Punk Portál >> Fórum >> Politika >> 'Vidék' VS Budapest
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Kicsiny hazank egyik legnagyobb faszsaga a sok kozul

Elejére << Előző < ... 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 ... > Következő >> Végére

© prezliválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-11 20:30:23 (1410)
és akkor mér nem köpsz "jó mélyről" a pofájába?
[előzmény (1408)]

© walerválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-10 23:51:54 (1409)
LOL
[előzmény (1408)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-10 23:24:48 (1408)
Aesti paraszt nem alszik...:((
Serteget, mocskol, lerohaszt, mert nem tud maskent elni.
Hanyingerrel nyekergi mindennapjait, es mivel sehova beilleszkedve nincs, mocsok a lelke, valakire ra kell tennie.
Ez eddig tiszta, undoritoan tiszta.
A baj csak ott kezdodik, mikor nem vagyunk kepesek visszaadni pofont.
Legyunk mar kepesek ra!
Konyorgom...:))
Nem kell mast tenni, csak odamenni kozel, mondjuk 10 centire, es jo melyrol belekopni a pofajukba.
Fogadjunk, hogy utana rogton tudjak hol van Nagyatad es Gyor...:))

© walerválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-10 12:55:21 (1407)
Ja, én meg nagyatádi vok, úgyhogy ne is mondjak semmit.
Tőlem is kérdezték pesten, hogy Atád magyarorszon(!) van e, ja mondom somogyországban, mire: -mii somogyországban az egy megye te hüly ezt se tudod?!
Igen tényleg én vok seggarc.

© walerválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-10 12:50:08 (1406)
Te, ezek pestországban élnek baker??
-mi az, hogy nem pest? :)
[előzmény (1405)]

© Horst Fuchsválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-10 09:58:07 (1405)
Én meg a pesti éjszakában iszogattam a parkban cimborámmal. Aztán ilyen menő csajok ültek a másik padhoz. Valaki tüzet kért. Elkezdtünk dumálni. Tudatták velünk, hogy ők nem lennének képesek tökrészegen a hányásukba fetrengeni (ezt mi egy szóval nem mondtuk). Ők inkább bekápszereznek, és buliznak egy fullosat. De nem ez a lényeg. Kérdezték honnan jöttünk, mondom Győr. Erre: az falu vagy város? Én: Falu vagy város? Megyeszékhely, ne hülyéskedjél. Mi az a megyeszékhely? Tudod olyan mint Pest megyének Budapest. A pofám leszakad.

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-10 02:28:48 (1404)
Nincs rosszabb a pesti parasznal:((

© walerválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-10 01:20:07 (1403)
Nem lehet, hogy bévisz és bádhed vót nálatok Győrbe?
[előzmény (1398)]

© prezliválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-09 22:05:01 (1402)
nem kicsit, sokkal fejlettebb
[előzmény (1399)]

© prezliválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-09 22:03:49 (1401)
nemá, én ezt személyes sértésnek fogtam volna fel. biztos elkezdtem volna neki mesélni Győr történelmét.
[előzmény (1398)]

© (tematika)válasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-09 18:59:06 (1400)
rájuk kellett volna zavarni egy párat,hogy tanuljanak meg tisztességesen beszélni!....
[előzmény (1398)]

© walerválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-09 16:29:43 (1399)
Nekik meg kurva okos fejük lehet, azért Győrrel mkinek tisztában kéne lenni. de szerintem ők annyira lehettek pestiek, hogy talán borsódból mentek fel pestre csövezni és most minden kurva gáz ami nem pest.
Ja, lehet Győr kicsit fejletebb, mint Pest...

© Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-09 12:24:33 (1398)
Most pedig megosztom veletek egyik hétvégi élményemet:

Jövünk haza haverral este úgy 11 tájban az egyik győri fedett ivókomplexumból piásan. Az állomásnál három nagyonis punkos kinézetű suhanc odaér mellénk, azt "beszédbe" elegyedik velünk:
- Milyen falu ez...
Mondjuk neki, hogy Győr City-vel van dolguk.
- Azt hányan laknak ebbe a faluba... Százan...
Mondjuk neki, hogy annál azért többen, mondjuk százegyen...
Aztán rákezdenek, hogy ezeknek a kurva falusiaknak kibaszott szalonnaszagúk van. Bezzeg Pesten... stb.

