Punk Portál >> Fórum >> Politika >> Indymedia
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
www.indymedia.hu

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-24 16:37:59 (130)
Ez nem ilyen egyszerü. Gagarin majd elmagyarázza ha van türelme, ideje.

Nem is kellett volna beleütnöm most az orromat.
olvasd el az USA forumoban amit GabikaXXnek irtam erröl a magas nyugati életszinvonalról.
[előzmény (129)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-24 14:34:07 (129)
Mar ne is haragudj, de szerinted az ugy helyenvalo, hogy kisgyerekkoratol kezdve sulykoljak az emberbe, hogy a kommunizmus tokeletes, az egyetlen alternativa, a gonosz burzsoazia meg romlott es az osszeomlas szelen all? Persze nyugatra nem engedunk ki senkit, mert meg rajonnenek, hogy 5x akkora eletszinvonalon elnek nyugat-europaban, es voltakepp a mi szaros kis kommunizmusunk az, ami az osszeomlas szelen all...

Mellesleg ossze lehet hasonlitani az emberek munkahoz, kornyezetvedelemhez es egyeb hasonlokhoz valo hozzaallasat pl. Ausztriaban es itthon. Tobbek kozott ezt koszonhetjuk a csodalatos kommunizmusnak, amit te annyira istenitesz, mivel fingod sincs rola, hogy milyen is volt valojaban.
[előzmény (128)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-24 13:17:31 (128)
Nem, igen, kicsit.
Ennek az előző rendszerben megvolt a receptre írt menete, de ma már a democsokráciában effélét nem lehetne megvalósítani, mint a nép nevelése.
Maximum a közoktatásban elért sikereket lehet halmozni, de az is mégcsak egér az elefánthoz képest.
Nem tudom.
[előzmény (126)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-24 13:15:55 (127)
Annak nagyon örülök, hogy nem tud befolyásolni "1 szervezet sem", ellenben meg kewll jegyeznem a tömeget IGEN.
[előzmény (125)]

© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-22 08:41:08 (126)
magyarul legyen az amit te akarsz, és mindneki gondolkodjon úgy mint te. az a jó hogy semmi "megalomásniás diktátori jellem"
[előzmény (124)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-21 20:02:16 (125)
Nah gondoltam mint oly sokan én is formálok tmával kapcs vmi véleményt.
Lehet hülyén hangzik de sztm fontos a természet védelme annak/ellenére h nem vok zöld/. Sztm a környezet qrva fontos szerepet jáccik az ember fejlődésében, aki ezt nem ismeri be az nézzen magába.Ebből azt akarom kihozni h sztm fölösleges elbxnunk a környezetet holmi államérdek miatt, de ha más választás nincs akkor legalább a lehető legkisebb veszteséggel járaót kéne választani...Nah mind1 nem vok politikus és remélem nem is leszek, de ez akkor is érthetetlen.A pénzért képesek eladni a saját és gyermekeik jövőjét?Igazából ez az elszomorító.Az indymédiáról meg annyit h engem nem fog befolyásolni 1 szervezet se, de ha értelmeset/v hülyeséget/ mondanak akkor is meg hallgatom azt leszűröm tapasztalatokat.Hülyeség bárkit is elítélni csak azért h hoan gondolkodik, mer minden nézőpont kérdése. Amúgy nekem senkivel nincs bajom amíg az érdekeimet nem sérti. Jah és a természetről annyit h már több száz éve rájöttek h az ember fejlődését a tapsztalatok segítették elő. Vajon jó ha készen kapjuk a tapasztalatokat és megszüntetjük még esélyét is annak h véletlenül is észrevehessünk vmit is? Mer ha beton és fém rengeteget építünk magunk köré akko kb ez lesz pár éven belül. Jah és mégecce nem vok zöld, de sztm ez így igaz...

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-21 19:09:31 (124)
A népbutítás és a népnevelés számomra differens fogalmak.
A diszkóban satnyadó és a globalizmus csúcsra járott igénygyáraiban mondvacsinált stílust megvevő emberek nem a népnevelés jegyében élnek.
A népnevelés szerintem ellenük szól.
A népnevelés emellett a közmorál építéséről szól.
A népnevelés a magyar kultúráról és az alapműveltségről szól. Ez valósul meg a jegjobam a többi közül a közoktatásban.
stb.
[előzmény (120)]

© Caulimoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-21 17:56:14 (123)
Vagy inkább neveljünk népet! Legyen kötelező mindenkinek legalább 1 népet nevelnie.
[előzmény (120)]

© Traubiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-21 13:33:42 (122)
http://www.indymedia.hu/cikk.shtml?x=18692

© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-20 22:02:26 (121)
mondjuk kapja be a népnevelés, romboljuk a morált :)
[előzmény (116)]

© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-20 22:01:49 (120)
te azt szeretnéd hogy neveljenek máskor meg a nagy nápbutítás ellen vagy, akkor most ezt nem értem
[előzmény (116)]

© kobaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-20 21:04:40 (119)
Ha valaki úgy akar jobbítani, hogy ő megmondja, hogy mi a jó és a többieknek kuss, azt valóban utálom, de nem azért mert jobbítani akar. Egyébként Orbán Viktor is jobbítani akar, meg Gyurcsány is, meg Demszky is, meg Ibolyka is. Az Indyvel kapcsolatban meg csak annyit, hogy több olyan eseményről, ahol magam is jelen voltam, ott kaptam a valóságnak leginkább megfelelő tudósítást. Bár ez biztos demagógia.
[előzmény (113)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-20 20:24:00 (118)
Az elöbb mondta hogy nem akar népnevelni.
[előzmény (117)]

© Gabika XXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-20 20:19:26 (117)
Most is van népnevelés. Csak elég grotszek formában, groteszk morális értékekkel. De szerintem a te népnevelési verziód (kommunista) is ugyanennyi kárt okozna.
[előzmény (116)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-20 19:43:52 (116)
Valóban a népnevelés nem az én aztalom. Csupán ahiányosságát tapasztalom az összesett társadalmi morál romjain állva.
Én nem akarom a népet nevelni, nem értek hozzá, de tudom mi az a népnevelés.
Abban az esetben, ha te nem is ismered fel a problémát - a népnevelés hiányát - mégrosszabb helyzetben vagy, s a következő efféle frappáns "pofont" akár önmagadnak is szeretettel bevarrhatod!
Jó otthoni mulatozást!
[előzmény (115)]

© Gabika XXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-20 14:47:51 (115)
Ezt a pofont azért kaptad, mert nincs semmi népnevelő ambíciód, ennek ellenére azt mondod, hogy van. Hazudni csúnya dolog.
[előzmény (113)]

© Gabika XXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-20 14:45:47 (114)
[előzmény (113)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-20 09:58:15 (113)
Jaaa az más!
Bocs!
Ha valaki jobbítani akar, ha valaki népnevelő ambíciókkal bír akkor azt utáljuk!
Jólvan.
[előzmény (111)]

© joy01válasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-19 23:35:15 (112)
Ja igen ezt az "Antinuklearis Hirlevel" c. szennylapot osztogattak boldog boldogtalannak a Godorben tartott PASO bulin.
[előzmény (102)]

© kobaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-19 19:44:10 (111)
Nem tudom, szerintem az indy sokkal objektívabb, mint a hivatalos médium. Egyébként meg demokratikusabb is hiszen bárki küldhet be hírt (akár ti is). Gagarin a te véleményedről csak annyit, hogy na EZÉRT utálom a kommunistákat.

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-19 18:55:04 (110)
Zárójelben: lásd: BLIKK, satöbbi.
[előzmény (109)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-19 13:43:50 (109)
Legyünk már reálisak gyerekek! A tömegtájékoztatás is csak biznisz ahol a cél nem tömegek tájékoztatása hanem a profit.
[előzmény (108)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-19 13:34:30 (108)
Nem bezárni, hanem szabályozni.
Nem államila, hanem perszonálisan.
Nem megjavítani, hanem jót csinálni.
Én így látom a jövőt, amennyiben kitűzzük vélunknak a jobb tömegtájékoztatást!
ccr, ennek semmi köze az általad említett politiki rendszerekhez.
[előzmény (106)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-19 13:13:40 (107)
Ha fasiszta akkor be kell zárni és ha kommunista akkor nem?
[előzmény (106)]

© daYnaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-19 13:07:29 (106)
Tiszteletem !!!

