Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> Hatóságilag Tilos!
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
http://ht.punkportal.hu/

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 ... > Következő >> Végére

© Szabolcsválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-30 09:07:11 (508)
másfél szám alapján? :)

© zetorkaválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-30 05:16:11 (507)
Hogy ne csak offoljak: meghallgattam a McCheap akusztikus zenéjét, és szerintem a hangjához az sokkal jobban illik, illetve az illik hozzá... Szerintem a punkhoz mindig is nyálas volt a hangja, de persze ez a szubjektív véleményem, engem mondjuk befolyásol, hogy sose szerettem a HT-t.... de ez az akusztikus projekt jobb. Még a szövegek se idegesítettek az alatt a másfél szám alatt, amit végighallgattam.

© zetorkaválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-30 04:45:26 (506)
baszki, miattad kellett ezzel a hülye nickkel regelnem!
[előzmény (357)]

© Todd Andersonválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-18 07:55:21 (505)

© Deravenválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-07 17:25:46 (504)
Szerintem nincs baj azzal, ha digitális formában is meg lehet venni, csak azért 10 dolcsi mp3-om minőségért kicsit tényleg sok, szóval olcsóbban reálisnak tartanám. Hisz ha azt nézzük, ennyi pénzért kapom majd a lemezt kb, nem? Boritóval meg rendes hangzással...
[előzmény (503)]

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-07 17:06:32 (503)
ok ti tudjátok, de ez kb olyan, mintha fizetni kéne, azért, hogy elolvashassunk egy cikket egy webzine-en
ok tudom, hogy szerzői jogok, stb, de úgy érzem, hogy ezzel a fizetős letöltéssel lemegy a mainstream szintjére az egész, azért írtam, hogy temetjük a punkot, akkor inkább legyen fenn két szám, vagy a számrészletek, stb és meg lehetne rendelni/venni cd-n, ugyannyi ideig tart megrendelni egy cd-t a neten, mint letölteni, azt az egy hetet meg mindenki ki tudja várni, amíg kipostázzuk.
de tényleg nem akarok erről vitatkozni senkivel, elfogadom az érveiteket, de azért nem baj, ha szánalmasnak tartom az egészet és egy maradi konzervatív vagyok???

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-07 16:15:59 (502)
a boritós és szöveges résszel maximálisan egyet értek, ezzel én is ugyanígy vagyok. a különbség mindössze annyi, hogy nem hinném, hogy az új módszerek megölik a punkot, hiszen ha belegondolunk, már annyi változáson keresztül átment. de ha csak leszűkítjük a témát a magyar punkra, akkor is voltak olyan dolgok, amik nem tettek rosszat. gondolok itt arra, hogy egy idő után bejöttek végre a punk zenébe a cd-k a kazik helyett, amivel pl. én nehezen barátkoztam, elvégre a gyűjteményem rengeteg kaziból áll, aztán mondhatjuk pl. a webzine-ket, a fanzine-k helyett, bár ettől függetlenül egy jó fanzine-t sokkal többre tartok mint egy webzine-t, ami ír mindenről, naponta frissül, de tök érdektelen. változik a világ. ráadásul szerintem az alábbi téma egy pozitív változás, függetlenül attól, hogy én is a kiadott, kézzelfogható cd-k/lemezek híve vagyok.
[előzmény (498)]

© Statlerválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-07 12:00:05 (501)
Azt gondolom, hogy a vita itt a maradiság és az újdonság között van. Én szeretnék 70 évesen is újra és újra megújulni, nem vagyok egy konzervatív arc. =;o)))

© Cumiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 21:57:25 (500)
Na igen...
[előzmény (499)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 21:23:59 (499)
Azt kene megerteni, hogy ez nem lehuzas, hanem alternativa. Egyebkent tok felesleges ebbol ekkora balhet csinalni, mert szerintem max 1-2 lemezt fognak igy eladni, mig CD-bol talan 1-200-at. Itt bizniszrol beszelni enyhen szolva nevetseges.
[előzmény (498)]

