Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Destiny tourbooking
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Koncertszervezés, javaslatok, meg amit akartok!

Elejére << Előző < 1 | 2

© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:15:18 (11)
Ja.
[előzmény (10)]

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 14:11:36 (10)
az elsö bekezdésedre azt mondom, hogy lehet hogy igazad van, belátom. söt azt is elfogadom, hogy mondjuk beirok a konciszerevezésbe ha van valami info.

a második bekezdésedre azt mondom hogy tök illuziorombolo vagy, és ha mindenki igy áll hozzá akkor sosem lesz ebböl semmi. amugy én nem izgultam be meg tudom hogy a lehetetlen határát surolom, szoval ha akármilyen komolyabb levelet kapnék vagy bármi, akkor az elsö dolgom nem az lenne hogy magam oldjam meg itt a dolgokat, hanem hozzáfordulnék olyan emberekhez akik "szakértöbbek a témában".
mindenesetre télleg illuzioromolo vagy:D
[előzmény (8)]

© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 13:36:27 (9)
Amúgy lenne egy javaslatom a topicok számának csökkentésére...
mi lenne, ha az olyan szobákban, mint a gumiszoba, általános, politika szobák, na ezekben minden topicnál meghírdetni a törlést, ami abban az esetben nem történik meg, ha mondjuk 20 személy beírja, hogy ő nem szeretné ennek a törlését, és ez7t persze kulúrált megfogalmazásban... na ez milyen? Ez csak egy ötlett, amin lehet változtatni, de talán segítettem.
[előzmény (8)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 13:27:42 (8)
Nem tudom, miert nem lehet felfogni, hogy semmi ertelme minden istenfaszanak kulon topicot nyitni. Ha most nekiallsz az osszes szervezoirodanak kulon nyitni, akkor szerinted jo lesz? Mar igy is feleslegesen sok topic van, total kaosz az egesz forum, kovethetetlen. Neked lehet, hogy nem gaz, mert csak 3-4 topicot olvasol, de en igyekszem vegigolvasni az ertelmes dolgokat. Igy, hogy total elszabadult a nyitogatas, egyszeruen kovethetetlen, hasznalhatatlan az egesz. Es igen, DE, zavar valakit sok uj topic. Engem. De sztem nem csak engem.

Van mar egy topic, ami koncertszervezesrol szol. Miert nem tudtal oda irni? Mellesleg azert, mert egy csaj egy nemet szervezoirodabol irt neked 1 mailt, nem kene igy fellelkesulnod. Kb. eselyed sincs a listarol egy zenekart is elhozni. Ha van mondjuk felmillad felrerakva, leszerveztel mar 20-30 kisebb zenekart, ismered azokat az embereket, akiket ismerned kell, akkor esetleg. Mellesleg tudtommal a Destiny alapbol nem nagyon szervez Magyarorszagra, mert meg a feketelyukas idokben kibasztak nehany emberrel, akik most ezt a ceget vezetik. Szoval almodozni lehet, de tok felesleges.

Remelem, kimerito volt valaszom.
[előzmény (6)]

© jail breakválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 13:13:48 (7)
egy nofx meg egy rancid annyit kér hogy ha eladod a házad akkor sem tod ?ket kifizetni, na jó, att?l függ hol laksz.
amugy egy alk 3 ót megnéznék, de sztem hamarabb látom ?ket külföldön.

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 13:10:09 (6)
köszi dan:D amugy nemértem h mért nem lehet ennek egy külön topic a koncertszervezésen belül vagy akármi. vagy nekem azis jo ha meghagyod az uj témáknál, mert senkit nem zavar. amugy meg nem magam miatt nyitottam meg,meg azért hogy dühitsek bárkitis.

Snuff feloszlott,ja.

bouncing az tul késö meg strung out is...

most kaptam mailt mert megint irtam, és azt mondta hogy nem igér semmit, de fejében tartja hogy létezem:D
[előzmény (4)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 12:55:30 (5)
Bouncing Souls vagy Strung Out??
[előzmény (1)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 12:36:07 (4)
Van koncertszervezes topic, ezt ma este torlom, ez nem fenyegetes, hanem tenyleg.

© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 12:28:58 (3)
ahoz, hogy tudjuk, minek lenne nonprofit bevétele, tudni kéne, ki mennyit kér... Amúgy a rancid bulit nem hinném, hogy buknád:) Vag y a NOFX-et
[előzmény (1)]

© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 12:25:32 (2)
én azt hittem a SNUFF feloszlott. Ha mmég sem, akkor ő értük sokat megadnék.Amúgy nem tom, ki, mikor hol turnézi, uh. csak felsorolom, mik érdekelnek mindenkép... Snuff, Boysetsfire, ... Basszus! Majdnem mind...

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-01 12:18:29 (1)
Na ezt a topicot azért nyitottam, mert a Mad Caddies europai turnéja kapcsán meg mások 5lete kapcsán felmerült bennem hogy esetleg felvegyem a contact-ot a destiny-vel, hogy a cirkuszipunkok játsszanak egy koncit balkáni országunkban...

ma reggel dobtam is egy mailt, 4 Destiny-tour-os embernek egyszerre, és nem rég kaptam választ is az egyiktöl, amit sosem gondoltam volna...
lényeg a lényeg, a madcaddies már full-booked ugyhogy ök nem jönnek, de azt mondta hogy ha más együttes szobajön majd akkor megprobál vmit összehozni...
szoval lehet h bevállalok vmi kis koncertszervezést...

a destiny együttesei:
7 SECONDS | ALL | ALKALINE TRIO | AVAIL | BLINK 182 | BEATSTEAKS | BELVEDERE |BOYSETSFIRE | BOUNCING SOULS | CATCH 22 | COHEED AND CAMBRIA| DASHBOARD CONFESSIONAL | DECONSTRUCTION TOUR | GUTTERMOUTH | GOOD RIDDANCE | GWAR | H2O | HI-STANDARD | LAGWAGON | LONG BEACH DUB ALL STARS | ME FIRST & THE GIMME GIMMES | MIDTOWN | NOFX | MIGHTY MIGHTY BOSSTONES | MAD CADDIES | NEW FOUND GLORY | NO USE FOR A NAME | PENNYWISE | PROPAGHANDI | PULLEY | RANCID | RANDY | SAVESTHEDAY | SPECIALS | SNAPCASE | STRUNG OUT | SNUFF | T.S.O.L. | TERRORGRUPPE | TEN FOOT POLE | THURSDAY | THRICE |

na most az a kérdés hogy kit mi érdekelne, kiszerint minek lenne legalább non-profit bevétele, ja és azért föleg olyyan együttesekröl legyen szo amik turnéznak europában, tehát nemondja senki hogy ten foot pole, amikor azok már áprilisban lenyomták eu- turnéjukat...



Elejére << Előző < 1 | 2