Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Abortusz
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
abortusz, avagy államilag támogatott népírtás

Elejére << Előző < ... 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 ... > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-27 10:24:08 (805)
Azért, mert ők már megszülettek. Születésük előtt 7 hónappal az anyjuk megtehette volna. Csak ő egyedül. Ezért nem is értem amit mondasz. Úgy beszélsz, mintha fel-alá járkálnánk az utcán egy mobil-kapartató készülékkel és erőszakkal abortuszt követnénk el a nőkön...A hasonlatod ( "ennyi erővel" ) abszolút nem állja meg a helyét.
És olvasd el ujra 790. hsz-em utolsó két mondatát.
[előzmény (802)]

© HellRiderválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-27 10:20:08 (804)
Abortusz SZTK-ra.
[előzmény (803)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-27 10:14:23 (803)
tudok egy csávót 500ért bárkiből kirúgja a bábút. ha kell a száma, csak írjatok.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-27 10:09:13 (802)
Van olyan gyerek akinek egy rakás szar az élete, árva vagy nem foglalkoznak vele a szülei. Akkor őket miért nem öljük meg? Rájuk senkinek se szüksége!
Vagy a sok magatehetetlen félhülye csőves se hiányozna senkinek? Őket is kinyirhatnánk ennyi erővel!

© HellRiderválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-27 09:42:47 (801)
Ami az érveidet illeti: azt mondod, az abortusz gyilkosság. Van, aki azt mondja, nem az. Már korábban kifejtettem, hogy ez nem vita. (Gyilkosság! Nem az! De gyilkosság! De nem! - mint a Monty Python vitaszobájában) Lehet az abortuszt gyilkosságnak tekinteni és bűnnek. Senki nem vitatja el az ehhez való jogát annak, aki így érzi. A lényeg, hogy ne lehessen elvitatni a jogát annak sem, aki másképp érez. Hogy mit mond a jog, az végképp nem mindegy, mivel csak az a gyilkosság mindenki számára, ami jogilag annak számít. (Tarthatja valaki bűnnek a felebarát csajának megkívánását, jogilag, mindenki számára érvényesen akkor sem az) Ami a jogi megítélésen kívül esik az erkölcsi érzés vagy ízlés kérdése, mint pl. ki hogy szereti elkészíteni a halászlét. Ízlésen vitatkozni pedig ugye...
[előzmény (794)]

© HellRiderválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-27 09:30:50 (800)
Nyugi Charrierre, nyugi! Valódi vita?! Hát, úgy tűnik a korábbi hozzászólásaidból is, hogy nem nagyon tudod megállni hiszti nélkül, ha valaki vitába száll veled. Érvek hatására a te megviselt idegeid cérnája szakad el mindig. Te vagy az, aki az érveket minősítgetéssel és toporzékolással próbálja pótolni. (Most én is minősítettem persze, de nem az érveidet, hanem a stílusodat) Ha úgy érzed, le vagy nézve, akkor az megint csak a saját kis lelkedben lévő érzés, ami ki tudja miért sarjadt ki. (Sejteni azért persze lehet :-) ) Amíg te ezzel az érzéssel küszködsz, addig én azt a szokatlan hatalmat érzem-amivel nem szeretnék visszaélni, de kétségtelenül szórakoztató-, amit egy hsz jelenthet. Benyomok egy gombot itt vigyorogva, erre valahol valaki agyára vörös köd ereszkedik. ( Ha kegyetlenkedni akarnék, csak leírnám napjában többször is, hogy '"az abortuszhoz a nőknek joguk van" vagy "ne mások döntsék el, hogy egy nő végeztessen-e abortuszt", vagy valami hasonló, a civilizált világban közhelynek számító dolgot és a várható hatáson már előre örvendve hátradőlnék, és kezdődhetne a móka). :-)

[előzmény (787)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-27 09:28:34 (799)
Az elejéhez nem tudok mit hozzáfűzni, nem értünk egyet, sztem az emberélet értékesebb és előbbrevaló, mint egy 16 éves kiscsaj vágyálmai.

