Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Koncert-, turnészervezések
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Koncert-, turnészervezéshez segítség, kérések

Elejére << Előző < ... 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | 178 > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-09 09:26:14 (56)
én alul voltam és nyomtam föl a meleg levegöt

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-09 09:25:18 (55)
te meg dagadt vagy. tényleg te aludtál a felső ágyon mikor stúdióban voltatok? A rögzítő csavarok kint vannak a falból. ejnye-bejnye :-)
[előzmény (53)]

© fucktothemusicválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-09 01:34:04 (54)
kajbasz:

1. elkéne dönteniük az embereknek, hogy szeretnének-e közösséget alkotni, vagy pedig 90-es évek elejét idéző lutraalbumlázszerüen cserélgetik, megcsodálják, fitymálják egymás kitűzőit, felvarróit, tetoválásait, és egyéb tartozékait.
amikor elkeztem csinálni a koncerteket, az első koncertem a német destiny és self conquest volt. a mega pub-ban volt a koncert ( semmilyen szinten nem volt bejáratva ), mégis eljött annyi ember, hogy dupla gázsit tudtam adni nekik. ez volt több mint 2.5 évvel ezelőtt....

ami nekem a vesszóparipám, hogy nincs igényes független zenei sajtó itthon ( a wan2 lehetne, ha nem a közönség igényeit szolgálná ki, hanem közönség formáló szaklap lenne... vagy a magyar taraj, ha egy lemezkritikát felkészült emberek írnák, megírásuk pedig nem azért történne meg hogy bekaszálják a promokat majd eladják... ) DE! 2.5 évvel ezelőtt ugyanugy nem voltak szaklapok ahonnan az emberek értesülhettek vola SŐT sokaknak internethozzáférése sem volt. mégis ott voltak az emberek a bulikon, befizették a belépőt, és mindenki jól érezte magát.
most az van, hogy ha van egy nagy koncert ott vannak ezek a nu metalos csökevények, ha van kurva nagy koncert ( pl. SOIA ) összetalálkozol olyan emberekkel akikkel évek óta nem találkoztál. ha meg lemész a kisebbekre ott találsz 20 embert, akik azért vannak ott, mert megszánják a hülye fasz promotert, aki van olyan hülye hogy hisz abban hogy érdekli az embereket más a calibanon meg a hope conspiracy-n kívül.

nekem nem azzal van a bajom hogy az emberek hova költik a pénzüket, hanem hogy hova nem. telibeszarnám az anyjával együtt az összes hülyét akinek csak ennyiből áll az egész, ha legalább egy tized része ott lenne a kis bulikon.

természetesen nem bántottál meg, sőt örülök ha valaki hozzászól ahoz amit beírok, így legalább tudom, hogy van akit ez a rész is foglalkoztat.
hot water ősszel, uj lemez után jönnek turnéra. dumáltam, meg emaileztem a zenekarral is, tutira jönnek...

egyébként a jövőben részemről megszünnek ezek a koncertek, mert sajnos abszolut semmi igény nincs ezekre...

azért csütörtökön gyertek anodyne-ra a lyukba:-D


[előzmény (31)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-08 21:46:53 (53)
bazd meg robit te egy olyan nyálas faszgép vagy,hogy az na:) remélem nem sirod el magad!!!

© leviválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-08 13:22:03 (52)
Szerintem túrnészervezéshez csak kitartó e-mailezés és postázás szükséges és nem kell elkeseredni ha az első pár e-mailben elutasítják az embert. Mi (mint Jack) tavaly kijutottunk külföldre a következő helyekre: Csehország, Hollandia, Belgium, Németország
12 nap alatt 9 koncert volt és az egészet egyedül szerveztem e-maileztem postáztam. Mindent el lehet érni csak kitartó legyen az ember. A bulik foglaltházakban voltak és olyan kibaszott jó fíling volt, hogy majd beszartunk az örömtől. És idénre is szerevezem a következő túrnét szerbia/horvátország/olaszország útvonalon és az is símán össze fog jönni. Aki tud menjen csak külföldre turnézni, mert hatalmas buli.

