Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Free Fest
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
http://www.freefest.hu/

Elejére << Előző < ... 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | 178 | 179 | 180 | 181 | 182 ... > Következő >> Végére

© Statlerválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-10 16:51:20 (397)
Arra akartam rámutatni, hogy egy állami posztott betöltő személy is foglalkozhat olyan dolgokkal, ami ellentétes a felfogásával.

Mindenki annyit vesz le dolgokról, amennyit akar. Mindenkinek a saját döntése, hogy miben vesz részt.

Mikor munkanélküli voltam, nem éreztem magam az állam emebrének, mert felvettem a segélyt, de az sem befolyásolta a gondolataimat, amikor szociális segélyt kaptam.

Ezeket a pénzeket bent lehet hagyni, akkor mi lesz?! Majd meg kapja más.

Ennyi.


© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-10 15:35:15 (396)
Mondjuk tiszteséges punk zenekar szerintem sem kér ebből, egy koncertszervező esetében azonban ennél egy jóval bonyolultabb a helyzet, ott sokkal inkább érthető.

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-10 14:23:30 (395)
A Kispál, az Emil Rulez, stb.zenekarok lehet, hogy az egyszerű embereknek underground bandák, de nekem kurvára nem. És ez vonatkozik minden zenekarra, aki ott volt a PANKK megszületésénél. És én nem azt mondom,hogy ez a PANKK nem hasznos dolog, mert az nyilván, de nem szeretném, ha a hc/punk zenének egy kis köze lenne hozzá. Bár nem tudom, miért zavar, sajnos pl. a hardcore egyre jobban kezdi elveszteni az underground jellegét. Hál' istennek az én hardcore-om még mindig elfogadhatatlan a mainstream-nek, és mindig az is lesz.
[előzmény (390)]

© cumisuvegválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-10 14:15:07 (394)
BMX verseny melyik nap lesz?

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-10 13:41:59 (393)
az anarchizmus baromsag
[előzmény (390)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-10 13:41:59 (392)
ezek nem épp a legjobb könyvek az anarchizmusrol ha már itt tartunk, pl kezdjük ott h magyarok irták őket...
ráadásul ezekben a könyvekben az anarchizmusrol csak mint "tény h van ilyen ideologia" formában beszélnek, de kifejtik a könyvben azt h mennyire nem értenek vele egyet
ugyhogy nem tom miről beszélsz
[előzmény (390)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-10 13:32:09 (391)
ki a fasz beszélt itt anarchizmusról???
[előzmény (390)]

© Statlerválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-10 13:19:56 (390)
Egy apróbb megjegyzés a PANKK programhoz, a jelenlegi Kulturális Miniszterhez, aki társszerzője, több, az anarchizmust bemutató könyvnek.

Bozóki András-Sükösd Miklós: Anarchizmus
Bozóki András-Sükösd Miklós: Az anarchizmus elmélete és magyarországi története
Bozóki András-Sükösd Miklós: Magyar anarchizmus
Bozóki András-Seres László-Sükösd Miklós: anarchizmus MA

Az anarchizmus ettől még nem lett se jobb, se rosszabb...

És most nem szívesen mennék bele egy olyan vitába, hogy minek nevezzük a munkanélküli segélyt, a szociális segélyt stb. A PANKKK egy program, aminek keretein belül lehet pályázni pénzekre, ezt van, aki igénybe veszi és van, aki nem. Ilyen egyszerű az egész! Amúgy a program underground zenész körökből indult...

© Statlerválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-10 13:01:17 (389)
A FikszRádió a páholyból, élő adásban közvetíti a FREE FEST Underground Jamboree eseményeit, koncertjeit.

Szóval ne légy szomorú, ha éppen dolgozol, vagy más okok miatt nem lehet a helszínen! Csatlakozz a http://www.fikszradi.hu online adására és legyél Te is velünk!


© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-10 12:34:33 (388)
szerintem túlzás ez az egész. a kormány nem azt támogatja hogy legyél punk hanem azt hogy teret nyerjen a dolog és mindenki saját maga eldönthesse hogy most akkor ő punk akar lenni vagy cowboy. én ezt valahogy így értelmeztem. bár ez is hülyén hangzik, de az emberek gondolkodását pénzzel nem lehet megvenni és ha én valamit valahogy gondolok a rendszerről akkor attól nem fogok mást gondolni mert kapok némi anyagi támogatást, hanem talán még jobban el fogom ítélni az egészet hogy megpróbálnak "megvenni". a zene ma meg már egy más dolog... a mondanivalója bármilyen stilusú zenének lehet punk, az egy más kérdés hogy annó milyen vonalon próbáltak érvényesülni az ilyen beállítottságú arcok zeneileg. ezt szerintem mindenki látja, még az állam is. ott se buta emberek vannak, bármennyire is így tűnik.
összegezve én örülök ha ebből bármilyen módon profitálhatok (több koncert, jobb körülmények, jobb technika), de az eddigi gondolataimat ez miért változtatná meg???

© Swen9000válasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-10 12:30:39 (387)
PUNKKK
[előzmény (386)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-10 12:00:44 (386)
Nem tudom, miről van szó, de ha az állam támogatná a punk/hc zenét akármilyen szinten, az a világ legnevetségesebb dolga volna.

© x-artválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-10 12:00:14 (385)
Már csak pár nap és beindul a buli!!!

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-10 02:10:18 (384)
én maradok a buzzcocks vonalnál. mondjuk ma még nem csaptam ki.

© Alphawarriorválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-08 22:13:44 (383)
Én sem akarok észt osztani mert nem sok jogom van hozzá,de én NEM AKAROM hogy a punkot/plussz hc,oi,ska stb/ támogassa a kormány,mert ez üti egymást és nem helyén való!

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-08 21:22:08 (382)
Lehet ma is kritikusnak lenni. Az mas kerdes, van-e ertelme. Szerintem inkabb altalanosabb ertekek mellett erdemes kiallni, altalanosan elfogadott dolgok ellen kuzdeni, mint epp az aktualis allamot nemszeretni.

Najo, inkabb nem elemzem a kerdest, nem konnyu.
[előzmény (380)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-08 19:21:23 (381)
a faszt
a punk az punk marad, azt nem lehet elcséepltté tenni meg ijenné meg ojanná tenni, mert a punk nem változik, csak az ember
[előzmény (380)]

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-08 17:07:56 (380)
"Allamellenes punk? Szerintem ezt lassan elfelejthetjuk..."

Lehet, hogy az allamellenes nem epp a legtalalobb szo. Azt akarja kifejezni, hogy a punk kezdetektol fogva az aktualis fennallo rendszer kritikusa volt.
Ma mar sajnos ugy latszik ez nincs igy, tehat nagyjabol a punkot is ugy ahogy van le lehet irni vesztesegkent.

© mezoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-08 14:53:57 (379)
hehe
[előzmény (378)]

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-08 13:37:56 (378)
Basszad már meg a lázadásod anyáddal együtt.
El kell fogadni a pénzt.
[előzmény (354)]

© x-artválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-08 12:01:32 (377)
Kedves Putyin!

Mielőtt teljesen felháborodsz.
1. az x-art semmi féle állami támogatásban nem részesül
2. a FREE FEST semmi féle állami támoghatásban nem részesül, a rendezvény a szintér ünnepe, amit MI hozunk létre (Te, Ő, én)! Ezt már többször leírtam, itt mindenki társadalmi mnkában dolgozik, azaz nem, hogy nem jön vissza a költsége, hanem még rá is fizet! Ezért is mélyen tisztelek mindenkit, aki ebben részt vesz. Ez tényleg underground!!!

A PANKKK-ról.
A P@N KKK nem anarchista kukkluszkán program. Viccesen hangzik a felvetésed, és felértékeli a punk szinteret, hogy a kormány a punkok voksaiért harcolnak. ~:oDDD Javaslom, tájékozódj, mielőtt megfogalmazod a váleményed.

Program A Nemzeti Kortás Könnyűzenei Kultúráért
A program lehetőséget kínál arra, hogy az általunk (pl.: Anyukám, Apukám, Rokonaim, Barátaim, Te, Ő, én) adó formájában befizettett összegekből a Kortárs Könnyűzene is részesüljön. A Kortárs Könnyűzenébe a punk is beletartozik, miképpen a hardcore, a rock, a metal és még sok más zenei irányzat is.