"A melegek esetlegesen engedélyezett házasságában felnövő született/örökbefogadottnak ugyanúgy szinte semmi esélye se lenne, de gondolom azt ellenzed. Vagy nem? Elvégre az is egy élet nem? az is lehet jó nem? Ezt a lehetőséget sem veheti el tőle senki? Mi van a leszbikusok által megszült élettel?"

na ezt viszont kurvára nem értem? mi van?:)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-27 00:42:28 (798)
Nekem egész más a lényeg, és azt Te nem látod. Kurvára nem mindegy hogy esett valaki teherbe, és nem gondolhatod komolyan hogy annak a gyereknek kb 1%-nál több esélye van a normális életre, aki árvaházban nő föl. A lényeg az, hogy nem kapja meg a gyerek azt a szeretetet meg figyelmet, ami neki kell, mert eleve nem kívánták a világrajöttét. Mennyi 16 éves kiscsajnak kéne megszülni a hátára púpnak se kívánt gyereket?
A melegek esetlegesen engedélyezett házasságában felnövő született/örökbefogadottnak ugyanúgy szinte semmi esélye se lenne, de gondolom azt ellenzed. Vagy nem? Elvégre az is egy élet nem? az is lehet jó nem? Ezt a lehetőséget sem veheti el tőle senki? Mi van a leszbikusok által megszült élettel?
[előzmény (794)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-27 00:29:17 (797)
ha parkinson-kóros leszel akkor mindegyik... :) viccet félretéve nem tudok ilyet, ami nyilvánvaló is. De kit érdekel hogy egy ilyen van vagy több? A nők szabad akarata a lényeg. hogy mit tesz a saját részével. És szerencsére senki se pofázhat bele. Aki ellenzi ne csinálja, nem kötelező.
[előzmény (796)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-26 20:22:16 (796)
Milyen testrész az amelyik idővel önállósul? Mondj még egy ilyet kérlek.
[előzmény (792)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-26 16:30:29 (795)
a törvények a felső osztály érdekeit és életét védik nem minden emberét.
[előzmény (794)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-26 15:08:28 (794)
Nem látod a lényeget. Tökéletesen lényegtelen milyen körülmények között esett teherbe, és akarja-e azt a gyereket. Sem Te, sem az anya, sem én nem tudjuk milyen élete lesz annak a gyereknek, még akkor sem ha árvaházban nő fel. Ezt a lehetőséget nem veheti el tőle senki. Nincs hozzá joga.

