Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Idézetek + alkoholista mottók, bölcsességek
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
"Stop the world! I want to get off!"

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 ... > Következő >> Végére

© Zoranválasz erre | adatok | e-mail - 2013-08-22 20:50:17 (660)
hello ez az oldal elég jónak tűnik milyen jó hogy meg találtam, ezentúl majd fel látogatok ide az tuti :)) hopp egy idézet nektek az én számból: "A társadalom kivet magából! Ha nem úgy viselkedsz,öltözködsz, gondolkodsz mint a többi ember. Megbélyegeznek, elkerülnek mert más vagy! Ilyen az ember... Első látásra véleményt alkot rólad pedig nem is ismer! Na ez az ember, én nem ilyen vagyok, nem ítéllek el csak azért mert más vagy, én akkor ítéllek el ha embertelen ember vagy!" nem tudom értékelitek-e de majd nyomom a marha idézeteimet is csak ha lehet az ember komolyan kezdi az ismerkedést :D

© Mr. M. Gravemanválasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-08 16:13:32 (659)
hehe...ebbe a topikba passzol...
freefesten amikor játszottunk csúszott az egész 3 órát, ennek következtében az egész zenekar f*ssá itta magát. A buli végén egymás teljesítményét firtatva Máténk csak annyit mondott:
"Hülye vagy?! Olyan helyeken jártam a gitáromon, ahol még soha..."

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2009-12-08 15:05:58 (658)
-Szereted te az édesapádat?
-Bizonnyal, mivel ez a kötelességem...

Szaffi (a legjobb!)

© QQRIQválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-03 21:59:12 (657)
Nemtudom volt-e már:
"Az alkohol öl, butít, nyomorba dönt és savakkal aldehideket képez"

© petiokosválasz erre | adatok | e-mail - 2008-10-30 10:01:57 (656)
Egyik nagyapám, és mostmár apám is:

"Gyerekek ha jók lesztek, akkor a nagypapa most megiszik egy jó pofa sört"

Másik nagyapám vendéglátóként:

"Na, azt hiszem, eljött az ideje, hogy bevegyem a gyógyszerem, amit 5 perccel lefekvés előtt szoktam bevenni."

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2008-10-29 19:26:17 (655)
Néhány idézet a kedvencemtől, Mark Twaintől:
"Ádám ember volt - ez mindent megmagyaráz. Nem azért kellett neki az alma, mert kedve szottyant rá, csak azért kellett neki, mert meg volt tiltva. Öreg hiba, hogy nem a kígyótól tiltották el, akkor a kígyót ette volna meg."
"Aki elég sokáig élt, s így tudja, hogy mi az élet, tisztán látja, hogy milyen rendkívüli hálával tartozunk Ádámnak, az emberi nem első nagy jótevőjének. Ő honosította meg a világon a halált."
"Dr. Baldwin megjegyzése azokról, akik felkapaszkodtak az uborkafára: nem szívesen eszünk olyan mérgesgombát, amelyik szarvasgombának képzeli magát."
(Ezt Skinbombnak személyesen:)"Igyekezzünk úgy élni, hogy amikor meghalunk, még a temetkezési vállalkozó is szomorú legyen"
"Mi a legfeltűnőbb különbség egy macska és egy hazugság között? Az, hogy a macskának csak kilenc élete van"
"A barátság szent szenvedélye oly forró, oly állhatatos, oly hűséges és oly kitartó természetű, hogy egy életen át elkíséri az embert, ha nem kérnek tőle pénzt kölcsön."
"Miért örülünk, ha gyermek születik, miért szomorkodunk, ha temetnek valakit? Mert nem mi fekszünk a bölcsőben, illetve koporsóban"
"Ha dühös vagy, számolj négyig; ha nagyon dühös vagy, káromkodj."
"Ami a jelzőt illeti: ha kételyeink vannak, húzzuk ki."
"Ha arra gondolok,hogy mennyi kellemetlen ember jutott a kétségkívül boldogabb túlvilágra, nekem is kedvem volna másképpen élni"
"Semmi sem szorul olyan alapos javításra, mint a többi ember viselkedése"
"Kevés olyan bosszantó és elviselhetetlen dolog van a világon, mint valaki másnak a jó példája"
(Magamnak, mert a születésnapom:)"Április 1. Ez az a nap, amelyen emlékezetünkbe idéztetik, hogy micsodák vagyunk az évnek többi háromszázhatvannégy napján"
"Október 12. Amerike felfedezésének napja. Nagyszerű, hogy Amerikát felfedezték, de még nagyszerűbb lett volna, ha véletlenül nem fedezik fel."
Idáig a Puddingfejű Wilson című regényéből van mind. Innentől máshonnan:
"Légy jó, és magányos leszel."
"Valahányszor a többség pártján találod magad, ideje megállnod és eltöprengened."
“A hazugságnak három fajtája létezik: hazugság, szemérmetlen hazugság és a statisztika.”
"Ellenzem a párbajokat. Ha engem hívna ki valaki, akkor kedvesen és megbocsátóan megfognám a kezét, elvinném egy csendes helyre, és megölném."
“Sose halaszd holnapra, amit holnapután is megtehetsz.”
“Az élet sokkal, de sokkal boldogabb lenne, ha 80 évesen születnénk, és onnan közelítenénk fokozatosan a 18 felé.”
És végül:
“Klasszikus: olyan könyv, amit az emberek magasztalnak, de sosem olvasnak.”
“Egy olyan ember, aki nem olvas könyveket, semmivel sem különb annál, mint aki nem tudja elolvasni őket.”

© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2008-06-15 16:24:27 (654)
Tátra utcai vendéglátó egység: Nem látok!!! nem látok!!! UW szűrős a szemüvegem...

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2008-06-15 16:24:01 (653)
Howard kollegam:

trust me i am an undertaker

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2008-06-15 16:23:08 (652)
Howard kollegam rendeli a koporsokat newcastlebol ( angol beszel angollal telefonon ) csak ot tudom idezni masik veget nem hallom de tudom milyen erdekesen beszelnek az eszakiak
- `ello mate it s `oward from gillman`s
- who
- sorry mate, all right then
- what? oda fordul felenk: - fucking northern bastards don t understand a fucking word they talkin about...cunts!
- yes it s `oward from gillmans fucking `ell son..`ow you doin?
es innentol kezdve nyeregben van megkapta a csokat a telefonba akihez van szokva es mar ertik egymast:)
es akkor jon a koporso kiszallitas napja sofor:
how all you southern bastards doin? :)


© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2008-06-15 16:17:52 (651)
ismerosom telefonba:
-hallo
- ha lo egyen zabot!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-06-15 15:41:11 (650)
én ugyhallottamtőle, hogy pénztárca a zsebbe, lófasz a seggbe :D
[előzmény (649)]

© LeVviválasz erre | adatok | e-mail - 2008-06-15 13:04:04 (649)
"Pénz a zsebbe, fasz a seggbe, indulhat a fesztivál"
Lackó barátom

© Laney 3000válasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-12 13:00:35 (648)
FAter mondta nekem régen az egyik késdobálóban:
-Fiam, ez kis lépés az emberiségnek, de egy nagy fröccs nekem.

S azzal lehajtotta.

XD

© Bakiszakiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-25 23:22:07 (647)
Nyúld le nyugodtan! Nincs levédve! :)
[előzmény (646)]

© Dyerválasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-25 22:56:30 (646)
szerintem én ezt most lenyúlom. ASZONDGASSUK rulez de nagyon :DDDDD
[előzmény (644)]

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-25 22:45:15 (645)
"Az alkoholisták azok, akik annyit isznak mint mi, viszont nem szimpatikusak."

© Bakiszakiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-25 20:03:28 (644)
A szomszédban van egy iskola és rendszerint itt szoktak összegyűlni a szombatisták vagy kicsodák azok a vidám vasárnapos gecik. És nyomatják azt az undorító zenéjüket meg hogy Jézus él... És kurvára utálom, mondanom sem kell! Egyik nap mikor itt voltak akkor kimentem és épp szállt ki egy faszi a kocsijából, én meg odaordítottam hogy: "Mit nézel nem látsz??!!!" :D:D
Meg tegnap itt volt haverom és arról volt szó hogy régen milyen dumákat nyomattunk. És azt mondta hogy: "Most meg aszondogassuk" :D:D:D

Itt aztán kitört a röhögés. Ilyen szót baszki. ASZONDOGASSUK

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-25 18:04:01 (643)
Tök szar,hogy csak azokat ismerjük,amiket le is kapott a rendőrség..Egy közeli családtagom,akiről nem kívánok terhelő vallomást tenni,megyeget ennél többel is rendszeresen :)
[előzmény (639)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-25 17:22:51 (642)
ez csak egy tény...
[előzmény (641)]

© Drizztválasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-25 16:50:30 (641)
"Én már rég a föld alatt leszek, amikor maguk még otthon kefélnek a feleségükkel."

