Punk Portál >> Fórum >> Politika >> Gyurcsány
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Jó lesz-e, vagy nem?

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 ... > Következő >> Végére

© IrBaratválasz erre | adatok | e-mail - 2008-01-16 12:52:35 (3097)
Én már régóta akartam "szervezni" egy tüntetést a feudalizmus mellett. ;>
[előzmény (3090)]

© CheLepkeválasz erre | adatok | e-mail - 2008-01-15 23:36:31 (3096)
hát ez tényleg kurvajó, mondjuk én ebben az országban ilyeneken már nem is csodálkozok régóta... (jó lenne még egy szobor is neki esetleg, hadd lássa hogy mennyire mellette áll az ország népe:-))
és amúgy innen salgóból nem indul különbusz majd véletlenül a nagyfaluba fel? :-D
[előzmény (3090)]

© Szativálasz erre | adatok | e-mail - 2008-01-15 21:04:15 (3095)
Hajrá!;)
[előzmény (3092)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2008-01-15 19:23:40 (3094)
Ez jó lenne, nem?
[előzmény (3093)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2008-01-15 19:23:01 (3093)
A zsiráf gőgje

A Nagyságos Zsiráf
fennhordta az orrát.
Társait lenézte, mint
kényúr a szolgát.
Külön koszton élt fent,
lombot csemegézett
Míg odalent mélán
legelt a személyzet.
A világ sok ilyen
csúf esetet ismer.
Így megy, ha magasra
kerül fel egy kis fej.
[előzmény (3090)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-01-15 18:46:34 (3092)
Szeretnék verseket olvasni.
[előzmény (3090)]

© Szativálasz erre | adatok | e-mail - 2008-01-15 18:12:45 (3091)
Fuhh ez tényleg nem semmi! :)
[előzmény (3090)]

© Deravenválasz erre | adatok | e-mail - 2008-01-15 17:12:11 (3090)
Ahahahahahhaha hát ez kurva jó, megszakadtam rajta, pláne a végén!


GYURCSÁNY FERENC SZIMPÁTIA TÜNTETÉS

2008.január 19-én, szombaton , 14:00- 16:00 óráig a Kossuth szobornál, a Parlament északi oldala elött.

Cím: Bp, 1055 Kossuth tér

A hely megváltoztatására azért volt szükség, mert a másik helyszín befogadóképessége csak maximum 200-300 fő.
A visszajelzések alapján, ennél több ember várható.

A demonstráció szervezését három magánember indította. Szeretnénk kérni a résztvevőket, hogy az esetleges provokációkra ne reagáljon senki, tiltott önkényuralmi jelképet ne viseljen magán és ne hozzon!

Szeretnénk megtartani a demonstráció békés jellegét.

Mivel ez szimpátia tüntetés, annak ártanánk vele, akiért épp demonstrálunk.

A rendezvényen említést teszünk a " 7 pontról", amit az emberek többsége is támogat, másrészt az elkövetkező népszavazásról, megemlítve Veres János Pénzügyminiszter úr bejelentését , miszerint a vizitdíj, napidíj és tandíj megszüntetése esetén az iskoláknak, kórházaknak kell pótolni a kieső részt.

Fontosnak tartjuk, hogy ne foglalkozzunk a nagyobbik ellenzéki párt vezetőjével, pártjával, sem a szélsőjobbal.

Szóljon a találkozónk, Gyurcsány Ferencről, aki nem adta és nem adja fel, ahogy mi sem!!

Jelenlétünkkel szeretnénk megmutatni, hogy a hiedelmek ellenére, nem maradt egyedül a Miniszterelnök úr, mellette állunk, nem csak azok, akik a demonstráción teszik ezt nyilvánvalóvá, hanem azok is, akik szerettek volna, de nem tudnak velünk lenni, akik hiányolták, hogy a baloldal nem mutatja meg magát. Tudjuk, hogy sokan egyetértenek velünk, de nem mernek eljönni, Ő értük is ott leszünk.

