Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> EFOTT
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
nyári "nyalánkság" felsöoktatásos arcoknak..

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-25 17:31:03 (21)
Sajtóközlemény: "FONYÓDON LESZ A 2004-es EFOTT! 2004 júliusában a fonyódi SIÓTOUR Camping területén és a mellette lévő két önkormányzati strandon kerül megrendezésre az EFOTT (Egyetemisták és Főiskolások Országos Turisztikai Találkozója) döntött december 27-ei ülésén a Hallgatói Önkormányzatok Országos Konferenciájánának (HÖOK) 5 tagú EFOTT bizottsága. A JÁTÉKMESTER Kft az IBS (International Business School) HÖK-kel a győri, miskolci és kecskeméti helyszínnel pályázó 3 másik egyetem ajánlata közül bizonyult a legjobbnak. Kollmann Gergely a Fonyód Önkormányzat legfiatalabb képviselője, a rendezvény megpályázásának kitalálója és lebonyolítója lapunknak elmondta, hogy mind a megye, mind a Balaton régió és mind a 15 születésnapját idén ünneplő Fonyód Város számára történelmi jelentőségű, hogy az első Európai Uniós EFOTT Fonyódon kerül megrendezésre. A rendezvényen szórakoztató és kulturális eseményeken túl az eddigieknél nagyobb hangsúlyt kap az idegenforgalom. Kücsön Gyula a Játékmester Kft ügyvezetője 30.000 vendégéjszakát itt töltő fiatalságra számit, ami a Város marketingen túl 10 M ft-os idegenforgalmi adóbevételt is hoz a város számára. Frank Richárd az IBS Hallgatói Önkormányzatának elnöke nagyon örült a bizottság döntésének, mivel tartott attól, hogy nem szakmai döntés születik majd. Az IBS sátrában, olyan IBS Hallgató közéleti személyiségek is megfordulnak majd, mint KOKO, Zsédenyi Adrienn, Kapócs Zsóka. Fellép majd az IBS színházának társulata is, amelynek vezetője Vámos Miklós."

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-25 17:23:40 (20)
szerintem jó volt, mondjuk mi nem ott éjszakáztunk, mert találtunk szállást kurva olcsón nem messze...
Egy ismerősöm mozgás- és látássérülteket szállitott, és véletlenül elhagyott egy vak srácot, aki felbukott a szögeskerítésben...tényleg nem jó ötlet..
[előzmény (19)]

© Tidzsiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-25 17:12:50 (19)
Legutóbbi EFOT szerintem elég szar volt. Azaz jól éreztem magam,
de kihagyhatták volna szögesdrótot a sátortábor körül (egy gatyám ment rá),
megoldhatták volna valahogy a víz felhúzását a hegyre, elég nehéz volt
néhány csepp vízben tusolni.
Ja és a legfontosabb az első (vagy második) nap elfogyott a folyóbor.

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-07 15:28:00 (18)
szóval story:)

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-07 15:27:52 (17)
állat sroty:)))
[előzmény (16)]

© kapatosválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-07 13:48:41 (16)
voltam párszor,de a leggjobb a 2000es pécsi volt.össze is tört az orrom mikor egy kislány segítettem le a fáról, akivégül is ugrott és én nem tudtam elkapni.csúnyán lefejelt

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-07 12:50:40 (15)
Nem tudom merre lesz Efott, de végülis teljesen mindegy, ha lesz idöm és pénzem ugyis elmegyek(+ha nem lesz jobb):)
a hivatalos oldalon még semmit nem lehet erröl olvasni.
[előzmény (14)]

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-07 06:16:14 (14)
tényleg fonyódon lesz idén? eightballon olvastam
az közel van,mondjuk nagyon nem érdekel, de nekem mondta 1-2 éve egy fonyódi ismerősöm, hogy megpróbálják valamikor fonyódra tenni, mondtam, hogy hülye vagy....
de így lehet be tudunk jutni jáccani...

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-04 18:16:58 (13)
Ok. Hírlveél téma érdekel.
[előzmény (12)]

© wordsasweaponsválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-03 14:25:41 (12)
jelenleg tervezés alatt. remélem egy-két hét, és fent lesz. lesz majd hírlevél is.
[előzmény (11)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-03 13:16:15 (11)
Van hirlevél rész nálatok? Mert legalább mindig idöben jönne a hir hogy mi lesz...
+ az antitouristguide-booking oldal csak nálam nem jön be vagy alapból szünetel? Vagy mi lett vele?Régebben müködött asszem.
[előzmény (10)]

© wordsasweaponsválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-03 12:33:36 (10)
Nézz be az AntiTouristGuide Booking topikba, ott van minden info.
[előzmény (9)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-03 09:43:12 (9)
Persze.. én már csak ilyen retardált vagyok.. nyáron nincs is jobb mint egy fesztivál vagy egy pl: 2003 jul 02 ... úgyhogy remélem jövöre is lesz két fesztivál között valami hasonló... tényleg mi van kilátásban WaW? Hol lehet erröl bövebben infozni?
[előzmény (6)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-03 09:41:28 (8)
Basszus hadd lássam már ugy az Efottot ahogy akarom:) + Nem akartam általánosítani.. ha sikerült elnézést...:)
[előzmény (7)]

© IDIOTválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-01 17:26:59 (7)
De ez akkor is fasság volt... :))
[előzmény (5)]

© wordsasweaponsválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-31 14:28:38 (6)
hallod, neked lételemed, hogy az összes szaros nyári fosnak nyiss egy topikot? :-))

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-31 11:12:11 (5)
Nem is kevés ismerösöm mielött bekerült volna egy egyetemre vagy föiskolára nem volt ott EFotton mert vagy nem tudott róla hogy van , vagy mert huu fesztivál az porbafetrengés stb...aztán elsö év után a sok ismerös az iskolából meghivja, olvassak az egyetemen a plakátot stb...persze hogy eljön. Konkrét példák vannak bennem. Efott-tal kapcsolatban mindig feltudom huzni magamat (egyén kiváltságom:)))
[előzmény (4)]

© IDIOTválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-31 08:27:59 (4)
"megfigyeltem hogy mielött valaki bekerül egy felsöoktatásba nem is tud Efottról "

Ember...te miről beszélsz? :)))
[előzmény (3)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-29 22:43:56 (3)
Persze hogy lehet. Szerintem nem Efotthoz kötött a dolog, csak nyitott szemmel és füllel kell járni kelni.

Nekem akkor telt be a pohár Efott-tal (akkor fokozodótt a tetöpontra a hangulat) mikor 2001-ben Dunakanyarban volt a fesztivál (ha keverem az éveket elnézést) szóval ott próbáltunk poénból ismerkedni és leültün ketten egy asztalhoz. Majd kérdezte egy csaj egyböl hogy melyik egyetemre vagy föiskolára járok.Mondtam is hogy most sajnos nem vettek fel sehova. Erre felállt és elment. Nem tudom miért kell ezalapján itélni valakit.

Másik történet még aznap:
Szintén leültünk egy asztalhoz, majd beszélgetés kb 3 perc után kérdés nekem hogy mi az életcélom? Akkor nagyon szerettem volna egy 750-es Suzukit GSX -R motort. Mondtam is hogy egy jó munkahely aminek segitségvéel tudok venni egy jó motort amivel végigtudom szántani az M1-es autopályát és szabadság. Erre visszakérdezett hogy "ennyi?"... hát igen ennyi. Aztán visszakérdeztem hogy miért neki mi?"Hát legyen családom , jó munkahelyem, gyerekem, nyugalomban élhessek" aztán visszakérdeztem, hogy "Ennyi?" aztán megsértödött és elment...

Igy két év múltán nem tudtam pontosan idézni de sajnos ez a "nem jársz egyetemre vagy föiskolára akkor kicsit kivülálló vagy a fesztiválunkon, mert a nevében is bennevan hogy Egyetemisták és Föisk....." megfigyeltem hogy mielött valaki bekerül egy felsöoktatásba nem is tud Efottról (ezt még megértem, bár Efott több mint 25 éve van a történelme szerint) , és ahogy elsöéves hallgató lesz, meg is jelenik a fesztiválon (amit jól is tesz ,mert legalább valamilyen szinten tud bulizni) de miért kell egy fezstiválbuszon , bulifelé menet azt orditani a buszon hogy "Én gyógyszerésznek tanulok" + "én meg épitésznek".Ez mind szép és jó de szerintem egy fezstivál nem erröl szól. Bár biztos túl szük a látóköröm, de én szeretem a fesztiválokat és Efott-tól is szeretném végre megkapni ezt az érzést..

Bocs hogy sok lett..
+ Amikröl irtam ottt fontos hozzáfüzni hogy TISZTELET A KIVÉTELNEK! Mert Efotton is voltak most isnagyon jó arc emberek szerencsére.Ezért is megyek , ha már ott megismerek 2 normális ember már megérte ilyen szempontból elmenni.
[előzmény (2)]

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-29 21:20:22 (2)
hmmm. ebben van valami...tényleg erőltetett. de az Isten szerelmére!
lehet máshol felszedni ennyi diplomás punkcicát??????

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-23 04:06:02 (1)
Efott-tal nem vagyok kibékülve (és talán sohase fog menni) . Ennek ellenére igyekszem minden évben eljutni. Van jó és rossz oldala:
Jó: sok olyan embert lehet megismerni aki csak azért jön fesztiválra mert ö is a felsöoktatásban tanul, (amúgy be nem tenné a lábát egy fesztiválra)
Rossz: nincs meg az az igaz hangulat, eröltetett menet, de ezt látni kell.

De ennek is örülök hogy van mert ha nem lenne akkor lehet hiányozna..



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10