Beírásod pozitív hozadéka, hogy a beszélünk a programról, megvitatjuk. A FREE FEST-en lehet, hogy össze is rántunk egy vita fórumot.
[előzmény (354)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-08 11:53:41 (376)
ha tamogatnak fogadd el, ennyi :)
es ha Te dontod el h mire koltod akkor meg megjobb, hanem akkor 2x gondold meg :)

ha nekem vki venne tamogataskent egy fgepet, akkor elfogadnam, meg is palyazom az elso "lemezem" :)

© mezoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-08 11:02:40 (375)
putyin ne bazd szét a forumunka.

dan kérlek töröld, 1 bőven elég. köszi
[előzmény (354)]

© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-08 09:50:52 (374)
kmk= közveszélyes munkakerülés. ebből lett a small fonts zenekar
[előzmény (372)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-08 09:44:11 (373)
Szerinted azok, akiket támogatni kívánnak, miben mutatnak fel bármiféle "lázadást", vagy szalonképtelenséget? Miben mondanak ellent a jelen kor kötelező szabványainak? Ugyan már. Aki ilyet tesz, az a "punkok" körében is vitatott.
[előzmény (354)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-08 09:23:07 (372)
Mi az a KMK? Az Erdekfeszuletnek voltak ilyen beszolasai.

Amugy mar eleg regota tamogatnak kulonbozo allami szervek, igaz kulfoldiek Osztrak intezet, meg ilyenek. Ha adnak penzt, annak csak orulni kell.

Az mar mas kerdes, mi volt ennek az elinditoja, attol a leveltol hanytam.

Allamellenes punk? Szerintem ezt lassan elfelejthetjuk...
[előzmény (371)]

© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-08 09:06:33 (371)
Még pár éve volt egy olyan, hogy a lecsó fesztiválon(ami tudtommal baloldali) a KMK zenekar a koncertje elött bemondta, hogy az ő politikai nézeteik nem egyeznek a szervezőkével...
[előzmény (370)]

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-08 09:04:42 (370)
Szerintem nem gáz elfogadni a támogatást, ha nem jár kötelezettséggel. Próbálom értelmesen megfogalmazni. Szóval ha nem kell "megalkuvónak lenni", vagyis bizonyos dalszövegeket átírni, kicenzúrázni, vagy a fesztiválról a nem megengedettet éneklőket kizárni, vagy bizonyos zenekarokat kötelezően felléptetni, akkor miért ne?

© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-08 07:24:26 (369)
Van benne valami...
[előzmény (368)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-08 03:54:19 (368)
külföldön bevett példa az állami támogatás. ha jól emlékszem kanadában például az európába átutazó zenekarok repülőjegyeit fizette az állam. németországban ott vannak a jugendhaus-ok, hollandia úgyszintén tele van az ilyen ifjúsági központokkal, foglaltházakkal. hogy mi az egészséges? fene tudja. inkább nevezzük szemenköpésnek az ilyen állami támogatás igénybevételét, amíg becsukjuk a szemünket, amikor a zenekarokat, szervezőket lépten-nyomon húzzák le mindenhol az országban különböző eszmék címszavai alatt? ugyanmár, ébresztő. 2005 van. ha van ilyen lehetőség, azt ki KELL használni. valamit valamiért. ha teszem azt, a free fest nem free fest lenne, fele annyi ember a közelébe se szagolna. egy ilyen támogatás ha esélyt ad annak, hogy a free fest jellegű rendezvények igenis életképesek legyenek, akkor nem hiszem, hogy sokat kéne gondolkozni. de lehet büszkén tapicskolni a fosban, hőzöngeni az interneten, hogy ez nem pank, az nem pank...

putyin, ha te ilyen nagy pankellenálló vagy, akkor hajrá, viszont akkor loggolj ki a portálról szépen, mert ugyanmár, a pank mikor volt internetezők gyülekezete, nehogymár a gonosz technológia, az aljas mátrix legyen az, ami az ellenállást tovább silányítja. érted? nem bántásból írom, hanem szerintem simán hiányzik belőled a következetesség.

(az, meg, hogy vagy 8-10szer felbaszod ide ugyanazt a hozzászólást, simán flood és simán kitiltást érdemelne. ne hisztizz, mert így csak röhögni fog rajtad mindenki!!!)



Elejére << Előző < ... 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | 178 | 179 | 180 | 181 | 182 ... > Következő >> Végére