Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> HellFest 2004
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Infokat róla aki tud

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > Következő >> Végére

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-20 15:39:29 (123)
jeje, én elcsiptem jul 25-én egy kill your idols blue monday, modern life is wart a cbgb-sben, és aki mostanában arra jár, még elfog kapni párat, de a kill y i nem játszik mer asszem most para van az énekessel. majd megy beszámolo, amugy blue monday remélem itthonis kurvajo lesz, kint zsir volt, csak az énekes minding az apjárol magyarázott, de volt benne erö.
baz az a cbgb milyen kis hely... 5dollár a legolcsobb 0.33as sör, és terhesnöt nem szolgálnak ki a pultnál, meg 18alatt nincs belépés. olyan mint amikor a hardcore és az nypd taalálkozik: - 100kamera, biztonságiak a wc-nél h ne legyen tömörülés..
.
[előzmény (119)]

© sick boyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-19 16:49:01 (122)
" Hellfest organizers have issued a detailed release elucidating reasons behind the recent cancellation as well as their future plans. According to the statement:

On Tuesday evening, August 16th 2005, a fax was sent from Eric Cuthbertson, the General Manager of Sovereign Bank Arena to the //radiotakeover office, the company hired by Hellfest to market the event. [...] The letter stated that the Sovereign Bank Arena requested that the policy be $2 million of general liability coverage with Global Spectrum (owners of the facility) and the Mercer County Improvement Authority listed as named insured from an insurer rated A VIII by BEST’s Manual or that the lease would be cancelled by Global Spectrum [...] effective 7:00 AM the following morning. That gave Hellfest less then 12 non business hours to come up with another insurance policy. The insurance policy previously obtained by Hellfest for Hellfest ’05 was an A- rated insurer at $1 million, which was the required coverage set forth by the original contract.

Be sure that a massive law suit is in the works against Sovereign Bank Arena, Global Spectrum and the Mercer County Improvement Authority,
Some more details have surfaced in this New York Times story:

Shawn Van Der Poel, president of radiotakeover, a company in Mount Holly, N.J., that was handling marketing and promotions for the festival, said he expected Paper Street Music, the Mount Holly company that runs Hellfest, to file for bankruptcy. [...] While at least one talent broker has complained that a number of performers did not receive deposits promised by the promoters, Mr. Van Der Poel said bands had been paid about $72,000 in deposits, but an additional $20,000 could not be paid because the arena never gave the promoters money from advance ticket sales.
In the void created by the cancellation, a number of bands have announced shows in the vicinity of the festival and you can click Read More for the most current list. Among the bands performing are Coalesce, Lifetime, 108, Rise Against, Turmoil, Unearth, Bouncing Souls and Good Clean Fun. The schedule will be updated as more information comes in. "

© sick boyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-19 08:47:46 (121)
csatlakoznék...
[előzmény (119)]

© sick boyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-19 08:45:40 (120)
Ebben tökéletesen igazad van.
[előzmény (117)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-19 00:48:03 (119)
a GB és underdog, killing time reunionok mellett azért az is szól, hogy a CBGBs megmentésére ment az egész ügy. az meg több, mint nemes gesztus, plusz basszaisten, megnézném őket itt a kultiban na...

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-18 22:52:14 (118)
Így igaz, a 7 Seconds is jobban tette volna, ha feloszlik a New Winds után.
[előzmény (117)]

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-18 19:40:21 (117)
Szerintem van, hogy jobb ha egy banda csak egy koncertre vagy egy turnéra áll össze, mert egy gyenge új lemez nagyon kiábrándító tud lenni.
[előzmény (109)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-18 18:09:32 (116)
Azért folyamatosan voltak reunion bulik az elmúlt években, Underdog, Wide Awake, Cause For Alarm, YOT, Mouthpiece meg még sorolhatnám, és persze, idén mintha mindenki újjá akarna alakulni, de szerintem ez csak épp így alakult, nem sok minden van mögötte.
[előzmény (115)]

© sick boyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-18 17:55:38 (115)
Ebben mondjuk igazad van, akkoriban biztosan nem volt ennyire felkapott dolog. Lehet, hogy csak az én kényszerképzetem, de igazából én eléggé furcsállom, hogy pár éve semmi ilyesmi nem volt, és idén pedig mindenki reunion bulikat ad. Azt megértem, hogy mondjuk egy idő után újra lenyomnák a régi nótákat, de, hogy egy tucat bandának ez pont 2005-ben jutott eszébe, roppant gyanús. Én sem kezdek el élből ellenkezni, hiszen Insted-en is ott voltam, és a Trial bulin is ott leszek, egyszerűen csak ambivalens érzéseket kelt bennem.
[előzmény (114)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-18 17:38:00 (114)
Hát persze, én sem tudom, nyilván, de sosem kezdek el élből ellenkezni, ha reunion-ról hallok. Amúgy szerintem akkoriban még nem nagyon voltak reunion koncertek, de majdnem biztos vagyok benne, hogy nem kezdtek el köpködni, mikor '88-ban négy koncert erejéig összeállt a Cause For Alarm, pedig az a hírek szerint egy elég rosszul sikerült reunion volt. Meg akkoriban talán még nem volt akkora pénz a hardcore-ban, hogy megfordult volna a fejükben, hogy érdemes lenne csak a pénz miatt újjáalakulni egy hc zenekarnak.
[előzmény (113)]

