Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> Tisztán A Cél Felé
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Eger Hardcore

Elejére << Előző < ... 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 ... > Következő >> Végére

© godshandválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-24 13:54:00 (399)
Hé, Gulab! FGvel kettesben jöttök a Rózsakertbe! Fenton és én már várok rátok! Ha ebből nem tudjátok ki vagyok, és miért írtam le azokat a hülyeségeket, hogy provokáljam a drága csőrötöket, s beszéljetek már Krisnáról is vmit, mondjuk egy olyannak, aki a kék fiúcska szövegét nem vágja, akkor darabolás lesz!

Ui.: Kutya feje akkor is primitív!
[előzmény (394)]

© vurgaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-22 22:57:32 (398)
hare!azt mi csináljuk budaörsön(21én),csak egyelőre úgy néz ki,megvan 5 zenekar.A tulaj meg már erre is húzta a száját..
de ha bárki visszamondja,ti lesztek az elsők!
kül. nekem tetszik,amit nyomtok,csak a sok kórus miatt
nekem előbb ugrik be egy blood for bloodos kocsmazene,mint a krisna
tudat:)persze a szövegeket leszámítva.csak így tovább!
[előzmény (395)]

© Sharylválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-22 19:42:07 (397)
A nevem elfekejtettem: Szabó Ramóna. Üdv.

© Sharylválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-22 19:40:34 (396)
Meg kell valljam, ennyi sületlenséget és rosszindulatú, gonoszkodó "maszlagot", hogy egyesek szavaival éljek, rég nem olvastam.
Már megint a kinézetnél tartunk? Drága godshand, ha tudnád mennyi butaságot írtál össze e Krisna tudatos zenekar forumában....Képmutatás? Mi? Hol? Miről beszélsz? Itt eddig nem a zenekart, hanem saját magadat járattad le...
Drágám gondolkozz már mielőtt megszólalsz (illetve ide írsz...név nélkül..hogy egyem a szivedet..)!!! Itt nem csak a zenekar négy tagját sértegeted, hanem személy szerint engem is, meg a Krisna-tudatot, Krisnát! Hogy képzeled ezt??
Azért nem vágod a szövegeket, mert löveted nincs a Krisna tudatról, de azzal, hogy hallgatod és emlékszel a "maszlagokra" nagy bánatomra magaddal teszel jót.. :)
Meg ki hogy néz ki...... ha ügyvédre lesz szükséged, akkor is kinézet alapján választasz? Meg orvost is? Amúgy eddig azt hittem, csak akkor kell valakinek szőrtelen mellkas, meg szolis bőr, meg dús szöszi haj, ha Kozsó egyik fiú csapatának tagjaként kíván leakasztani nevetségesen súlyos pénzeket...Én még soha nem ítéltem meg zenészeket külső alapján...Ha van pószter a faladon (valószínülg a kedvenc zenekart teszi csak ki az ember) tekints már oda! Brad Pitteket látsz?....szóval ez a téma már szörnyen lerágott..és uncsi. És számomra értehetlen mi köze a zenéhez?!
Szóval ha megszertnéd érteni a szövegeket olvass utána, de ha gondolod írj nekem emailt, szivesen regélek neked. Ha viszont nem érdekel, MINEK VAGY ITT? Ha unatkozol járj el sakkozni.

Hare Krishna

Mindenki mástól elnézést, hogy kicsit kifakadtam. Üdv mindenkinek!

© Gulabválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-22 15:49:00 (395)
Vargyas: Hare! Szilveszter emlegette, hogy lenne ez a buli Budakeszin dec. 27-én.Ha lehetne szívesen becsatlakoznánk mi is. Hálásak lennénk, ha be préselnétek minket is. Köszike. G.

© Gulabválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-22 15:44:05 (394)
Jókat szoktam mosolyogni, amikor engem szapulnak, de azt nem szeretem, ha ok nélkül sértegetik a barátaimat. Próbálok itt utalni a primitív fejű dobos esetére. Nem hibáztatlak érte, ha nem tetszik a zenénk. Mindenkinek joga van véleményt formálnia róla, sőt még az sem zavar, ha nyilvánosan elmondja. Nem ismerek olyan zenekart, ami mindenkinek tetszik. Abban viszont biztos vagyok, hogy személyesen elém állva, mondjuk egy koncert után nem mernéd a szemembe mondani, hogy a dobosunknak primitív feje van. A barátaim nagyon fontos személyek az életemben és biztosíthatlak róla, hogy ha sértegetik őket, nem csak külsőre vagyok olyan mint egy alien.
Gondolom Mezőtúron láthattál minket. Eddig csak ott játszottunk a
Hold X True-val. Nagyon nem siettünk haza, úgyhogy ott lett volna alkalmad kifejteni nekem a primitív fejű dobosunkról alkotott véleményed, de nem tetted. Az interneten álnév mögé bújva sértegetni olyan embereket, akik sem neked, sem másoknak semmi rosszat nem tettek, valóban nagyon bátor dolog.
Krisna nagyon nem szereti, ha a bhaktáit (híveit) sértegetik, úgyhogy ne lepődj meg, ha kapsz egy két kokit a sorstól "Isten Kezével" Na Csumi!
Hajdú Zoltán, Gulab
[előzmény (388)]

© Gulabválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-22 15:25:49 (393)
:) Az az alien-es duma király volt. Álltalában fél orknak szoktak nevezni, ezt még nem mondta senki. :))
[előzmény (384)]

© Zoliválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-22 15:20:38 (392)
NABUKODONOZOR a neve annak a zenekarnak amiben nyomtuk Ex-Gabberral.....

© Zoliválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-22 14:48:14 (391)
Cső!
Nem igazán értem....
[előzmény (390)]

© Ex-Gabberválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-22 07:42:42 (390)
S még valami, ha megkérdeztek -az " ötből" te voltál az egyik. Remélem értesz.

© Ex-Gabberválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-22 07:40:01 (389)
Sz!
Nos én már magamat megneveztem, annak akit itt normálisnak találtam, mailban írtam nekik. Végülis sajnálom a témát hogy ide kiraktam, csak rossz fegyverekkel védekeztem/érveltem.
A másik ( fontosabb) téma, viszont nem választható ( sajnos ) már szét egymástól. Én azt hiszem erre az életre befejztem a zenélést, és ez sajnos neked köszönhető. De ezt majd egy pár év múlva megbeszéljük úgyis.Üdv

© godshandválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-21 22:32:37 (388)
Hé, lehet, hogy én is bűn ronda vagyok, de én legalább nem mutogatom magam egy színpadon! Ha már vki feláll számolnia kell azzal, hogy kritika alá esik!!! A zenekart pedig kénytelen vagyok megnézni, mivel más zenekarokkal (pl. Holdx) lépnek fel, s így elkerülhetetlen! Amúgy a Cd-t elkértem 1 havertól, hogy ne beszéljek csak úgy a levegőbe! A zene lendületes, bár olyan primitív, mint a dobos feje, de oké hagyjuk. Amit nem értek: mi az, hogy "A vidám kék fiúcska"? Mitől kék? A tetovált gitárosról van szó kiskorában? Akkor viszont miért boldog?
[előzmény (385)]

© Zoliválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-21 19:40:09 (387)
Ja, és nyugodtan megnevezhetsz. Vállalom a felelőséget eddigi tetteimért...

© Zoliválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-21 19:07:38 (386)
Szia Gabi!

Az nem tűnt fel h amíóta vége lett a ZENEKARNAK azóta nem történt semmi?
És addig nem is fog amíg azt a szintet nem tudom hozni, mert még mindig ugyanaz a célom: életben tartani a magyar gyökereket.
A barátságod meg nagyon hiányzik.....
Üdv.
[előzmény (382)]

© FGválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-20 11:29:57 (385)
Hiszen mi krisnások vagyunk és ezért hallod ezt tőlünk, mást nem is fogsz de ha zavar meg unod minek foglalkozol vele?
Mi az, hogy képmutatás? Ismersz te minket? Tudod, hogy élünk mit csinálunk? Nem hiszem, akkor meg miről beszélsz? Mit számít az, hogy néz ki a gitáros attól még lehet vallásos mert vannak tetoválásai.
[előzmény (384)]

© godshandválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-19 22:50:02 (384)
Állandóan csak ezt a krisnás maszlagot hallom/olvasom tőletek, s már tényleg unom, mert képmutatásnak tűnik. Ti tényleg úgy éltek, mint egy krisnás? A gitáros például olyan mintha Gangxta Zoli tetoválásait kevernénk az Aliennel! Ez hogyan jön össze a vallásossággal?

© Ex-Gabberválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-19 10:53:49 (383)
Mert az nem lesz folytatva.

© Ex-Gabberválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-19 10:52:59 (382)
Belőttem egy-két szövegemet, oda ahová való:)
Melyikre gondolsz Boxi?

© boxiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-19 09:31:24 (381)
folytatni kell azt a zenekart! utánpótlás mindig kell!
[előzmény (372)]

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 21:18:58 (380)
Szerintem akkor szerezd be a Dischord 81: The Year in 7 inch, meg a Flex Your Head válogatásokat. Angry Samoans meg van fenn az ftp-n.
[előzmény (359)]

© Ex-Gabberválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 12:51:41 (379)
Igen, ez valóban Cséb új bandája. Eddig Tricky Trips (vagy vmi ilyesmi) volt a nevük. Megvan az egész albumuk, szerintem fasza nagyon. Mondjuk én hallottam már olyan véleményt egy olyan haveromtól aki a Csébtől kapta az albumot-szóval totál képben van vele hogy mit és kit hall-, hogy szerinte nu-metal a jobbik fajtából és persze nagyon állat szerinte. /Mondjuk mi Cséb minden munkássága előtt tisztelgünk, nélküle nem is lett volna Hardcore MO-n./

© FGválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 12:21:37 (378)
1 számot hallottam eddig tőlük.
Chaoscross -t ismered? Bár még tőlük is csak egy számot hallottam de nagyon jó volt. Asszem Cséb új zenekara.
[előzmény (377)]

© Ex-Gabberválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 09:43:36 (377)
Ja és a Separatistas egy menő banda! bár azt se szereti senki..

© Ex-Gabberválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 09:42:34 (376)
Amúgy szerintem meghalt.:(

© Ex-Gabberválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 09:40:52 (375)
FG :)

© FGválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 09:24:56 (374)
Hé ez nem fair, nekik biztos elárultad a régi bandád nevét mi?!! :-)) Pedig én is kíváncsi vagyok, hogy milyen zenét nyomtatok.
Egy időben még én is úgy gondolkodtam mint te, hogy ezek a bandák (a sikítós hangú kamionsapkások) megölik az egész magyar hc zenét és valahol még mindig így gondolom de egyszerűen már nem érdekel. Vannak ilyen zenekarok is és kész. Mondjuk az túlzás, hogy megölik attól elég messze vagyunk de pont ezért kell nyomni az oldschool-t, hogy hello még itt vagyunk nem halt meg ez a zene és biztos születnek még nagyon jó hc zenekarok. Én is nagyon szeretem az AMD -t, a Leukémiát, Bandanast de ezeknek a zenekaroknak már kb. 10 éve vége azóta pedig sok minden megváltozott. Szóval hajrá csinálj egy zenekart! :-))
[előzmény (369)]

© Ex-Gabberválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 09:21:46 (373)
Amúgy ez a "színtér" duma...

© Ex-Gabberválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 09:13:10 (372)
Boxi, egy kicsit olvass lejjebb, csináltam, elbukott. A mai hc zkr közül egyetlen ( szerintem ) igazi van, az se jött/jön be senkinek : Bandanas.
Bár mióta nem a Gyurka énekel azóta lelkét vesztette...

© boxiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 08:56:15 (371)
az kimaradt: ha nem teszel semmit ellene, csak magadban hőbörögsz, nem fog semmi megváltozni. nem az a megoldás hogy puffogva nézed, ahogy a "világod" összeomlik előtted és sajnálkozol. csináld meg azt a bandát, legyen még több régivágású old school zenekar, mutasd meg! a sült g****b nem fog a szádba repülni

© boxiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 08:52:27 (370)
be lettünk alázva a 9 éves cikktől. lehet tényleg átaludtál pár évet? szerinted 9 év alatt nem változhat, javulhat semmi? igaz, én nemrég óta járkálok csak hc körökbe, de látom, hogy a szar mögött vannak még igazi emberek/zenekarok, amiért érdemes maradni. nem voltam ott a 90-es években, mivel akkor még nagyban matchboxoztam, de nem hinném, hogy akkor nem lettek volna szemét emberek a színtéren. mindig voltak olyanok, akik megláttak valamit ami sikeres és akkor már nekik is kellett ilyen, gyenge másolatot készítve, az igazi célt teljesen mellőzve "készültek" ilyen hardcore zenekarok/emberek. az ember természetétől fogva ilyen szar :/

én is bocsánatot kérek a TACF-től , nemsokára vége lesz ennek az egésznek!:)
[előzmény (369)]



Elejére << Előző < ... 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 ... > Következő >> Végére