Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Abortusz
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
abortusz, avagy államilag támogatott népírtás

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 ... > Következő >> Végére

© LeVviválasz erre | adatok | e-mail - 2010-04-10 10:31:27 (1825)
Talán ez kapcsolódik legjobban a valláshoz

nos, nektek is a kurva anyátok
http://index.hu/kulfold/2010/04/09/pedofil_papnak_falazott_a_papa/

© v.o.n.válasz erre | adatok | e-mail - 2008-08-07 17:06:08 (1824)
"Kör, kerül, király, karácsony, kerecsen, Krisztus, kereszt : KR!"

kar, karó, káró, karabély, karvaly, kardiográf, kürt, krákog, korog, kurjant, kurva, karistol, kerepel, karma

aki keres, az talál ;-Đ de a Hierosolyma se volt ám gyenge..
további sok sikert, Zoli:)
[előzmény (1814)]

© Benemválasz erre | adatok | e-mail - 2008-08-05 12:16:36 (1823)
viszlát
[előzmény (1822)]

© Pusztai Zoliválasz erre | adatok | e-mail - 2008-08-05 11:28:02 (1822)
Javítás: Kedves Mindenki! (Bocs.)

© Pusztai Zoliválasz erre | adatok | e-mail - 2008-08-05 11:16:38 (1821)
Keves Mindenki!

Mivel a por-tál másik oldalán elköszöntem, ( miként azt írtam: ezúttal
valóban végleg) így illőnek érzem, hogy itt is ugyanazt tegyem. Próbáltam ezt-azt megírni, de látnom kell: kevés sikerrel, mivel egyrészt képtelenség 1 ujjal regényeket bepötyögtetni ide, és a címszavakból (a meditácios objektumokból) a lényeget kevesen hámozták ki, de ez szerintem nem
a véletlen számlájára irandó, hanem a kisdedóvótól egyetemig szajkózott
ferdítéseknek, hazugságoknak, satöbbi hasonlónak "köszönhető."
Ha csak néhány akad, aki majd az itt felsorolt könyvekbe belelapoz,
aki a magyarság eredetével, őstörténetével foglalkozó honlapokra (MAGtudin, Pilis-rejtély, Dobogó,stb.) ellátogat, én már akkor is elégedett leszek, és címkézheti akárki baromságnak, másnak azokat amiket írtam, bizonyára olyan is lesz,(és ez a lényeg) aki majd nem veszi készpénznek
például azt, hogy: "a magyar szavak 70 százaléka szláv eredetű." Ezt egyébként egy mára már nyugálományba vonult megyei múzeumigazgató és rómaikoros régész mondata nekem, miután Irán tamana térképét nézve a monitoromon, magyar megyékben gondolkodott, arra a "költi" kérdésemre, hogy: szerinted hol lehet ez...? A múzemumi tárlat-
vezetőnk régészeti füzetkéjében hazánkkal kapcsolatban ez áll: "A hun
megszállók..." A két régész aki a kiadványat írta pár éve végzett az egyete-men.... Persze olyasmi, hogy római megszállás, a kiadványban nincs... !!!!
"Az igazság szabaddá tesz...", mondta Jézus, és az igazság többek között az, hogy római megszállás volt, és hun=magyar, tehát hun megszállás,
nem volt és nem is lehetett soha, miként "honfoglalás" sem, mivel Krónikáik következetesen hazajövelt említenek, mivel az őshaza nem egy jégtábla,hanem a Kárpát-medence volt, ide tért vissza Hunor népe a víz- özön után, az itteniek üzenetére, hogy megfelelő a hazatérérésare az idő, (TarihiÜngürüsz = Magyarok története) és ide tért vissza Attila, Árpád...
Miként már írtam: múlt, jelen, jövő: egyik a másik nélkül futóhomokra
épített ház. "Vedd el múltját, és azt tehehetsz vele amit akarsz..." Eme utóbbi idézet érvényes sajnos a magyarságra ma is, de hiszem és vallom: az igazságra fény derül előbb-utóbb, miként a mítosz őrizte Trója is napvilágra került, bár "tudományos" körökben bolondnak monták
a régészt aki az ásatásba kezdett, aki a mesebeszédnek cimkézett
legendénak, mítosznak hitt. Búcsuzóul talán csak annyit: engem az "érted
és nem ellened haragszom" vezérel, ha haragnak nevezhető egyáltalán,
hogy mindennél fontosabb számomra az IGAZSÁG keresése, kimondása.
Mindenkinek minden jót kívánva, (kik futóbolondnak néznek azoknakis !)
hiszek: Magyarország feltámadásában! Üdv!