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-08 13:09:15 (51)
amen!
[előzmény (50)]

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-08 12:40:18 (50)
vannak kellemes dolgok is az életben minthogy ezen parázzak... ;-)
[előzmény (48)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-08 11:49:20 (49)
En mar csak egy ilyen hazudozos geci vagyok.
[előzmény (45)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-08 11:22:06 (48)
remelem azert nem vagod fel az ereid...
[előzmény (47)]

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-08 11:20:58 (47)
bazzeg olvasom a hozzászólásokat és kész beszarás az egész ami itt van

csalodtam pár arcban :-(

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-08 10:40:43 (46)
Igy van..
[előzmény (44)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-08 10:40:09 (45)
Pont az a resze amelynek a 11-es hozzaszolas volt a manfiesztacioja.. pontokban kigyujtottem, hogy miert mondasz nem csak hogy baromsagot, de raadasul mi az, ami miatt tudtod nelkul hazudsz, tehat igazabol ugy erzem, hogy ezen a reszletezesen tulestunk...
[előzmény (43)]

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-08 03:46:59 (44)
Ez derek dolog. Viszont annyira azert hagy mondjak ellent, hogy itt nem arrol volt szo, hogy meg lehet-e egy ilyen bulit szervezni. Persz, hogy meg lehet, csak ha valaki ezt igy gondolja, akkor szervezze meg, ne masokon kerje szamon. Egy ilyen zenekar (semmi ismeretseg ill. bemutatkozo anyag), eseteben mint ami alapjan ez a vita itt kikerekedett nem szaz ezer szazalek, hogy a szervezo nem kerul ki anyagilag vesztesen. Es azt, hogy valaki ennek ellenere bevallalja, hagy dontse el mindenki maga. Ha bevallalja, az dicseretes, de ha nem azert sem erheti szo a haz elejet. Szerintem.
[előzmény (39)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 21:49:46 (43)
Ezt reszletezd kicsit, legy oly draga! Hozzaallasom mely resze gaz szerinted?
[előzmény (40)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 21:49:46 (42)
Ezt reszletezd kicsit, legy oly draga! Hozzaallasom mely resze gaz szerinted?
[előzmény (40)]

© Fukszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 21:04:40 (41)
Zsoleszka!!!

Újra koncertképesek vagyunk.
Ez most ide illik,nem????
Én igazat adok a Zsoleszkának a sok,csak a száját járató emberrel szemben.

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 19:24:47 (40)
Az, hogy ezt a topicot gaznak tartom annak semmi koze az en hozzaallasomhoz, es ha valakinek gaz van a hozzaallasaval az te vagy...
[előzmény (34)]

© *Zsoleszka*válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 15:15:29 (39)
Jah... még annyit akartam, hogy én eleve minden fizetésembe beletervezek vagy 20.000 Ft-ot a bukóra, ha megmarad, akkor kellemes, ha nem, hát nem. Vszont azok, az élmények, amikből ha megmaradna a pénzem - megfosztanám magamat és a "közösségemet" - szerintem már ti is jártatok így - PÓTOLHATATLAN!!! Pótolhatatlan, amikor a közönségből 1-1 arc megköszöni, hogy láthatott egy számára idegen zenekart, pótolhatatlan, amikor azt mondják a srácok, hogy "na, ez fasza volt!", és pótolhatatlan a számomra az is, amikor a külföldi csapatok megköszönik a segítséget, pótolhatatlan, amikor kapsz tőlök egy ajándékot, és pótolhatatlan az is, hogy ők ugyanúgy visszahívnak!
Nem akarok senkivel sem vitába szállni, én így látom. Nem kötelező koncerteket szervezni, nem kötelező koncertekre járni, sőt, punknak sem kötelező lenni!
A másik meg az, hogy én gyakorta úgy érzem, hogy a Budapest centrikusság nagyon erős, gyakorlatilag minden lehetőség adott, az emberek segge alá van rakva minden. Kevésbé becsülnek meg egy-egy rendezvényt és egy-egy zenekart, és mondhatni EGYMÁST is! És ezt kár lene tagadni!!!
Nem mindenkinek adatik meg a lehetőség, hogy külföldre vagy akár Budapestre járkáljon hetente. Viszont "igény" még a mi kis "mucsaröcsögei" városkánkban is van, és azt is kár lenne tagadni, hogy itt ha bukó is a mutatvány, de az emberek HÁLÁSAK (!!!) tudnak lenni és ez mindent PÓTOL!!!
Csak ennyit akartam, meg még azt, hgy ajánlom mindenkinek a szíves figyelmébe a DS 13. zenekar DIY című számát, abban benne van minden!
Barátsággal: Zs

