Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Fingás, böfögés és egyéb fincsi dolgok
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
ssssszzzüüüüüüüüürcs

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 ... > Következő >> Végére

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2014-10-17 07:42:41 (1949)
Na akkor ezt a topikot is hozzuk fel már az elenyészetből.

Tegnap eléggé elkezdett fájni a hasam még a szomszédban voltam, a második pohár fröccs elindított valammit odabent. Hazafelé vettem az irányt beültem a budira de a kegyetlen hasfájáson kívül semmi nem történt. Lefeküdtem egy kellemetlen haspuffadással.
Reggel olyat szartam mint a barnamacik, konkrétan a dugót ami a végbélnyílásomnál feszült aztán az üresség érzet.
Eljöttem dolgozni, még a telephely végében vagyok, mire érzem hogy valszeg kell kakálni. Ahogy haladtam az iroda felé már átment fosás érzetbe, a budi ajtónál már izzadtam az erőlködésben, amit a farpofáim összezárására koncentráltam. Olyan mennyiségű cucc kijött érzetre, mintha kitépték volna a teljes bélrendszeremet. Most béke érzet van. :)

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2014-03-12 12:08:19 (1948)
Olyan büdöset szartam az imént, hogy nyitott ablak mellett, két csukott ajtón keresztül kiérződik a folyosóra! :)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-12-18 14:36:24 (1947)
Fing , tudományos szemszögből - videó:

http://videoklinika.hu/video/puffadas-_gazos_ugyek

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-12-18 14:35:08 (1946)
Idővel lehet persze púzogatni, de az első stádiumban kockázatos így indítani, hogy megmutatjuk hogy de szépet tudunk berregtetni;)
[előzmény (1945)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-12-18 09:26:28 (1945)
Na de nem volt ez mindig így! Amikor udvaroltam neki keményen vissza kellett fogjam magam. Olyanokat fingottam volna, hogy ihaj. Volt hogy én is kimentem fingani a budira, de semmit nem ért mert 10 perc és bent megint kellett, szóval most ha úgy vesszük már arany életem van! :)

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-12-18 09:25:02 (1944)
No, még egy pont a hosszú párkapcsolat javára. Ott már bizony lehet az embernek fingania a párja mellett bátran. :)
Csilla meg is jegyezte, hogy ennyit még egyik párja sem fingott mint én. Ezt bóknak veszem. :) Van, hogy a hangjától elszörnyed, de van hogy együtt derülünk a tréfás hangján. Ahogy mondani szokták, együtt sírunk és nevetünk! :D
[előzmény (1943)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-12-18 06:10:24 (1943)
Rühellem ha párunkkal vagyunk és filmnézés közbe orbitális fing feszeng a seggbe. (Azért én sem púzok mindig (most épp aktuálisan) Dorina orra alá)
ÉS azt mégjobban rühellem, hogy: kimegy az ember wcre hogy kifingja magát, erre amint kiér - ELMÚLIK. Jó akkor vissza, ismét beülés vele a fotelbe takaró alá összebújva - AKKOR MEGINT KELL. Jó, akkor vmi kamu ürüggyel hogy "kimegyek a konyhába" (mert azt mégse mondhatjuk, hogy 'kimegyek egy hatalmast fingani' - megint kimenni kifingani magunk, - AKKOR MEGINT ELMÚLIK. Amint visszaérünk meg MEGINT KELL.

Ez az igazi segg-tréfa a javából...

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-11-27 13:49:45 (1942)
Az előbb olyat szartam, mint King Kong mutatóujja!

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-11-03 12:20:06 (1941)
Tegnap felöntöttünk a garatra barátokkal és Csillával. Reggel óta ocsmány büdöseket fingok. Sunyi, írtózatost. De az a fajta ami szinte a bőrön keresztül párolog ki, mert nem érzem mikor hagyja el a seggem, csak a szarszagot érzem. Most viszont éppen folyamatban van a kiválasztódás. Egy fürdés se fog ártani.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-10-03 14:04:26 (1940)
Élőben jelentkezem a vízüg férfi wcjéből. Itt ülök a toaletten és szarok. A csajok várnak rám mert pakolni kell, de most jött rám egy maratoni kakálás, így nélkülem kell csinálják. A megkönnyebbülésből ítélve mindjárt végzek!