© dzsanesválasz erre | adatok | e-mail - 2008-08-05 10:23:27 (1820)
Könnyű elszállni és bizony hízelgő is a feltételezés, hogy a magyar minden nyelv alapja, de igazából csak arról van szó, hogy a magyar nyelv még nagyon sokat őriz abból az ősnyelvből, amit többek között a sumérek is beszéltek.

Persze egyszerűbb kiröhögni tudatlan paraszt módjára, hogy háhá sumér-magyar, persze, tanultuk az iskolában hogy finnugorok vagyunk és kész.

http://www.federatio.org/mikes_bibl.html

Akit érdekel, az itt talál NYELVÉSZETI írásokat, amik komolyan foglalkoznak a témával (pl. Tóth Alfréd).

© zs_tválasz erre | adatok | e-mail - 2008-08-05 00:14:04 (1819)
amúgy az jutott eszembe, hogy ha már ilyen jól megy a nyelvészeti alapú kutatás, utánanézhetnél a saját őseidnek.
csak egy kis kiindulópont segítségül:
Pusztai = Pusz + Tai
Pusz = a szlovák "puszi" többes számának tárgyas ragozása (pús), persze honosított formában.
Tai: mint Tai Chi Chuan. kíváncsi lennék a véleményedre a szláv kultúra és a Tao kapcsolatáról, biztos van rá valami pofás elméleted. esetleg ha valahol belebotlasz a témával kapcsolatos szakirodalomba, izgatottan várom a recenziódat.
[előzmény (1814)]

© imnotsayingitsnotsayingválasz erre | adatok | e-mail - 2008-08-04 19:05:16 (1818)
Valoban az eddigi hulyesegeire feltette a pontott az utolso reszevel a hozzaszolasanak. Erre mar tenyleg nem is erdemes valaszolni, a legjobb az lenne ha ala lehetne huzni ezt a keptelen okorseget, ami mindent elmond a "koltorol"
[előzmény (1817)]

© Dr.Zoidbergválasz erre | adatok | e-mail - 2008-08-04 18:35:36 (1817)
Tehát az amerikaiak jól kibasztak velünk, és ledobták az atomot a japánokra.
Ne haragudj, de ezt az elképesztő méretű baromságot mivel tudod pl. dokumentálni? Nem gondolod, hogy kicsit túlságosan beveszed az összeesküvés-elméleteket?
"nem véletlen, hogy jó néhány (nem magyar is...!) tudós szerint
a sumir ékirás, az egyiptomi hieroglifa megfejtésének kulcsa
a magyar nyelv ismerete, és lehetne folytatni még... "
Könyörgöm, amit itt látok, azok csak olyan szójátékok, amikhez hasonlókat 5 perc alatt lehet gyártani, de ezeknél sokkal férszebbeket is.
Kákán csomó? Sajnos úgy látom, hogy te annyira belemerültél abba a híres csomóba, hogy onnan már nem könnyű visszatalálni, de eléggé úgy tűnik, hogy te annyira jól el vagy ott, hogy nem is akarsz.
[előzmény (1814)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-08-04 12:56:06 (1816)
Ezek a kölykök folyton zokognak, ami engem annyira megvisel, hogy még a sörömet sem tudom rendesen lenyelni. Egyszer megesett, hogy még a törkölyt is kilötyköltem a villamoson, mikor felordított az egyik kis kenyérpusztító. Ez súlyos társadalmi probléma, eme tények elegendőek számomra, hogy az az abortusz kötelezővé tételét követeljem. "Anya, ne szülj csecsemőt!"

