Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> Good Riddance
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
http://www.good-riddance.com/

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 > Következő >> Végére

© Szeretem a virslitválasz erre | adatok | e-mail - 2013-09-03 22:11:06 (188)
csütörtökön lesz bécsben good riddance, valaki nem indít bp-ről / bp-n keresztül kocsit? egy helyre befizetnék.

© zsopaválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-14 22:52:48 (187)
elfogyott a pénz

© Szeretem a virslitválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-14 16:01:45 (186)
Good Riddance have announced that they will be releasing a new compilation of singles and rarities. The record is titled Capricorn One and is due out July 6, 2010 via Fat Wreck Chords. The album will include all those singles released between their full lengths as well as six previously unreleased tracks and other rarities. All the songs on the album have been digitally remastered by Jason Livermore of Blasting Room (Rise Against, Descendents, NOFX) fame.

© Placekválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-06 08:55:27 (185)
Aki szereti a Good Riddance akkor talán nem közömbös neki az Only Crime sem. Mivel nem találtam Only Crime topicot így ide is beteszem ezt. Tudom kicsit korai még, de azért nem árt előre gondolkodni aztán összegyűjteni erre:

2008. február 10. Only Crime Ljubljana (kedd)
2008. február 11. Only Crime, No use for a name Bécs (szerda)

Arra gondoltunk Davefx barátommal, hogy lemegyünk vasárnap Ljubjanába városnézés, nyomulás egyebek. Kedden megnézzük a koncertet és másnap pedig megyünk tovább Bécsbe és megnézzük őket ott is No use-al együtt. Neten utánanéztünk már egy-két dolognak. Idáig 3an vagyunk.
Akit érdekelnek a részletek az írjon placek@freemail.hu-ra vagy ide is akár.

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-23 17:47:05 (184)
erről van szó:)
[előzmény (183)]

© sick boyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-23 11:31:37 (183)
úgy néz ki, hogy a Fat Wreck kiadja az utolsó koncertjük CD-n...

© Biojezusválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-21 23:14:42 (182)
ide meg nem jöttek:(
[előzmény (181)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-21 22:35:08 (181)
az megmarad a hiteles balos csapatoknak mint a BSF.
[előzmény (180)]

© xFedtheFuckUpxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-21 22:34:21 (180)
Csinálhattak volna egy búcsú európa turnét! :P
[előzmény (178)]

© Szabolcsválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-21 20:47:53 (179)
egy kis zsebpénz még.
[előzmény (178)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-21 19:46:01 (178)
LIVE RECORDING MAY 27th!!!
Body: THAT'S RIGHT!! Those of you who will be at The Catalyst May 27th for the LAST GOOD RIDDANCE SHOW will be part of a live recording!! The show will be recorded LIVE and released by FAT WRECK CHORDS at a later date TBA.

SING LOUD!!

~ GR

© boxiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-16 23:11:46 (177)
márc 2 ;)
[előzmény (176)]

© xFedtheFuckUpxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-16 23:09:08 (176)
vmikor tavaly februárban
[előzmény (175)]

© Vorangeeválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-16 22:56:20 (175)
Mikor volt a kultis buli?

© rap_catválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-15 20:13:26 (174)
Én nagyon sajnálom, hogy feloszlik a banda, szerettem volna őket egyszer élőben is látni, mert sajnos a kultis buliban nem lehettem ott:(

Szeirntem a my republic album a makulátlan.Dallamos kedvcsináló

© zsopaválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-07 13:58:59 (172)
muhaha
[előzmény (165)]

© Mozartválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-07 13:38:39 (171)
Nekem is inkább számok, mint albumok tetszettek tőlük. A Symtoms-on tényleg volt pár nagyon nagy szám... Mindenesetre szerintem is lassan itt volt az ideje, és a zenekarnak van igaza, amikor azt mondja, hogy jobb emelt fővel távozni jó időben, mint lassan kiégni vagy külső körülmények hatására feloszlani.

© xFedtheFuckUpxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-06 23:40:08 (170)
Maximálisan egyetértek
[előzmény (168)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-06 21:51:30 (169)
mindenki ahhoz jön amihez akar, mert ez egy fórum. te meg csak hajolgassál, az való neked.
[előzmény (165)]

© Szabolcsválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-06 18:05:52 (168)
UHH :-|

Hát nagy hatással volt rám ez a zenekar. Tipikus olyan banda volt, akiket bármikor tudtam hallgatni. Az albumaikon mindig volt legalább 3 olyan szám, amitől a hideg rázott ki annyira ott volt. A kultis koncertjük meg életem egyik nagy élménye volt.