© *Zsoleszka*válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 14:49:33 (38)
AhOI!
Szerintem simán működik ez a dolog, mi is így járkálunk külföldre, vannak emberek, akikben még él a segítség szelleme - még ismeretlenül is - a színtéren(?) belül. És bízvást állíthatom, hogy kint (sajnos) sokkal jobb a magyar zenekaroknak a fogadtatása, mint itthon.
D I Y O R D I E !!!
[előzmény (28)]

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-06 18:36:42 (37)
Kulonben is, kozom nincs a Metal Hammer-hez......
[előzmény (29)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-06 17:05:07 (36)
bocs,hogy ide raktam de ugy látom pörög ez az oldal sziasztok
[előzmény (35)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-06 17:04:22 (35)
diehardxcollective ajánlo:
március.20.szombat BUDAPEST roctogon
belépö:elövétel 600ft(zenekaroktol és a mezötöl)helyszin 800ft
kapunyitás 19.00 PONTOS KEZDÉS 19.30
(az elövételes jegyel a zenekarokat támogatod köszönjük)

VALUES INTACT (palermo sxe)
HOLDXTRUE
STAY CLEAN
STRENGTH INSIDE

a jegyek már kaphatok a zenekaroktol és nemsokára mezötöl!!


április 05 hétfö marco polo club KAPUNYITÁS18.00 PONTOS KEZDÉS 18.30 BELÉPÖ 600FT

POINTING FINGER (portugál sxe) kb. 21.20
NESZE kb. 20.30
RESOURCES 19.50
SHOW YOUR LIFE 19.10
BLANK CHARGE 18.30

május.22 szombat Budapest roctogon belépö:elövétel 600ft(zenekaroktol és a mezötöl) helyszin 800ft
kapunyitás 19.00 PONTOS KEZDÉS 19.30
(az elövételes jegyel a zenekarokat támogatod köszönjük

fumbles in life (i )
holdxtrue
wiener sanger
something against you


© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-06 16:15:40 (34)
Senki nem varja el, h ti szervezzetek le. Annyit mondtam, h a "csak en erzem ugy hogy gaz ez a topic?" hozzaszolas egy kisse tulzas volt, es nem tulsagosan szimpatikus hozzaallas.
[előzmény (33)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-06 13:52:45 (33)
Jah Pokolgep urnak igaza van... de ez egy olyan dolog, hogy ki hogyan dolgozik.. en szivesen megmondanam egy ilyen zenekarnak, hogy figyelj garanciat nem tudok vallalni, kajat azt mondjuk bevallalom buktaba, meg valakitol kisorom, hogy had aludjatok ott, de penzt csak akkor tudok adni X00 eurot hogyha ennyien meg annyian bejonnek, mert ha nem jon be ember, en nem fogok fizetni egy kis zenekarnak.. ez lehet gecin hangzik, de mondjuk pl egy Real McKenzies-re vagy egy SoiA-ra azert lehet komoly garanciakat vallalni, mert ott foleg azon mullik a dolog, hogy a promoter hogyan dolgzik, es ha valaki lelkiismeretesen elvegzik a dolgat, es hirdeti a bulit akkor nincsen nagy gaz.. de egy po boxnal a fasz tudja.. az is lehet hogy lejon 200 ember, mert tokre elkepzelheto, meg az is lehet, hogy lejon 10 mert az is fullra elkepzelheto.. de 200 embernel sem fog tudni az ember nem az hogy keresni de bokezuen gazdalkodni.. nekem ahhoz meg megmondom oszinten nincsen kedvem. Mindenki megteheti hogy bevallal egy ilyen koncertet ha hisz a dologban... nem kell hozza penz.. hiszen a jegyekbol elvileg bejon az osszes sot.. csak hat arra nincsen garancia. Es akkor miert van elvarva a Fucktothemusic-tol vagy az ATG-tol vagy akar tolem hogy belenyuljunk ilyen bulikba? Ha valaki komolyan akar valahol jatszani szerez oda promoter kontaktokat, felveszi veluk a kapcsolatot es ahogyan pokolgep mondta kuld anyagot stb stb.. nem pedig elhajit egy ilyen korlevelet, hiszen az ugy is csak pusztaba kialtott szo...
[előzmény (32)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-06 13:36:46 (32)
ez nagyjából így szokott menni, de az igazság az, hogy függetlenül attól, hogy az adott zenekar jó, és konkrétan az adott szervező meg is kapja a referencia anyagot, attól a zenekar nem feltétlenül lesz ismertebb, és mint tudjuk, arra nem nagyon járnak az emberek. és ezért még csak nem is lehet szerintem hibáztatni a közönséget, bár, és ebben pándi balinak igazat adok, ha egy-egy nagyobb buli 300-as látogatottsága után esetleg az emberek érdeklődnének egy kicsit a kisebb bulik iránt, akkor lehetne egy igazán vitális színtérről beszélni. valahol azért jó lenne, ha kis bulikra összejönne 70-80 fizető, és nem 20-30.
[előzmény (28)]