© zs_tválasz erre | adatok | e-mail - 2008-08-04 12:41:49 (1815)
te jószagú atyaúristen...
[előzmény (1814)]

© Pusztai Zoliválasz erre | adatok | e-mail - 2008-08-04 11:36:47 (1814)
A magyarság lejáratói Hunfalvy (Hussendorfer) óta az MTA
(Magyartalanító" Tudományos" Akadémia) tagjai,
és egyetemi katedrák hivatásos történelemhamisítói, stb.,
vagyis: a kollaboránsok.
A jobboldal lejáratója olykor maga a jobboldal, egyebként
sajnos csak jobb, (a "baloldalhoz" képest) de nem jó, és:
ott kezdődik a hazugság, ( vagy ott is...) hogy milliárdos ka-
pitalisták baloldalinak mondatnak, akikben a "szociális
érzékenységnek" halovány szikrája sincs...
Én nemzeti oldalon állok, se nem a jobb, se nem a bal oldalon.
Ami szerinted intantilizmus az szerintem nem, ellenben annak
nevezhető megannyi tudatlan vagdalkozás emitt.
A "gáz" inkább meg az, hogy kevesen tudnak csak
olvasni a sorok között, hogy: "fecseg a felszin..."
Próbáltam némi világot, világosságot csempészni a sötétségbe,
persze van akinek bántja a szemét a fény, de szerencsére
nem mindenki kíván szellemi, lelki fogytékos maradni
életfogytiglanig, vannnak hál Isten olyanok is,
akik nem utasítanak el csuklóból minden más véleményt,
és a "gondolat szabadsága...!" jegyében elméjüket
nem kötik gúzsba, hanem: az igazság keresését tűzik célul maguk elé.
Hit és vallás közé egyenlőségjelet tenni egyébként nem szerencsés,
nem minen esetben fedi le egymást a kettő. Az indiánokkal kapcsolátban, többek között meg nem ártana tudni, hogy ki volt és mit művelet például Torguemada. A inkvizícióról talán csak hallottál már... Talán az erőszakos "térítésekről" is eszedbe jut ez és amaz. A magyar
szavakban sok minden rejlik, s ezt elég sokan tudják a világban
nem véletlen, hogy jó néhány (nem magyar is...!) tudós szerint
a sumir ékirás, az egyiptomi hieroglifa megfejtésének kulcsa
a magyar nyelv ismerete, és lehetne folytatni még...
Legutóbbi beírásodhoz meg csak annyit, hatalom: hatni,
ötről a hatra jutni is lehet, és valaha a nem a mostani szellemiség
(lásd: aranykor) uralkodott a világban, a hatalom a "lent, mint fent" szellemében szakrális, szent királyok kezében volt, kik népüket
szolgálták, amíg a ma véreskezű furcsányai (Bush, Blair, Putyin, stb.) népüket, és más népeket is: szolgaságba döntik, hogy a rosszabbról, népirtásokról, háborús bűnükről már ne is beszéljünk...
Jeruzsálem régi neve Hierosolyma, (szent sólyom városa)
az idiai fehér hunok neve (lásd Mondi, idiai szerző e tárgyú
könyvét) Naga. Nag, Naga, Nagy. Mag, Magyar, Magas, Magos.
Lehet, hogy az amarikaiak nem véletlenűl dobták az atombombát
pont Hirosíma (Hierosolyma) és Nagaszaki ( Naga) városára? A szaka
szó (szaka, szaki...) egyébkánt szkítát jelent. Aki keres az talál, de:
van aki beéri kákán a csomóval is...



