Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Az emberi hülyeség...
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
... határtalan... szerintetek is?

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 > Következő >> Végére

© Laney 3000válasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-12 08:39:32 (270)
Drum and bass igazi magyar módra :D


© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-10 15:13:48 (269)
egy mondatot irsz és ott is rosszul fogalmazol.. hát nem tudom mennyire lennél életképes egy picsarészeg vitában:)
[előzmény (268)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-10 12:10:57 (268)
Bocs rosszul fogalmaztam: társalgást. Kérdésedre a válasz igen:)
[előzmény (267)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-10 11:55:57 (267)
ez nem vita volt te kretén:) hanemolyanon volt hogy leirtam a véleményemet Sufni vagy ki meg csak irt pár kommentet. te vitatkoztál már valaha vagy csak azt hitted hogy ez a vita és belementél egy veszekedésbe és értetlenkedésbe?
[előzmény (266)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-10 09:56:39 (266)
Az az emberi hülyeség, amit ti itt csináltok... Ilyen szerencsétlen vitát még nem olvastam:D
Csak így tovább, mint tudjuk határtalan!

© Snufflesválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-09 23:48:30 (265)
de feltűnt, de úgy gondoltam, nem érdemlek meg egy halálbüntetést, ha eltér kicsit a dolog, a téma ugyanaz.

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-09 23:48:17 (264)
na Authis! Az is egy emberi hülyeség volt pl magamtól hogy ennyit ugatok.. baszódjak meg 380nal

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-09 23:44:20 (263)
ja gyurcsány megszedi magát... mikor komolyabban elkezdett politizálni már akkor tele volt pénzzel...rühellem a politikát és nem is róla beszéltem hanem az emberi hülyeségekröl.. nem tünt fel?
[előzmény (261)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-09 23:41:58 (262)
saját toipikba nem is fosok erről 2 szónál többet.. itt az emberi hülyeségekröl van szó... ez pedig az..
tomcat meg egy nyomorék.. mindig tv-re kell kerülni. eleinte még jó arc volt de manapság elszállt idióta szerintem..
[előzmény (259)]

© Snufflesválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-09 23:41:27 (261)
bazmeg, ha azt mondom, hogy értem azt is, hogy miért kell emelni az adót és az árakat is, akkor nem magyarázod tovább? nem vagyok gyurcsányrajongó, de kurvára megértem, hogy helyre kell rázni az országot pénzügyileg, mert az elmúlt 20 évben csak haldoklott a gazdaság. és ezt csak úgy lehet, ha most megszedi magát, de ehhez kell néhány év, és tényleg remélem, hogy csak néhány, ötnél nem több, mert akkor már lehet egy normális országot csinálni abból, ami most van.
meghallgattam azt is, hogy ki szerint miért kell fizetni ezt meg azt, meg amazt és megértettem, hogy logikus amit pofáznak, szükség van erre.
értem én azt is amit mondasz, de kettészakadni nem akarok. megértem, hogy az állam miért szippantja be a pénzt, de mivel a szüleim pénze is benne van, kicsit húzom a számat. ennyi.

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-09 23:41:06 (260)
a tandíjról még csak annyit:
én gimnázium után nem mentem továbbtanulni mert nem tudtam mi érdekel... ezért inkább számitógépes tanfolyam.. pár volt osztálytárs lekezelöen legyintett, de egy szar vagyok.. eltelt 10 év, nekem azóta sincs diplomám, de szarok is rá.. manapság mit csinál valaki? a nagy átlag? gyorsan végigfutja az iskolát és ha megnézem kb teljesen más állást talál.. nem is azt dolgozza aminek tanult, miért? mert az nem érdekli. 4-5 évig tömte a fejét a sok szarral, miért? egy diploma.. manapság csak egy belépő egy munkahelyre, de semmi több (kivételek mindig vannak)... amikor én jártam gimnáziumba.. 95 öszén 2.os voltam és tök örültem hogy sikerült... belegondoltam mekkora jó arc leszek ha sikerül az egész gimnázium.. amire elértem az érettségihez már beindultak az esti iskolák.. azaz fizetős, heti 2 este 3 -3 óra.. a lényeg persze ott az volt hogy a pénz.. a végén szinte biztos volt adiploma, csak az időt kellett letölteniük.. ezzel a megoldással sok ember aki alapból nem kezdte volna el az érettségit igy megszerezte.. tapadt rá némi tudás.. de ezzel a lépéssel az én 4 évemet amiért napi 5-6 órát seggeltem amiért "megdogloztam" (nem törtem magam) legyengitették..

ebböl csak azt akartam kihozni, hogy manapság egy érettségi alap, ugy mint 15 éve a 8 általános. 10 év múlva a diploma is ilyen lesz, már most is befizeted a pénzt, elöltöd azt a havi 1 alkalamt egy hétvéégn ott ahol kell.. néha magolsz.. megkapod.. semmi értéke.csak egy papir.. külföldön évek óta nem az a mérvadó hogy van-e diplomád, hanem hogy MIT TUDSZ.. itthon ez nincs meg nagyon sajnos..

