Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> fiú-lány barátság
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
létezik?

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 ... > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-10-14 01:00:43 (427)
én tudok rá példát.. csak akko háttérbe kell szoritani a nézeteket.

pl én se vagyok 1 nagy náci mégis ismerek csomot - miért? mer kurvarégi osztálytársaim voltak - azt időközbe nácik lettek. Ezér nem fogom megutálni őket csak, meg ők se engem. Csak ha ezek szóba jönnek sörözéskor, akkor pl én kussolok, ők meg lökik a rizsát, meg a zikkejl-t. Ha meg ők vannak az én haverjaimmal akkor meg ők kussolnakés mi lökjük a dumát hogy Shalom. :D

Nem kéne ezt ugy tul reagálni mint egyesek teszik hogy huuu ki a tru pank vagy nazi.
[előzmény (424)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-10-14 00:57:12 (426)
azt látom, Msnen mostanába naponta változik a neved, hol kint a sziv, hol nincs, hol a tört szív van kint, rá 1 napra megint a szív... Hejjnye fijjam.

de ez jo.
nyisss háremet
[előzmény (425)]

© Laney 3000válasz erre | adatok | e-mail - 2008-10-14 00:12:15 (425)
szerető - aktuális barátnő barátság van?

mert nekem sikerült. :] hihetetlen megnyugtató érzés.

© Propellerválasz erre | adatok | e-mail - 2008-10-13 18:23:11 (424)
Létezik punk és náci barátság? mert szerintem tuti. De mások szerint? (Nem a skinheadekre gondolok)

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2008-05-31 16:18:55 (423)
"Lehet-e barátság férfi és nő között, és ha igen, miért nem?"
Karinthy Frigyes

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-21 23:13:52 (422)
zsidó-néger barátság van?

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-21 22:20:53 (421)
Hmm! Lehet hogy ugyan az a társaság bűvölte el őket, és most bandába tömörülve szövögetik a gonosz terveiket!
[előzmény (420)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-21 19:56:34 (420)
És vajon Kyra - Hennike barátság?

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-21 19:55:26 (419)
VDSZSZ és MÁV eredménytelen tárgyalásokat nézve nincs:)
[előzmény (418)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-21 19:54:03 (418)
állam-MÁV barátság???

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-21 19:48:24 (417)
inkább azt a kérdést kéne feszegetni, Létezik e nemiszerv, és jobb kéz között barátság? :)
[előzmény (416)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-21 19:46:32 (416)
Akkor már majdhogynem nyüszített! :D
[előzmény (415)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-21 19:40:51 (415)
át azért ne irigyeljetek na, velem se mindennap van ilyen... pl a takarós eset után nem volt 1 hónapig sex senkivel nyár végén...
a Ceglédes vonat-cumi után meg 5 hónapig koplalt a pöcsöm...

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-21 19:34:02 (414)
Ilyen pillanatokért él az ember! ;')

© hupicválasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-21 18:41:39 (413)
ez igen ez tetszik:)))jó arc a kiccsaj megértő és segítőkész
[előzmény (408)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-21 17:56:34 (412)
sose becsüld alá a szűzeket:)
obb + kéz az istenük, tapasztalat:)
[előzmény (411)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-21 16:18:54 (411)
SZűz és már ilyen játszi kezei vannak?? Úgy néz ki már elege van ebből az állapotból! :)
[előzmény (410)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-21 16:12:58 (410)
há ja
de még szűz.
háháháhá
[előzmény (409)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-21 15:33:01 (409)
De vele szíesen lefeküdnél, ha már felállt rá!
[előzmény (408)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-21 15:18:17 (408)
nyeenyenye... valld csak be, hogy nem állt fel mi? :D
Ja hát nálunk is alap az ilyesmi csaj barátok közt. Akivel Cool tvbe voltam azzal állandoan arcon fingjuk egymást pl, az a szokásunk. Mondjuk ő tényleg olyan barát hogy vele eszembe se jutna.
De volt olyan csaj barátom is Bori, aki nálam aludt barátilag vmi buli után, tényleg semmi se volt aludtunk áátölelve. Eccercsak, akárcsak a Gagyi Mami filmbe, kurvára nagy merevedésem volt és persze vágta, ott feküdtem mellette hozzábujva. Kérdezte hogy 'Eeee, ez most hogy, meg mi?' - hát mondom ez van szorri. Erre rohadt arannyos volt, benyult gatyámba és kiverte nekem. "Mostmár remélem jobb" és adott egy puszit aztán utána bealudtunk. És azóta se jött szóba, max részemről néha vicceskedek, hogy Hejjj, kéne már egy fejés lassan. :)
SZal EZ pl igazi csaj-fiu barátság.
[előzmény (407)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-21 15:00:39 (407)
így van!
Azért kezd kisajátításba mert ez emberi tulajdonság. Mindent magunknak. Aki nem ezt mondja, vagy tiltakozik az csak jobb színben akar feltűnni.
Az én csajbarátommal sose rontanám meg a kapcsolatot, mert tényleg bazi közvetlenek vagyunk egymással. Buszon is úgy beszélünk egymással hogy "A pofádat verem be!" vagy "majd jól aládverek egy fádli gecit" mem beszélve a "kiszopnád a nunámat mi?" kijelentésről, persze csak poénból! Mindég baszogatom hogy fonnyadt segge van, ő meg hogy eljátszana a hurkákkal a hasamon, de ennek ellenére tetszünk egymásnak. Úgy érzem hogy ha egyszer fölé kerülnék az ágyban nem romlana meg a kapcsolat, csak a korábban említett fasz barátja miatt nem hoztuk még össze! Volt már hogy elmentem hozzá, feküdtünk az ágyán aztán a beszélgetés közepedte kezdte kigombolni a gatyám, de aztán nyuszi lett és abbahagyta. :)
[előzmény (406)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-21 14:48:00 (406)
Bunkóbá tippek

Én majdnem mindegyik csajbarátnőm meghágnám, de a lejjebb emlitettek miatt kénytelen vagyok kordába tartani a gyíkot .
Azért az TÉNY, hogy valami tényleg megváltozik ha egyszer megtörténik egy ilyen - nade kérem. Nem okvetlen rossz irányba. :)
Mellesleg más dolog a kettő amit ti itt összekevertetek: : Tartalékos csaj, és a csajbarát szexxel.
- A 'tartalékos csaj' annyit jelent hogy nincs túlzott érzelmi kötelék, sőt tán semmi se, nincs közös téma, csak szükség eseték összejárunk reszelni, és utána szép gyorsan egykét cigit elszivva kínosan fetrengve az ágyba minél gyorsabban elhúzunk a másiktól hogy "szia majd hívlak". Nálam ez is megy de nem igazán jó. Tipp: semmiféle érzelmi kötelék ne legyen. Működik. Meg lehet nézni.
- A 'csajbarát szexxel' dolognál a barátság az elsődleges, a szex mégcsak ráadás. Tipp: Ha azt akarjátok hogy megmaradjon, az a lényege, hogy ne lépjetek túl egy határt (Túl a barátságon, höhöhö) mert akkor lesz az amit Hupic is emlitett, hogy az egyik fél az már többet akar ennél, és kisajátításokba kezd... A "Nekem mindent szabad, de te szépen kussolsz, és csak velem csináld" felfogás meg hangzatilag is szánalmas gyökérség, ha ezt meg komolyan is gondolja az meg az embert minősiti...

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-21 14:33:30 (405)
Az sose gond ha szereted a faszt, hanem hogy nem találkoztam még veled! :)
Na de viccet féletéve. A csávónak nyilván tetszett a helyzet, hogy egyszerre két csajt tömhet annyi különbséggel hogy az egyikre költenije is kell és ismerik a szülei, csak mikor megtudta hogy neked van más is (másik szerető vagy barát tökmindegy) nyilván kiakadt, mert akaratán kívül belédesett annak ellenére hogy nem akart. Ő is emberből van. Másrészről meg félti a helyzetét hogy ha már mással is kefélsz akkor vele lehet hogy már nem fogsz. Azért lettél "kurrva" mert nem maradtál az szeretője hanem másé is. És ebből következik hogy soha nem voltatok barátok, mert ha nem vagy képes csak vele csinálni akkor inkább leszar. Szóval nincs fiú-lány barátság!