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-09-17 08:14:24 (1939)
Ez azt hiszem ide illik!


© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-06-23 01:46:04 (1938)
Jó büdös púk - rovat.

Én most jöttem le a piáról amúgy, mióta találkoztunk. Ugyebár ismeretes, nálam ilyenkor ez 2 hétig kitart mindég. Hát valami iszonyat, megint miket meg nem csináltam, anyáméknak seggpucéran faszlóbálás ugye, akkor nem elég hogy Zuzuval szeksz, utána egy másik csajjal, pár napra rá meg a híres neves Liza visszatért:) Pluss még hogy kirugattam magam az építkezésről, mert részegen nem (tudtam és akartam) bemenni, plussz még megint pár ellenség szerzés szokásosan (ezúttal a szaros ZP-s náciknak a teljes egészével immár)
De még ott is bebasztam egy hete vele Lizával, szóval a lényeg a lényeg:

Most kezd kijönni a segglé! Hatalmas rottyantós szellők. Itt most olyan fingszag van, hogy a gecis hátú gépházam ahozképest semmi, egy gusztustalansági mércén.:xD
És ez a szobai 40 fokos meleg itt a felső szinten, keveredve ezzel az ízes pú-szaggal, hát valami fenomenális. Ha meg ablakot nyitok, ugye ugrabugrálnak be ezek a nyári szarok, ilyen szöcske , meg minden szar.
Szóval púszagú jónapot innen a Bunkó lakból immár:)

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-06-22 20:30:32 (1937)
Úgy örülök! Tettünk egy kitérőt hazafelé Tihanyba Csilla faterja miatt. Lényeg a lényeg, hogy kajáltunk egyet, nekem kellett fosni. Elmentem a helyi 100Ft-os retyóba tojni egyet. Beültem és amíg nyomtam a hígfost írtam nektek egy kis szösszenetet, hogy éppen mi zajlik fosás témában, de mint látom így hazaérve, jóóól nem küldte el a telefonom a posztot! Kurvára unom már, hogy gondol egyet és nem tudok vele tovább netezni mert csak tölt. Na, nm írom meg nektek még egyszer, lényeg hogy jót fostam és izzadtam és remélem nem kaptam el semmi gonoszat faszomon!

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-06-14 09:53:35 (1936)
azt már csak a ki-ki kandikáló szőrös segged múlta fölül! :)

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-06-11 09:46:19 (1935)
fergeteges volt látni élőben :)
[előzmény (1934)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-06-11 06:04:04 (1934)
Rettentőket púzogatom épp így reggel.
Na ennek a PP zsúrunknak most jött ki a hatása, úgyérzem.

Ja ha már ocsmányságok: Hogy tetszett amúgy a gecis gépházam? :xD

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-05-29 14:40:40 (1933)
Az a baj a csak futásban, hogy az izmaid mennek le leghamarabb, a zsír meg utoljára vagy le se megy. Kell súlyzós edzés is, különben rossz dologból fogysz.
[előzmény (1931)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-05-29 14:39:13 (1932)
Bejött kolléganőm, mondja hogy de kurva büdös van itt, de már reggel óta érzi! :D Hát lebuktam, de persze nem mondta hogy gondolt-e arra hogy én fingottam tele a helységet, de biztos levágta! XD Én meg persze terelek, hogy jah, hát a budiból jöhet, mert ott éreztem ma mikor kint voltam, meg csatornatisztítás van biztos az is felnyomta a szagot... XD

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-05-29 14:38:38 (1931)
Én meg bevetettem fogyókúra mellé a Guttalax hashajtó cseppeket, dupla adaggal ezennel. Ha eszem is, kiszarom 1 órán belűl.
Faszom kivan a fogyásból. Kész, leszarom, ezúttal most már tunning szarokkal fogom végigcsinálni. 24 évesen ment ez legutóbb mikor volt a nagy fogyásom - nem tudok most 31 évesen már ezt mégegyszer megcsinálni... Jártam is esténként futni a hetekbe, harmad annyit nem bír a szervezetem kifulladok...

