gyere vissza dunakeszire dolgozni :DD

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 16:23:36 (201)
még egy csepp adalék.

lehetséges, hogy a legellenszenvesebb lettem a színtéren, de én magasról szarok a szaros színteretekre, mert az egy rossz vicc. a pár dolog ami számít, a régi barátok, akik MINDIG ott vannak melletted és az, hogy mindig állj ki az igazad mellett. én 10 évig mindig kiálltam, legyen szó BÁRKIRŐL. szerveztünk nem kevés koncertet, MINDEN egyes zenekarral korrekt módon bántunk. erre itt vagytok ti, szánalmas söpredék, és bebújtok a szaros internet mögé. élőben melyikőtök jött oda bármikor is? soha, senki. mert nullák vagytok, nulla véleménnyel. nézzétek meg, itt van ez a szerencsétlen skinheadb, akit az egész portál szivat. benne legalább volt annyi, hogy oda merjen jönni, neki se lett letépve a feje. szarok vagytok, voltatok és lesztek mindig is. egy rakat önérzetes kis faszkalap, akikből süt a sárga irigység meg a gyermeteg önérzet. üljetek bele a hüvelykujjatokba és aztán egyenként menjetek a kurva anyátokba.

© Csinos Iterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 16:12:41 (200)
Ja, az is, de az csak a régi fórumon, azt hiszem.
[előzmény (196)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 16:03:50 (199)
na, akkor egyben írnék valamit a kis faszkalapoknak.

18-19 évesen én nem ugattam le az idősebbeket, mert akkor nem volt az üszkös picsám alá rakva internet. 18-19 évesen volt annyi önkritikám, hogy hulladék szarral nem álltam színpadra, mint ti. ezek után hadd viccelődjek egy kicsit. mert egyrészt, ti egy elkényelmesedett "hardcore színtér" gyenge ürülékei vagytok, másrészt meg humortalan faszkalapok, akik ugranak mindenre, mint véreb a véres nyers húsra. tök jó lehet, hogy otthon ültök, lejátszatok három szaros akkordot, kurvára el van szállva a kis idióta fejetek, és úgy gondoljátok, hogy a fiatalos hévvel majd ti megfejtitek a frankót. nekem nem a gyomrom, hanem a tenyerem viszket az ilyen huszadrangú seggfejektől, akik "here today gone tomorrow" ugye, hogy egy klasszikust idézzek. kapcsoljátok ki a számítógépet, nézzetek tovább a háromakkordos szarokon, öljetek pénzt, energiát és lelkesedést abba, amit csináltok és utána majd egy súlycsoportban leszünk ahhoz, hogy beszélgessünk...

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 15:44:43 (198)
Viszket a gyomrod? :'-(
[előzmény (195)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 15:37:41 (197)
Na, Jakirol le lehet szallni! Beleirta a Metal Hammerba, hogy en jofej vagyok, azota en kedvelem ot! Es igaza van a Trial-lal is! Nagyon szegyellem is magam a dolog miatt, es tokre sajnalom, hogy IGAZI HC-s mar soha nem lehetek. Pedig akkor mar 19 eves voltam! En meg csak nem is hallottam a Trial-rol. Gaz.

xbalazsx viszont egy fasz. Nem tudom, minek kell ez a nickvaltoztatgatas, meg zsidozas, meg ilyenek. Regota fontolgatom, hogy kitiltom innen.

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 15:34:48 (196)
Hé, Thin Ice is volt, nem?
[előzmény (193)]

© xatixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-25 16:04:07 (195)
akkor figyu, kedves xbalazsx (ez kimaradt:)
kár hogy belefolytál a szarokba amiket írtam, nem veled volt a bajom, hanem "legnagyobb hácés fej jakival".
mint mondtad te nem is nagyon jársz koncertekre, így le se tudom szűrni milyen lehetsz élőben. szóval veled nem is volt igazán bajom, kár volt vitázni ma reggel:) jaki az akitől viszket a gyomrom, de lehet tényleg egyszer dumálnom kéne vele
[előzmény (193)]

© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-25 11:53:25 (194)
Nos, azt hiszem nem értetted meg, hogy a shai huludos dolog csak egy példa volt. De az az igazság, hogy nem értem, min vitázunk, hisz még "jaki zoli" is többször hangoztatta, milyen nagy problémák vannak a szintérrel. Viszont amikor én hasonlóra világítottam rá, akkor letorkoltak.

