Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> Linx
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Tiszafüredi punk

Elejére << Előző < ... 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

© RockDrummerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-14 18:03:43 (29)
Ja mégvalami!

A lincshangulatról: én is rühellem az erőszak minden megnyilvánulását. Ezért is szeretném kérni a tiszafüredi urakat, hogy ha lehet, legközelebb hanyagolják a fenyegetőzést, ami a zenekari tagokat illeti, mer tnem vet rájuk túl jó fényt és ha lehet, dzsungelvágó kéésel se jöjjenek utánunk a vonathoz kifelé menet, mert azt nem vesszük jó néven, amivel teljesen egyet kell értenem aberrálttal, bár azt hiszem ők a dzsungelharcos buliról már angolosan-rambósan távoztak...

© RockDrummerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-14 17:59:49 (28)
Kedves Aberrált!
Nem állt szándékomban sem Téged, sem senkit megbántani a hozzászólásommal. Én csak annyit jegyeztem meg, hogy nem volt annyira drámai a helyzet, mint amilyennek egyesek (nem kifejezetten Rád gondolok) lefestették... Ne aggódj: nekem sem ez volt álmaim koncertje, sem technikailag, sem élményileg. Mindenesetre maradandó emlékeket foglal el Tiszafüred a szívemben. Ha jól tudom (bár kérlek javíts ki ha tévedek) nektek sem esett semmi bajotok. És ha jól tudom: akárcsak mi, Ti is nagyon jól tudhattátok, hogy hová fogtok lekerülni és ha én tudom, hogy engem egy helyen nem látnak szívesen, akkor oda nem megyek el. Mert mi is tudtuk, hogy hová megyünk (mármint hogy kik fogják alkotni a "törzsközönséget") és így is bevállaltuk. Nem akarok én ebből itt vitát kirobbantani, csak azt, hogy csak azért mert Neked ez egy kiemelten negatívan elsült buli volt, más közreműködőket ne szólj le. Amúgy abban is iagazd volt ,hogy nem tudhatom, mi hogyna szóltunk, mivel ugyebár én ültem leghátul, csak abból indultam ki, hogy ugyanazok voltak a technikai feltételek és az tény, hogy tőled egyetlen egy szót sem értettem... De ez megint ízlés és pofon kérdése, illetve zenei tudásé... A szövegekbe én nem mennék bele, mert azok relatív lehetnek jók és rosszak, attól függ, kinek mi tetszik. Azért sem mennék bele, mert én alapvetően más zenei közegből származok és másban tevékenykedek jelenleg is, és emiatt nekem még nem volt alkalmam kielemezni a szövegeid eszmei mondanivalóit, de ezek után biztos nem fogom elmúlasztani és biztosra veheted: el fogom mondani a véleményemet (ami részben abszolút pozitív is lesz!!!). Előre is köszönöm a helyreigazításodat, illetve az e-mailcímemre elküldött szövegeket.
Üdv: A dobos
UI: Schlekit meg nagyon sajnálom, meg tudom érteni ,hogy neki lehetett a legnehezebb az egészet elviselni...gondoljátok csak el, milyen szar egy dobosnak: még csak el sem tud futni...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-14 17:45:47 (27)
Okoska, én nem az "első sorban" voltam, hanem hátul az egyik asztalnál, ahol is el lehetetett kapni néhány sort még ha nem is teljesen tisztán. Azt pedig, hogy olyan dolgokat tagadsz, amiknél nem voltál jelen, kissé suttyó dolognak tartom, de gondolom, aki jól érezte magát, elfogultabban nyilatkozik. Annak, hogy leléptünk, nem csupán a leverésem volt az oka, hanem az is, hogy néhányan Schlekit is elkezdték fenyegető hangnemben "megkérni", hogy szállítsa ki őket az állomásra. A lincshangulat pedig egyikőnknek sem kenyere, ha hasonlóra vágyunk, majd kimegyünk egy focimeccsre.
[előzmény (26)]

© RockDrummerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-14 17:19:50 (26)
Üdv. A Parasite (Parazita) nevű punk zenekar dobosa vagyok, akik most lennt voltak a hét végén Tiszafüreden, azon az állítólagosan botrányos bulin, amit Szilvike rendezett. Ígérem, nem akarok megbántani senkit és nem is fogok fikázni senkit, csak 1-2 sötét foltot szeretnék eloszlatni. Először is: azt hiszem, senkinek sem esett bántódása a zenekari tagok közül, mindenkivel tisztességesen bántak, maximum némi csipkelődés volt, de az sem tűnt komolynak. Aberrált atya hozzászólását, miképpen "el kellett menekülniük" a koncertről, némiképpen túlzásnak tartom, tekintve hogy a másik budapesti zenekar (tehát mi) hajnali háromnegyed 4-ig a koncert-épületben volt minden bántalmazás nélkül. Volt ugyan 1-2 kellemetlenkedő alak a közönség soraiban, de azt hiszem, ez minden koncerten előfordul. Más részről: nem szeretem, ha valaki egyetlen egy koncert után próbál megítélni egy zenekart, főleg olyan körülmények között, mint amik lennt voltak most Tiszafüreden. Itt gondolok ismét Aberrált atya hozzászólására, aki a zenénket eléggé lehúzta, főleg a szövegvilág miatt...Nos, azt hiszem bátran állíthatom, hogy aberrált kb. 3 szót ha érthetett a szövegeinkből, mivel amikor ők játszottak, én ott voltam az első sorban és próbáltam kiszedni egyetlen szavát is a hangosításból... sikertelenül. Ha viszont ennek ellenére ő kihallotta a mi szövegeimket, az 3 dolgot jelent: A1: jó füle van. A2: az énekesünk jól artikulál, mer tilyen zajban is lehetett hallani és érteni (!!!) a szövegeket. A3: aberrált viszont nem tud énekelni, tekintve hogy egyetlen egy szavát sem lehetett érteni ugyanazzal a hangosítással. Akor hogy is van ez? Másrészről meg ha neki kellemetlenkedtek, azt szerintem maximum magának köszönhette. Ezt arra alapozom (bár én nem ismerem őt sem és a lentiekhez kapcsolódó történetét), hogy a beszólások nagy része őt célozták meg. Szóval összegezném: nem esett senkinek sem baja, semmi nem tűnt el, mindenki sértetlenül hazatért. Szilvinek köszönjéük szépen a rendezést, azt hiszem igencsak sokat köszönhettünk neki, mert nagyon profin megszervezte az egészet. Akinek van hozzá(m)szólni valója, az írjon bátran a mailcímemre is. Remélem nem bántottam meg senkit, vagy ha mégis, azt ezúton is sajnálom. Üdv: RockDrummer

© gegeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-13 21:03:17 (25)
Most akkor mi is történt? Leírná valaki az egészet?
[előzmény (23)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-13 20:35:56 (24)
Dr Martens Bubo :)
[előzmény (22)]

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-13 19:38:33 (23)
Szilvike senkit nem vertem meg addig amig ott voltál és szerintem öszekeversz Snoopy-val mert amennyire lehet próbáltam kedves lenni veled, csak olyan voltál egy idő múlva mint aki menstruál és utál mindenkit! illés Janciska meg nem ütött volna meg mert végig nevetett rajtad csak mint említettem már, tudni kell kezelni az ilyen embereket!
Amúgy én jól éreztem magam! Sajnálom a Csók És Könynet mert őket is szeretem mint emberek, bár Abbét már akartam volna én is megverni művészete miatt, de megismertem és hát egy imádni való fasz! :) Ahogy én is! DE inkább utáljanak jobb érzés!
CD-t akarok venni a CSók és Könny-től mert a koncertről elmenekültek sajna!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-13 17:27:54 (22)
Néha "Columbo"-nak, néha "SKAlambo"-nak, néha pedig "Kalambo"-nak írják. De voltak már "Barangó és a Cián", "Román Cián", meg "Kriszta és a Csúnyák" is. És még ki tudja hány nevük volt...
[előzmény (20)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-13 11:47:24 (21)
bár, ahogy nézem írják így is úgy is elegen :-( mindegy
[előzmény (20)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-13 11:40:40 (20)
egészen biztos, hogy te tudod rosszul, anno nem kötekedésből írtam, hanem azért, hogy legközelebb jól írd le
[előzmény (16)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-13 11:25:32 (19)
Én jól éreztem magamat.Engem megsem vertek.De jó rendesen leitattak.Lehet azért van mert én is egy állat vagyok és hozzá szoktam már az ilyen bulikhoz:)

© Szilvikeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-13 11:14:41 (18)
Szerintem mindenki örülheht hogy nem jött el a dec -i koncertre!Én sem akartam ott lenni,de muszáj volt!
És szeretnék a köcsög bunkó állatok nevében elnézést kérni,amiért megkentek néhány embert!Én is majdnem kaptam!
Végül is csak az idegösszeomlás ért el!
Köszönöm Ferikééknek,Szöviéknek és az összes haverjuknak,hogy életem legnegatívabb buliját nyujtották számomra!

© Szilvikeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-01 14:46:29 (17)
ahol helyett ahogy
Sorry

© Szilvikeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-12-01 14:46:01 (16)
Sztem úgy van írva,ahol én írom : Kalambo
Bár sztem a jelentése ígyis úgyis ugyanaz.Nekem mindegy

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-29 13:25:14 (15)
Szia!

A colmbo kutyája az tényleg igy van irva :D Nem kötözködünk!

"Ha a kölykök összefognak, sosem lesznek megosztottak"
[előzmény (13)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-29 13:22:26 (14)
All-ga!Örülök,hogy megismerkedtünk személyesen is:)Fasza gyerek vagy:)

© Szilvikeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-28 18:33:51 (13)
Vagy ha nem hiszitek el,gyertek le!

© Szilvikeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-28 18:32:34 (12)
Minden úgy van írva,ahogy az a valós életben van!

© Szilvikeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-28 18:32:10 (11)
Kérlek titeket ne kötekedjetek

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-28 16:32:07 (10)
oi-punk
[előzmény (9)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-28 16:22:04 (9)
Namost a Linx Oi vagy punk?

© FGválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-28 14:12:02 (8)
A Genetika tuti, hogy egri? Még soha nem hallottam róluk hacsaknem mostanában alakultak.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-28 10:38:22 (7)
És nem "Barrikád"?

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-28 10:35:28 (6)
nem inkább Columbo Kutyája?
[előzmény (2)]

© Szilvikeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-28 10:30:37 (5)
Most hogy igy végiggondoltam a dolgokat,talán ahmarabbra kellene tenni a kezdést! Végülis csak rajtam múlik,mert én szervezem a bulit!
Legyen 8 óra??!!vagy fél 8???

© Szilvikeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-28 10:28:06 (4)
Puszi!

© Szilvikeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-28 10:27:57 (3)
Ja igen!
Kapunyitás: 18 h

© Szilvikeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-28 10:16:02 (2)
2004.DECEMBER 11.
TISZAFÜRED, BARIKÁD KLUB (Western Söröző,Szőlősi út, Postától 100 méterre)
Fellépők: LINX (oi) (Tiszafüred)
Kalambo Kutyája (ska) (Budapest)
Genetika (hardcore-punk) (Eger)
Parasite (punk) (Budapest)
+
Ramones Tribute (Tiszafüred)

Kezdés: kb. 20:30
Beugró: 500-600 Ft
Info: 70/582-94-49 vagy sziszgirls@freemail.hu

© Szilvikeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-28 10:04:28 (1)
Nos!Mivel én vagyok az első hozzászóló a témához,ezért nem tudom mit tegyek!
Először is szeretném megköszönni,hogy nyitottak egy ilyen topicot is! Puszi érte!



Elejére << Előző < ... 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14