Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> Megasztár
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
te is lehetsz megasztár!

Elejére << Előző < ... 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 ... > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-28 20:08:17 (957)
Ha nem lenne ez az üzi kicsit erőltetett, esküszöm még mosolyognék is egy jót.
Ha Torres vs. Pál Tomi döntő lett volna, akkor lehet, hogy mentem volna. De így tényleg nem érdekel.
Az előzőt hiába nyerte Tóth Vera, ha Ibolya sokkal több lemezt adott el.
[előzmény (956)]

© Che Attilaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-28 20:03:12 (956)
Ezt vártam! Gecó! Ezt vártam!
Nos, végre kimondtad a véleményedet Karamellről. Király a trónon!
Láttad már a Gyűrű Kúrja: A Király visszaveri faxát? Nagyon jó film! Az van benne... de nem mondom el! Nézd meg, otthon vagyok e fosni. :-)))
Örülök neki, hogy a cigányok nem érdekelnek. Ahogy Oláh Ibolyát sem. :-)))
Nem, Pl Tomit már kirúgták! Palcsó Tomit már csak meg ismerem! Hülye vagyok, de még csak 99.9%-osan vak a sok metil-alkoholtól
Az orális szexet nem próbálhatom ki, mert sajnos hetero sapiens sapiens vagyok (tehát nem homo sapiens neanderthalesis). De te kipróbálhatod, és beszámolhatsz róla, hogy milyen.
Egyébként csakis azt tudom tanácsolni neked, hogy nézd meg a döntőt, s ha lehet, menj el a helyszínre is, mert kibaszott nagy vasutasbuli lesz!
Ja, egyébként egyébkén egyébé mi a véleményed arról, hogy a Tóth Vera nyerte az előzőt? Én csak azért nem szerettem, mert sosem mondták meg, hogy végül is ki Ver. Mindig csak annyit mondtak: Tóth Ver a... Amúgy jó csaj lenne, csak ne lenne olya fingdagadt. Te is jó nőnek tartod?

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-28 19:48:52 (955)
Bajod van az orális szex-szel? Egyszer majd próbáld ki.
Kuba sem igazán érdekel. Sőt úgy országokra bontva semmi, úgyhogy ne is próbálkozz.
Ja, politizálni sem vagyok hajlandó.
Szerintem úgy írom a szavaimat, ahogyan szeretném, azt hiszem, egyértelmű, hogy melyik szót direkt írtam úgy, ahogyan írtam, de ha neked nem világos, akkor sem fogok kétségbe esni. Nem az én bajom.
Nem lehet, hogy összekevered Pál Tomit Palcsóval? Mert nekem Palcsó igencsak nem a ,,szerelmem", Pál Tomi pedig még annyira sem, szerintem egyszerűen jól énekel.
A cigányok sem érdekelnek, véleményemet kifejtettem már másik vitában, nem fogom ismételgetni önmagam. Szerintem egyébként semmilyen hátrányban nincs a származása miatt, mint ahogyan anno Oláh Ibolya sem volt. Karamel egyszerűen unalmas. Ezért nem ő fog nyerni.
[előzmény (954)]

© Che Attilaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-28 19:39:06 (954)
Á, Pál Tamás. Ő egy nagyon intellektuális ember.
Érettségiznie neki most kell
Bár énekel
is, hehe!

