Punk Portál >> Fórum >> Politika >> AntiSkinHead
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Kurva anyátok mocskos skinheadek!

Elejére << Előző < ... 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 > Következő >> Végére

© Pali 1488válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-13 09:43:26 (299)
SS

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-13 09:02:01 (298)
Jurij! hol lehet Marx könyvet, vagy kommunista kiálltványt venni?

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-13 08:05:11 (297)
Igazad van, nem idegeskedek rajta többet. Csak tudod nekem megalázóan marja az elmémet az, hogy az amiben hiszek, azok álltal lesz jellemezve akik ezt csak "eljátszák" és fel sem fogják a dolgok lényegét.
Tejsesn mindegy nekem - mondják azt, hogy mocskoks rühes szemét szarházi kommunista DE ezekkel SOHA ne azonosítsanak!
Borzadály!
Ha legközelebb látok egyet, leszólítom és ha ilyen színész mint a többi akkor nem is tudom, talán adok neki egy Párt kiáltványt!

Az Anarchiávl ugyan ez. Én is anarchista vagyok de én másképp. Én nem úgy gondolom, hogy majd lemond a kormány, feloszlatjuk a demokráciát, és kész. Én törekednék a Tudományos Szocializmusra! Itt lemond a diktátor, mert már nincs arra szükség, hogy bárki is vezesse a népet a Leninista, Marxista úton, mert megy az magától is!
Ellenben, ha anarchistának vallom magam egy másik ember előtt, akkor az rögvest egy skatulyába tesz azokkal a büdös kölkökkel, akik anyu pénzéből vesznek alkoholos filcet és odaírják a hídfőre, és a villamosablakra, hogy A. Ez megalázó.

A horgokeresz? Kiszámíthatatlan. De kíváncsi vagyok rá. Az még ennél is rosszabb.
[előzmény (296)]

© Gabika XXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-12 16:03:29 (296)
Beszélgetésetekbe beszállva csak annyit mondanék, hogy amit gondolok azt a fejemben hordom, nem a ruhámon. Ez a vöröscsillagos dolog tényleg szánalmas, arra vagyok kíváncsi hogy a horogkerszet mikor jön divatba. De csak annyit mondok Jurij, hogyha a jelképeket és mögöttük álló buta, üresfejű arcot keresed, akkor millió-millió buta tekintettel fogsz szembe nézni. Kár ezen felbaszni az agyad. Mondjuk mellesleg nem értem miért kell ez a jelképesdi. Az ember öltözködjön és ne propaganda plakát legyen.
[előzmény (295)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-12 15:40:21 (295)
Állj! Ma megint összeomlott bennem egy világ. Tudod kedves Punkológus ma a kezembe jutott egy amolyan EMP magazin. Végignéztem, olvasgattam amennyire tudtam hiszen németül van és eléggé alul vagyok e nyelv terén. Nos pozitívum a sok cd beszámoló és a nagy zenei galéria. Eljutottam a végéhez ahol mindent lehet kapni. Hú!
Vöröscsillag és A betű mindenen. Divat lett a kommunizmus imádata?
Kedvencem a vörös csillaggal díszitett csuklópánt! És akkor nézegeti a tizenkét éves kis kölök, rendel, hordja. Olyan dologról tesz tanubizonyságot, amelyről foggalma sincs. Többnyire nem is tudja ki volt az a Marx!
Richtig ugyan ez az anarchista elmékkel, a fordított keresztel - mert menő egy sátánista lányka, fiúcska, főleg ha még általános iskolába jár - koponya, szegecses anyámkínnya is.
Szánalomtól égett a pofám: divat lett az amiben hiszek. Amire szentelem korom időm, tudatom itt hever eme színes lapokon és átcsapott a semmitmondás, a trendiség, az értetlenség szánalams elnépiesedett fiatal mezejére.
Ezek után már nem is tudom mit mondjak. Színes katalógusból vörös csillag!! Ez egyszerűen ABSZURDUM!!
Hová süllyedtünk istenem. Mióta divat ez? Mi? Mióta érdekes azok előtt nagynak látszani akiki nem látják kicsinységemet? Mióta folyik itt eme színjáték?
És ráadásul épp a vörös csillaggal! Nemértem mért leszek menő, ha vöröscsillag mosolyog a csuklómon. Szerintem ez inkább visszataszító, és szánalmas.
Nemértem én ezt!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 20:02:29 (294)
a forditotja is gyönyörü. amikor a kis divatpicsa anarchiajeles topba feszít. én meg odamaegyek és megkérdezem tőle hogy komolyan gondolja e. Erre ő: Mit? Én:Hát ami a pólódon van. Ő: nemtudom mitjelent anyyám vette.

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 19:51:23 (293)
Ehhez kapcsolódik egy megrázó élmény mely nem az enyém csupán hallottam de igencsak megbízható forrásból.
A haverom felszállt a HÉV-re midőn csillaghegyen él. Vele szemben megpillantott egy hatalmas embert. Nagy kopasz fickó. Lerí, hogy náci. Kopasz fej, tetovált nyak, bomber dzzeki, szegecses csukók, minden éés
PIROS BÁFÁLÓ....

