Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> Step On It
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Allschool Monster

Elejére << Előző < ... 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 ... > Következő >> Végére

© Faffyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-26 12:57:02 (375)
á, elvileg már készül arról a kritika.
viszont az újra meg majd várni kell, sokat.
most szórtam meg az új srácot nagy adag cd-vel, és még nálam is van vagy kétszáz amiből szemezgetek.
hát így vagyunk.

© bandi669válasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-26 12:31:50 (374)
Igen, csak azóta született újabb is. Elküldöm és inkább arról írjatok, ha lehet. Előre is köszönöm!
[előzmény (373)]

© Faffyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-26 10:56:02 (373)
olyat már küldtetek jó rég és épp feldolgozás alatt van.
[előzmény (372)]

© bandi669válasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-26 00:20:51 (372)
Another Way
http://myspace.com/anotherway666
[előzmény (371)]

© Faffyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-25 23:51:42 (371)
melyik zenekar vagy?

© bandi669válasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-25 22:16:26 (370)
Hát szerintem - és még körülbelül 8-9 sajtóorgánum, köztük olyan nagyok, mint a Rockinform és az MHH szerint is - az új lemezünk nagyon jól sikerült, de eddig nem mertem elküldeni, mert elég Step On It közeli a stílus. :-) De most pont az ő kritikájukon felbuzdulva mégis elküldeném a lemezt, mert tényleg rengeteget melóztunk vele, iszonyat jól is néz ki és a számok is nagyon tisztességesen meg lettek írva, sőt jól is szól. :D Csak hát mégis olyan zenei stílusban készült, amilyenben és nem lenne jó, ha egy hozzá nem értő író emlékezne meg róla.
[előzmény (366)]

© Terror-Lválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-25 21:41:57 (369)
Olyasvalakitől pedig végképp jó érzés elismerő szavakat hallani, akinek amúgy egyáltalán nem fekszik a stílus. Szóval köszi...
Éljen a Thrash!!!
[előzmény (368)]

© Faffyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-25 21:18:28 (368)
egyébként meghallgattam én is (az előzőről én írtam, akkoriban én voltam az egyetlen a stábban aki még konyít ilyen zenékhez valamelyest), és ahhoz képest fejlődtetek sokat. nem az én zeném, de a műfajotokban korrekt, tényleg.

© Terror-Lválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-25 21:00:00 (367)
ez igaz..még írtátok is hogy, kurva nagy lemaradásban vagytok, és ahhoz képest gyorsan meglett.
nem a pontszám tekintetében írom,de végre egy olyan kritika ami nem úgy kezdi hogy jó jó,de a számok lehetnének hoszabbak.......stb.
sajnos ilyenkor rögtön tudjuk hogy semmi köze az adott stílushoz az írónak,és baszik utánajárni a dolgoknak, hogy egyáltalán milyen stílusról is beszél (pl.jó a doom,csak miért olyan hosszúak a számok).
öröm ha valaki kicsit beleás az egészbe és úgy ír véleményt valamiröl. mi is rizikózunk mikor elküldönk krritikára anyagot, mert benne van a pakliban a lehúzás is,de akkor olyan valaki húzzon le aki tudja hogy mi fán terem e stílus!!
ezért örültem nagyon ennek a kritikának, ismétlem NEM A PONTSZÁM MIATT.
a stílusa miatt jó, mert van rálátása vagy legalább is lelkiismeretes munkája benne a kritika írójának!!!
további sok sikert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[előzmény (366)]

© Faffyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-25 20:04:00 (366)
ez nehéz kérdés, mert sokan azt mondják túl lágyszívűek vagyunk, mások meg, hogy túl kritikusak. tudod ez olyan, ha bármit csinálsz és kettőnél több embert érdekel, akkor már lesznek ellenvélemények :)
viszont piszok nehéz találni megfelelő embereket, akik mindenféle "szakmai követelményeknek" megfelelnek, illetve emberileg is nagyon passzolnia kell, mert elég baráti kis társaság lettünk szép lassan, még ha a vidékiekkel virtuálisan is. az új srác meg tényleg jó arc, ismerem is pár éve, csak most derült ki, hogy lenne hozzá kedve.
a legnehezebb viszont az, hogy iszonyatosan túlnőtte magát az egész, és képtelenség idővel bírni, normális ütemben feldolgozni mindent, ezért vannak ekkora csúszások. a step on it pl. marha hamar megjelent most :)
egyébként ez érdekes, hogy el sem merik küldeni a zenéket, ami beérkezik annak a nagy része tényleg borzasztó, ezek szerint a jóknak nincs ehhez önbizalmuk? :)


