Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Autostop
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Minden ezzel kapcsolatos élmény :)

Elejére << Előző < ... 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 > Következő >> Végére

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-16 15:58:00 (285)
hja...
[előzmény (284)]

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-16 15:56:02 (284)
vazzeg de az veszélyes!!! hülyék...
[előzmény (278)]

© rikeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-16 15:50:14 (283)
ugy nehezebb menekulni!sztk merci a kiraly:)
[előzmény (282)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-16 15:48:18 (282)
kerekesszekkel?
[előzmény (280)]

© rikeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-16 15:47:54 (281)
pedig jo moka plane amikor jon a kocsi te meg telibespricceled a sofor pofajat meg amikor menekulsz a kutaselol!
gyufa nem kell az extrem valtozatban ego cigivel a szajban jatszak:)

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-16 15:42:06 (280)
dehogy akarok... en elkenyelmesedett lusta diszno vagyok :)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-16 15:39:48 (279)
latom te is be akarsz szallni kovetkezonek! :))
[előzmény (278)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-16 15:37:28 (278)
fogod a toltopisztolyt es lovod vele a masikat... mokasabbak utanakuldhetnek egy gyufat is :)
[előzmény (276)]

© rikeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-16 15:36:19 (277)
melyik reszet?
[előzmény (272)]

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-16 15:33:43 (276)
nem jó a fantáziám...
[előzmény (273)]

© rikeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-16 15:19:35 (275)
EN NEGY NAP ALATT TETTEM MEG UGYANEZT A TAVOT karacsonykor

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-16 15:08:51 (274)
Dehogy szep!
Csak azert tartott ennyi ideig, mert mindenhol megalltunk korulnezni...
Legutobb 1 nap alatt Veronaban voltunk! Dehat most ez van... rekorddontesre azert kozel sem eleg!
[előzmény (271)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-16 15:05:09 (273)
Egy kis fantaziat! Benzinkut...
[előzmény (270)]

© cjt33válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-16 13:31:40 (272)
rike nem vágom miről beszélsz

© cjt33válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-16 13:30:12 (271)
3000km/10nap. szép!

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-16 12:29:39 (270)
mi az a benzines vagy milyen csata?

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-16 11:37:18 (269)
Na itt van rike beszamoloja nemi javitas utan...

ime az utazosom:

