Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> buzi
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
nagyon buzi

1 | 2 | 3 | 4 > Következő >> Végére

© Mudmanhuválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-27 16:01:06 (104)
:-))))) Na sebaj. :-))))

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 23:37:03 (103)
hallod azért mert buzi vagy sztem nem tudsz még dugni se rendesen. szeretkezni meg pláne nem, mivel a nők elmenekültek a kretén dugásod elől, és nem tudtak érzelmileg kötődni egy ekkora kreténhez. így lettél te egy rühes buzi. ennyit erről
[előzmény (101)]

© Horst Fuchsválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 23:31:52 (102)
Tiszta sor: punk=buzi.

További "tartalmas" szórakozást kívánok buzi (azaz punk) cimborám, tartalmasat mint az iszapbírkózás és a megbecsülés!
[előzmény (101)]

© Mudmanhuválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 23:19:36 (101)
:-)))) Láthatóan fogalmatok sincs arról, hogy a buziság egészen mást jelent, illetve nemcsak a "tipikus", valóban rettentő és számomra is kétségbeejtő "hajtüdobáló" buzik léteznek. Ez az irányultság pontosan olyan sokszínü, mint a hetero oldal. Hozzászólásaitokból egyártelmüen világos, hogy semmit nem ismertek a dolgokból, gyaníthatóan a hetero oldalról se, a dugást kivéve, de azonnal képesek vagytok véleményt formálni és ítéletet mondani. (Ami persze nem baj, elvégre ettől jó ez a fórum, szerintem. ) Ha a hetero-ság csak "szoknyák után való futkosás", akkor mit kezdjünk azokkal, akik pl. dögös barátnővel rendelkeznek, netán már gyerekeik vannak, és ugyanakkor mégis érdekli őket szexuálisan is akár pl. egy punk látványa, jellege, ruházata, stílusa, stb... ?

Illetve mit kezdjünk azokkal a punkokkal, akik tk. kurvára élvezik pl. a ruházatuk darabjait, a bakancsokat, a "taréjt", a különbözést , MIKÖZBEN amúgy tök normális hetero éleltvitelt IS folytatnak.

Kizártnak tartom, hogy ne lenne idehaza olyan punk, akit pl. valahol egyértelmüen ne motiválna a "punkságában" az a feeling, amit KÜLSŐLEG is a punk-stílus jelent. Vagy ha nem, ilyen nem létezik, miért nem látok punkot öltönyben, nyakkendőben, fekete ünneplő cipőben az aluljárókban és a koncerteken ? Sőt kizárólag csakis ebben a szerelésben ? Mi van, ha adott punkunkat izgatja esetleg az egészséges elborultság, ami amúgy általában is jellemző ránk ? ? Akkor buzi e vagy sem ?

Nos, megmondaná e valaki pl. egy tökéletesen férifas, normális srácról, hogy valójában meleg,, ha egyszer semmi "buzi-szerü" nincs benne ?
A buzi eszeint attól buzi, hogy festi a haját és reszeli a körmeit, valamint hülye puncusként nyifeg a barátjával ? És ha nem, de mégis buzi, akkor mi van ? :-)))))

Szerintetek hány buzi rohangál körülöttetek, akik tökéletesen férfiasak, tk. azért, mert ez az érdekes és izgató számukra ? Vajon hány punk van Magyarországon, akik gerjednek a saját, kibaszott férfias cuccaikra és élvezik a férfiasságukat abban a formában, amit pl. ez a réteg felkínál számukra ? Vajon hány leszbi csaj mászkál a koncerteken tk. azért, mert izgatónak tartja a bakancsos/taréjos feelinget ?

És a legfontosabb kérdés: ugyan meddig kell hazudni maguknak azoknak a punkoknak, akik - barátnővel vagy anélkül - sokkal bonyolultabbak, semmint, hogy szexuális vágyaikat csak abban éljék ki, ami jelenleg az egyedül elfogadott: a szoknyák utáni futkosásban?

Végül igen izgalmas: ha a szoknyák utáni futkosás és a szex ÖNMAGÁBAN a tartalom, akkor hová tesszük a szeretet, a megbecsülés, az odaadás és a szolgálat fogalmát. Vagy eszerint minden lány csak NŐSTÉNY, akit alkalom adtán meg lehet baszni, de semmi több ?

Ha két férfi csókolódzik, feltételezhetően jó nekik. Lehet hogy egyikük sem buzi-szerü, sőt: lehet hogy férfiasabbak hetero haverjaiknál.. Eszerint vagy nem szerethetik egymást, elvégre ez csak hetero párok között lehetséges, vagy az Általatok felfogott hetero stílusban semmi szerepe nincs a szeretetnek, ami ugye, NEM nem- és orientációfüggő.

Hiszen baszni szeretet nélkül is lehet. Mindkét oldalon.

Nos, hogy is állunk ezekkel a buzikkal ? :-)))

Üdv! MudmanHU

Nos,

© Horst Fuchsválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 21:51:47 (100)
IHB!