Ennyi erovel ki lehetne torolni az osszes kokusz meg Fiktiv nevu musorokat is mert azoknak sincs semmi kozuk a valosaghoz. Az hogy az indymediaba is van egy-ket odanemvalo akcioZold attol meg az alapotlete jo.
Valasszuk kette a vitat:
1. bezarni egy portalt csak azert mert nekunk nem tecco csusztatasokat tartalmaz. Es az oldal nem fasiszta es nem utkozik torvenybe. Az nem szabalyos.
2. Indimedia es greenpeace-nek is vannak tulkapasai de ne csak azokat lassuk, hanem a jo oldalat is.

daYna

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-19 12:57:05 (105)
Akkor szavazz te is a FIDESZre!
[előzmény (104)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-19 12:53:42 (104)
Kérem itt probléma van.
A média nem tud teljesen objektív lenni soha.
Ellenben még mindíg sokkal több jobb és értelmesebb tájékoztató munkát végaz - tisztelt képviselő társaim - mint az effélke szabad és nonprofit portálok/kiadók/klubok.
Az emberek téves tömegtájékoztatás szeritnem sokkal közelebb áll az ind.-hez mint az állami televízió bizonyos műsorai.
Miután az állami televízió - tiszt. kép. vis. társ.im - a felszín alatt nagyon is függ (főleg fideszes ciklusok alatt) az vezérlés befolyásától, ezért tőlik csupán iőnkén kaphatunk hiteles információkat.
Beindult emellett - tiszt. képvis. társ.im - A KvVM "Zöld Útipakk" nevű ált- iskolai multimédiás tömegtájékoztató porgramja. Ennek során a tanárok egységcsomagból adnak le egy anygagot. A csomagban van videófilm, cd, és társasjáték. A program a mostani ciklus alatt keletkezett, azonan nem sikeres, nem szánnak rá megfelelő óraszámot a tanárok.
EMellett a szabadidőben szabadon elérhető ind.hu ontja a hamis információkat.
Ígyhát ha tehetném az efféle információs forrásokat (a megtévesztés és becsapás ellen) tövestül tépném ki a magyar médiábol.
Köszönöm.
[előzmény (103)]

© daYnaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-19 12:33:20 (103)
Tiszteletem !!!

En szeretek minnel tobb velemenyt meghallgatni es abbol levonni a tanulsagot. en is olvastam mar par igencsak nagy baromsagot a Un. kornyezetvedoktol, de pl Paksal kapcsolatba azert az igazsag eleg messze van az allami TV-ken megjelentektol.
Es miert az FBI jar el ilyen esetben? Ennyi erovel beszuntethenek a punkportal-t is.

daYna

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-19 12:20:39 (102)
No igen kedves Dayna.
Mint környezetvédel mis erőteljes hjanggal kell vitát kezdeményeznem az ind. nevű nemiustudom mi talán miadó vagy média egység ellen, mivel a környezetvédelmi álláspontjaik rettentő módon ássák alá a jövőt.
Miután elolvastam Joy kollégától kapott "antinukleáris hírlevél" c folyóirat 2002/2-es számát elborzadtam. Ebben az állapotban továbbítottam a fent említewtt dokumentumot a Környezetvédelmi és Vízügyi Minisztérium egyik igazgatójának, ő reakciójában elmondta: A butaság akkor lesz betegség amikor terjesztik!

Az átlag ember azonban nem atomtudós, az átlagembernek nincsenek ismeretei az atomtechnológiával kapcsolatban, és ha az átlagember efféle szenny kiadványokból hall ezekről a dolgokról először, akkor téves és megrögzött véleményen lesz, és ellene lesz azoknak a technológiáknak amelyek az emberiség tudományos fejlődése mellett a környezetszennyezés csökkentését is előreviheti!
Láthattuk ezt a híradóban, a paksi erőműnél bohóckodó greenpeace aktivisták műsorában.

Az egészben az a legnagyobb fricska, hogy az efféle csoőportok környezetvédőknek nevezik magukat.
[előzmény (101)]

© joy01válasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-19 09:44:53 (101)
Tenyleg eleg idegesito az Indymedia demagogiaja nehagny dologban(atomeromuvek ugyeben pl, vagy antiglobalizacio -> tessek elolvasni pl a Hendlein Teréz féle tanulmányt, stb). Lehet vele egyet erteni vagy nem egyet erteni. De ami tortent az akkor is turhetetlen, foleg hogy az FBI egy belugyi szervezet, akkor hogyan intezkedhetett sikerrel nem az Egyesult Allamok teruleten fekvo helyen. Inkabb a te demagogiad es az a kis szanalmas hozzaallasod hogy csak az a jo es a helyes, amit te annak gondolsz, egyebkent pedig fertozo, rossz irtani kene. Na ezert kene inkabb kiirtani teged foleg innen a forumrol, hogy ertelmes vita es eszmecsere johessen letre.
[előzmény (100)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 > Következő >> Végére