A nickjeid összeírása az nem volt sok idő. Amúgy nem mindenki vágja, hogy pl punkkiralyno nick is a tied, mert mikor tudattam egy illetővel, elsápadt. Úgy gondolta, ha ennyi idelye benne vagy a hárdkórban, akkor nem lehetsz ilyen sötét. Én nem tom pontosan ,mire értette, uh. ne vedd ezt a sötétet szerény személyem irányából érkező megjegyzésnek. Az hogy sok mindenben eltér a véleményünk az más tészta.
Amúgy a mi listánkon még hozzád tippeltük a punk gusztit is Viszont a szónikus réti nem volt a listán...

© Csinos Iterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-25 11:43:59 (193)
Na, ide figyu Ska Sanyi, én nem tudom, hogy te mit vársz egy Shai Hulud koncerttől, de én semmi jót, úgyhogy lehet itt van a baj, mármint, hogy magasak az elvárásaid. Egy Shai Hulud koncerten sikk megjelenni, legalábbis én úgy veszem észre, hiszen az ilyen menő zenekar, én büszkén mondhatom, hogy mikor 5 éve itt jártak, én akkor is az előtérben dumcsiztam, és egy pillanatot sem láttam belőlük, baromi jól elvoltam.

Na, és ha még egy percre megkaphatom a figyelmedet, ez a nikkes téma, nem hiszem, hogy valaha is titkot csináltam volna abból, hogy ki vagyok, bármilyen nikken is írogatok ide, amit leírok, azt vállalom, legyen az zsidózás, náciskodás, mások baszogatása, sznoboskodás, ezt mind felvállalom. Amúgy szupi, hogy az ismerőseiddel listákat állítatok fel a nikkjeimről, nagyon unatkozhattok, te. Na, de hogy megelőzzem, hogy továbbra is ostobaságokkal üssétek el az időtöket, leírom a nikkjeimet, de akkor ígérd meg, hogy inkább strandra mentek, fociztok, ahelyett, hogy ilyeneken töritek a fejeteket.

Enforcer, Csinos Iter, punkkiralyno, HeartattaCk (félig), Szónikus Réti, Fickó Mackó. Na, egyezik a lista?

© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-25 11:32:25 (192)
És az, hogy valaki mond nekem valamit, az nem azt jelenti, hogy feltétel nélkűl elhiszem. Akárki mond akármit, nekem akkor is a személyes tapasztalat a döntő... De az se túl pozitív, és a mások történetei is alátámasztják ezeket... Amúgy meg mint mondtam, nem vele vannak a legnagyobb problémáim.
[előzmény (190)]

© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-25 11:29:58 (191)
Elfogúlt vagy... A föld felet járást meg egy esti viselkedésből is észre lehet venni... Persze nem mindíg. De itt most nem csak "jaki tesóról " van szó. Az egészről. Általam régi HC-snnek tartott emberek voltak kész azon példáúl, hoyg mennyi pózer volt Shai Huludon. Olyan emberek, akiket még sose láttak az ekött, és azóta se. Olyanok, akik írtó menő cuccokban feszítetek és örültek maguknak.

A több nick az jelentheti a saját vélemény nem teljes felvállalását is.
Írd már le a nickjeidet! Csak kiváncsi vagyok, mennyire egyezik az ismerősőkkel felállított listával...
[előzmény (190)]

© Csinos Iterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-25 11:23:56 (190)
Ha nem ismered Jaki tesót, akkor honnan tudod, hogy fél méterrel a föld felett jár? Valaki mondta? Most elmondok egy nagy titkot, jól figyelj, ok? Nálam jobban senki nem rühellte Jakit anno, de ez addig tartott, amíg egyszer el nem beszélgettünk személyesen, szóval lehet, nektek is ez lenne a megoldás, ahelyett, hogy itt játszanátok az igazság bajnokát, ami elég szánalmas, valljuk be őszintén.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, amit csak úgy mellékesen feltettél, azért írok több nikken, mert szerintem a változatosság az élet sava-borsa. Na, mit szólsz ehhez?
[előzmény (189)]

© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-25 11:18:14 (189)
Ez nem egyszemélyes háború... Tudod, nem csak a magunk sérelmei vagy negatív élményei miatt írogatunk... Mások elmondásai alapján is. Ha csak nekem lenne bajom valamivel, akkor elgondolkodnék, nem-e bennem van a hiba... de többen meséltek dolgokat. Ja és ez nem csak gádfadörre irányúl. Én elismerem azt, amit tett, de ettől nem kell fél méterrel a föld fölött járni. Lehet, ha ismerném, akkor túltenném ezen magam, de én nem ismerem közelről és annyira nem is hiányzik ez az ismeretség.

Ja és egy kérdés: Miért használsz ennyi nicket?
[előzmény (185)]

© Csinos Iterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-25 11:13:11 (188)
Stay Clean Attila, én nem értem, hogy miért kell mindent komolyan venni, ami egy fórumon elhangzik, semmi értelme, az internet azért van, hogy az ember szórakozzon és mulasson, nem azért, hogy megfejtsen nagy dolgokat, ha ezt észbe tartod, akkor semmi baj nem érhet, hidd el. Mivel már nem nagyon járok koncertekre, és még ha el is jutok rájuk, akkor is inkább csak szocializálok úgymond, ezért én nem tudom, hogy van-e elitista attitűd, de szerintem nincsen, és ha van is, kit érdekel, nem mások miatt vagy ott, hanem magad miatt, innentől kezdve le kell szarni. Az összetartozást meg felejtsd el, akarj összetartozni a haverjaiddal, de minek akarna összetartozni az ember mindenkivel? Ezt a hippi mentalitást mindig is megmosolyogtam a az ún. hc-színtéren.
[előzmény (187)]

© xatixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-25 11:02:02 (187)
OK, halálosan komolan fogok válaszolni, csak előbb felteszek egy kérdést, amire TE is válaszolj komolyan! Ha szerinted Jaki is csak mókázott meg te is, AKKOR miért olyan nagy gond, ha egy kicsit én is "bohóckodom"? Szóval ha komolyan gondoltad hogy mindenki bohóckodik, minek ez a háborútéma? vagy az is csak humor?

NA akkor válaszolok: nem egyszemélyes háborút vívok, csak leírom a véleményem egy fórumon, ami ugye erre van kitalálva. Ti meg válaszoltok, ha akartok. Erről szól egy fórum. Ha valóban háborút vívnék, nem hiszem, hogy egyedül lennék mindenki ellen, mert már többen tárgyaltuk a mostanában kialakult "hácé elit" iselkedését a koncerteken és a fórumokon. Egyszerűen tegnap éppen én ültem itt, én olvastam végig ezt a sok szemetet, és kitört belőlem. Így kicsit megnyugszom, hogy ezt kiadom magamból, nem származik senkinek baja belőle. Nem hiszem hogy megbántok vele valakit, mivel akiknek irányul, azok között úgysincs semmi tekintélyem, mivel alig több mint egy éve kezdtem hardcore-ban mozogni, a trial-t se láttam, és nincsenek lemezeim, mivel nem tudom min lejátszani, inkább cd-ket vásárolok. Egyébként hadd írjam, ősszel leszek 19, fiatal és tapasztalatlan vagyok tele kérdésekkel, és én mivel még új vagyok erre, még nem értem, miért van egy ekkora, maga körül minden mást taszító klikk egy olyan színtéren, ami annak idején pont az összetartás jegyében alakult. Más is szervez hc bulikat, külföldi remek bandákkal (több mindenkit tudnék mondani), és az ők mégse szállnak el ettől. Azért mert valaki sikeres, még ne érezze magát ENNYIVEL feljebbvalónak. Azt hittem a rocksztárkodás nem jut el ide is
[előzmény (185)]

© bruisersválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-25 10:49:00 (186)
Ték it ízi bráthör....
[előzmény (184)]

© Csinos Iterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-25 10:46:13 (185)
Szia, Tiszta Életű Attila, figyu, most komolyan kérdezek valamit, és elvárom, hogy komolyan válaszolj, nem úgy mint eddig, mert eddig tutira csak bohóckodtál, na szóval, miért érzed úgy, hogy neked egy ilyen egyszemélyes háborút kell vívnod, egy olyan ügyért, ami teljesen hülyeség, és csak a te humortalanságodból pattant ki?
[előzmény (184)]

© xatixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-25 10:35:43 (184)
azt látom be, hogy "jaki tesó" mennyire humortalan! mert (én legalábbis nagyon így látom/hallom) amit egyébként művel, azt itt ugyanúgy leírja, csak ilyen "poénos" köntösben. tehát úgy jön ki az egész, mintha az írásainak az életben egy tökéletes ellentéte, egy földre szállt angyal lenne. lehet hogy veled meg a más naaaaagy ős hácésekkel ilyen, de aki nincs 5 éve a színtéren és nem látta a trial-t, azt valóban valami sárlakó mételynek nézi. és elegem van, hogy az ilyenekből állandóan én jövök ki úgy mint a humort nem értő hülyegyerek, mert egyébként a humort megértem, de ezt a fajta leplezősdit nem. ha valóban tévednék, és jaki az életben is egy ekkora arc csak félreértettem, akkor szólj, és írok is az rtl klubnak beajánlva gádfádört egy szombat esti önálló show-ra!
pompeii: márminthogy hogy gondolkodom? tudod mit? miattatok nem nevezem annak magam!
[előzmény (181)]

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-25 08:23:38 (183)
Uristen de imádom ezt a számot:D:D Mass Nerder!!!!!!!!!!!!!!!

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-25 08:21:53 (182)
"I don’t believe in unity
It’s just one more abandoned dream
Once the people get together
It’s easy to see
It’s just a matter of time
Before they come after me...:"

'Don’t got no goatee
Don’t got no tattoo
Don’t got no nose ring
Don’t wanna be like you

See I got these glasses, so I'll never be cool
Always get my ass kicked when I get to school

Don’t worry about an image
Don’t got no attitude
I know I won’t get laid
If I won’t be like you
Don’t got no biceps
Don’t got no pecs
But I'll read you under the table
With my thick specs!

See I got these glasses, so they kick my ass
But I'll kick their asses when I get to class

I got these glasses, so I can’t wear shades
But I'll kick their asses – I'll get good grades

Gonna kick their asses in class
Gonna kick their asses in class
Gonna kick their asses in class
Gonna get good grades!

I can’t get with the times…
Can’t spout the party line…
Don’t know what the scene’s about
Don’t tell me to mellow out!

Don’t got no goatee
No fucking safety pin
No I ain’t no junkie
Don’t got no heroin

Don’t got no stylish notion
Don’t wanna live by the ocean
Just wanna be myself
All you posers go to Hell!

Gonna kick their asses in class
Gonna kick their asses in class
Gonna kick their asses in class
Gonna get good grades

Asses in class
Asses in class
Asses in class

WE MUST READ!!!!!!!!!!!!! "



kÖSZÖNJÜK MILO, TE MEGMONDTAD A FRANKÓT AZ ALÁBBI 181 HOZZÁSZÓLÁSSAL ELLENTÉTBEN:D

© Csinos Iterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-25 02:07:45 (181)
Szia, Strayt Egde Ati, én elég nagy hardcore-os vagyok, sokat számít a szavam a színtéren, ráadásul láttam a Trial-t '99-ben, így úgy gondolom, hogy te is adsz a szavamra, na szóval, én csak azt akarom az egészből kihozni, hogy Jaki tesó az egyik legjobb hácés fej, minden túlzás nélkül mondom ezt, és jó lesz, ha hallgatsz rám, mivel nem beszélek a levegőbe, légyszíves fogadd meg a tanácsom, és ne beszélj őrültségeket, mert olyan ciki, mikor valaki ennyire, de ennyire humortalan, ugye te is belátod?
[előzmény (177)]

© Kid Pompeiiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-25 01:17:32 (180)
Te ne merd hardcoreosnak nevezni magad, ha így gondolkozol!
[előzmény (177)]

© xatixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-24 23:31:39 (179)
ma - ígérem - utoljára zárónak:
A legszánalmasabb gyökér az, aki a (szerintem pont nem erről szóló) punkban/hardcoreban feltételeket szab!



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 > Következő >> Végére