és ez az egész honnan jött? hogy az ember arra megy amerre terelik.. borjú.. szakadékba vele
[előzmény (258)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-09 23:38:35 (259)
politika, politika... még te mondod hogy ne nyomassam?
többet irtál ide ma, mint Tomcat a blogjába. :P
pubi
[előzmény (258)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-09 23:33:28 (258)
na meg a tandíj.. alapból az ember nem szeret fizetni semmiért.. ez természetesen.. tandíjról volt egy kisebb összefoglaló hogy miért kell.. én nem hallgattam mert nem járok iskolába.. de aki végighallgatta azt mondta igy már belátja hogy kell fizetni.. az emberek mit várnak? minden legyen ingyen de mindent megkapjanak érte.. jobb utakat, jó életkörülményeket.. közbe mit csinálnak cserébe? basztatják a másikat, szétbasszák az utcákat, rombolnak. Sose fogom megérteni mit lehet elérni egy tüntetéssel? azzal hogy kimegyek 500 ember a blahára.. ordit, mocskol, félelembe tartja az embereket.. milliós károk.. arra nem gondol hogy ezt a köznép adójából fogják rendbehozni..a sok rendőrt aki megsérül azt is , a sok tünetőt aki kórházba kerül azt is , aki fogdába kerül és ott tartják azt is köznép adójából... az emberek buták.. sorra mennek ki ismerősök külföldre.. igazuk van. Nézd meg Svájcot, életembe nem hallottam ott még problémát.. jó rossz példa mert az egy tökéletes ország gazdaságilag.. de akkor is.. itt ha az életkörülmény jó lenne, akkor is unalomból az utcán lennének. mindegy mi ellen de tiltakozni maszkba.. legalább vállalnák magukat a tetteiket. de nem, ahhoz már gerinc kell.
[előzmény (255)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-09 23:28:07 (257)
nem csak magyaroknál.. sehol sincs már ez hogy a hazáért.. és öszintén szólva szerintem soha nem is volt.. csak pár helyzetbe, mint pl Spárta vagy más civilizációk fennmaradása érdekében.. nem volt más út, vagy harcolni magukért vagy meghalni esetleg rabszolgaság.. ha ez fenyegetne akkor én is harcolnék ha kell meg is halnék.. mert ha nem teszem, szarul járok egy életre.. manapság ilyen veszély nem fenyeget. az meg hogy büszkének kéne lenni hogy magyar vagyok? ezt mondják ja... de mit látnak más országok? Szétbaszott utcák, verekedések, tüntetés.. mert csak ez jut el a cnn-hez és egyéb médiumokhoz.. pl Chiléről, közelkeletről nekem is csak ez a kép van.. állandó vérontás.. nem is mennék oda.. pedig kurvára lehet nem is igaz.. csak a hírértéket növelni kell...
birom azt is mikor cnn-en hajnalba (multkor néztem) bemondtam egy árvizet vagy erdőtüzet már nem tudom.. bemondtam egy adott sebesült számot.. az a magyaron reggel vagy délelött már máshogy volt hír.. több halott több sebesült..
[előzmény (254)]

© Hewittválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-09 23:27:32 (256)
teljesen egyetértek mindennel amit leírtál, de szerintem ez neked se jó ami most van!! nincs munka nincs pénz!! aki nem örököl nincsenek miller szülei, mi a faszból építsen majd vagy vegyen házat???pl Én!!! annak könnyű akinek megvan mindene, de ezt ami most van leginkább a fiatalok szopják meg !!!szerintem!!!
de azt ne mond hogy te nem gyűlölsz senkit és semmit!!! ezt nem hinném!!!
ennyi!!!
[előzmény (253)]

© Snufflesválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-09 23:26:25 (255)
authis, én nem támogatom a tüntetést, de miafaszt tehetek ellene? 19 éves vagyok, még ha fiú lennék, lenne valami értelme, de Jeanne d'Arc-kodni, bohóskodni nem megyek ki, mert nekem ugrik a sok barom hungarista.
a primitív tiltakozásnak nincs helye szerintem itt. értelmesen persze senki se tud tiltakozni. megjegyzem, én nem is tiltakozom, habár a tandíjat fizetem.

© Hewittválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-09 23:22:21 (254)
mert fosnak!!!
sajnos az összetartás kihalt a magyar nemzetből, sajnos!!! Régen minden még volt annak a mondatnak értelme ill. ereje hogy: "Magyar vagyok!!!" ma már szerintem nincs!!! szerintem senki nem adná az életét azért mert ő magyar!!!
Útálom a cigányokat, de ott legalább van összetartás úgy ahogy!!! Ma ha belédkötnek vagy ilyesmi, az ismerősök vagy a haverok elfutnak, (tisztelet a kivételnek), azok legalább a balhéba segítenek egymásnak !!! Tapasztalatból mondom!!
amúgy megőlném mindet!!!:)
ennyi
[előzmény (251)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-09 23:20:53 (253)
mindenki aki támogatja a tüntetést , kb azt kéne mondani, mit szólha ha majd az ő kocsiját borítják fel és gyújtják fel? mert lehet hogy valaki fél életén keresztül arra gyűjt és pár kretén lázadozása miatt elveszti azt..
lehet ellenkezni , sőt kell is ha egyesek szerint nem helyes az adott helyzet, de lehetőleg úgy hogy azzal másnak ne ártson.. az emberölést is büntetik, senkinek nincs joga a másikat megölni.. ennél fogva senkinek nem lenne joga más tulajdonát tönkretenni, semmivé tenni.. szerintem..
az meg egy ország szégyene hogy minden évbe kijut a tüntetésből... ha megnézem miért is:
1. az ellenzék burkoltan de az utcára hivja a népet.. ki megy ki leginkább ? aki igy akarja kifejezni a meglátását.. csak hát azok nagy része mit tud az egészről ? kb semmit... ja a vezetést utálni kell, mert lehet az ellenzék jobb lesz. semmivel se lesz jobb..
2. sok embert aki cikizte Gyurcsányt vagy az adott vezetőt, rákérdeztél miért? miért őt? hiosz nem ő egyedül a párt.. de őt kell basztatni.. akik mögötte állnak.. szinte senki se tud róluk semmit..

a faszom, megint belemerültem. igazából a nem értés és az EMBERI HÜLYESÉG miatt.. ész nélkül gyűlölni azt aki felül van.. legyen az tanár, igazgató egy gyárban, rendőr.. ez utóbbit én sem kedvelem de nem köpöm le csak azért mert ezt a hivatást választotta.. utálják öket elegen.. na meg a gyülölködés is emberi reflex.. ha netán semmi nincs amit gyülölni lehet éppen, az ember kreál magának célpontokat.. gusztustalan..
[előzmény (247)]

© Hewittválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-09 23:17:41 (252)
nem tudom csak könyvekből meg amiket az öregek meséltek, de az biztos hogy utána jobb volt a helyzet!!! rengeteg öreggel beszéltem már akik már akkor 15-20 évesek voltak!!!és mindenki azt mondta hogy kellett hogy az ország észhez térjen!!! pontosabban a "feljebbvalóink"!!!
[előzmény (249)]

© Snufflesválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-09 23:17:02 (251)
na az tényleg jó lenne, ezen én is gondolkodtam, de elég kevesen követnének már csak heccből is egy ilyen felhívást, az a baj.

© Hewittválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-09 23:15:04 (250)
vannak akik csak azért mennek oda mert nincs más dolguk, pl:nem dolgoznak, tehát adót nem fizetnek, és ezeknek van a legnagyobb pofája!!! ez mondjuk szerintem szar!!! ha mindenki megemberelné magát és csak egy napra nem menne be senki dolgozni sehova szerintem elgondolkodnának a politikusok, mert leállna minden és káosz lenne!!!! Tök jó lenne!!!:)

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-09 23:14:26 (249)
honnnan tudod te mi volt 56-ban? szerintem csak az tudhatja igazán aki átélte.. a könyvek szart sem érnek
[előzmény (244)]

© Snufflesválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-09 23:11:18 (248)
biztos lehetne ezt máshogy is, ami eredményesebb lenne, de mivel ez a leglátványosabb, gondolom, sokan vélik, hogy hatásos is. nyilván én is ezt tenném, ha ennyire tiltakozni lenne kedvem az egész haccacáré ellen, ezt nem is tagadom :)

© Hewittválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-09 23:07:15 (247)
szerinted szép szóval ellehet érni valamit??
a rendőrök nem hiszem hogy annyira magvannak elégedve a helyzetükkel mint a politikusok!!! ha a polgárok mellé állnának jobb lenne a buli!!:)
[előzmény (245)]

© Hewittválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-09 23:05:27 (246)
Ez tényleg jó!!!:D
[előzmény (243)]

© Snufflesválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-09 22:58:42 (245)
seggbe kéne baszni azokat, akik kint randalíroznak október környékén, semmi kifogásom a tiltakozás ellen, de ez primitív viselkedés.

© Hewittválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-09 22:51:38 (244)
de te nyomorék!!! Legalább ott megmondta mivan!!! szerintem amúgy meg szándékos volt!!! Kéne már ebbe a kurva országba egy fasza 56-os forradalom!!! ha így haladunk szerintem lesz is!!! az után is jobb lett a helyzet!!!
[előzmény (242)]

© Laney 3000válasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-09 22:46:46 (243)
ez bebüntet!


© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-09 22:21:52 (242)
Ezt magad miatt írtad be?
Authista barátom ez kitudódott, nem bevállata:S
[előzmény (240)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-09 13:39:48 (241)
gondolom ez vicc.. mindenki ezt mondogatja közbe fingja nincs hogy mi történt (nekem sincs de én nem mondogatom). Na meg a média... kiemel egy többórás beszédből 2 mondatot majd felfújja mert ez kell a népnek.. Nem védem mert rühellem a politikusokat (mindegyik egy mocskos hazug fos) de ő legalább beismerte hogy hibázott.. Tudtommal mindenki szokott.
[előzmény (239)]



1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 > Következő >> Végére