Egy bme-s fizikatanár előadáson.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-04 17:25:32 (639)
Egy békéscsabai honpolgár új országos csúcsot döntött, 248 km/h-val mérték be. Az autót (Audi S8) póbaútra kérte a szalonból. A vége az egésznek annyi lett, hogy 60 Huf meg 10 hónapra bevonták a jogsiját.

© Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-31 15:26:35 (638)
ez fájt... XD
[előzmény (636)]

© mcarválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-30 17:22:00 (637)
Kezdő, modern rockot játszó zenekarba énekest(-szövegírót) keresünk!
Stílus: kb grunge-indie-punkrock-metal keverék. A szöveget magyarul

gondolnánk (NEM "politikai indíttatásból"!).

ha érdekel: rigoaron@gmail.com

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-30 16:35:24 (636)
Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-27 14:25:05 (635)
a hónap beszólása Tunyitól, mondjuk ez élőben ott és akkor volt vicces :D
"Megbaszlak ha akarod......." jóindulatú fejjel :'DDDDDDD ja és nem nekem mondta! :) sírva röhögés :D

© Szabolcsválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-12 18:21:31 (634)
poénfasírt, poénszalonna, poénhurka, pisikocka, pisifasírt, pisitejfel, kakikocka....kakiból lufit fújni, poénbimbó....

mára ennyi...

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-01 13:57:12 (633)
Mikor még nem voltak elterjedve ennyire a mobilok, anyám megkapta az első telóját időszak. Fel akarta hívni bátyámat, de a női hang bemondta hogy "A hívott szám átmenetileg nem kapcsolható..."
Majd mikor elérte egy órával később kifaggatta bátyám hogy kié volt ez a női hang és miért volt nála a te telefonod!? Talán van barátnőd? De akkor miért rázott le!? Mi csak szakadtunk a röhögéstől!

A másik ilyen hogy ez még ezelőtt sokkal volt, mikor még csak cégek hasznéltak mobilt. Keresztfatrom megkapta az első telóját a cégtől (hatalmas nagy bukofon NOKIA, akkor még a típusa 3 számos volt :) )!!!
Felhívta mamámat és bemutatkozott:
-Jó napot kívánok! Szabó Lajos vagyok az ön által használt telefontársaságtól. Vonaltisztítást folytatunk a napokban. Megkérhetném hogy fújjon bele a kagylóba hogy kitisztulhasson a vonal!? Erre mamám mint aki lefutotta a maratont elkezdte fújni a kagylót! Mi a másik végen már nem tudtuk hova legyünk a röhögéstől! Később persze elmondtuk neki amire mérges lett, de aztán ő is csak nevetett rajta! :D:D

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-25 21:55:14 (632)
Anyámat kereste valaki telefonon, a Cora ügyfélszolgálatól. Bizonytalan női hang:

Nő: -J-j-jó napot kívánaok...ööö...ööö...G-guoth Emíliát....ö...keresem???
Én: (Hatalmas röhögés) Hát azt Én nem tudom, hogy MAGA kit keres, : )de egyébként nincs itthon.
Nő:- Kicsoda???!!!

© Szativálasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-25 17:25:56 (631)
Meg anyámnak is van egy bár, ezt kissé nehéz értelmezni: "Nem arról szól minden, amiről kéne...":)

© Szativálasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-25 17:23:49 (630)
Van egy hatalmas mondásunk a Limpekkel, ált. reggel jó ezt kimondania az emernek, mikor tükörbe néz hulla másnaposan egy átdorbézolt éjszaka után: "Rájöttem baszdki, ugyan olyan ronda vagyok mint tegnap!"



1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 ... > Következő >> Végére