Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> ***Bunkóbácsi kultúrális pöcegödre***
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A topik

Elejére << Előző < ... 1858 | 1859 | 1860 | 1861 | 1862 | 1863 | 1864 | 1865 | 1866 | 1867

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-31 14:52:25 (24)
Átnevezik a "Barátok közt" sorozatot.

Purdé Rezső, a Barátok Közt stábjának wc-s bácsija a napokban szivárogtatott ki egy igen fontos információt a Blikk magazin számára a sorozatról: Kalmár Tamás főprodecer állítólag a sorozat nevének megváltoztatását tervezi "Sztállinok Közt"-re. Az átalakuló sorozatban egyre több Sztállin hasonmás fog közreműködni, így például a Berényi Miklóst alakító Szabó Zoltánnak is hamarosan nagy bajszot kell majd növesztenie. A hírre reagálva Vlagyimir Putyin, orosz elnök mélységes felháborodását fejezte ki, bár hozzátette: "Országunk egykori első emberének ily módon való népszerűsítése kibaszottul jó poén."

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-31 14:48:14 (23)
a jó büdös kurva anyádnak kellett volna henteshez menni veled a gyomrában és kivágatni téged magából mielőtt a világra szart téged.
[előzmény (21)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-31 14:21:55 (22)
Erről van szó baker! Én itt nyitok nektek egy vicces topikot, gyártok nektek egy rakás hülye történetet, nem kímélve az időmet, csak hogy legalább egy baszott mosolyt csaljak az arcotokra, és erre ez a hála, hogy leanyáztok, meg elküldtök a picsába....

Hát azér ez nem szép!
(Ez nem neked szólt Böllér:)))
[előzmény (21)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-31 14:00:12 (21)
Vedd kissebbre azt a disznószerű ábrázatodat ! Te undorító disznó!
[előzmény (20)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-31 03:27:34 (20)
a jó büdös geci teherbebaszott kurva anyádat
[előzmény (17)]

© Csinos Iterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-31 02:31:38 (19)
Maksa Zoli vagy? Atom.
[előzmény (18)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-30 18:31:09 (18)
Én vagyok a te halott nagyapád, csak visszatértem, hogy megmulattassalak! De látom nem megy, ami kár, nade majd legközelebb!!
[előzmény (15)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-30 18:27:41 (17)
Kurt Cobain, és Sid Vicious közös fellépésre készülnek!

Cím: Moszkva tér, férfi wc legutolsó kabinja. Belépő: 50 forint
Időpont: 2015. 06. 12: reggel 6 óra

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-30 18:24:25 (16)
pl én. elég szarok amugy. főleg ez az utolsó.
[előzmény (15)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-30 18:23:41 (15)
te ki a geci vagy? viccesnek tartod magad? asszed valaki elolvassa ezt a sok buzisagot?
[előzmény (14)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-30 18:23:10 (14)
Puff Daddy pudingot evett!

A híres hip hop zenész, illetve producerről gyakorlatilag senki se gondolta volna, hogy egyszer pudingot fog enni, ráadásul egy cukrászdában!!!!!! Puff Daddy ugyanis a napokban képes volt ezt megtenni, melynek hatására a rivális cukrászda üzletek tulajdonosai minden bizonnyal vérdíjat fognak rá kitűzni, így könnyen úgy járhat, mint egykori, immár elhunyt rapper kollegái, Notorius B.I.G., vagy 2Pac, kik köztudottan azért vesztették életüket mert a helyi pudinggyár munkásai rossz szemmel nézték, hogy mindketten export pudingot fogyasztanak.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-30 18:19:17 (13)
aszittem alvint verte el :)))))))))))
[előzmény (12)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-30 18:07:06 (12)
Punk info:

Új tag a Deadbeats háza táján.

Egy ismert magyar együttes a Deadbeats, megvállván korábbi tangóharmonikásuktól, Dr Vackor Dezsőtől, egy új tagot kényszerült bevenni méltányosan ismert csapatukba. Az új tag nem más, mint a dél-afrikai Nundbimud-i törzsfőnök fia, Rwunuba Mabutu, ki méltán pótolhatja majd megvált társa helyét. Ken, az együttes gitárosa nyilatkozatában is megerősítette mindezt: - "Nagyon jó fej a csávó, úgy tud harmonikázni hogy az aztán tyűűűamindenit." A csapat énekese, Oxy azonban egyenlőre közel sincs erről olyan jó véleménnyel. Véleménye szerint egy dél-afrikai tag közel sem hoz majd sok sikert a bandára, így büntetésből, mikor megtudta az új tag bevételét a bandába, elverte a macskáját, majd lefeküdt aludni.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-30 17:55:50 (11)
Hazai hírek:


Csonka András kakukkfingással indítja a napot.

Hazánk egyik közkedvelt sztárjának, Csonka Andrásnak igen furcsa ezoterikus egészségi kúrái a napokban láttak napvilágot a bulvársajtó álltal. Csonka Pici a reggeli óráit a kertében tölti például, ahol egy kakukkmadár seggéből próbál szellentéseket nyerni, letüdőzve azt. "Olvastam, hogy attól szép lesz az arcom, aztán miért is ne csinálljam ezt?"- nyilatkozta az Rtl Klubnak. Csonka Pici mellesleg egy ukrán kamionszerelőtől hallotta ezt a tippet, mely állítása szerint megváltoztatta életét. "Egy új ember vagyok, mióta kakukkfingot szívhatok reggelenként. Az élettársam nem ismer rám, annyira jóképű lettem tőle."- fűzte hozzá.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-30 17:44:55 (10)
SHAKIRA beszart a buszon!!!