Szükségünk lenne két olyan emberre, akik vállalná, hogy felolvasnak egy -egy verset, és vállalják arcukat.

Találkozzunk a Kossuth szobornál!

Húzzunk Bele és tegyük a dolgunkat !!

Üdvözlettel: Szervezők



Nem semmi!

© Deravenválasz erre | adatok | e-mail - 2008-01-15 17:11:43 (3089)
Ahahahahahhaha hát ez kurva jó, megszakadtam rajta, pláne a végén!


GYURCSÁNY FERENC SZIMPÁTIA TÜNTETÉS

2008.január 19-én, szombaton , 14:00- 16:00 óráig a Kossuth szobornál, a Parlament északi oldala elött.

Cím: Bp, 1055 Kossuth tér

A hely megváltoztatására azért volt szükség, mert a másik helyszín befogadóképessége csak maximum 200-300 fő.
A visszajelzések alapján, ennél több ember várható.

A demonstráció szervezését három magánember indította. Szeretnénk kérni a résztvevőket, hogy az esetleges provokációkra ne reagáljon senki, tiltott önkényuralmi jelképet ne viseljen magán és ne hozzon!

Szeretnénk megtartani a demonstráció békés jellegét.

Mivel ez szimpátia tüntetés, annak ártanánk vele, akiért épp demonstrálunk.

A rendezvényen említést teszünk a " 7 pontról", amit az emberek többsége is támogat, másrészt az elkövetkező népszavazásról, megemlítve Veres János Pénzügyminiszter úr bejelentését , miszerint a vizitdíj, napidíj és tandíj megszüntetése esetén az iskoláknak, kórházaknak kell pótolni a kieső részt.

Fontosnak tartjuk, hogy ne foglalkozzunk a nagyobbik ellenzéki párt vezetőjével, pártjával, sem a szélsőjobbal.

Szóljon a találkozónk, Gyurcsány Ferencről, aki nem adta és nem adja fel, ahogy mi sem!!

Jelenlétünkkel szeretnénk megmutatni, hogy a hiedelmek ellenére, nem maradt egyedül a Miniszterelnök úr, mellette állunk, nem csak azok, akik a demonstráción teszik ezt nyilvánvalóvá, hanem azok is, akik szerettek volna, de nem tudnak velünk lenni, akik hiányolták, hogy a baloldal nem mutatja meg magát. Tudjuk, hogy sokan egyetértenek velünk, de nem mernek eljönni, Ő értük is ott leszünk.

Szükségünk lenne két olyan emberre, akik vállalná, hogy felolvasnak egy -egy verset, és vállalják arcukat.

Találkozzunk a Kossuth szobornál!

Húzzunk Bele és tegyük a dolgunkat !!

Üdvözlettel: Szervezők



Nem semmi!