Mexikót csak utálod, vagy gyűlölöd is, faszevő? (tudod, ez egy találó, hiszen a lányok manapság szeretik a férfi nemiszervet megízlelni) :-)))
Vietnám? Igazad van, le kell szarni! Haladni kell a korral! KUBA az igazi!
Alabamáról nem hallottam még. Szép hely, kucu?
Az asszekszualitás nagyon kúl dolog! Hiszen kifejezi a MIÉP lelkivilágát is, csak valahogy így: "Se nem homo, se nem bi, semleges és asszekszi". Tudom barátnőm, a szeksz-et x-szel írják. Éppen ezért kérlek, nyúl, hogy írjunk együtt egy szótárat, és építsük a szebb jövőt!
Egyébként a megasztárt miért nem nézed majd? Ha szurkolsza a Palacsinta Tamásnak, akkor tudnod kell,
Ha nyer!
Na, nem baj! Én értesítem ő faszkanáltöbbfogdosósságát, ahogy tudom!
Szerintem nem Karamell fog nyerni, mert cigány. Vagy csak gány? Nem is tudom. Tehát örülhetsz, mert a szerelmed fog nyerni!
Tudom, mit tettél '69-ben, Vietnámban!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-28 19:25:47 (953)
Pál Tamásnak szurkoltam, kedves ikonnévlopó.
Utálom Mexikót, Alabama sokkal jobb, faszkalap.
Teljesen hetero vagyok, de ha ilyen szerencsétlen üzenetek szerzőibe botlom, erősen elgondolkodom az aszekszualitáson.
A döntőt nem fogom nézni, mert nem érdekel.
Remélem, hogy kielégültél, Csegefasz, ja, és leszarom Vietnámot, mint ahogyan téged is.
[előzmény (951)]

© Che Attilaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-28 19:21:04 (952)
Atfutatam. Remelem igy megfelel. Tudom, hogy a juk szűk, de mire megyünk vele, ha délerdélybe nincs moszkvai művész-színház. madács imrét ismered?
[előzmény (950)]

© Che Attilaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-28 19:19:38 (951)
Köszönöm leveledet, komrád! (mert én szovjet vagyok!). Szóval, bocsánatm, hogy azt hittem, nekem írtál! Hiszen faszom!
Nem, eszemben sincs egy ilyen takaros leányt kioktatni helyesírásból! Épp ellenkezőleg! Adj ki egy szótárat! Hiszen ez a régi már úgyis szar s elavult!
Továbbá meglepődve tapasztaltam, hogy nem csak én létezek a Világon. Végre kaptam életjelet így 20 év múltán, landolásom óta! Eddig csak a sivatagban tengódtem, vertem a faszomat, s néztem a Brokisztárt.
Örömmel veszem igencsak dicséretben gazdag leveleidet! Megtiszteltetés számomra, hogy egy sombrerohoz hasonlítasz! Köszönöm! Hiszen szeretem Mexikót! Jó a táplálékuk!
Ha megengeded én is dicsőítenélek téged a "szűkpina", "leszboszi" szavakkal, hiszen nem csak én vagyo a Világon! Nojémi! Te is létezel! Ah!
Szóval örömmel veszem kapcsolattartó szándékodat, leányom. Lehányom. Te most biztosan izgulhatsz, hiszen menstruálsz is, meg megasztár döntő is lesz, gecibaszdmegszopdki.
Jaj, el ne felejtsem: te kinek szurkolsz? Leírnád nekem! Kielégítene! Koitást adna!
Csinálj te is egy, két, tíz Vietnámot!
[előzmény (949)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-28 19:13:09 (950)
az üzeneteidet átfuttathatnád egy helyesírás-ellenőrzőn, faszkalap. :)
[előzmény (948)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-28 19:11:17 (949)
nagyon félreinformáltad magad, faszkalap, ugyanis a ,,kis taknyos" és ,,kúszóbab" szavakat tartalmazó üzenetem nem is neked szólt, szóval minden erőlködésed felesleges volt. ;))))))))
egyébiránt szerintem igencsak pici pont vagy ahhoz, hogy engem helyesírásból kioktass, bazdmeg.

az üzenetem számodra a következő volt:

© Nojémi válasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-20 21:47:54 (906)

kommandante faszkalap :)
ugy látom írni nem tudsz, viszont a megasztárt azt nézed minden szombaton ;))

ennyi. ezt továbbra is fenntartom. és máskor ügyelj, hiszen nem mindenki a te üzeneteidre reagál, nem csak te létezel ezen a kibaszott világon.
na, kommandante, faszkalap.
[előzmény (945)]

