Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> TRIAL
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
SEATTLE HARDCORE

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 ... > Következő >> Végére

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-10 13:21:02 (562)
a "rá" felesleges a "szóvá tettem" után.
[előzmény (560)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-10 13:20:23 (561)
te tényleg ilyen degenerált vagy?
[előzmény (558)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-10 13:20:10 (560)
Szerintem nem rólad beszélt, hanem a "webzine"-ről, aminek te is része vagy, és ami valami okból magát hardcorefreaks-nek nevezei, amit én sosem értettem, és számtalanszor szóvá tettem rá, és mint kiderült, nem én vagyok az egyetlen, aki ezen a véleményen van.
[előzmény (558)]

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-10 13:19:46 (559)
Zoli! Ha csinálok magamnak itthonra egy webzine-t (irodalomból és nyelvtanból 4-es 5-ös voltam, ha kell elfaxolom a bizimet) és jön mondjuk a With Honor, akkor kaphatok ingyen jegyet? Ha kell akkor lefényképezem érte az énekes bokáját is.
[előzmény (556)]

© Arsonistválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-10 13:16:22 (558)
akkor el kell hogy ismételjem magam, mert úgy tűnik hogy isteni mivoltod ellenére nem fogod fel:
nem
kaptam
tőled
ingyenjegyet.
kaptam 1 db. jegyet a Vekeri Tó Fesztre, amit újfent (immár sokadszor) is megköszönök, nem is tudom hogy a Napalm Death interjúmban hol a hiba. ja de persze szarsz rá mindenre ami ellenbizonyítja mondanivalód.
ha meg shek kapott, beszéld meg vele, tudtommal MSN-en is kontaktok vagytok.
Rich Kid-nek meg annyit: gondolom azt se vetted észre hogy én konkrétan teszek a HardCore-odra. lehet hogy ez azért van mert egy büdös cikket nem olvashattál amit én írtam HC témában? lehet, hogy ez azért van, mert én soha nem ÍRTAM cikket HC témáról/zenekarról?

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-10 13:10:31 (557)
ti most komolyan sajtónak tartjátok a weboldalatokat? hemzsegnek a cikkekben a tárgyi tévedések és kirívó a fogalmatlanságotok, írni se tudtok, olyan a stílusotok, mint valami ált isis 4.-esnek, a beszámolók annyira semmit mondóak, hogy kb. úgy is megírhatnátok őket, hogy le se mentek a buliba csak valamelyik, másik fotó-zineben, megnézitek a képeket.
annyi tudtok, az egész hardcore-ról, hogy van a caliban meg a heaven shall burn. ezek után már tényleg nem tudom mi értelme csinálni az oldalt. jó most mindenki tudja, hogy léteztek meg minden és ingyen jegyet is kaptok, de azt meg minek, ha egy koncerten annyira unatkoztok, hogy seggeket fotóztok.
[előzmény (555)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-10 13:08:44 (556)
még egyszer mondom, leszarom ki mikor hova jön ingyen tőletek, ti azt olyan módon beszélitek le, ahogy akarjátok, a ti belügyetek. az azonban a mi ügyünk, hogy miért is adjuk azt az ingyenjegyet...
[előzmény (555)]

© Arsonistválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-10 13:01:33 (555)
hjuj, tényleg, elfelejtettem hogy te magad vagy a világmindenség megtestesítője, s te magad vagy amaz Szó mely eldönti hogy "mi sajtó és mi nem". lehet hogy az én hibám, de kicsit humorosnak jön le nekem ez a szöveg... de minekután te vagy a Mindenható istenség, persze hogy te szabod meg hogy mi is az a sajtó. pf.
az ingyenjegyeidről meg ne nekem beszélj, mert én egyetlen egy alkalommal éltem vissza azzal a lehetőséggel, hogy ingyen lejussak egy fesztiválra (ez a Vekeri Tó Feszt volt, utólag is köszi a lehetőséget amennyiben te segítettél oda bejutni). de azon kívül hogy ÉN (nem shek, hanem Arsonist) minden egyes belépőmet fizettem még odais, ahova mehettem volna általad (lásd Meshuggah, amikor még hála neked tudtam velük csinálni egy interjút is) ingyen. nagyon szívesen elküldöm a jegyet, szivem csücske.
ennyit a te meglopásodról.