© bandi669válasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-25 19:24:10 (365)
Igazad van, ez erős volt. Inkább azt mondanám, hogy túl kritikusak vagytok. Rengeteg banda el sem meri nektek küldeni az anyagát, annak ellenére, hogy lehet hogy a maga stílusában igazán jó. Szóval szerintem figyeljetek arra, hogy legyen annyi és olyan írótok, amivel minden stílust le tudtok fedni. Most például tök jól esett elolvasni a Step On It-ot, főleg így a Shock! keretein belül. Jó, hogy bevettétek ezt a srácot.
[előzmény (364)]

© Faffyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-25 18:51:20 (364)
nem vagyunk idióták
nyaff

© Terror-Lválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-25 13:01:56 (363)
talán egy hónap,másfél..
hát minket is meglepett,mert egészen jó kis kritika lett!!
[előzmény (362)]

© bandi669válasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-25 12:21:45 (362)
Gratula! Már azt hittem, a shock!nál csak idióták írnak. Mennyi időbe telt, amíg kikerült a kritika?
[előzmény (360)]

© Freedomfighterválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-25 11:32:08 (361)
ENNYI !

© Terror-Lválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-24 21:56:58 (360)
shock magazin kritika:
STEP ON IT: ALLSCHOOL MONSTER
Moshpit-Tragedy

A Step On It az a fajta zenekar, akik ha szar zenét csinálnának, akkor sem lehetne rájuk haragudni. Tiszteletre méltó hozzáállásuk és az, hogy semmi mással nem törődnek a muzsikán kívül, magasan felemeli őket a hazai elitbe. Lehet, hogy az én fejemben élő elit másból áll, mint a folyamatosan kántált zenekarok csoportjából, de ezek értékrendbeli, nem feltétlenül minőségbeli különbségek. Nézzük a lemezt.

A hangzástól egyből jó kedvem lett. Közel sem tökéletes, de tökéletesen élő, csupasz, zsigeri zaj jön a hangfalakból, hallelúja! Rendben, úgy teljes a kép, ha megjegyzem, a dob egy picit testetlen, főleg a pergő és a cinek. De oda se neki. Az összkép gyönyörű, három rekesz sör a Bandanas stúdiónak. A stúdió honlapján a bemutatkozás második pontja: „3 éve létezünk; nem a pénz számít, hanem a hangzás... meg a Pilsner :). Ha valaki jönni akar stúdiózni, a belépő csak ez lehet.” El tudom képzelni, hogy itthon tíz stúdióból kilenc tönkretenné ezt a zenét.

Huszonnyolc dalról van szó, huszonhárom percben. A 28 nappal később száguldó élőhalottjai, mi? Tökéletes. Aki egy picit merészebben kutat a zenei világban, már tudja is milyen muzsikára számíthat. Szélvész karistolás, crust, punk, hardcore, egy pici metal, de akad itt olyan mocsárzene is, ami New Orleans-ban azonnali, tiszteletbeli polgárrá avatást jelentene. Sludge rajongóknak is kötelező tehát a lemez, sőt továbbmegyek, ha Magyarországon játszana az Eyehategod, kizárólag ezeket a férfiakat szabadna eléjük szervezni. Hozzáállásban testvérek, bár a Step On It technikailag jóval összeszedettebb. Most látom, hogy nem akkora hülyeség ez mint gondoltam, mert a kiadójuknál jelenik meg pár régi Eyehategod lemez újrakiadása. Ámen.