© Che Attilaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-28 18:18:26 (948)
Szia csabeeka! Értem a humorod! Ha nem, akkor a komolyságod. Nevem nem hiábavaló. Gyp-s? Nem hiszem! Én gyógypedagógiára sose jártam! Most szabadultam Kecskemétről (vagy megszöktem? nem is tudom, talán majd a hangok megmondják). Hogy miért kerültem oda? Nem értettem én sem. Csak annyit mondtam az egyetemi regisztrációnál, hogy én vagyok a nagy Che Guevara fia. Aztán mondták kedves, fehérköpenyes bácsik, hogy elvisznek egy olyan helyre, ahol nem kell gondolnom se tanulással, se pénzkereséssel. Hát elmentem. Jól bántak velem, meg minden, de egy nap úgy gondoltam, hogy már nem leszek a terhükre.
Tehát a nevem nem gyp-s, hanem sokkal inkáb ISZ-es, vagyis idegszanatóriumos. Azért, csabeeka, figyelj a pontosságra!
Ja, had tegyek már fel egy kérdést: nem te voltál véletlenül az a Csaba, aki szobatársam volt, s együtt akartuk visszaállítani vele a szocializmust Világ-szerte?
Na, csá!
U.I.: Csináljatok egy, két, tíz Vietnámot! Döntsük meg a kapitalista USA-t! Döntsük meg a III. Magyar Köztársaságot! :-)))))))))))))))))))))))

© Che Attilaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-28 18:11:37 (947)
Kedves snake5!

Bravó! Szerintem jó vers! Nincs benne kibaszott káromkodás sem, mert basszátok meg, káromkodni ultraszargeci dolog!
Nos, igen. Te példát mutattál arról, hogyan kell verset írni. Bár az ütemhangsúlyok nem esnek olyan jól (nekem sem :-))), de az én versem a tiédhez képest egy gecinyaló. Csak így tovább!
Szerintem írjunk együtt verset! Én írok egy sort, te meg rá a választ rímelve, ütemre :-)))).

A címet te add meg! (a megasztárról szóljon)

Jön a szombat, tosszátok meg

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-28 18:10:34 (946)
hát neked meg milyen gyp-s neved van?
[előzmény (945)]

© Che Attilaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-28 18:06:55 (945)
Szerintem, Nojémi, az, hogy te azt mondod egy másik anyagra, hogy "faszkalap", az nem helyénvaló. Ugyanis úgy vélem, hogy Magyarországon a sombrero nem nemzeti viselet. Hiszen mindnyájan tudjuk, bazdmeg, hogy a sombrero mexikói, rosszabb esetben spanyol. Én nem hordok tehát faszkalapot. Viszont az összevont metaforád nagyon tetszik: nem mondtad ki, hogy olyan vagyok, mint egy "faszkalap", hanem rögötn annak neveztél. Bravó! Mindannyiunk poétája vagy, bazdmeg. Vagy baszd meg? Erről lehetne vitatkozni!
A másik dolog: köszönöm, hogy így érdeklődsz az egészségem iránt, de nem, szerencsére nem vagyok taknyos. Tudod, nagyon rossz betegség az: folyik az orrod, nem kapsz levegőt, kríkogsz, geci az orrodon... Szóval, nem olyan jó az. Azért köszönöm!
Érdekelne, hogy mi az a kuszobab? Még nem hallottam ilyen zenét. Írd már meg nekem a honlapot, ahol ilyet lelhetek, jó. Köszönöm, bazdmeg. Bár kétlem, hogy bejönne, mert én a metálmuzsikát és a rockmuzsikát szeretem. (Állvakargatás) Hm... Lehet, hogy ezért vagyok olyan szkeptikusan pszichopata a megasztárral? Nem tudom.