© sick boyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-18 17:29:03 (113)
Én nem tudom biztosra, hogy mi lehet az indíték ezen koncertek mögött, de Te sem tudhatod. Valószínűleg azért csinálják, mert úgy érzik, hogy a fiatalabb srácok is szívesen látnák őket élőben, de biztos vagyok benne, hogy vannak olyanok is, akik a pénzre hajtanak. Én is szívesen megnézném bármelyik bandát a nagy reunion hullámban, mert biztosan nagyon jók élőben, más kérdés az, hogy a véleményem továbbra is változatlan. Nem tudom komolyan venni őket, már pedig anélkül elég keveset ér a dolog. Szerinted ezek a zenekarok jobbak a maiaknál, nyílván azért gondolod így, mert ezekkel a zenakarokkal kerültél először kapcsolatba a hardcore zenével anno, de ezzel mindenki így van. Az első kedvencek örök szerelmek maradnak. Én például nem hallgatok nagyon sok régi zenét (néhány kivételtől eltekintve), annak ellenére ismerem/elismerem ezen zenekarok munkásságát, de mondjuk kiváncsi lettem volna, ha fénykorukban megkérdezed ezektől a bandáktól, hogy mi a véleményük a reunion bulikról, mit szóltak volna.
[előzmény (112)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-18 17:00:22 (112)
Oké, ez a véleményed, de még egyszer megkérdezem. Több ezer kilométer távolságból, honnan a francból tudnánk megmondani, hogy melyik reunion mögött mi az indíték. Állítólag, és a videó alapján nem is kétséges, a GB koncert kurva jó volt, még akkor is, ha Alex már nem emlékezett tökéletesen a számokra. Walter egy géniusz, és ezer százalékra mondom, hogy nem a pénz miatt álltak össze, azt hiszem, ő már kicsit túl nőtte magát azon a szinten, hogy ez motiválja, és azt is ezer százalékra mondom, hogy ha ő nem lett volna benne, akkor nem történik meg a reunion. Ráadásul Walter volt, az, aki következetesen nem vett részt a YOT reunion koncerteken, kivéve a '94-est, de azt pénzhajhászásnak nem lehet nevezni, mivel az a koncert titkos volt, egy Shelter koncert végén nyomtak el 5 számot. Na mindegy, én örülök, hogy ezek a zenekarok újjáalakulnak, és csak kívánom, hogy átjöjjenek Európába, legalább látnék jó koncerteket, mert ezt teljes meggyőződéssel mondom, hogy a mai zenekarok 99%-nál jobbak, sokkal szívesebben nézem őket, és ez elég szomorú dolog.
[előzmény (109)]

© FearStanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-18 10:48:31 (111)
jah, ez gáz...
[előzmény (110)]

© sick boyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-18 10:04:38 (110)
"HELLFEST’S OFFICIAL STATEMENT

Due to circumstances beyond our control, Hellfest has been cancelled. After a full day in court in Burlington County, NJ, Hellfest was unable to meet unreasonable demands brought to Hellfest’s attention by the Sovereign Bank Arena on August 16, 2005 at 6:21 PM, and to be met by August 17, 2005 at 7:00 AM. Actions were taken and Hellfest had an injunction filed by noon on August 17, 2005, but was overruled by the judge.

We send our deepest apologies out to the fans and everyone who was involved with the event and want you to be aware that legal action is being taken. For ticket refunds please contact the Sovereign Bank Arena box office.

THERE WILL BE A FULL STATEMENT TO BE RELEASED FROM THE HELLFEST STAFF AS SOON AS POSSIBLE."
[előzmény (104)]

© sick boyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-18 09:52:37 (109)
Nem azt mondtam, hogy a 7 Seconds-nek lehet, és másnak nem, arra céloztam, hogy ők azért adtak ki albumot + írtak új nótákat, és nem csak elindultak haknizni a 10-15 évvel ezelőtt megírt nótáikkal. Egyébként Insted koncert után írtam, hogy felülvizsgálatra szorulna az álláspontom, mivel sokkal szimpatikusabb volt a hozzáállásuk, mint az előtte fellépő 2 "fiatal" bandáé, és nekem nagyon tetszett a koncertjük, annak ellenére, hogy nem igazán vagyok rajongó. A lényeg az, hogy számomra erősen kérdéses ezen bandák hitelessége (a GB-en pl. már röhögni se tudok, annyira szánalmasak), és anélkül mit ér az egész? Ettől függetlenül én is megnézném mindegyik bandát, ha nálunk játszanának. A Carry On pedig jó, és kész.
[előzmény (108)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-18 08:07:30 (108)
Most komolyan. Ez milyen hülyeség már. A 7 Secondsnak lehet, másnak nem. Szerinted az Insted is bűzlött? Mert ha igen, akkor badarságokat beszélsz. Számomra egyértelmű, hogy megnézném az összes kinti reuniont, kivéve a Carry On-t, mert azt sosem szerettem.
[előzmény (102)]

© zenxválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-18 01:25:21 (107)
dehat henry nem tud enekelni :-)
[előzmény (106)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-18 01:22:49 (106)
egy másik topicba írta be enforcer, hogy a CBGB's segély koncertek között lesz egy olyan ahol henry rollins énekel a bad brainsben. mondjuk volt már egy ilyen project amikor felvették a kick out the jams-et annak a filmnek a filmzenei albumára amiben az a kalózrádiós gimis csávó van.
[előzmény (105)]

© zenxválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-18 01:20:12 (105)
"Henry Rollins-os Bad Brains"
mi??
[előzmény (98)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-18 01:06:28 (104)
az milyen kemény már, hogy elmarad a hellfest????

HELLFEST CANCELLED AT SOVEREIGN BANK ARENA


(TRENTON, NJ - August 17, 2005) Hellfest 2K5 previously scheduled for Friday, August 19 through Sunday, August 21 at the Sovereign Bank Arena, has been cancelled, according to arena operators Global Spectrum.

All tickets previously purchased for the event are available for refund at the original point of purchase.

More Info Here

aztán lambgoat.com:

Hellfest 2005 cancelled
Wednesday, August 17, 2005 [8226 views]

According to several reliable sources, it appears that this year's Hellfest may not take place, or may be drastically altered. Reportedly, organizers have run into some major financial issues, likely rendering much of show's requirements impossible to fulfill. No word has come down from the Hellfest people, but we advise that you get some definitive information before traveling to the event.

Update: - The latest information we've gotten is that Hellfest has indeed been cancelled. It seems that organizers are having a dispute with the venue, which will likely be settled in court.

Note: - Definitely do NOT rely upon our website to make Hellfest plans. Contact Hellfest promoters before taking any action.

© sick boyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-22 14:33:20 (103)
bár azért a Carry On-nal megfogtál:)))
[előzmény (101)]

© sick boyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-22 14:32:34 (102)
én nem mondtam, hogy nem nézném meg öket (söt)...csupán arra céloztam, hogy a reunion müfaja számomra kb. egyenértékü a disznóhaknikkal...igazából nem hinném, hogy ennek köze lenne a hardcore-hoz...bár amig nem tiszták a reunion motivumai, elég nehéz bármit is kijelenteni
[előzmény (101)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-22 13:45:36 (101)
A felsorolt 7 zenekarból csak 2 necces. És hát lehet az én szegénységi bizonyítványom, de engem igenis boldoggá tenne, ha ezeknek a zenekaroknak a számait élőben hallhatnám az eredeti előadóktól. Ameddig meg nincs időgép, erre vagyunk hagyatkozva. Az én szememben ebben az egészben nincs semmi kivetni való, de ha neked az elveiddel ellenkezik az a te dolgod(mindenki azt csinál és gondol amit akar), de ne mond, hogyha a szomszédodban játszanának nem mennél el rájuk.
[előzmény (100)]

© sick boyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-22 13:32:59 (100)
én + kb. leszarom...mindegyik büzlik...olyan reunion-nak van értelme, amit a 7 Seconds csinált, a többi csak saját maguk szájbaszarása...de ha téged ez boldoggá tesz...
[előzmény (98)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-22 13:05:45 (99)
ennyi.
[előzmény (98)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-22 11:17:36 (98)
szerintem fasza, láttam a pánikot tavaly meg a pixies-t, ha meg kint élnék tuti elmennék az összes többire is. carry on, trouble, gorilla biscuits, állítólag kid dynamite, Henry Rollins-os Bad Brains. világ legboldogabb embere lennék ha ezeket mind láthatnám.
[előzmény (97)]

© sick boyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-22 09:41:46 (97)
igazából elég szánalmas ez a reunion hullám, kb. mint az omega búcsúkoncertek
[előzmény (96)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-21 20:03:08 (96)
Szó volt a YOT-ról, de annak ellenére hírdették meg, hogy csak Cappo egyezett bele, a zenekar többi tagja nem.
[előzmény (95)]

© sick boyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-21 17:51:00 (95)
akkor lehet, hogy ez csak egy szervezöi kivánságlista
[előzmény (93)]

© sick boyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-21 17:50:36 (94)
persze, tudom, csak húzni akartam
[előzmény (92)]



1 | 2 | 3 | 4 | 5 > Következő >> Végére