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-06 12:08:26 (31)
Balazs! Ne gyere már megint ezzel, hogy ki mire költ! Ok, azt aláírom, hogy rengeteg képmutató embert ismerhetsz, aki nagyon lelkeskedik, addig, amig be kell fizetni a belépőt, de Ő dolga mire költ. Meg hogy el kéne menni több kisebb 1000Ft-os bulira s akkor ide is jönnének azok a bandák, akikért átjárnak a népek Bécsbe. Ezt ugye Te sem gondolod komolyan? No meg azt is rég el kellett volna már fogadnod, hogy kevés az olyan ember, aki annyi zenére nyitott mint Te.

"a másik pedig ugy érzem, ha egy zenekar vesz annyi fáradságot, hogy néha akár 10 órát is utazik hogy játszon nálunk, ha én 2 napomat töltöm a zenekarral körüli dolgok intézkedésével, akkor igenis legyen ott 100 fizető mindig ott abbol a 600ból aki elmegy egy sick of it all-ra." Ugye ezt sem gondolod komolyan? Ez kb. annyira szanalmas ok lenne koncetre menetelre mint az adott körlevél a forum elején. Ne haragudj ezekért a sorokért, nem akartalak megbántani, továbbra is tisztelem amit csinálsz, bár ezzel nem lesz több fizető vendéged...

Hot Water mikor lesz?! 8-D
[előzmény (25)]

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-06 08:33:24 (30)
Majd hazamegyek azt' kezedbe adom az orrodat, azt' lesz neked Satan az anyad hetszentsegit! :-)
[előzmény (29)]

© Victimválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-06 08:21:53 (29)
áh a punk plice megvetését fejezi ki irányába mert eladta a lelkét a sátának (Metal Hammer) :)))

ejnye bejnye
[előzmény (24)]

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-06 07:08:26 (28)
Dan:

Itt most pontosan nem ertem, hogy mit ertesz a hozzaszolasod alatt. Olyan szinten teljesen igazad van Neked is meg robitnak is, hogy nem kell az ilyen kozeledeseket csipobol elhajtani a picsaba. Viszont ezzel az erovel en is megtehetem azt, hogy kuldok egy korlevelet Europaba, hogy "Hi guys, we're Red Line Offside, a fast melodic, but pretty trashy punk rock band from Hungary, please book a show for us. We'd like to get X euros/show plus food and a place to rest. Thanks. " es akkor ha lesz egy hulye allat, aki a zsebebe nyul, hogy garanciat valljon, hogy kifizet egy bulit, majd nagyot koppan amikor beallit negy takony magyar, felall a szinpadra, a kozonseg meg kussol, mert egy szot sem ert abbol ami a szinpadon tortenik, ha masert nem, akkor a nyelvi akadalyok miatt.....
Na szoval, ha en ezt a kepzeletbeli korlevelet elkuldenem, akkor az esetekl tobbsegeben kapnek egy udvarias, de elutasito valaszt (ha kapnek), vagy (legjobb esetben) egy olyan emilt, amiben megkernek, hogy mivel egy kurva hangot nem hallottak meg az altalam futtatott zenekarrol, ugyan kuldjek mar valami zenet, esetleg szovegeket. Szoval szerintem igy, egy sehonnai email-re meg nem kell hanyattesni....es gyakorlatilag mar ebben benne foglaltatik az is amit Oxygene-nek, meg a Keresztfaternak akartam irni, hogy aki viszont sziven viseli az ilyen bandak sorsat, az kerjen toluk egy kis "referencia-anyagot" aztan ha tetszik neki, akkor hajra, vagy ha egyedul nem birja, akkor megkeresi a fucktothePandit, vagy Keresztet, vagy bruisers Norbi-t, vagy akarkit aki ilyesmiket vallal aztan kitalaltok valami okosat.
Nem?

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 16:11:11 (27)
én koncertek terén minden évet több tízezerrel zárok. meglehet a százezres nagyságrendet is megütöm.
[előzmény (18)]



Elejére << Előző < ... 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | 178 > Következő >> Végére