Az USA egyik legkedveltebb énekesnője a napokban Minnesotaból tartó éjszakai buszjáraton nadrágjába ömlesztette folyós szarását, megbotránkoztatva ezzel a buszon utazókat. "Gyakorlatilag azt hittem, hogy púzni fogok, így aztán jól megküldtem, de nem számítottam arra, hogy hasmenésem van."- nyilatkozta Shakira a róla érdeklődő People magazin számára.
Shakira az elmúlt időkben valóban hasmenésgondokkal kűzd, melyek gyakorta állítólag koncertein sem kímélik meg.
A minnesotai busztársaság szóvivőit azonban ez mégsem hatja meg. A neve elhalgatását kérő buszvezető, ki az eset szemtanúja volt hozzáfűzte: "Ilyen bűzös szarszagot már rég éreztem a járatomon, és ráadásul órákig kellett a szardarabokat takarítanom!" Shakira ugyan elnézést kért a történtekért, hozzátette, nem garantállja, hogy az ilyesmi nem fog többé előfordulni... Mint emlékezetes, Shakira tavaly novemberében szintén beszart, ezúttal a limuzinján követte el mindezt.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-30 17:35:16 (9)
Vin Diesellel kapcsolatban is vannak infóim:

Habár nem homokos, mostanában rengetegszer látható ujságosstandok környékén, ahol állandó jelleggel vásárolja meg a "Hogyan neveljünk Vadászgörényt?" című havonta megjelenő magazint, melyben a görények életmódja jól vázlott. VIN különben nemrégiben vett magának jópár tucat vizihörcsögöt is, kiket esténként tévénézés mellett rohadt barackkal dobál, ezzel szórakoztatva őket! VIN újkeletű szokása bár nevetségesnek mondható, egyben mulatságos is, legalább is számára.
[előzmény (7)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-30 17:18:54 (8)
A hip hop világ is vállságban van.

A napokban Eminemként ismert Slim Shaddy felettébb gyökér magatartást tanúsított Marosvásárhelyi turnéja során. A rendőrség feltételezései szerint feltehetőleg ő volt az a vicces ember, aki egy zacskónyi befőttesüveget hajított le egy 4 emeletes ház tetejéről a lent bandukoló portás fejére. A portás a mai napra belehalt - a röhögésbe.

© xvincentxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-30 17:15:44 (7)
VIN DIESEL HOMOKOS!
LEHET,HOGY IGAZ LEHET HOGY NEM..
OLVASTAM!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-30 17:12:23 (6)
mondom hogy nem olvastam el, de ha te írtad akko megnézem má oszt én is gyártok vagy kettőt :)))
[előzmény (5)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-30 17:10:22 (5)
Na nehogy már bevedd, hogy ezek valódiak.

Én magam gyártom őket ..!!:)))

Jó kis ökörségek, mi? Bár a búlvárlapokban is hasonlók vannak néha.
[előzmény (3)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-30 17:07:50 (4)
A hét híre:

Az Aerosmithből közismert Steve Tyler a napokban teljesen eltérő magaviseletet tanúsított az idáigiakkal szemben. 700-adik születésnapja alkalmával alaposan kirúgva a hámból az éjszaka során egy disznófarmra mászott be, ahol a sertések között töltötte az éjszakát, majd másnap reggel fekálliadarabokkal dobálta meg az őt kérdőre vonó gazdákat. Habár Tylerről köztudott a régebbi gátlástalan életmódja, mégis mostanába mintha ismét kezdene kifordulni önmagából.. A tavalyi turnéjuk közepén Tyler például ceruzát dugott macskája seggébe, majd búvárruhába öltözött, és galambokat kergetett Seattle egy külvárosában található parkban, miközben egy Kylie Minough számot fütyörészett. Való igaz, a rocksztárok életmódja közel sem válságmentes, amire az utóbbi időkben Steve Tyler is jó példa.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-30 17:02:49 (3)
el se olvasom amiket írtál. nem pukkasztás céljábol találják ki ezeket hanem reklám céljábol.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-30 16:40:06 (2)
De itt van például ez is: Például, hogy Justin Timberléket nemrég a New Yorki rendőrök kapták rajta, amint a manhattani Central Park egyik cseresznyefájára felmászott, és hangyákat pöckölt az arra sétálló kismamákra. Az eset természetesen sokkolta Justin rajongóit. Puff Daddy például az eset hatására sírógörcsöt kapott, és napokig Justin háza előtt mászkállt egy "Rókás puding" feliratú pólóban....

Vannak ilyenek!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-30 16:36:08 (1)
Van egy jó sztorim egy "jó" pasiról, nevezetesen Orlando Bloom-ról:

Orlando alig egy héttel ezelőtt hagymavásárlás közben pofánvágta a vele szemtelenkedő zöldségest, aki nehezményezte, hogy Orlando bankkártyával akart fizeteni. Orlando Bloomnak azonban ez sem volt elég, a megvásárolt fokhagymákat, és karalábédarabkákat egyenként vágta hozzá a sorban álló öregasszonyokhoz, akik az eset hatására Orlandot azonnal feljelentették. Így nemsokára garázdaság bűntette miatt kell bíróság elé állnia Orlandonak, aki az esetről ezt nyilatkozta: "PRRRRR" (szaftos fingás), majd miután bevágta díszes tölgyfából készült ajtaját, melyet nagybátyjától kapott ajándékba, ujjmutogatással jelezte az ablakából, hogy többet nem kíván nyilatkozni lapunknak.
Ennyi.

Na, jó sztori volt?



Elejére << Előző < ... 1858 | 1859 | 1860 | 1861 | 1862 | 1863 | 1864 | 1865 | 1866 | 1867