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-21 21:24:35 (3088)
Szerintem is.
[előzmény (3084)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-21 21:23:06 (3087)
Figyelmedbe ajánlom a www.nettober.hu oldalt, ahol nagyon jól látszik, hogy mekkora bevételre tesz szert az állam egy munkavállaló után. Ezt a terhet a vállalkozó, vagyis a munkaadója és a munkavállaló viseli. Aztán még jön egy csomó pénz, mert amikor a szerencsétlen munkavállaló elkezdi költeni a pénzét, vesz kenyeret vagy akár plazmatévét, meg kifizeti a számláit, akkor még bekaszálja ebből is az állam az áfát.
Hát persze, hogy ellehetetlenülnek a kis és középvállalkozások, hát persze, hogy mindenki azt nézi, hogy miképpen tud kevesebbet fizetni, mert különben tönkremenne. Csak nézd meg, írj be egy fizetést, aztán figyeld, mennyi marad neked, mennyit fizet a munkaadód utánad. Szóval ne csodálozz, hogy nem jelentik be az embereket.
[előzmény (3082)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-21 21:16:36 (3086)
Hűha. Na attól, hogy az emberek "fogyasztanak" és eladósodnak, meg fizetik az adósságaikat ez nem érinti negatívan a költségvetést, sőt. Gyurcsány arra a fogyasztásra gondolhat csak, meg bármely kormánypolitikus, amit a kormány művel. És természetesen olyan kormányzati kiadásokra is gondlhat, ami a lakosság szociális helyzetét javította. De ezek nem a bankok hitelei! Meg a kereskedők bevétele. Az régen volt. A kádárizmusban. Amikor államilag "dotálták" az árukat és, ha sokat vásároltál, akkor sok támogatást kaptál. Ma nem erről szól a történet. Na ezért mondom, hogy kádárista duma ez, és látni, hogy a ti agyatokat is belepte ez a vörös köd, pedig ovisok lehettetek csak a régi rezsim idején. Mit mondjak, ügyesek a fiúk. Tehát, attól, hogy szerencsétlen embereket behülyítik a reklámok és minden szart megvesznek, és eladósodnak akár, azzal nem az állam zsebéből húzzák ki a pénzt. Sőt, jelentős áfa-bevételhez juttatják. Szóval két malomban őrölünk.
[előzmény (3082)]

© Drizztválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-20 23:02:43 (3085)
Pedig ez is jó. :-P
http://w.blog.hu/2007/09/20/recipe_ferrum
[előzmény (3081)]

© Szativálasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-19 22:58:41 (3084)
Szerintem a pártokra érti, de lehet én értelmezem félre...
[előzmény (3081)]

© Szativálasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-19 22:53:00 (3083)
ez tényleg nagyon jó
[előzmény (3078)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-19 22:27:02 (3082)
" "Hajrá, Magyarország. Kicsit túlfogyasztottuk magunkat, kicsit túl sokat loptunk-csaltunk-simliskedtünk, meg hagytuk szétrohadni a dolgokat." Ha ezt a cikkíró úgyérti, hogy Gyurcsány és pártjai, akkor rendben van, de nekem úgy tűnik, hogy ezt az országra érti. Egyrészről visszautasítom, hogy túlfogyasztottam, loptam, csaltam, simliskedtem. A dolgokat meg muszály szétrohadni hagyni, hiszen semmiféle "értelmes" népmozgalom nincs, de azokat is szétlőnék. Ezt ő csinálta. Egyes számban. Jó, meg a bandája."

Még szerencse, hogy jól érted... Itt az internet, ajánlom figyelmedbe, hogy nézegess rajta érdekes kimutatásokat, biztos nagyon meglepődnél, hogy hány ember adósodott el olyan hitelek miatt amiket plazma tv-re, dvd lejátszóra, számitógépre, mobiltelefonra, nyaralásra, bútorokra költött, és most néz, hogy mi a fasz van, és szemét kormány, mert ő ezt már nem tudja kifizetni. igen, az ország kicsit túlfogyasztotta magát, az hogy Te meg én nem, az legyen a mi szerencsénk. Bankban dolgozom, elhiheted tudom, hogy mennyire vannak kihasználva az átlagemberek, ill. a családok.

Szerintem Te még azon is meglepődnél, hogy hány cég, vállalkozás nem fizet egyáltalán semmilyen adót, nem jelenti be a munkavállalót, ha bejelenti akkor is minimálbérre, aztán járulékot is baszik utána fizetni, aztán ha kórházba kell vinni, akkor meg dögöljön meg, mert nem lett befizetni. Csak remélni tudom, hogy a Gyurcsánnyal kapcsolatos beidegződésed miatt írtad azt, amit, és nem azért mert ennyire tájékozatlan vagy a magyar viszonyokat illetően.