Lehet, hogy sokaknak az ének lesz lehúzó, de higgyétek el, ez a pánikcsirke hang annyira tökéletes ide, hogy bármi más csak elrontaná a muzsikát. Ráadásul a sipítozást azért felváltja mélyebb bugyborékolás is, sőt az a kedvencem, amikor a Don’t Blame Us-ban még dallamról meg szép vokálról is beszélhetünk! A legbetegebb pillanat a lemezen, ötvenhárom másodpercben. Azt viszont nagyon sajnálom, hogy az infón megadott weblapon sem találom a dalok szövegeit, pedig nagyon kíváncsi lennék rájuk!
Hogy stílusban maradjak: nem pofázol, megveszed a lemezt. És mosolygunk.

megjelenés:
2006
pontszám:
9/10
szerző:
raindog
online: 2007. március

STEP ON IT: ALLSCHOOL MONSTER
Moshpit-Tragedy

A Step On It az a fajta zenekar, akik ha szar zenét csinálnának, akkor sem lehetne rájuk haragudni. Tiszteletre méltó hozzáállásuk és az, hogy semmi mással nem törődnek a muzsikán kívül, magasan felemeli őket a hazai elitbe. Lehet, hogy az én fejemben élő elit másból áll, mint a folyamatosan kántált zenekarok csoportjából, de ezek értékrendbeli, nem feltétlenül minőségbeli különbségek. Nézzük a lemezt.

A hangzástól egyből jó kedvem lett. Közel sem tökéletes, de tökéletesen élő, csupasz, zsigeri zaj jön a hangfalakból, hallelúja! Rendben, úgy teljes a kép, ha megjegyzem, a dob egy picit testetlen, főleg a pergő és a cinek. De oda se neki. Az összkép gyönyörű, három rekesz sör a Bandanas stúdiónak. A stúdió honlapján a bemutatkozás második pontja: „3 éve létezünk; nem a pénz számít, hanem a hangzás... meg a Pilsner :). Ha valaki jönni akar stúdiózni, a belépő csak ez lehet.” El tudom képzelni, hogy itthon tíz stúdióból kilenc tönkretenné ezt a zenét.

Huszonnyolc dalról van szó, huszonhárom percben. A 28 nappal később száguldó élőhalottjai, mi? Tökéletes. Aki egy picit merészebben kutat a zenei világban, már tudja is milyen muzsikára számíthat. Szélvész karistolás, crust, punk, hardcore, egy pici metal, de akad itt olyan mocsárzene is, ami New Orleans-ban azonnali, tiszteletbeli polgárrá avatást jelentene. Sludge rajongóknak is kötelező tehát a lemez, sőt továbbmegyek, ha Magyarországon játszana az Eyehategod, kizárólag ezeket a férfiakat szabadna eléjük szervezni. Hozzáállásban testvérek, bár a Step On It technikailag jóval összeszedettebb. Most látom, hogy nem akkora hülyeség ez mint gondoltam, mert a kiadójuknál jelenik meg pár régi Eyehategod lemez újrakiadása. Ámen.

Lehet, hogy sokaknak az ének lesz lehúzó, de higgyétek el, ez a pánikcsirke hang annyira tökéletes ide, hogy bármi más csak elrontaná a muzsikát. Ráadásul a sipítozást azért felváltja mélyebb bugyborékolás is, sőt az a kedvencem, amikor a Don’t Blame Us-ban még dallamról meg szép vokálról is beszélhetünk! A legbetegebb pillanat a lemezen, ötvenhárom másodpercben. Azt viszont nagyon sajnálom, hogy az infón megadott weblapon sem találom a dalok szövegeit, pedig nagyon kíváncsi lennék rájuk!
Hogy stílusban maradjak: nem pofázol, megveszed a lemezt. És mosolygunk.

megjelenés:
2006
pontszám:
9/10
szerző:
raindog
online: 2007. március


© Terror-Lválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-19 21:39:07 (359)
Step On It/Filthpact split 7"

problem records
burn out records
black box records

+

Gama Bomb/ Black Sister split 7"
problem records

(a Black Sister egy project amiben mi a Step On It, és a Skót Atomgevitter énekese Roddy vesz részt)

no,elvileg a turnén kézhez is kapjuk e remekmüveket ha minden jól megy!!!

folyt.köv.



© Darkhalfválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-19 13:34:26 (358)

Az HONEST FOR TRUTH RECORDS bemutatásával egy igazi re-union hardcore koncert lessz Április 14-én a Pesti Szociál klubban. Az ALL FOR NOTHING egyike volt azon kevés Budapest Hardcore bandáknak akik részt vettek a színtér kialakulásában a 90-es évek közepe felé. Most több mint 10 évnyi szünet után ismét a színpadra lépnek egy koncert erejéig.
A további fellépők a STEP ON IT , ZERO TOLERANCE és a HOLD X TRUE lessz. Kezdés pontosan este 20.00-kor és az egész koncert éjjel 12-ig tart utána pedig a Szociál Klubban immáron 5. alkalommal rendezik meg a régi TOTAL CAR partyt. Igazi old school hangulat lesz egész hajnalig. Mindenki jöjjön el.

© hukriszválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-16 11:13:26 (357)
sziasztok!

egyenlőre még csak a Gödöllői videók elérhetőek az oldalunkról (1db step on it, 2 db human error, 2 db barackca és 5 db extreme noise terror)

még ma felkerül majd az összes ENT videó és talán mind a három koncert képei is! (de legkésőbb vasárnap)
http://barackca.hu/masikvideo.htm (összes többi zenekar)
http://barackca.hu/videoh.htm (barackca)

© Freedomfighterválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-10 11:07:45 (356)
Jó volt faszik, jó volt.

© Freedomfighterválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-09 17:30:13 (355)
na akkor ma aki teheti menjen el a gödöllői Trafó Clubba, mivel fellép az:

EXTREME NOISE TERROR /brit crust/
a
STEP ON IT /hungarian mosheads/
a
HUMAN ERROR /hungarian crustnpunk/
és a
BARACKCA /punk rock from szintén hungarian/

Belépő: 2500 HUF
Kezdés: 21 H

© pukerat the uncleanválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-09 09:36:31 (354)
'figter!!! ...és a hónapot, meg a napot se néztem, hahahaha!

hülye római vagyok! bocs

napersze, attó még riszpekt!

© pukerat the uncleanválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-09 09:31:11 (353)
oh, Terror-L, Barbara!

Sophiatok ki a Lorent...eeeeeeeeeeeehhh

© pukerat the uncleanválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-09 09:29:43 (352)
szerintem, lesz közhelyek, Papa....láttam a "tevagyfurcsa" weblapján....bár az évszámot nem néztem előtte, hahaha

© Terror-Lválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-09 07:06:35 (351)
MA :Trafó CLub /Gödöllő/

EXTREME NOISE TERROR
STEP ON IT
HUMAN ERROR
BARACKCA

Kezdés: 20 Óra
Belépés: 2500 HUF

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-07 17:09:38 (350)
A pókhátú kurva annyukat ! Maguk csak káromkodni tudnak itten?

© Terror-Lválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-07 16:53:55 (349)
akkor is láttam a tv-ben(diszkovericsanelen) ,és túlélte,és elmesélte és leszophatsz ....he...
[előzmény (347)]

© Freedomfighterválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-07 13:04:31 (348)
lesz Közhelyek 9. - én? nane

HEH

© pukerat the uncleanválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-07 11:32:03 (347)
ja, Terrorius!!!! a kajmán rágja le a faszodat ,aztán meg hintsed be vörös hangyákkal......

bár ettől még a Viva Vargas zseniális...hehhhhh

© pukerat the uncleanválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-07 11:29:21 (346)
amikor megláttam, hogy 9-én Kötelező Közhelyek buli is lesz...elérzékenyültem, ezt nevezik true hearted-ságnak.

na persze, picit saját érdek is, hiszen úgy hírlik, hogy Freedomfighter erősen tiszteletbeli SOI tag...hehe

riszpekt, nnna!



Elejére << Előző < ... 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 ... > Következő >> Végére