Nekem is van egy igen jó lány "barátom". Barátnak tartjuk egymást, de persze mindíg elhintjük hogy de kipróbálná mire képes a másik. A különbség az hogy ő lány módjára szerénykedik (jajj biztos nem csókolok jól) én meg arcoskodom majd jól kiröhög! :D Persze mindkettőnknek van barátja/barátnője ami a leglényegesebb visszatartó erő. Amit nem értek, hogy 3 éve vannak együtt és ezidő alatt 2x is megcsalta a srácot, ő persze tud már róla. Hiába mondom neki hogy ezek alapján nem szereti csak a megszokás rabja, nem érdekli. Kitart amellett a hülye mellett.
[előzmény (404)]

© hupicválasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-21 11:56:58 (404)
nna vissza ehhez a témához mer eszembe jutott vmi és kiváncsi vaok a véleményekre,szoal állitolag a csajok a fosok mert nem tudják összehozni a szexet a barátsággal??én megpróbáltam kéremszépen,pár éve 1 naon jó haverból lett szerető,persze már az elején a lelkemre kötötte(hetente többször is)h nehogy véletlen belezúgjak,nőjét nem akarja otthagyni meg amugyis ez afféle szex barátok közt.jóvan,mondom,sima ügy.aztán amikor véletlen elszóltam h közben más haverral is elmélyitettem a barátságomat, a srác ugy kiakadt h csakugy pilláztam.fasz se gondolta volna h nem szabad,ha ugyis csak szexbarátság volt köztünk. majdnem sirva fakadt bazz és persze ugy jöttem ki a storyból mint oltári nagy kurva. a barátságnak annyi. tegyem hozzá hasonló dolog többször is történt már,most akkor mi van???
ha egy csaj egy dugás után kapcsolatot akar,azér hülye mert nem tudja megkülönböztetni a szexet a szerelemtől, ha csak szexet akar kötöttség nélkül akkormeg kurva. aztán csoda,h itt ez a csajpara,hogy ne rontsuk el a barátságot keféléssel????isten látja lelkemet, nagy barátja vaok az élvezeteknek, de ezek után naná h meggondolom lefexek-e poénból haverpasival...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-02-05 13:57:19 (403)
hihihi.....meg kell próbálni álló pöccsel hugyozni.....zsír!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-01-30 21:36:09 (402)
:)
hát... csinján bánni a gázokkal.
[előzmény (401)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2008-01-30 20:52:03 (401)
Ez jó móka, de mondjuk akit szeretek vagy szeretnék szeretni azzal csak nem játszanám meg! Egy egyéjszakást meg el lehet baszni ilyennel, szóval jól át kell gondolni.
Eddig csak olyat játszottam, hogy "dolgunk végeztével" a takaró alá durrantottam és igen rohadásszagúra sikeredett, aminek következtében egyetértettünk, hogy most menjünk rágyujtani! Vagy a sokak által ismert "hozz egy pohár vizet" kijelentés után, felálltam, papucs fel de mielőtt kimentem volna még befingottam egy hasonlóan tapétaszaggatóan gyomorforgató büdöset. Aztán meglepődve tapasztaltam hogy kijött ő is, és el lettem zavarva szarni! :D
[előzmény (400)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-01-30 20:33:27 (400)
egyszer azt akarom kipróbálni hogy egy KIBASZOTT RECSEGŐS SEGGLUK LOBOGTATÓT fingok miközbe szopnak. :)
Csak eddig nem volt szívem hozzá még senkinél.
(meg amugy veszélyes móka is, bepipulásként fasz-le/megharapás is lehet a vége. :)
[előzmény (398)]

© Snufflesválasz erre | adatok | e-mail - 2008-01-30 20:31:45 (399)
lolság :)
[előzmény (398)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2008-01-30 20:29:41 (398)
A sex végeztével kifingtok! :D
Az az igazán élvezetes ha közben tör rád a kényszer! Igen vicces tud lenni. Asszem erre mondják, hogy kellemeset a hasznossal!
[előzmény (397)]



1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 ... > Következő >> Végére