Kedves punkológus most mennem kell de kérlek még jelentkezz főleg ha jössz. itt megtalálsz. üdv.
[előzmény (291)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 19:47:52 (292)
kösz az érdeklődést, majd begépelem

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 19:47:07 (291)
Ismerős, belőlem kinézik hogy zsebes vagyok, meg minden. De aki divatos ruhákba él, annak mindjárt könnyebb az élete. pl.Komlón már azt megértük hogy egy ROCKKOCSMÁBÓL kidobtak minket, mert csak egy piát vettünk négyen és foglaljuk a helyet a fizető diszkósok és raperek elöl. Bocs hogy nincs pénzem. idejut a világ. már a rockkocsmában is a divatemberek vannak elfogadva

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 19:35:14 (290)
Kíváncsi vagyok rá! Gépeld be, ha mást nem legalább egy embert biztosan érdekel. :-)
Mi is most vitáztunk, a szélsőjobboldali tanárnőmmel, de abban richtig egyet értettünk, a mai világban nem kell gondolkozni, mert ez kényelmesebb.
Így nem csodálkoztató, ha az emberek a metrón tolerálják azt, hogy valakinek NINCS szemöldöke, heylette rajzol egyet, mert az eredetit kitépte. Szerintem ez SZÁNALMAS. És én ezt nem tudom tolerálni. Ezzel szemben a metró utazóközönségétől csak megvetést kap a bakancs, a külső, a küllem, a forma.
...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 19:29:01 (289)
...és a felülröl nyakunkra küldött divat irányitja. Másszóval a birkáktól.


Nemrég kellett fogalmazást írni arról hogy mi a véleményem a világról.
Szerintem a tanár dührohamot fog kapni. Ha kikapom majd begépelem.
Persze csak ha érdekel valakit...

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 19:13:36 (288)
Csak legyen pofád! Legyenek gondolataid!
GONDOLKOZZ! ALKOSS VÉLEMÉNYT!

Mert hiába várunk épp-ész hozzáállást, és véleményt például egy olyan műanyag buta diszkós-picsától, aki hagyja magát teljesen kizsákmányoltatni az imperializmusnak, és nincs gondolata sem!


© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-11 19:07:49 (287)
''Én nem akarok engedelmeskedni, tűrni, szenvedni, tanulni, dolgozni másokért és vallásos sem akarok lenni.''

teljesen egyetértek. ahogy az Eta mondja ''Nem fogja be a pofámat a hatalmával senki sem''
[előzmény (286)]

© kobaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-10 21:04:08 (286)
"A lelkébe akarom égetni a magyar nemzet minden parasztjának, munkásának, értelmiségének, nőjének, gyermekének, ifjának és katonájának, hogy nemzetünk szolgálatában meg lehet halni, de elfáradni soha!"

Akkor dolgozz a hazáért és dögölj meg a fáradtságtól.

"Célunk olyan új magyar lelkitípus kitermelése, mely faji, népi talajban gyökerezik, a nemzettudatból a nemzetönérzet, öncélúság és a nemzeti hivatástudat magaslatára emelkedett olyan nemzedék felnevelése, mely testben, lélekben erős, szép, nemeslelkű, becsületes, önzetlen, önfeláldozó, vallásos, magaerejében bízó, fegyelmezett, engedelmeskedni, tűrni, szenvedni, dolgozni, tanulni, hinni, önállóan kezdeményezni tud, előretörő, önérzetes, bátor, kitartó, eszményekért lelkesül, a Hazáért, a fajért élni s ha kell, halni is kész. A szép, jó, igazi erényei lelki összhangban építik nemes jellemét, olcsó megalkuvás helyett szívesen választja a kemény harcot, mert tudja, hogy sem ő, sem faja nem alábbvaló egyetlen nemzetnél sem és joga van az elsők sorában helyet foglalni a saját tehetségéből, kiharcolt erejéből és nem mások érdekéből és érdeméből."

Én nem akarok engedelmeskedni, tűrni, szenvedni, tanulni, dolgozni másokért és vallásos sem akarok lenni. Egyébként hogy lehet valaki fegyelmezett és kezdeményező is. Ja és még valami, ha Szálasiért dolgozok, akkor max. ő fog elsők sorában helyet foglalni.
[előzmény (272)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-10 19:42:02 (285)
amit leirtál az teljesen szabadságkorlátozó, mert azt feltételezi, hogy ezt mindenki szuperbulinak tartja vagy lehet hogy ez lett volna az elérendő cél, ha kell akár fegyverrel is...?