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-10 12:53:21 (554)
én a helyedben nem nevezném sajtónak azt a hobbilapot, ami nagyjából úgy néz ki, hogy nem más, mint egy hulladék, hogy másokból ingyenjegyeket szedjetek ki (=meglopjátok őket). ha tényleg sajtó lennétek, nem várnám el, hogy hallgassatok... barátom, jobban teszed, ha kussolsz, mert már így is eléggé mélyre ástátok a renométokat. elég tán az eightball.hu - t említenem. volt egy adott probléma itt tán egy-másfél éve, ők nem ugattak, hanem levonták a következtetéseket és elkezdtek dolgozni és a mai napon ők az a magazin, akik a lehető legjobban adják vissza azt, amit mi elvárunk egy sajtótól (hirdetések, fényképes beszámoló, interjúk, írott beszámoló...)
[előzmény (553)]

© Arsonistválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-10 12:45:10 (553)
egyből gondoltam hogy jössz a "leszarommal" onnan a magaslórol :) nem is vártam értelemesebb választ. legalább tudomásul veszed hogy fogalmad sincs hogy ki vagyok. nekem ennyi teljesen elég is, én se akarlak téged ismerni.
s apropó: ha már ily végtelen tájékozott vagy a sajtó világában, tudhatnád hogy a sajtó sohasem "hallgat", ugyanis nem az a dolgunk ;)

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-10 12:40:32 (552)
te is a kérdéses webzine-hez tartozol kisbarátom, plusz hülyeségeket beszélsz össze-vissza. leszarom, hogy hány sort olvastam tőled életemben és hányszor fogtam veled kezet, ti max hálásak lehettek nekünk a felétek mutatott gesztusért és annyi dolgotok van, hogy mélyen hallgassatok
[előzmény (550)]

© Arsonistválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-10 12:30:53 (551)
meg ugyebár még felmerül bennem a kérdés, hogy egyáltalán hogy értem el ezt ÉN? szerintem még szándékosan se sikerült volna jobban kipiszkálni titeket a lyukatokból.

© Arsonistválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-10 12:28:27 (550)
ugyan nemvágom hogy nekem ehhez a képhez mi közöm van (főleg úgy hogy a koncerten se voltam, mert leszartam), jópofa kis monológ vót. nekem legalábbis bejött. csak a "főleg te arsonist" részeket nem értem. olvastál nagyjából 3 általam írt sort életedben, s netalán egyszer-egyszer kezetfogtunk (de nyilván már arra sem emlékszel). igencsak felnőtt emberekkel vagyunk itt körülvéve.

© FearStanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-10 12:11:44 (549)
Na te csak ne hősködj itt Mr. BSF:)
[előzmény (546)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-10 12:08:52 (548)
na, akkor engedtessék meg, hogy én is megmondjam a frankót. itt nem feltétlenül arról van szó, hogy most jujj szerencsétlen elnyomott nők, stb. szerintem a topikba írók tekintélyes része azért szexuálisan annyira rendben van, hogy ne viszolyogjon egy ilyen látványtól, azonban a kép maga, mégha állítólag viccből is készült egy sokkal nagyobb problémát jellemez. mégpedig azt, hogy ha idejön egy zenekar és egy női énekes van benne, akkor ne a farkunkra gondoljunk már, még akkor is, ha történetesen mindenki szeret egy (vagy több) jót baszni, szeretkezni, kúrni (megfelelő aláhúzandó).
ami igazából felháborító még ezen felül, hogy én, mint egy koncert szervezője társaimmal együtt egy igen jelentős gesztust próbáltunk felajánlani megannyi "webzine"-nek, mégpedig azt, hogy "munkájukért" cserébe felajánlunk ingyen belépőt. namármost, ha én most ezt a képet megnézem, az epe kijön belőlem, hogy én mi a retkes teherbebaszott istenért adok valakinek 3-4-5 ezer forintos belépőket ingyen, hogy cserébe hulladék, fos, szar, szemét, minősíthetetlen munkát végezzen? shek barátunk, valamint arsonist kolléga elérte, hogy a hardcorefreaks.hu a 2006-os évre lemondjon az ingyen belépőkről, valamint elérte, hogy az összes webzine akkreditációját átnézzük, elérte, hogy a koncertfotózásra szabályokat vezessünk be. bár tudom, hogy sokan szeretnek ordítani, hogy a szemét bprnr eladja az underground-ot, de ennek ellenére mi igyekeztünk a lehető legjobb fejek lenni mindenkivel, aki egy kicsit is segített nekünk, és ezek mellett igyekeztünk a lehető legkevésbé sem úgy kinézni, mint bármilyen másik koncertszervező cég kemény szabályokkal. azonban ha azt nézzük, hogy mi igenis mennyi munkát, és mennyi pénzt áldozunk erre az egészre, és cserébe, mondjuk ki, hülyének néznek minket egyesek, azt mi sem fogjuk tolerálni, cseppet sem. úgyhogy drága shek, meg főleg te arsonist, ennek fényében cinikuskodjatok itt, most nem arról van szó, hogy valaki nem tudja élvezni egy női hátsó fél látványát, meg nem tudja elengedni magát, hanem arról van szó, hogy amit csináltok és ahogy csináljátok és amit cserébe elkértek érte, azzal átbasztok embereket...

© Drizztválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-10 12:08:40 (547)
hajú
[előzmény (546)]

© Drizztválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-10 12:08:21 (546)
Akkor nem a hosszú jelzőt használta volna a haj előtt.... :)))
[előzmény (545)]

© FearStanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-10 12:07:13 (545)
hallod, mintha nem rólam beszélne:D
[előzmény (543)]

© Shekválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-10 11:57:51 (544)
:DDDDDDDDD
[előzmény (542)]

© Arsonistválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-10 11:55:31 (543)
nem is tudtam hogy FearStan metalos :S

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-10 11:54:43 (542)
te meg egy hosszú hajú köcsög metálos lúzer fasz vagy. mit pattogsz egy olyan helyen ahol mindenki megvet?
[előzmény (523)]

© Drizztválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-10 11:52:45 (541)
Mert, milyen háttérinfo van?
[előzmény (539)]

© FearStanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-10 11:28:38 (540)
De most kiszállok, mielőtt én is megszívnám:)
[előzmény (538)]

© FearStanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-10 11:26:32 (539)
Hehe, na látod itt a bökkenő, éppen, hogy arról van szó, szerinted ez a kép azért került be, hogy ápolgassa a magyar underground színtér jóhírét?:) Nem véletlenül került be ez a kép és pont shektől, az a baj, hogy 0 háttérinfoval mindenki elkezdte fikázni a kép miatt.
[előzmény (538)]

© zs_tválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-10 10:30:50 (538)
szerintem túlzol, itt nem személyes utálatról van szó (ha jól tudom, nem ismerik egymást személyesen). ez szimplán egy kritika volt, szvsz jogos. és teljesen lényegtelen, hogy csak most lett beszúrva a kép, az utóbbi napokban volt itt téma a fényképezés.
[előzmény (537)]

© FearStanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-10 07:45:09 (537)
Annyi lenne a baj, hogy ez a kép kb. November 20 óta fentvan a neten. Szerintem nem egy ember látta. Az, hogy valaki most majdnem egy hónappal később, egy unalmas órájában beszúrja ide, a Trial topicjába, mert utálja azt az illetőt aki csinálta, épp annyira undorító szándékos provokáció, mint amennyire izléstelen a kép...

© Arsonistválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-10 01:52:55 (536)
pf.

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-09 21:03:14 (535)
Igy van. Megtalalunk kocsog es jol megbaszunk! Muhhahhahahahah! :-)
[előzmény (532)]

© zs_tválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-09 18:11:05 (534)
nem is az "ízléstelen" a megfelelő jelző, mondjuk inkább tiszteletlennek.

© zs_tválasz erre | adatok | e-mail - 2005-12-09 17:54:26 (533)
azt hiszem, valahol pont erről lenne szó: igyekeznénk foglalkozni egymással (is) és nem szarunk bele. és annak ellenére, hogy én pl egész jóban vagyok Shekkel, ez a fotó ízléstelen. és nem azért, mert egy lány feneke van rajta, de gondolom a többit már magadtól is kitalálod.
[előzmény (529)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 ... > Következő >> Végére