Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> Raised Fist
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Raised Fist rajongók ide!!!!!!!!

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 > Következő >> Végére

© doubleGválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 17:51:07 (210)
nem tudom, sokan mondták már :-)
[előzmény (207)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 17:46:28 (209)
Nézd, azt hiszem, hogy lejjebb kifejtettem már, hogy nem tartom magam hardcore-osnak, valamikor az voltam, hiszen láttam a Trial-t, de ma már nem nagyon járok koncertekre, kevés ún. hardcore zenét hallgatok, inkább ilyen mindenevő vagyok zeneileg, életvitelileg pedig átlagos, így fölösleges volt beírnod ennyit, mivel az elméleted megbukott, kudarcot vallott.
[előzmény (204)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 17:46:22 (208)
"sok mindenkit utálok, de ez szerintem így normális, ezáltal lesz egyéniség az ember,"

te tényleg beteg vagy! Attól leszel egyéniség hogy sok mindenkit utálsz? Ettöl nem egyéniség hanem fasz leszel! szvsz
[előzmény (205)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 17:45:35 (207)
Te amúgy viccelsz? Mert kezd humoros lenni amiket irsz:)
[előzmény (205)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 17:44:50 (206)
mindkettötöknek legyen mondva:

egyik szempontból minden ember valahol egyéniség

másik szempontból mitöl vagytok ti egyéniségek? hogy lesz valakiböl egyéniség? felállit maga elé elveket és azokhoz mérten él?

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 17:43:17 (205)
Igen, sok mindenkit utálok, de ez szerintem így normális, ezáltal lesz egyéniség az ember, és én az vagyok. Én az itteni beírások alapján sok embert nagyon rühellek, sok a nekem nem tetsző. Van pár ember, aki szimpatikus, de velük sem akarok közelebbről megismerkedni, félek kiderülne, hogy nem olyanok, mint én, és én azt nem bírnám elviselni, megint megégetném magam.
[előzmény (203)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 17:43:00 (204)
Te szerintem igy próbálsz "Lázadni " köznép ellen hogy hardcore stilus mögé nbújsz és ugymond kirekeszted az életedböl azt aki nem ilyen zenei izlést képvisel az öltözékével és nem ilyen zenéekt hallgat. Pedig a hardcore nem kirekesztö . Amúgy is ez az egész ami itt megy a hardcore környékén... elég negativ. Sokan azt gondolják ha hardcoret hallgatnak és hardcore életmódot folytatnak akkor azzal különbek lesznek másnál (ez részben igaz, de nem ezen kéne lenni a hangsúlynak hogy különb legyek MÁSNÁL) . De ezzel nem lesznek tiszteletre méltók vagy különbek CSAK MÁSOK. és hidd el rengeteg problémád lesz az életben az ilyesfajta hozzáállásoddal. hogy alapból NEM ÁLLSZ SZÓBA olyan emberekkel akik nem ilyen zenét, nem ehhez kapcsolódó "jelmezben" járkál (és amiröl nagyon nem szeretek beszélni: más politika nézeteket vall) . Ez egyfajta menekülés a viták elöl. Egyszerübb szóba se állni olyan emberrel aki más izléssel rendelekzik mint Te. kb olyan hogy Te szereted a káposztát akkor szóba se állsz olyas valakivel aki utálja.

Mi a helyzet mikro vonatra válasz jegyet? Hova teszed akkor az elveidet? pedig nem is úgy öltözködik mint Te( most kisarkitottam a dolgokat, értem amit mondasz de próbáltam érzékeltetni )

ha vallásos vagy, biztos mondd nekei ez a sor valamit:
"NE itélj, hogy ne itéltessenek!"

remélem jól idéztem!
[előzmény (202)]

© doubleGválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 17:33:57 (203)
Nem csodálkozom rajta, hogy nem vagyok szimpatikus. Teljesen különbözőek a nézeteink. Elég sokmindenkit utálhatsz..... Amúgy te se nekem más topicbeli beírásaid alapján, de én itt sem ítélek meg senkit, csak élőben.
[előzmény (202)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 17:29:49 (202)
Nézd, nem vagyok egy kerekszám-vadász, jómagamtól távol áll az ilyesmi, ez amolyan kétes hírnév, szóval szívesen átengedem neked, bár nem vagy számomra szimpatikus.
[előzmény (201)]

© doubleGválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 17:26:28 (201)
basssz, tied a 200.
[előzmény (200)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 17:14:01 (200)
Igen, szerintem is, arra jómagam is beindulok, nem vagyok fából természetesen, de attól lelankad a péniszem, ha kiderül, hogy nem szereti a Rollins Band-et.
[előzmény (199)]

© Victimválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 17:05:11 (199)
szerintem tök szexi ha egy lány Pixies-t hallgat
[előzmény (193)]

© doubleGválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 17:02:29 (198)
Én egyéniség vagyok.
Ezt nem így gondolom. Nagyon sok ismerősöm van, annál kevesebb haverom és van egy kevés barátom is. És a barátaimra tudom hogy mindig számíthatok, és nem HC és metalcore zenéket hallgatnak (mondjuk nem olyan távoli stílust, punk zenéket).

Amúgy én ellene vagyok az olyasfajta társadalmi ellentéteknek, mint ami a discosok és a rockerek között van. Nincs rá szükség. Egyedül a tupa sötét parasztok romboló tettei ellen kell fellépni. Persze a discokban sok ilyen van, de van rengeteg normális is.
[előzmény (197)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 16:47:44 (197)
Szia, örülök, hogy válaszra méltatsz, mert így legalább tudok adni egy jó tanácsot, talán megfogadod. Ne barátkozz olyan emberekkel, akiknek más a zenei ízlése, a politikai hovatartozása, az öltözködése, hidd el, hogy sokkal könnyebb az élet az ilyen emberek nélkül, ráadásul egyéniség is leszel ezáltal. Én így élem az életem már régóta, és boldog vagyok eléggé, persze lehetnék boldogabb is, de én megelégszem ezzel a kis boldogsággal, mert nem vagyok nagyravágyó, bár szerintem pont az a nagy hiábája sok embernek, a komcsikra gondolok, hogy nem mernek nagyok lenni, de ez most nem tartozik a tárgyhoz. Nos, amit mondani akarok, hogy szerintem jobb, ha nem állsz szóba olyanokkal, akiknek szar a zenei ízlése, más a politikai beállítottsága, rosszul öltözködik, hülye a frizurája.
[előzmény (196)]

© doubleGválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 16:38:42 (196)
nem, az öltözködés semmiképpen sem árulkodó, hacsak nem hord mindenféle jelvényeket, és a zene sem, hacsak nem kommunista mozgalmi dalokat hallgat valaki, vagy ilyesmi.
És lehet attól még valaki a barátom, hogy nem értünk mindenben egyet.
Én pl.: szóbaállok mindenkivel, meghallgatom a nézeteit, aztán lehet hogy onnantól azt mondom, hogy ez egy fasz, de ruha és zene alapján nem ítélek meg senkit.

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 16:33:40 (195)
Szia, örülök, hogy egyéniségnek tartasz, mivel tényleg az volnék, bár annak nem örülök, hogy nem tartasz normálisnak. Nézd, számomra egy ember öltözködése és zenei ízlése ugyanolyan árulkodó, mint a politikiai hovatarttozása, mert pl. én egy olyan emberrel, aki komcsi vagy libsi, nem tudnék szóbaállni, mivel utálnám.
[előzmény (194)]

© doubleGválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 15:54:36 (194)
az biztos hogy egyéniség vagy és az jó!
De az is biztos hogy nem vagy normális! Egy embert nem lehet megítélni a zenei izlése vagy az öltözködése szerint!
Ezt nem én gondolom így hanem ez így van! Lehet valaki jó ember attól, hogy nem neked vagy nekem tetsző ruhákban jár, vagy más zenét szeret!
Az viszont valószínű hogy én sem járnék olyan lánnyal aki teljesen mást hallgat mint én, mert úgy a hétvégéket és egyéb szórakozást kurva köülményes lenne megoldani.
[előzmény (193)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 15:18:55 (193)
Csak olyan lány jöhet szóba, aki hardcore-t, indie és noise-rockot, jazzt, metalt, popot hallgat egyszerre, mint én, sajnos ilyen lány kevés van, de én bízom benne, hogy egyszer majd találkozom ilyennel.
[előzmény (192)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 15:15:01 (192)
csak olyan barátnöd volt aki hardcoret hallgatott?
[előzmény (191)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 15:02:49 (191)
Megmondom őszintén, egy sem, és ez így normális, véleményem szerint.
[előzmény (190)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 15:01:32 (190)
"én elvárom, hogy felnézzenek rám, tiszteljenek azok, akik nem voltak ott Trial koncerten" und "de én legalább egy egyéniség vagyok úgy érzem"

ezekhez nincs mit hozzáfüznöm..

jha és:
"nem tudnék olyan emberekkel barátkozni, akik nem bírnak normálisan öltözködni, az ilyeneket inkább leszarom" tényleg és a csajokkal mi a helyzet? Hány olyan barátnöd volt aki más zenét hallgatott mint Te?
[előzmény (189)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 14:54:59 (189)
Nézd, nem mintha rád tartozna, de Keszthelyről utaztam, ahol 200 km-es vonat-menetjegyet kell venned, ha Budapestre akarsz utazni, persze valójában csak 180 km a távolság, szóval lehet kicsit túloztam, bocsánat. Viszont igen, én elvárom, hogy felnézzenek rám, tiszteljenek azok, akik nem voltak ott Trial koncerten, mert az egy zenetörténeti esemény volt, véleményem szerint. Persze lehet rajtam nevetni, de én legalább egy egyéniség vagyok úgy érzem, és ezt sokan nem mondhatják el magukról, mert pl. összebarátkoznak olyan emberekkel is, akiknek más a zenei ízlése, ahelyett, hogy utálnák. Jómagam az öltözködést is a barátság sarokpontjának tartom, nem tudnék olyan emberekkel barátkozni, akik nem bírnak normálisan öltözködni, az ilyeneket inkább leszarom, ez az igazság.
[előzmény (185)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 14:45:14 (188)
az megint más téma hogy nem tudok irni:))
[előzmény (183)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 14:44:57 (187)
Szerintem Enforcer direkt modnja ezeket a dolgokat:)

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 14:44:26 (186)
szóval csak:)
[előzmény (184)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 14:44:19 (185)
Honnai is utaztál pontosan 200 km-t Triálra?
[előzmény (179)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 14:43:29 (184)
megint csaj egyet értek:)
[előzmény (182)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 14:43:15 (183)
"és elvárhat némi tiszteletet azoktól, akik nem voltak ott"
na ez azért már durva!:) azért mert te voltál Triálon, én tiszteljelek téged?? Tiszteljem emiatt The Godfather ? Godfathert ezért nem de, azért valahol igen hogy hoz ide zenekarokat, szervezi a dolgoakt és tényleg tesz ezért az egészért valamit!
[előzmény (180)]

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 14:43:14 (182)
"...elvárhat némi tiszteletet azoktól, akik nem voltak ott..." - Bruhahhhahhhaa!

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-24 14:41:46 (181)
hát ez is egy véleményt, ugyhogy tiszteletben tartom de szerintem teljesen lényegtelen hogy a másik milyen zenéket hallgat (bár a zenei izlésböl tényleg lehet következtetni dolgokat) .
[előzmény (180)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 > Következő >> Végére