Szóval szaratom magam, meg minden ami kell. Jön ám minden, hígfos, repkedő szardarabos fing, stb:)

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-05-29 13:07:07 (1930)
Egyre durvábbakat púzok kérem. Már ellegyezni sem tudom, csak köröz itt az asztalom körül! :(

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-05-29 09:17:31 (1929)
Tegnap este Bazsa és Zeusz (nem az isten) barátommal sörözgettünk egyet kb. hajnali1-ig. Volt sok sörike, most reggel meg végigfingtam az utat a munkahelyemre, meg most itt bent az irodában is, csak a baj, hogy minden egyes fingás egyre büdösebb, szóval tolja ügyesen a szart a bélben a kijárat irányába. Ürítenem viszont nem kell! :( Púztam az imént egyet, aztán olyan volt a szaga mint az emésztőgödör.

Pontosabban kellett volna már kakálni, de NINCS VÍZ fél Gyulán! :D Víznyomócső tisztítás van, aztán nincsen víz a cégnél, budin meg már voltak. Előbb majdnem elmentem, aztán szép lett volna, ha otthagyom a szarom, mert nem tudom lehúzni! :D

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-05-18 16:07:05 (1928)
No egykis bűntényre is evezzünk itt a fing téma kapcsán:

http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/leszurta-parjat-mert-az-az-orra-ala-szellentett-2190455

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-05-16 12:53:02 (1927)
Mi meg vettünk ilyen újféle budiillatosítót, ezt a pasztát amit rá kell nyomni belül a csésze oldalára, aztán a vízsugár éppen érje, és folyamatosan olvad le, közben illatos. Ilyen lassan olvadó cucc, tapad rendesen.
Na kérem alássan, anyám megvette, megfogtam, bevittem a budiba (éppen kellett szarni), kicsomagoltam, összeraktam, felnyomtam egy adagot a csészére, majd rászartam! XD Pont sikerült olyat salakot kiadni magamból, ami oldalra dőlt és nagy volt. Le akartam vakarni budikefével róla, de lejött az egész gél a csempéről ahogy kell! :)
[előzmény (1926)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-05-16 10:14:38 (1926)
Most hogy ismét fogyásra adtam a fejem, beindult a híg fosósdi.
Nem mondom, móka dolog sugárba sprinyózni a fost!

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-05-14 14:08:21 (1925)
ez naggggyon rossz :D :D :D
[előzmény (1924)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-05-14 13:47:47 (1924)
Ez kurva jó! :D


© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-05-06 07:34:31 (1923)
Valami ilyesmi lehet a megoldás!


© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-05-05 20:29:19 (1922)
Bizony, és ezt számos csajismerősöm is megerősítette. El sem tudjuk (merjük) képzelni, mi zajlhat pl a fürdőszobában egy átlag fürdés után. (Eleve mi tart fél órákat ugye KHM.) Hát kb vattával segglukba turkászás, fürpiszkával pina basztatás, meg ilyen .... no szóval, el lehet képzelni)
[előzmény (1920)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-05-05 20:27:12 (1921)
Ezeket a rendőrségi hullás fotókat is így veszik amúgy, amikkel a Rotten, stb tele van. Illetőleg ott a zsaruk is gecik, hogy ezeket kiszivárogtatják direkt, potom pénzekért. Egyébként csak felénk európában ilyen konszolidált az újság meg a média: Pl kinyitunk egy Iráni lapot, olyan mintha a Rotten-t nyitnánk meg, telibe ott a kettévágott fej, meg stb...

(Lehet fing sztorik is vannak a hátsó lapon a humor-sarok rovatban :)
[előzmény (1919)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-05-05 11:37:13 (1920)
Minden plázacica legbelül egy gusztustalan állat! Amíg egész nap leplezi a gyengeségeit és negatívumati és felerősíti azt a kevéske pozitívumot ami, na meg szerepet játszik, addig sunyiban tutira ilyen mind! Szarik hugyozik, fingik, böfög!

Én mindig is mondtam, hogy a férfiak nem gusztustalanabbak a nőknél, csak mi nem rejtegetjük a dolgot, hanem jót szórakozunk rajta! :D
[előzmény (1918)]



1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 ... > Következő >> Végére