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-10 15:57:01 (284)
Ezt én is támogatom!
A hazafiasság meg nem gond, persze van jó oldala is, csak ne menjünk át a szélsőjobbra. Az innen csak egy lépés.
És pár nap múlva már cukorka hatása alatt izzik a zsidó zászló.
[előzmény (282)]

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-10 15:49:44 (283)
267-es hozzászólás
[előzmény (282)]

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-09 21:30:45 (282)
Te, azt is leírja, hogy úgy tudja megmenteni a magyart "fajt", hogy miközben az oroszok a fővárost ostromolják, az ő pribékjei az szerencsétlen civileket (igen a zsidókat) lövik a Dunába? Ha nincs leírva, akkor megmagyaráznád, hogy ezt miért csinálta. Mondjuk ezzel akart az utolsó utáni pillanatban még Hitlernek nyalni? Mondjuk a német "faj" mért különb, mint a "zsidó" a magyarnak? Egyébként ez az egész fasiszta csürhe meg vérésbecsület cirkusz akkor bukik meg, amikor mondjuk arról van szó, hogy a magyar, a német vagy mondjuk a francia a felsőbbrendűbb "faj". Meg máskor is....:-)
[előzmény (267)]

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-09 21:25:28 (281)
Ez a baj bazzeg. A kurva anyjába égesse a marhaságait ne az én lelkembe. Mi az hogy a "lelkébe akarom éegtni"?
[előzmény (272)]

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-09 21:11:42 (280)
te meg nyomd csak a hulye hazafi marhasagaidat

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-09 21:11:13 (279)
nem vagyok anarchista, csak jozan esszel gondolkodom
pokemon tazot termeszetesen
150 evvel ezekotti szinten a felvilagosodas korabol.....
viva la haza

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-09 18:53:59 (278)
:)))

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-09 18:43:10 (277)
te meg tűzd ki idén is magadra a pokémon tazót, és nyomd az anarchista marhaságaidat... ilyen szinten vagy
[előzmény (276)]

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-09 17:07:18 (276)
"még lengek a zászlók, ez mindig így lesz
sosem lesz béke amíg lesz nemzet
amíg a haza nevében gyűlölni kell
szívből jövő szeretettel

lásd be végre a dicső múlt nem más
mint évezredekig tartó mészárlás
határok közt nincsen szabadság
nekem otthonom van, és nem hazám"

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-09 15:54:38 (275)
Szalasinál a faj szó a nemzet szinonímája, ezzel lehet nem egyetérteni (mert a faj az ember) de cáfolni nem lehet. Hogy Szálasinak erről ez a véleménye íme ez a mondat a bizonyíték: "mert tudja, hogy sem ő, sem faja nem alábbvaló egyetlen nemzetnél"
[előzmény (273)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-09 15:30:53 (274)
"Mindenki egyenlő." - Vlagyimir Iljics Lenin
[előzmény (272)]

© Ebválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-08 22:23:44 (273)
Kivillant a foga fehérje.
MILYEN FAJÉRT, KÖNYÖRGÖM?
1 faj van, az az emberi faj.
Azonos a génkészlet.
Ezek után miről beszél ez??
[előzmény (272)]

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-08 20:45:39 (272)
erről Szálasi ha jól tudom 3 egész kötetet írt, ha nem haragszol nem írom be ide:))

inkább két idézet (azért több mint a semmi:))

"A lelkébe akarom égetni a magyar nemzet minden parasztjának, munkásának, értelmiségének, nőjének, gyermekének, ifjának és katonájának, hogy nemzetünk szolgálatában meg lehet halni, de elfáradni soha!"

"Célunk olyan új magyar lelkitípus kitermelése, mely faji, népi talajban gyökerezik, a nemzettudatból a nemzetönérzet, öncélúság és a nemzeti hivatástudat magaslatára emelkedett olyan nemzedék felnevelése, mely testben, lélekben erős, szép, nemeslelkű, becsületes, önzetlen, önfeláldozó, vallásos, magaerejében bízó, fegyelmezett, engedelmeskedni, tűrni, szenvedni, dolgozni, tanulni, hinni, önállóan kezdeményezni tud, előretörő, önérzetes, bátor, kitartó, eszményekért lelkesül, a Hazáért, a fajért élni s ha kell, halni is kész. A szép, jó, igazi erényei lelki összhangban építik nemes jellemét, olcsó megalkuvás helyett szívesen választja a kemény harcot, mert tudja, hogy sem ő, sem faja nem alábbvaló egyetlen nemzetnél sem és joga van az elsők sorában helyet foglalni a saját tehetségéből, kiharcolt erejéből és nem mások érdekéből és érdeméből."
Szálasi Ferenc
[előzmény (271)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-08 20:13:15 (271)
lehet hogy most olyat kérek ami már le van irva a topicba, de leirnád hogy pontosan a Hungarizmus?

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-08 19:26:36 (270)
egyébként szerintem ez egy fölösleges és provokatív kérdés volt...

Hungarizmusról még hirtelen annyi jut eszembe, hogy eleve elveti a fajelméletet.
A mein kampfos fajelméletet nem ismerem (nem tudom, hogy mi pontosan a fajelmélet, mindíg is marhaságnak tartottam), de ha felmentek a suttogo.ini.hu ra és ott kultúrált formában megkérdezitek ( a fórumon) szerintem még azt is rávágják, hogy a M.K. hányadik oldalán van leírva:) az oldalon egyébként maga a M.K. is fennt van.
[előzmény (269)]



Elejére << Előző < ... 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 > Következő >> Végére