Kérlek, ne uszítsál en-geee-met! Nem járok buzik közé. Haverkodni se szoktam fiúkkal. Ha szórakozni megyek, mindig a szoknyák után futok. Én egy buzimentes világban élek. Nem érzem át a fájdalmadat. Nagyon sajnállak. Anarchia.
[előzmény (97)]

© prezliválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 21:32:46 (99)
Nekem van egy meleg munkatársam és alapból semmi baj nincs vele, csak furcsa, hogy festi a körmét a szempilláit az arcát és néha hallom ahogy a pasijával beszélget. Amugy nem támogatom a saját neműek szerelmét, de minden embernek joga van azt csinálni az életével, amit akar.

© prezliválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 21:30:21 (98)
fiú, amugy.
[előzmény (97)]

© IHBválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 21:27:52 (97)
Téged nem idegesít hogy faszik néznek ki maguknak egy faszit?Mert engem nagyon....bár nem tudom hogy te fiú vagy e vagy lány de képzeld bele magad...kinéz magának egy pasi és te is az vagy....és fel akar csípni...erősködik hogy de akkor is....na szerinted nem idegesítő???
Szerinted ha a természet csak buzit akar teremteni akkor minek teremtett egy másik nemet a nőket???Én mondjuk ezért nagyon hálás vagyok a természetnek hogy vannak nők!!És bocs hogy nem tudtam hogy fiú vagy-e vagy lány....
[előzmény (96)]

© Horst Fuchsválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 16:18:06 (96)
hát a kinyírás az egy elég erős bántás
[előzmény (95)]

© IHBválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 15:54:18 (95)
Nem figyeltél....mert bántani minek őket..nem bántani hanemkinyírni kell őket!!! :)
[előzmény (94)]

© Horst Fuchsválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 13:07:15 (94)
Akkor meg miért nem szabad őket bántani?
Amit leírtál, ahhoz mindenkinek alkotmányos joga van.
[előzmény (92)]

© sixsixsixválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 11:18:55 (93)
Nesze neked extrém külső!
[előzmény (85)]

© IHBválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-20 10:44:41 (92)
Amondó vagyok hogy a buzikat nem szabad bántani...nekik is vannak jogaik!!!Például van joguk:
-Kérni hogy hova kapják a golyót...fejbe vagy melkasba?
-Melyik hídról dobjuk le őket..Lánchíd vagy margithíd?
-Van joguk hogy kérhessék azt hogy kössük be a szemüket mielött eltörjük a nyakukat!!!
-Baltát vagy fejszét kérnek a szemük közé?
De télleg ehez van joguk....máshoz nincs.... :P

© Mudmanhuválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-19 23:46:36 (91)
:-)))) Egyáltalán nem erről van szó. Az élet sokkal bonyolultabb, összetettebb és érdekesebb annál a szintnél, mint ahogy Te látod. Eszembe sincs leszopni senkit, nem szeretem. :-)))


© Csepiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-19 14:57:12 (90)
Szopd le a meleg srácot te buzer!!!
[előzmény (89)]

© Mudmanhuválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-18 11:24:58 (89)
Üdv! Én is gay - vagy nem gay - punk haverokat keresek közös bulizásra, sarazásra, elfajzásra, elmebeteg bulikra. Bakancs, sár, iszapbirkózás, sár- és punkfétis, poózás térdig a dagonyában, stb. . Nem hagyományos meleg kapcsolatot keresek, hanem olyanokat, akik - akár melegek, akár nem - bírják az ilyen bulikat, és szeretnek olykor teljesen kivül rekedni a civilizáción. Ha ismeritek a glastonbury fesztivál sárdagasztós viszonyait, valami ilyesmire gondolok. Azért birom a punk életstílust, mert tele a faszom ezzel az aszfaltfanyalgós nulla-baktériumos PH 5,5-ös mialófasszal és keresem olyan haverjaimat,, akikkel kellően betéphetek végre, miközben fetrengünk a sárban mint állat. Meleg srác hirdetése érdekes, üdv! mudmanhu@freemail.hu

© Ramboválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-17 17:01:08 (88)
Kapjátok be köcsögök

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-13 15:49:07 (87)
mit csodálkozol??? nem ez ennek buzi topiknak a neve???
[előzmény (86)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-12 20:45:07 (86)
kappbe a faszom, már megint egy buzi a fórumon? ...
[előzmény (85)]

válasz erre - 2005-12-12 20:03:27 (85)
helló!!!
én egy 186 centis,hetven kilós meleg srác vagyok!
extrém külsejü fiút keresek komoly kapcsolat céljából.
remélem nem jöttem rossz hejre


© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-08 18:50:40 (84)
:)
skinderer mann
[előzmény (83)]

kakasválasz erre | e-mail - 2005-12-08 14:35:45 (83)
jönnek a skinderek bombázós csekibe oszt nyomják a csűdöngöt:)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-07 20:12:13 (82)
!
[előzmény (81)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-07 20:09:37 (81)
?
[előzmény (80)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-07 19:21:41 (80)
buzi topik vágod... ökörszem
[előzmény (79)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-07 19:19:50 (79)
?
[előzmény (78)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-07 19:18:55 (78)
Na ebbe a topikba rakjad a saját képeidet
[előzmény (77)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-07 19:17:58 (77)
buzi néger:)
néger buzi esetleg:)))
[előzmény (72)]

© Eltergoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-07 19:16:48 (76)
jééé

© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-20 17:42:19 (75)
mivan?
[előzmény (73)]



1 | 2 | 3 | 4 > Következő >> Végére