A törvényi szabályozásról én egyszer sem beszéltem, sosem mondtam, hogy kell, vagy jó. Csak az abortusz ellen érvelek. Azonban én nem támogatom a lehetőségét sem az abortusznak, és ha vannak ún. emberi jogok, amelyket gondolom te is elfogadsz, azt kell mondjam nem elítélhető, ha valaki törvényileg akarja szabályozni az emberi élet védelmét (végülis erre vannak a törvények, nem?)
[előzmény (792)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-26 13:16:10 (793)
Ok, szakítok időt rá hamarosan. Újból átolvasom amit már egyszer olvastam.
És helyesbítek: 788-ban a "jó darabon" erre az oldalra értendő.
[előzmény (789)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-26 13:12:00 (792)
Szerintem csak arra az egy nőre tartozik, aki gyereket akar vagy nem akar szülni. Kurvajó élete lesz annak a gyereknek, akit meg se akart szülni az anyja, csak kényszerből más akaratának engedelmeskedve tette azt. A nemi erőszakot bizonyítani is kell. nem elég odaállni hogy na, engem megerőszakoltak. A nem védekezésért tényleg vállalja a felelősséget minden nő, és azért is, hogy az abortusztól meddő is lehet. A gyilkosság szóval eleve nem értek egyet, amíg nem lélegzik, amíg a vérkeringése nem különálló, addig szerintem az anya testrésze. És mégegy fontos dolog: csak az első két hónapban lehet abortuszt végezni. Azért ez nem mindegy.
Erdélyben a nők a Ceausescu-érában a kerti budin végeztek abortuszt bicikliküllővel. Volt aki belehalt. A tiltás nem lehet eszköz! És ami még fontos, hogy az abortuszt senki se támogatja, legfeljebb a lehetőségét. Senki sem örül neki, ez csak szükséges rossz.
[előzmény (790)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-26 12:49:58 (791)
Köszönöm és bocsánat minden eddigi bunkóságomért. Jó ember vagy.
[előzmény (790)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-26 12:45:43 (790)
Ez nem egyetlen egy nőre tartozik. Minimum két ember (!), de igazából egy egész társadalom dolga ez. Hogyha egy csajszi nem védekezik, akkor vállalja a felelősséget érte. Ha megerőszakolták és úgy esett teherbe, az szopás, dehát hogyha ebben az esetben lehetne abortusz, akkor hirtelen borzasztóan megugrana a nemi erőszak bűncselekmények száma. Ráadásul abortusz után a nőnek duplájára ugrik az esélye a meddőségre. És 30 éves korában szeretne gyereket és azért nem lehet mert 20 évesen elkapartatta?
Azonkívül az embernek semmiképp sem szabad a gyilkosság eszközét a kezébe adni. akármilyen formában is van.
Ne mondja senki, hogy nem gyilkosság. Az. Egy élettől elveszed a lehetőséget. Vagy azért nem az, mert még kicsi, nincsenek gondolatai érzelmei? Ennyi erővel az újszülöttet is meg lehetne gyilkolni. Az abortusz csecsemőgyilkosság. Talán a legundorítóbb válfaja a gyilkosságnak.
[előzmény (788)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-26 12:11:01 (789)
Látom nem olvastál vissza mégsem. Nem baj. Leírom a hsz-ek számát, amelyből olvashatod a véleményemet, segítek, ha már egyedül nem sikerült.

683
688
706
709
713
715
722
736

Megpróbálod mégegyszer?
[előzmény (788)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-26 11:14:27 (788)
Visszaolvastam egy jó darabon. Tedd meg Te is szerintem. Mást se teszel, csak a hozzászólókat minősíted. Ha valódi vitát akarsz, akkor magyarázd el végre, hogy miért ne kéne mindenkinek ( minden nőnek - mert ezt kifelejtetted...) szive jogának tekinteni az abortuszt? Abortusz miért = gyilkosság?
Magyarázatot szeretnék hallani és nem azt, hogy én mi vagyok. Ezt Te úgyse tudod megmondani.
[előzmény (787)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-26 09:28:03 (787)
hehh, habzás? gyűlölködés? erről beszélsz nekem, ahelyett, hogy felfognád mit mondtam és válaszolnál? erről beszélsz nekem, te, pont te a gyűlöletről, aki mindenkinek szíve jogának nyílvánítattná a gyilkolást? valahol azt hiszem eltévedtél. nincs itt semmiféle fröcsögés, csak egy kamuliberális műintelligens hülyegyerek, aki lenézéssel, fennhéjazással akar kibújni a valódi vitából. és ha egy kicsit magadba szállsz, örültem, hogy segíthettem.
[előzmény (786)]

© HellRiderválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-25 17:11:07 (786)
Charriere! Valamiben lehet neked is igazad. Tényleg nem vagyok érzékeny. A te idegeid viszont úgy tűnik, nincsenek éppen kötélből. Mivel (jelenleg) ebben az országban élek, így eléggé ismerős az általad is hűségesen ápolt harmincezer éves magyar hagyomány, vagyis az érvek habzással való pótlása. Ha így folytatod, elvisz az az érzékeny kis magyar szíved. (lásd: szív- és érrendszeri megbetegedések rendkívül magas száma Magyarországon.) Persze szíved joga, így hát nem kívánhatok mást, csak további jó gyűlölködést, kellemes habzást. :-)
Gyűlölhetsz engem is kedvedre. De azért ne feledd: ez csak pillanatnyi enyhülést nyújt, hosszú távon a problémák okát kell megtalálni. Az pedig nem a fórumozók között van. Már múltkor mondtam, hogy ezek az indulatok a te fejedben/lelkedben vannak, neked kell valamit kezdeni velük. Ha egy kis fröcsögés jót tesz, örülök, hogy segíthetek. :-)
[előzmény (785)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-24 12:10:46 (785)
Igazad van. Az egésszel az a baj, hogy nem vagyok ez az érzékeny fajta..:D Anyázni én is ritkán szoktam, vagy csak indokolt esetben, de cseppet sem érdekel HellRider érzékeny pontja..annyira nem lehet érzékeny, ha ilyen gusztustalan szarliberális módon támogatja az abortuszt.
[előzmény (784)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-24 11:59:53 (784)
Láttam már karón varjút...

Egyikünk sem fogja a másiknak bebizonyítani magáról, hogy normális, mert mindketten elfogultak vagyunk:-)
Pedig én bírom a bunkó embereket, csak vannak dolgok amikkel nem szokás viccelni. Pölö én szidtam senki anyját. Honnan tudod, hogy HellRidernek nem tapintottál igen érzékeny pontjára? Valószínű nem, de nem tudhatod, ahogy senkinél sem. Érdemes odafigyelni az emberségre szerintem.

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-24 11:52:26 (783)
Másoknál ilyenre nincs szükség, kivéle talán SkinheadB-t. Remélem a hasonlat eléggé megalázó volt.
[előzmény (782)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-24 11:47:48 (782)
OKS.
Remélem másokkal is

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-24 10:21:24 (781)
Bunkó fasz vagyok. De nálad több eszem van, és ez megnyugtat. Amúgy ha valaki, akkor pont én vagyok az, aki élőben is vállal minden itt elhangzottat, ezt meg tudod kérdezni pár embertől. És szeretnélek megkérni mégegyszer, hogy ne csak ugass, hanem érvelj is. Nem láttam még tőled ebben a topicban igazán értelemes hozzászólást. Nekem 3 kurvaanyázásra legalább egy érvelés is jut. Velem szemben a te esetedben ez az arány nem áll fenn. Ezt az alantas szar oltogatást meg befejeztem veled.
[előzmény (780)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-24 09:38:21 (780)
Azon túl, hogy egy fasz vagy, az is kiderült, hogy rossz emberismerő is. Lánynak valóban csúnya lennék, még jó, hogy fiú vagyok és így szép:-)
Viszont te tényleg zseni vagy. Kiváncsi vagyok hány ember értette meg a célzást. És mégegyszer: A képernyő előtt nagy a pofád. De nem nekem írtad ezt. Végül is semmi közöm hozzá. Felhívtam a figyelmedet arra, hogy egy bunkó fasz vagy. EZ célzás volt.
[előzmény (772)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-24 09:21:41 (779)
Igaz.
[előzmény (777)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-24 09:21:30 (778)
Látom te sem vagy egy észlény. Arra próbáltam célozni, hogy ahhoz képest milyen erősen érvel az abortusz mellett, nem érzi rosszul magát a bőrében, így, hogy él.
[előzmény (776)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-23 22:51:39 (777)
Már megint ezek a minősítgetések. Kár a szóért. Mindenki véleménye ugyanannyira lényegtelen, ez a jó a fórumozásban.
[előzmény (772)]

© [SZEM]gulliver.huválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-23 20:18:25 (776)
A jótanács:
"Kerekedj felül személyes ellenérzéseiden és mutass érvet."
és az érv:
"kár, hogy anyád téged nem kapartatott el"

Charriere, ismét következetes voltál magaddal szemben!
[előzmény (772)]



Elejére << Előző < ... 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 ... > Következő >> Végére