És még mi vagyunk a parasztok... Ennyi. =)



© TiTaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-06 01:06:04 (1397)
Nekem van pdf-ben egy nagy anyag, ha a Szerző beleegyezik simán föltölthetném a punkftp-re, beszéljétek, beszéljük meg...
[előzmény (1390)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-06 00:33:38 (1396)
Ez a videk es fovaros, vagy varos es falu, es ilyenek asszem tipikusan europai talalmany. Bar Afrikaban, Del-Amerikaban es Azsiaban is nagyon el. Talan az USA-ban hianyzik valamelyest, de ott meg a mulattok felverek tortek be a varosokba, a gettokba, es ok azok, akik, mint a pesti parasztok, parasztoznak, videkeznek, mocskolnak. Mig agyon nem veri egyszer oket valaki. Volt itt mar indianirtas, meg mindenfele irtas, nehogy szinesirtas is legyen hamarosan!

Akkor persze a magyar intellektuleke, akik ma mindent a ciganyokert kialtanak, azt fogjak kovetelni, hogy irtsuk ki a romakat.

Hogy milyen paraszt is tud lenni a magyar pesti bunko!!

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-03 21:53:36 (1395)
parasztozas.
nem felek tole.
hagy pasztozzanak le.
Olyan mindegy.
Ugyan mar!
Nem szabad ettol felni...nem kell hazudozni...minek?

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-03 21:51:57 (1394)
(tematika)
Engem orokke bunkoznak, meg parasztoznak, meg jol meg is vernek neha, csak ugy kopkodom a szambol a verem. Mert valojaban gyava senki vagyok, dehogy merek en verekedni, csak kiallok, oszt kapok a pofamra.

Amit irtal Nyiregyhazarol, az teljesen helytallo.
Errol beszelek en is!
Bassza meg!
Nem az a kibaszott pruderista reklam kell, hogy ahh, mi kurva kulturaltak vagyunk, csak nem ertenek meg bennunket, meg blabla...
Tenni kellene mar valamit.
Erted?
Elni.
Szabadon. nem megkergetve, meg jol.
Ez pedig egyesegyedul csakis a vezetesen mulik.
Penzt adjanak az emebereknek, ne szep szavakat, meg varosreklamot.
Ki a nyavalyat erdekel ez?
Elni akarunk, oszt minden mas meg le van szarva!

Valaki itt a videki tudatrol elmelkedett.
Pontosan ez az.
Ez a kisebbrendusegi-felsobbrendusegi kulimasz az oka mindennek.
Az orszag meg olyan kicsi, hogyha osszeadjuk L.A.-t meg San Diegot a Long Beach-el, kijon belole teruletileg magyarorszag. Ez valojaban egyetlen telepules, csak be kellene epiteni. nem ilyen kibaszott civilizacios gocokat letrehozni. Oszt aki bujt bujt, aki nem szivja a lofaszt.
na, ez van igy diohejban.
Nyiregyhazat ezert szerintem meg kell mozditani, kiforgatni a sarkaibol, es elinditani a nyers, kegyetlen civilizalodas utjan. A sok hulye reklamprogramot meg leallitani.

Azert, ha hazamegyek a kis varoskamba, ezentul is napszemuvegben, behuzott nyakkal fogok majd maszkalni, mert szetverik a pofamat.

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-03 21:41:49 (1393)
Ez kurvara teccett:))
Jot rohogtem!!!

"Hogy az a hetven lábú büdös talpú marsi pillangó zuhanna rá a szőrös seggetekre."

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-03 21:40:06 (1392)
Szabika...tudod mit?...lehet...
Osszeallithatok egy rovid listat, es atadhatom...ha a portal elfogadja.
Mert ma mar sose lehet tudni semmit!
Csak vicceltem...
Jo a hangulatom, mert nem ittam magam hottreszegre Szilveszterkor.
Nem is ittam...csak kolat.
Ilyen hulye vagyok...
Jo, akkor hany novellat, es milyeneket?

© Derrylválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-03 17:44:07 (1391)
Na mivan Pestiek? Már örültetek hogy eltűntem mi? Hol az én kedvenc Editem? Fejjáccás megy még gondolom,csak börgerking meg a kóla, mint régen, most nem fórumozok, csak qrvára ráérek és lehet ímélt írni,aki szeretné ezt a magasröptű társalgást folytatni, mer mostanában megin nem fórumolok.
Hogy az a hetven lábú büdös talpú marsi pillangó zuhanna rá a szőrös seggetekre.

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-03 14:20:50 (1390)
Tényleg, a novelláidat nem lehetne valahogy felnyomni a portálra? Azok nagyon frankók voltak.
[előzmény (1386)]

© (tematika)válasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-03 13:40:53 (1389)
A meg nem értés nemcsak felénk,hanem az egész országban jellemző.Mert birka nép vagyunk.Mindegy,hogy hová mész lakni.
És hidd el,nekem is bassza a szememet az a tény,hogy olyan dolgokra bassza el a pénzt a város,mint Vidor fesztivál,meg újságírók seregszemléje nem beszélve a főiskola beruházásairól,ami lényegében nem lenne rossz dolog,de ez csak a városvezetők,az iskolavezetőség,és a kivitelezők zsebét gazdagítja.Sóstón Élményfürdő építése,illetve a Svájci-lakfelújítása?Minek?Annak a százmillió túristának,akik nyáron két hétre lejönnek Sóstóra?Na,ez aztán jó üzlet....Ismét csak a vezetőket gazdagítja.Mert ezek ugye nem sok embert tudnak foglalkoztatni.... Tudhatod,hogy itt lófasz sincs.Most a választások előtt fél évvel kezdtek neki télen utakat javítani.Szuper dolog,hogy felépült az új Kodály suli,a Krúdy mozi helyére üzletközpont/lakóház épül,aminek ugye semmi értelme nincs,mert az embereknek nemigazán van pénze költekezni a lakások pedig drágák.Főleg a belvárosban.Meg kell nézni pl az Univerzumban hány ember lézeng nap,mint nap.Láthatod,hiába vagyunk "kommunista" város,Debrecen hányszor gyorsabban fejlődik,mint Mi.Kósa miből termeli ki a lóvét?És Csabainé miért nem tudja ezt megcsinálni?Regél nekünk az Ipari Parkról állandóan,de kérdem én! Nézzük már meg a Flextronics hány embert foglalkoztatott négy éve?És mennyit most?Az Eko-ról ne is beszéljünk,+ dohánygyár(ami már szintén a végét járja),de sorolhatnánk...A szerencsétlen benzincsempészekkel is hol basznak ki az egész országban?????Persze,hogy Szabolcsban.Nehogy már meg tudjanak élni az emberek valahogy is.És persze ez nemcsak a csempészekről szól,hanem a felhasználókról,mert ugye ők megveszik meg a behozott olcsóbb naftát.NEM a magyarországi Mol-kúton,gazdagítva a legfelsőbb vezetőink eddig sem üres vagyonát!
És akkor még nem beszéltünk a fizetésekről! Dunántúlon ugyanazért a melóért kétszeresét fizetik. De miért van ez így?
Akkor hol itt a hiba? ........én nem tudom.
Úgyhogy beszélhetünk mi fellendülésről,kitörésről,de ezek csak szavak.Nem lesz itt egy darabig még semmi.A politika elintézi.
És az ha téged egyesek bunkónak tartanak,az nemcsak az ő hibájuk.Én kb egy éve fórumozok a portálon,de még egyszer sem parasztoztak le és egyszer sem hívtak ki boxolni.Pedig van rá példa.
[előzmény (1385)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-03 09:19:52 (1388)
:D úgy istenesen
[előzmény (1387)]

© prezliválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-03 07:53:49 (1387)
na, ez a kibaszott vidéki mentalitás. Síránkozás, h ti el vagytok nyomva, ahelyett h örülnétek, h városotokat a nyugat nem keritette hatalmába és sértetlenül megmaradt a kulturája, hagyománya.
Én büszke lennék ha vidéki lehetnék, és édesanyád helyében néha felpofoználak, de ugy istenesen.
[előzmény (1385)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-03 05:45:22 (1386)
Kulonben meg az irasaim Szabolcsrol szolnak...na nem mindegyik, de sok.