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-19 20:02:30 (3081)
Kivételesen nem szopta le a hatalmat gyakorló pártokat, de megint kurva nagy baromságot hordott össze. Azt a kádárista dumát, amit nagyon jól ismerek a hetvenes évek végéről és a nyolcvanas évekből. Hogy: "Hajrá, Magyarország. Kicsit túlfogyasztottuk magunkat, kicsit túl sokat loptunk-csaltunk-simliskedtünk, meg hagytuk szétrohadni a dolgokat." Ha ezt a cikkíró úgyérti, hogy Gyurcsány és pártjai, akkor rendben van, de nekem úgy tűnik, hogy ezt az országra érti. Egyrészről visszautasítom, hogy túlfogyasztottam, loptam, csaltam, simliskedtem. A dolgokat meg muszály szétrohadni hagyni, hiszen semmiféle "értelmes" népmozgalom nincs, de azokat is szétlőnék. Ezt ő csinálta. Egyes számban. Jó, meg a bandája.
[előzmény (3078)]

© kropotkin hercegválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-19 14:20:25 (3080)
szegény tomcat.még mindig naív módon úgy gondolja hogy ezek a nyilasok nem tartoznak közéjük.mikor veszik már észre hogy ezek szerves részei ennek a félfasiszta bagázsnak?!persze hogy nem szól nekik senki hiszen együtt tüntetnek vagy buliznak mindig pl.kárpátián."összenő ami összetartozik"
[előzmény (3079)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-18 18:14:48 (3079)
http://blog.tomcatpolo.hu/blog/blog/maiblog.html#74
:-)))

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-18 16:51:04 (3078)
Talán az utóbbi idők legjobb Tóta W. cikke:
http://index.hu/velemeny/eheti/eltevedtlova/

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-18 12:43:59 (3077)
nem
[előzmény (3076)]

© PepitaPunkválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-18 10:36:55 (3076)
Szati neked nem Sz. Attila a neved???

© Szativálasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-14 03:04:15 (3075)
Amúgy meg nyugodtan szítok, ha ez kell!! :)
[előzmény (3074)]

© Szativálasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-14 03:02:32 (3074)
Tudom sajnos vagy nem, tisztában vagyok vele
[előzmény (3072)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-13 22:02:23 (3073)
TV-székház - Reistagh.
Buta, aki nem látja. Hol volt Görény? Élőben néztem, csak mindenféle helyettes nyilatkozott.
Akkor ugatott csak a geci, napokkal később, amikor "visszavágtak".
[előzmény (3070)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-13 21:59:52 (3072)
Ne szítsál itt fél-magyarország kiirtására. A személyi kultuszt ma politikai hirdetésnek, MTV-nek és általában médiának nevezik ma Magyarországon. Ezért "hülye" a nép.
[előzmény (3068)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-13 21:57:45 (3071)
Jó, de "akkor", milyen tények lennének, amivel szembesíteni kéne Orbánt. Ezeket a TÉNYEKET, ő maga, GYF hozta létre. Azért azt elismerhetjük, hogy nem a "nemzetközi helyzet fokozódása", hanem a megyar kormánypolitika az, ami ebbe a helyzetbe hozta az országot.
[előzmény (3067)]

© Optimus Primeválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-13 11:29:17 (3070)
...persze azt hozzá kell tenni,hogy azt a pár agyhalottat sem kell védeni,aki csak és kizárólag gyújtogatni és túró rudit enni ment a tévészékházhoz,mert kétlem hogy őket a kilátástalanság és a morális válság hajtotta
[előzmény (3069)]

© Optimus Primeválasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-13 11:20:43 (3069)
természetesen itt a videó eléjére gondoltam,ami utána jön az mindenki számára egyértelmű,hogy mit műveltek és mit érdemelnének érte
[előzmény (3067)]

© Szativálasz erre | adatok | e-mail - 2007-09-13 11:18:32 (3068)
Azokat kéne főbelövetni, vagy falhoz állítani, akik hisznek még ennek a szarjankónak
[előzmény (3066)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 ... > Következő >> Végére