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 20:40:43 (498)
nézd nekem is megvan minden mp3-ban, ami lemezen vagy cd-n van meg és álltalában ott is hallgatom, de imádom megnézni mondjuk a borítóját, miközben hallgatom és ott olvasni a szövegeket, nem a neten, stb...
de sztem ezen nem fogjuk egymást meggyőzni
de van az a mondás, hogy "az internet megöli a punkot"
[előzmény (494)]

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 20:29:51 (497)
ja a zenekarnak olcsóbb, de ezt pl ugyanannyirét kapni majd cd-n mint ha letöltöd:) én is inkább azzal támogatom hogy elmegyek koncertre:)

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 20:27:09 (496)
de igen, hiszen ha figyelembe veszed, hogy neked nincs szükséged magára a cd-re, akkor nem kell érte elmenned sehová, nem kell pkg-t fizetned...másrészt ez a verzió gazdaságosabb a zenekarnak is...
[előzmény (495)]

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 20:11:49 (495)
nem olcsóbb
[előzmény (494)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 20:09:12 (494)
hidd el, ma már többen vannak, akiknek fontosabb az, hogy mp3-ban meglegyen minden, mint lemezen. egyrészt olcsóbb, meg nem kell szarozni a grabbeléssel.
pl. én cd-ket gyűjtök, de igazából szinte mindent mp3-ban hallgatok. mert kényelmesebb a winampba benyomni, amit hallgatni akarsz, kényelmesebb a kocsiban mp3 cd-t hallgatni, mert nem kell útközben lemezeket cserélni, és akkor ott van még az ipod, meg az mp3 lejátszók...hát én kurvára utáltam anno a sok szarozást a discmannel. mindenesetre szerintem jó húzás a zenekar részéről, nem hiába csinálják ezt régóta tőlünk nyugatabbra. úgyis fel lehet fogni, mint egy új támogatási formát...ha történetesen nem gyűjtessz lemezeket, de mp3-ban viszont szereted ha minden megvan, ez a tökéletes választás:-)))
[előzmény (490)]

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 19:45:24 (493)
Ugyan srácok! Ebben az egészben csak az a vicces, hogy ez a megoldás úttőrőnek van itt behírdetve! ;-)

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 19:41:12 (492)
mert azok akik 2szer is megszavaztak bush-t mindenre kepesek.
[előzmény (489)]

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 19:38:52 (491)
hát mp3ért fizetni? cd-n a minőséget veszed meg.

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 19:38:48 (490)
aki eddig lelopkodta, ezután is azt fogja, a zenekar annyival igazán megtisztelhetné a közönségét, hogy normális hangzóanyaggal áll elő és nem kiszúrja 1 dolláros mp3akkal a szemét, ezzel csak pont azt erősítik, hogy a hagyományos hangzóanyagokat végleg felszámoljuk és az egésznek elveszik a lényege. nemértem, hogy ezt miért pont neked kell magyaráznom, akinek rohadt nagy lemezgyűjteménye van....
[előzmény (488)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 19:34:23 (489)
Szerinted miert van, hogy az internetes zeneeladas egyre nagyobb bevetelt hoz (iTunes/Amazon), a CD eladas meg egyre jobban visszaesik?
[előzmény (487)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 19:33:10 (488)
???? mar bocs de ezt kurvara nem ertem. temetjuk a punkot, mert meg is lehet venni az mp3-akat, nem csak lelopni a netrol?
[előzmény (487)]

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 19:26:23 (487)
jó nagy looser, aki nem tudja kivárni a cd megjelenését, mert pénzt ad olyanért, amit heteken belül le lehet majd szedni a fájlcserélőkről vagy megveszi majd cd-n is és jó esetben dupla árat fizet???
ha bakelit menő a punk-ban (márpedig az), akkor a legszánalmasabb dolog mp3-akért pénzt adni/kérni.
szerintem ki lehetett vona várni azt a pár hetet, amíg elkészül a borító és aki támogatja a zenekart az úgyis megveszi, aki nem támogatja, az úgyis le fogja tölteni, tehát sztem ennek igazából semmi értelme sincs, azon kívül, hogy a zenekar megpróbálja lehúzni a közönségét/rajongóit, akik nem bírnak várni az album megjelenéséig
temetjük a punkot....

© villanytothválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 18:53:22 (486)
meghallgattam a daltöredékeket nekem kurvára tetszik. hálistennek csak kevés hasonlo tempoju dal van mint a hid, pedig már kezdtem aggodni hogy a ht is ilyen csendes ülös koncerteket ad majd...de nem! lehet pogozni továbbra is.
amugy ha megveszem én is cd-n fogom...

© Cumiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 15:41:14 (485)
Mondjuk aki lusta, meg is rendelheti. :)

Amugy meg nyilvan mindenki csinalja ugy ahogy jonak latja, nem akarok en biztatni senkit semmire. Max. arra, hogy menjen koncertre. :)
[előzmény (484)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 15:33:20 (484)
Szerintem aki akarja, az majd a CD-t veszi meg. De aki nem tudja kivarni, csak csak lusta elmenni koncertre/lemezboltba, megveheti online is, es meg a lelkiismerete is tiszta marad.
[előzmény (483)]

© Cumiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 15:24:24 (483)
Tamogatom azzal hogy elmegyek koncertre. Amugy en csak arrol beszelek, hogy ez igy nem kapok semmi pluszt, olyan mintha csak megszereznem valakitol az mp3-akat, es utana penzt kuldenek a zenekarnak (amit eddig is meg lehetett tenni :), mig egy CD-t azert a bizonyos pluszért veszek meg. Meg akkor is, ha hazahozom, es az elso dolgom grabelni, es utana csak gepen hallgatom.

Na szoval szep dolog ez, haladjunk a korral meg minden, csak nekem igy nem er ugyanannyit mint egy CD-n.

Amugy meg ez az egesz csak elmeleti felvetes, mivel szerintem nem fogom megvenni ezt az albumot semmilyen formaban. Belehallgattam a szamokba, amennyit lehetett, remeltem hogy nekem csak a cimado nem tetszik, de ugy tunik hogy a tobbi se. Nem jon be ez az uj stilus, foleg a "mesemondas"... :)
Ettol fuggetlenul el fogok menni koncertre, mert regen szerettem oket (a Filmek albumig), es szeretnem latni oket most is. Most persze lehet mondani, hogy "de paraszt vagy, miert nem erted meg hogy fejlodik a zenekar", meg ilyenek, de ez van, nekem ez mar nem az a HT.

Ja, ez csak egy egyszeru velemennyilvanitas akart lenni, ez megiscsak egy forum, gondoltam leirom a gondolataim.
[előzmény (482)]

© Statlerválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 14:39:51 (482)
Ha akarod támogatod a zenekart, ha nem akarod, akkor meg nem.=;o)))

Én sokkal inkább a zenéről alkotnék véleményt. Szerintem a HÍD-ban nagyszerűen lett megfogalmazva az elmúlt 20 év. Ezt eddig így még senki sem fogalmzata meg. Fantasztikus!!!
[előzmény (481)]

© Cumiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 13:10:44 (481)
Ugy ertem, hogy csak nem fog a CD ennel tobbe kerulni. Es akkor annak sokkal tobb ertelme van. Ha meg igen, az eleg nagy baj. :)
[előzmény (478)]

© Todd Andersonválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 12:58:12 (480)
Megjelent!!!
ja megvan:

Megjelent zenekarunk ötödik nagylemeze „A HÍD” címmel!
A lemezen 13 új dal hallható. A CD-re a nyomdai munkák miatt még egy kicsit várni kell, de a dalokat mp3-ban megvásárolhatjátok a honlapunkon, és a myspace oldalunkon keresztül is. Ezt bárki megteheti, aki Interneten használható bankkártyával rendelkezik.


McCheap 2007. december 6.
[előzmény (479)]

© Todd Andersonválasz erre | adatok | e-mail - 2007-12-06 12:56:32 (479)
yeah! cd ezek szerint jelenleg meg nincs?
[előzmény (476)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 ... > Következő >> Végére