[előzmény (1803)]

© v.o.n.válasz erre | adatok | e-mail - 2008-08-03 11:14:32 (1813)
aki hatalomra kerül, az embereket írt. oké. és? :-)
[előzmény (1811)]

© Dr.Zoidbergválasz erre | adatok | e-mail - 2008-08-02 16:59:14 (1812)
Elnézést, ez is (szinte) vallási téma...
[előzmény (1811)]

© Dr.Zoidbergválasz erre | adatok | e-mail - 2008-08-02 16:57:43 (1811)
A különbség az, hogy az egyháznak volt ideje már milliókat elnyomni, kifosztani és kiírtani, míg a kisegyházak egyelőre csak a meghülyítésnél és a kifosztásnál tartanak (kivéve szcientológia, ők ölnek is).
[előzmény (1790)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2008-08-01 12:00:52 (1810)
Tök okos vagy meg minden

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2008-08-01 12:00:30 (1809)
Figyelj, én mondtam, hogy igazad van.
[előzmény (1808)]

© imnotsayingitsnotsayingválasz erre | adatok | e-mail - 2008-08-01 11:33:42 (1808)
Ez valoszinuleg azert van, mert akkor sem vagy kepes/akarnad felismerni a nyilt rasszizmust, ha pofan vagna. Nem tudom, hogy egy elkepzelt tettre epult kollektiv bunosseg elmelete, ami tobb evszazadon at tarto uldoztetesnekvolt az alapja nem rasszizmus-e, akkor mi az?

Ettol fuggetlen, a Pusztai-felek olyan hulyesegekkel tomhetik tele a fejuket, terjeszthetnek, amit csak akarnak, viszont ne varjak el, hogy masok ne vonjak ketsegbe a hulyesegeiket.
[előzmény (1804)]

© Benemválasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-31 23:08:11 (1807)
hiába érvelsz meggyőzni nem tudsz...
[előzmény (1796)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-31 13:40:43 (1806)
Na jó, akkor ágyú elé köttet:)
[előzmény (1805)]

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-31 13:39:15 (1805)
He! A dunaba lovetest a masik brigad csinalja. Mar szabadalmi oltalom is vedi! :-)
[előzmény (1804)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-31 12:43:16 (1804)
Te tudod melyik embertípusra emlékeztetsz engem? Arra amelyik a kocsmában azt lesi, hogy mikor suttogja el magát valaki, hogy "zsidó" vagy "cigány" és azonnal otterem és habzószájjal közli hogy az nagyon csúnya dolog, dádá lesz a kezére, nem szabad senki között különbséget tenni, de ha ezt így folytatod a Dunába lövetlek.

Biznyára igazad van imnotaígdasniugharnuiing. Ne törődj azzal, hogy szerintem is fasság amiket PZ ír. az igazság Egy, minden más nevetséges és primitív.
[előzmény (1802)]

© v.o.n.válasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-30 23:10:27 (1803)
már volt, aki utalt rá, hogy amit itt művelsz, az tkp. a magyarság és a magyar jobboldal lejáratása. A kérdés csak az, hogy ezt tudatosan tetted-e vagy sem, de én is az utóbbira tippeltem volna... Írtál szimpatikus dolgokat, viszont mindezt teljesen kiheréli ez a töketlen nyavajgás, h "jaj, mindenki minket akar bántani" + "az elnyomó Habsburgok és a gonosz katolikus egyház" című jellegzetesen baloldali szabadkőműves propaganda.. Aztán ehhez jön még ez az elképesztően idétlen és tipikusan amerikai fontoskodás a "nagy leleplezésekről", ráadásul mindez ebben a "hadd meséljem el nektek gyerekek" bölcs nagypapa hangnemben. Szóval ne haragudj, de ez elég gáz.

rendben, lehet, hogy a magyar középkorban nem végeztek volna ki, ugyanakkor az is nyilvánvaló, hogy nem osztották a vallási nézeteidet!

a nyugati kereszténységet pedig már olyan szinten hülyére reformálták, hogy szinte semmiben sem hasonlít arra, ami egykor volt.. de azért persze érdekelne, milyen reformokra gondolsz;-)
Az indiánokat nem az egyház írtotta, hanem az ún. conquistadorok

A hivatalos történelemtudomány tényleg borzalmasan alacsony színvonalon áll, de nem látom, hogy te ennek a pozitív ellenpólusa lennél (pláne ezekkel a teljesen infantilis etimologizálásokkal)
[előzmény (1795)]

© imnotsayingitsnotsayingválasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-30 18:00:42 (1802)
Valoban en vagyok az aki gyulolkodik, nem az aki feltetelezhetoen egyetertve az altala bemasolt marhasaggall a "zsidó népet, s nemcsak a Jézus korabeli zsidóságot, semmilyen módon nem menti fel az istengyilkosság vádja alól" hiszen ezek a gazemberek nem mashol, mint Pilatus udvaraban "Jézus vére rajtunk és fiainkon", s ezzel átkot mondtak minden utódaikra is... szkíta-magyar kereszténység a zsidóságot nem Isten kiválasztott népének, hanem ön-átkozott népként definiálja. Ezzel magyarázza az emberi történelem során betöltött szerepüket is, melynek lényegére az anyagvilágban elért sikereik is egyértelműen rámutatnak, s a történelmi üldözöttség és az ellenük általánosan táplált gyűlölet, az ún. antisemitizmus mozgatórugója is ugyanez."

Valoban sok ertelme van ennek...

Persze utana meg van egy kis maszlag, hogy ne legyen nyilt neonaci propaganda: eljen minden zsido aki megtagad mindent ami a zsidosaggal kapcsolatos!
[előzmény (1784)]

© imnotsayingitsnotsayingválasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-30 17:49:33 (1801)
Nezd lehet, hogy nem volt Jezus sarlatan - ha egyaltalan letezett - de meg az is valoszinubb, mint hogy az Elo Isten lett volna.

Azt sem gondolom, hogy valoban kinai lett volna, ironianak szantam bizonyos elmeletekkel kapcsolatban, bar tudom felesleges volt, hiszen ilyesminek a felismeresere keptelen vagy. Ok is ugyanugy gyartjak az elmeleteket, mint ti "szkita-magyarok" vagy mi a loturok.
[előzmény (1783)]

© Pusztai Zoliválasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-30 15:38:31 (1800)
Mégvalami, amit elfelejtettem: az 1795-ös, az 1783-ra volt a válasz.

Üdv!

© Pusztai Zoliválasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-30 15:34:34 (1799)
Köszönöm a tanácsot: megfogadom, de lehet, hogy nem ezen az oldalon
bukkanok majd fel, miként egy imént megadott oldalra már írtam is ez-azt,
mivel e témkör valóban nem ide illik.
Mégegyszer is: kössz!

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-30 14:51:54 (1798)
Ha visszatérsz, használd a "válasz erre" funkciót, mert így nehéz követni, hogy mire reagálsz. Például az 1795-ös hozzászólást nem értem, hogy kinek ment.
[előzmény (1797)]

© Pusztai Zoliválasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-30 14:23:01 (1797)
Bocs! (gyerek-nek)

Valóban arra gondoltam, elírás volt. Arbait...



© Pusztai Zoliválasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-30 14:12:24 (1796)
Kedves xbercix!

Igazad van, a téma nem ide való. Szavainkkal sok mindent lehet
(lehetne) bizonyítani. Például testvér szava, ilyesmi szóösszetételben,
hogy:test-vér, semmelyik más népnek nincs. Az Utolsó vacsora,
ha belegondolsz: vérszerződés volt... Ezt itt most hosszú lenne kifejteni, de Hargitay András is erról beszélt a múlt héten szombaton megjelent sportújságban.(Hosszú riport készült vele, és Ő is fontosnak tartotta példaként ezt megemlíteni, pedig a sportújság nem őstörténeti lap.)
"Kezdetben vala az ige..." Híres, több nyelvet beszélő nyelvészek sze-
rint a magyar ősnyelv, s az ige nyelve, és aki megfejti: isteni tudás
birtokosa lesz. Ezt nem én mondtam, nem egy "délibábos" álmodozó.

Üdv!

(Pár napig nem leszek internet közelben, így válaszolni az esetleg
elhangzó kérdésekre nem lesz módom, ezért előre is: bocs, és lehet,
hogy később se jelenek itt meg majd (sokak örömére) sűrűn, mivel
írásban képtelenség minden gondolatot kifejteni, és sajnos, ha cím-
szavakban fogalmazok, az megértésre alig talál, ennek egyik oka,
hogy manapság: "fecseg a felszín, és hallgat a mély...", s kevesen
képesek olvasni sajnos a sorok között.)





1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 ... > Következő >> Végére