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-03 05:16:27 (1385)
Nem magyarazkodom...nem hiszem, hogy ertelme lenne.
Nem felreertve vagyok, hanem nem megertve.
Tudom, ez a legsulyosabb problema otthon, marmint Nyiregyhazan, azert is lettem elkergetve, mar ki tudja hanyadszor. mert nem azt kell vedenei, ami nincs, hanem azt, ami van. Szabolcs szar. Nem kell mellebeszelni. De Bp is szar. Itt sem kell mellebeszelni. Szabolcs pedig nem azert szar, mert az emberek szarok, azok is reszben, hanem mert prudek. Rettegnek attol, hogy valaki letirpakozza oket. Miert? En legalabb nyugodtan vallalom, a nevemet is atcsereltem erre.

En egy tirpak geci vagyok, aki nem vedi azt, ami szar, de vedi, ami jo.
ha basztatnak, akkor megmondom, hogy csavo. en Szabolcsbol vagyok, te meg ajjal man le bazmeg!
De a legnagyobb bajunk eppen az, hogy nem engedjuk kimondani az igazat. Erted?
Fel kene man hozni azt az egesz szart, mert lenn van, es nagyon, ahelyett, hogy orokke azt akarjuk beleberni a vilagba, hogy nincs lent.
Ennyi energiaval, amit arra fektetunk, hogy megprobaljuk beleverni a nagyvilagba, hogy ahh, mi kurva jok vagyunk, csak ti nem latjatok, hozza kellene kezdeni a teljes civilizalodashoz.
Gyerunk, melo, biznisz, utak, media, minden.
Meg persze punk, mert anelkul nem lehet.
Ehelyett iskolavaros, es a kultura kozpontja, az emberek meg elevenen doglenek meg az allomasi kocsma mellett, mert elnek, mint a patkanyok.
Ezzel kellene foglalkozni, nem az onreklammal, amire ugyse figyel senki, mert mi a vilag szemeben akkor is csak elbaszott tirpakok leszunk, ha ez nekunk nem tesztik.
Erted mar?
Utnunk kell magunkat, hogy felebredjunk.
Errol lenne szo.
Ezert utalnak engem otthon, Szabolcsban, meg persze Nyiregyhazan.
Mert bunkok, es mert szarok.
Utalom oket.
Aki azonban ki akar maszni ebbol az elfeledettsegbol, azt szeretem, es o is szeret.
Meg kell mozdulni bazmeg. Mert lehet. De Gyumolcskarnevallal, meg neptanccal csak szarbafekudni fog osszejonni...ez jo magyar vot...:((


© (tematika)válasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-02 13:49:27 (1384)
akkor én kérek elnézést.
[előzmény (1383)]

© TiTaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-01 22:48:04 (1383)
Szerintem totál félreértetted ctgt. Pont azt monja mint te. Valamiért én is Dunán inneni patrióta vagyok. A Dunántúl csodálatos, de csak otthon. Míg nekem Szatmártól Borsodon át Csongrádig és közte mind ez az inneni Magyarország itthon.
[előzmény (1380)]

© prezliválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-01 11:14:27 (1382)
Hát igen, Győr, nyugat - Magyarország.................................
[előzmény (1381)]

© Horst Fuchsválasz erre | adatok | e-mail - 2006-01-01 09:03:13 (1381)
Érdekes dolog ez a szabolcsi mentalitás. Felénk észre se veszik az emberek, hogy hol laknak, legfeljebb ha nincsnek otthon.



Elejére << Előző < ... 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 ... > Következő >> Végére