Nemegyszeru modon de nekivagtunk egy huvos februar huszadikai napon hajnalban! Utitarsam egy regi ismerosom!(lany alias Mano:)
Vonatunk eloszor is Nagykanizsara vitt minket ahol megvaltottuk Horvatorszagba szolo jegyunket es hosszas varakozas utan ismet vonaton uldogelve izgatottan utaztunk! Foleg izgatottan ugyanis nekem anno mar egyszer meggyult a horvat rendorseggel a bajom es ki voltam utasitva fel evre!(ha valaki meg nem tudna:)
Nos a hataror lelepett az utlevelemmel majd uvoltozve tert vissza amikor mar mindenki ott volt a hatarori irodabol de megnyugtattuk hogy csak atutazoban vagyunk ugyhogy bekenhagyva mehettunk tovabb!
Es megkezdodott a stoppolas! Szokasos varakozas utazas varakozas utazas volt! Egeszen estig amikor is ismet ki kellett szalnunk egy autobol de ekkor mar este volt es egy autopalya bekoto ut volt ahol nemeleg hogy sotetedett de hely sem volt a kocsiknak a megallasra! Ennek ellenere nem is kellett sokat varnunk mikor egy kocsi hirtelen lefekezett es kozolte hogy szaljunk be! es elvitt egeszen a szloven fovaros kozelebe! Nos ez alatt a hosszu es szerencses ut alatt volt meg nehany erdekesseg! Amikor beszaltam megcsapott egy konnyu drog illata de aszittem csak illatosito valamelyik piaci valtozata ugyanis nagyon gyenge volt mar az illat igy nem is gondoltam hogy barmi "rossz" is lehetne! Ami meg furi volt hogy elektronikus zenet hallgatott pedig nem latszott fiatalnak! Vegul kiderult hogy 49 eves es dj mellesleg imadja a magyar partikat es epp milanoba tartott valami ereszdelahajam mokara! A hataron nagy ellenorzesek folytak es kerdezte van e nallunk valami mert lehet hogy at kellene gyalogolnunk mert ugy nezunk ki mint a hippik es lehet hogy megallitanak! Majd megnyugtattuk hogy semmi illegalis nincs nallunk de o tovabbra is feszult maradt! Majd valami csodaval hataros modon a hatarorok siman kozoltek hogy mehetunk pedig azt is megmondta nekik hogy stopposokat visz! Majd a hatar utan kozolte hogy nem erdekelte hogy van e nallunk valami ugyanis nalla volt es ezert aggodott az atkutatas miatt!
Majd kozolte hogy hiaba egy a celunk (olaszorszag) de nem visz el mert megy a dilerehez es bedrogozva nem akar idegeneket szalitani! Milyen rendes tolle nem?:)
A kovetkezo izgalom az volt hogy a szloven olasz hataron vettuk eszre hogy az ido: 23:59` volt igy hirtelen rohanasba kezdtunk es meg ejfel elott olaszorszagban voltunk:)))
Innen elkeveredtunk nagynehezen valami kisvarosba a tengerparton ahol a futott allomas nyitva volt ugyhogy kicsit lepihentunk! Majd reggel valtottunk jegyet ket megallora es gondoltuk hogy elalszunk hatha akkor nem lesz gond! El is aludtunk a vonaton de keson jott a kallerasszony! Megkerdi hogy megnezte mar e a jegyunket? Mano ahogy folebredt aszitte hogy a jegyet kerte es kozolte vele hogy "igen"?! ezzel utala arra hogy adja a jegyet! De a kerdes nem ez volt igy a kaller mosolyogva odeballt mi meg ertetlenul aludtunk tovabb egeszen Velenceig! Nagy orom karneval eso es szelvihar ugyhogy rovidesen mar megint egy vonaton ucsorogtunk a vecebe jegy nelkul milanoba tartva! Jo harom ora az ut de kihuztuk es kicsit meggornyedve de megerkeztunk:) Velencetol Milanoigvaltozatlan volt az ido!Igy milanoban sem talaltuk helyunket es egy ujabb kozel 4 oras utra vetemedtunk szinten a wc-ben!
Ez mar kozel sem volt olyan sikeres ugyanis genova utan valahol ledobtak a vonatrol ejnek ejjelen! A gond csak az volt hogy ez volt az utolso! Az ido rettenet! De az allomas mellett volt egy kavezo, aminek mufuves kertjeben gyonyoruen szundikaltunk egy jot!:)))
Reggel ismet stopp! Estere eljutottunk egy masik olasz kisvarosba iszonyatosan keveset haladva es ott szinten egy allomason alvas utan folytattuk az utat!
Ez az allomas is mokas volt! Megismerkedtunk egy idiota lengyellel meg egy amerikai cowboy-jal aki annyit hallott mar Magyarorszagrol mindenfele meg tolunk is hogy hamarosan tiszteletet teszi kicsiny orszagunkban:) mokas pofa volt amugy!
Nos szoval a kartondobozokon valo alvas utan ismet stop es cel Monaco volt! Nagynehezen labfajosan ide is befutottunk:) Gyonyoru volt:),
de az emberek bekepzelt gazdag birkak voltak! Es annyi utcan futo porshet en meg sosem lattam mint ott!es ezeknek a porsheknak 40-60e EU-ro kozott van az aruk! Megerkezesunkkor letelepedtunk egy park szerusegbe kajalni es jottek minket fotozni az azsiai turistak majd adtak valami ajandekot es el is tuntek! Bekesen eszegetunk tovabb mikor is jott a parkor! Kozolte hogy ott nem lehet enni! Valahogy ezt meg megertettuk mert marvanykovel volt lerakva es azon mokasan nez ki a halasborsos szendvics amit ettem! Fotofoto es irany a szomszedos park ami mar tenyleg az volt! Befejeztuk a kajalast es vagy fel ora elteltevel ismet megjelent vador baratunk es kozolte hogy taskaval nem tartozkodhatunk a parkba! Mi ertetlenul felhaborodva nagyon messzire kuldtuk magyarul meg kicsit angolul es otthagytuk! Korulneztunk meg imitt amott bejartuk az orszag liftjeit es mozgolepcsoit es irany stopp! El is jutottunk Nizzaba ahol a strandon aludtunk egy jot es masnap a gyonyoru napsuteses melegbe palmafak tarsasagaban folytat
tuk stoppolos utaunkat!
Estere eljutottunk marseille-be ami koztudottan nem a legbiztonsagosabb hely! plane nem este! De aggodalomra alig volt okunk! Egy algeriai arab ficko vitt oda minket es mondta hogy aludhatunk nalla meg tusolni is lehet meg miegymas!
Este kocsival koroztunk a varosban es csodalatos dolgokat lattunk:) meg gettokat ami eleg ilyeszto volt! De csak annyira hogy ahhoz kepest a 8.kerulet ejjel egy rozsadomb!!! Mellesleg a lakasa tele volt pokokkal es csotanyokkal! A furdobe valo betekintes utan ugy ereztuk tisztabbak maradunk furdes nelkul es igy is lett! Reggel irany Andorra!
Sajnos ez nem jott ossze ugyanis valahol Franciaorszagban egy benzinkutnal este talaltunk egy neger fickot aki epp Barcelonaba tartott es gondoltuk hogy ugysincs kedvunk megfagyni egy siparadicsomban ugyhogy irany Barcelona!ez 400km-t jelentett egyetlen kocsival! Szep kis ut volt!majd ismet egy benzinkut! Hosszas varakozas utan talaltam egy nemet not aki Barcelonaban el es elvitt minket oda es megengedte hogy nalla aludjunk! Sem allatok sem mocskos furdo nem volt ugyhogy nagyon elveztuk a helyzetet! A kovetkezo ket napot pedig foglalthazban toltottuk! Egyik este hiphop buli volt a masikon meg drumandbez szeru valami de mindketton csak punkok voltak es irdatlan hangulat, kajalasok meg miegymas:)
Barcelona megtekintese utan (ami engem fele annyira sem fogott meg mint utitarsamat pedig megneztuk a Sagrada Famigliat meg a Park Guell-t is) nekirontottunk Granadanak! Estere el is jutottunk valencia melle egy benzinkuthoz:) (ezek a benzinkutak nagyon szertnek minket:)De sajna senki nem vett fel masnap delutanig igy ott is ejszakaztunk! Akartunk benzincsatazni de nem engedtek!:( Majd a kovetkezo kocsival eljutottunk Albox melle szinten egy benzinkutra ahol is ejszakaztunk! Az est fenypontja az volt hogy volt ott egy etterem ami argentinoke volt es epp az osszes vendeg ott elo argentin volt! Rogton tarsasagra akadtunk ket 14 eves lany szemelyeben! Majd egy idos ur a tulaj apukaja beinvitalt minket hogy ne fagyoskodjunk kint! Bent meghivtak minket egy tal etelre uditore es nehany szal cigire! Hihetetlenul rendesek es aranyosak voltak:) es vegezetul tegnap megerkeztunk Granadaba ahonnan is most irok:) ez mar a masodik nap!:)Es minden nagyon szuper:)
Mellesleg az ut soran 35db kocsi segitett nekunk:)10 nap alatt 3000km-en!
Nos nagyjabol ennyi idaig az ut! Legalabbis roviden! Mert Monacorol es Szloveniarol osszesen meg kb ennyit tudnek irni mint idaig! Tobbekkozott olyanokat mint pl hogy Szloveniaban 90km/h sebesegu szel fujt vagy milyen egy forma egyes palyan rohangalni:) de ez mar kimarad mert eltorik az ujjam!
Remelem nem volt unalmas es nincs benne annyi hiba mint amennyit csinaltam:)
pussz mindenkinek:)




© rikeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-16 10:58:56 (268)
a kiegezitest nem szeretem inkabb irj kulon
[előzmény (267)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-16 10:49:31 (267)
kicsit kiegeszitem, aztan felteszem, ok?
[előzmény (266)]

© rikeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-16 10:22:42 (266)
tedd fel a beszamolom csak javitsd a hibakat elobb:)
[előzmény (265)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-16 10:07:54 (265)
Hat ezt a beszamolo dolgot inkabb rikere biznam egyenlore... de majd lehet, hogy irok en is vmi rovidet... pl: autostoppal. :)
Na jo, majd megeroltetem magam... nehez lesz besuriteni egy oldalba...
[előzmény (263)]

© cjt33válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-16 09:48:29 (264)
válasz traktoros válaszára/kérdésére:
tervezett útvonal: győr-rajka (gépen), rajka-oroszvár (máv-žsr kishatár 160ft), oroszvár-pozsony főpályaudvar (37sk).
eddig vonattal megyünk mert ide biztosan ki kell érnünk, megaztán stoppoljon győrbe az, akinek öt anyja van egyszerre.
onnan viszont
pozsony-prága autópálya kivezető szakasza pont a pályaudvarnál kezdődik és kb 1 kilométert megy a városban, szóval ott még inkább felvesznek, mint a semmi közepén. pozsonyból egyébként kurva sokan mennek prágába autóval és az út van kb. 4-5 óra. gayer mondta hogy ott egy órán belül biztos felvesznek mert az már nem magyarország. prágába érünk max. éjfélre. tök mindegy ho, tesznek le mert a hotel ceske drahy-hoz van éjjel is villamos. ott aszunk egy 6-7 órát, aztán meglátjuk, valószínű drezda-lpicse környéken keresztül berlin vagy hannover, azt' onnan már illene olyan péntek du 6-ra amszterdamban lenni. ha nem sikerül akkor legalább prágázunk egyet és az összes létező cseh koronámat sörbe invesztálom...

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-12 14:06:23 (263)
Na, Mano, meseljel mar, tokre erdekel, hogy jutottal ki!

© cjt33válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 14:08:43 (262)
jajaja

© rikeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-09 18:56:42 (261)
ha tehetem segitek:) te is jossz majd a mesedelutanra?lsd:mesetopic:)
[előzmény (260)]

© cjt33válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-09 11:42:39 (260)
kösz!
[előzmény (256)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-04 20:04:08 (259)
ki az a szemet? Csak keruljon a szemem ele....
[előzmény (258)]

© rikeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-04 19:23:24 (258)
defelvag itt valaki....

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-04 19:04:13 (257)
Okok! Nem azert mondtam, csak hogy ne panaszkodj! De nekem tokeletesen megteszi az alvas! Ha mar ugyis ilyen borzalmas dolgunk van mostansag...hoseg...buli...ingyeneles!
[előzmény (254)]

© rikeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-04 18:41:08 (256)
amsterdamban nemcsak hogy draga de szar is!ami ott finom az a sajt!
de azt ki ne hagyjatok:)
kenyeret vigyetek vagy pekseg es sajt!
amugy csak csomagolt kajaik vannak es minden nagy bolt ugy nez ki mint egy bank:)



Elejére << Előző < ... 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 > Következő >> Végére