A megasztárról annyit mondanék, hogy: a versemet azért írtam, baszd meg, (csak kulturáltan), mert ki akartam fejezni: nekem mindenki szimpatikus (hiszen, ha mindenkit egyaránt ócsárlunk, az ugye olyan, mintha dicsérnénk, nem? :-))))) Szóval, faszkópé... khm. Nem, ez a szó nem illik ide! Aki csúnyán beszél, bassza meg a kurva ég, az egy fasznyaló! Ugyi?
Szóval, várom a döntőt, szomorkodom Tóth Gabi miatt (tényleg megverték a kurva rockerek? Az édes anyjuk analizálja őket!), de remélem a döntőben a legjobb győz. Szeretem a Palcsó Tamás elvtárs stílusát, baszd ki, de akkor már inkább Karamell (bár ő meg cigány... khm.. roma... khm... nem teljesen fehér bőrű :-))))), bár mind a kettő kicsit nyálgép.

Neked, Nojémi, csak annyit mondanék, hogy: a) Én kurv...
b) Tudod, én mindig úgy gondolkodom a világ dolgairól, hogy kapják be a....

A versem szar. :-))))) A ti verseitek gecik. :-))) Az ő verseik anyabaszók. :-)))

© Veraaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-25 21:36:39 (944)
ha!ez jó:)))))))
[előzmény (934)]

© zsoffválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-25 21:16:15 (943)
hm...nekem ilyet nem szabad most mondani, de én azé hozzányúlnék!!:))))
[előzmény (942)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-24 23:57:15 (942)
ismerek olyan csajt, aki bele van halva palcsóba. egyszeruen nem tudom megérteni. mert azért nem nyúlnék hozzá semmi pézér, annak ellenére, hogy sok szépet írtam rola. hát nem tudom, lehet, hogy aszekszuális tényleg, ugyhogy felesleges is ezen agyalni. :)
[előzmény (938)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-24 23:55:50 (941)
Bár ha megnyeri, meghívhatna egy kör láda-sörre .

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-24 23:54:33 (940)
Na a lényeg az, hogy vele se lehetne jól berúgni.

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-24 23:53:41 (939)
Az egyszerű lelkületet kihagytam.
[előzmény (938)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-24 23:52:45 (938)
Egyébként én azt hittem az az aszexualitás csak a nyalókás, bravólapozós kislányoknak jön be.

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-24 23:49:23 (937)
Én nem nézem ki belőle, hogy bárkit is leoltana. Olyan birkasrác benyomását kelti.
[előzmény (936)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-24 23:47:40 (936)
szerintem palcsó meg nem lúzer, csak azért nem beszél, mert ha két mondatnál többet mondana, akkor leoltaná az egész zsűrit meg az egész közönséget. és kibaszottul önironikus, ami sokkal viccesebb, mintha csak szimplán jofej lenne. nyerjen már ő, még hangja is van. nem egy torres, meg nem egy páltamás, de ha már így döntöttek, hogy ez a három abortuszmaradék van a döntőben, akkor nyerjen a kispalcsó. szavazni azért nem fogok, ne tessék megkövezni.

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-24 23:11:39 (935)
Én a nővére díját adtam volna neki.
[előzmény (930)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-24 23:10:59 (934)
Szerintem őt verik a szülei.
[előzmény (933)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-24 16:25:17 (933)
Azaz, olyan édi lúzer:P
[előzmény (932)]

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-24 16:23:15 (932)
a kis gyépés, ehehe :))
[előzmény (931)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-24 15:39:10 (931)
Nane. Remelem Palcso nyer hehehe
[előzmény (930)]

Etaválasz erre - 2005-04-24 15:27:43 (930)
Gabi

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-24 15:25:43 (929)
Ki esett ki tegnap?

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-24 12:52:45 (928)
izom tibor díjas alkotás.
[előzmény (927)]



Elejére << Előző < ... 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 ... > Következő >> Végére