RIP Good r.

© boxiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-06 17:02:32 (167)
szerintem pont a Comprehensive volt nagyon lapos és az azelőttiek, nekem a Balladstól a Symptomsig voltak az igaziak. Az Operation Phoenix lehet épp az egysíkúsága miatt a kedvencem :)
[előzmény (164)]

© Davefxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-06 16:03:13 (166)
Ja és a Symptoms az egy olyan album, amilyet ezen a világon még egy banda nem fog írni, az tuti.

© Davefxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-06 16:01:55 (165)
Miről beszéltek???? El se hiszem...Áááááá, sztem inkább maradjatok csendbe, és méltósággal hajoljunk meg a punk-hc legendái előtt!
Hogy jöttök ti ahhoz, h egy ilyen példaértékű zenekart bíráljatok...
CSINÁLJATOK JOBBAT, ÉLŐBEN TI BIZTOS JOBBAK VAGYTOK!

Az én számomra ez a banda volt példakép, és írjátok csak a hülyeséget. Egy dolgot tehetek, h nem olvasom el...
[előzmény (164)]

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-06 14:09:10 (164)
Szerintem már a Symptoms sem volt az igazi (sőt, igazából már az Operation Phoenix is elég egysíkú, de azért az még nem volt rossz). Viszont a Comprehensive és a Ballads... lemezeik egyszerűen zseniálisak voltak.

Élő bandaként meg tényleg elég gatyák voltak már, de sikerült őket látni Bécsben a Ballads turnéján (nem sokkal az Operation megjelenése előtt) és akkkor ott még kegyetlen jók voltak.
[előzmény (163)]

© sick boyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-06 13:43:49 (163)
Bennem ambivalens érzések kavarogtak a hír hallatán. Egyrészt nagyon szeretem a 90-es évek közepe-vége fele készült albumaikat (+ Symptoms...), viszont a legutóbbi 2 cucc elég közepesre sikeredett. Talán jobb is így. Sosem voltak egy igazi "élő" banda, főleg Russ hangja miatt, úgyhogy elég is volt azaz 1 alkalom szerintem. Viszont az tény, hogy hiányozni fognak, manapság kevesen játszanak ilyen zenét.
[előzmény (162)]

© xFedtheFuckUpxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-06 12:29:23 (162)
Amikor ezt elolvastam kb 5 percig némán ültem és egyszerűen nem tudtam, tudom elhinni, hogy ez igaz. Feloszlik a kedvenc bandám marha jó. :-(
Sajnos csak egyszer látthattam őket. Egyszerűen nem tudok mit mondani.
Biztios leszenek majd fikázók, akik mondják majd, hogy itt volt már az ideje, mert már nem nyomtak jó zenét stb.... nem tudom szerintem nagy érvágás ez a punk-hardcore-nak.
[előzmény (161)]

© sick boyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-04 10:47:37 (161)
"Fat Wreck melodic hardcore stalwarts Good Riddance have decided to hang up their punk rock boots. The band had this to say: After over ten years, eight albums and countless tours, Santa Cruz, CA's Good Riddance have decided to call it a career. We have deliberated heavily on this decision and we all agree that it is the logical and practical next step for our band. It is with the utmost sense of gratitude and humility that we have arrived at this conclusion. We have been given a truly great gift and a tremendous opportunity to pursue a dream and we have accomplished far more than any of us ever thought possible.

All of the members of GOOD RIDDANCE have become increasingly busy with other life interests (work, family, etc.) which has made it difficult for us to tour with the same frequency we (and our fans) have grown accustomed to. It has also become evident that the musical landscape has continued to change and the material we play has been, to some degree, left behind. We understand that we still have some of the most loyal and dedicated fans in the world and without all of you none of this would have been possible. However, we have seen bands burn out and we have seen bands slowly decline. It is our ultimate goal to be able to walk away from this with a degree of grace and dignity and be able to look back on our modest career with nothing but fond memories. We have no desire to limp along until some outside force has the good sense to put us out of our misery. We hope all of our fans will understand.

We are planning to play 3 "Final Shows" in California over this upcoming Memorial Day weekend 2007(May 25, 26 & 27) in Hollywood, San Diego and finally ending in our hometown of Santa Cruz. We hope as many of our fans as possible can make it out to these shows and help us finish strong. More info on these dates (venues, times, etc) will be released soon so keep checking both the Good Riddance and FAT Wreck Chords websites as well as our band profile on My Space. Smoke or Fire and No Trigger will be opening all the shows.


A massive thank you to the people at FAT Wreck Chords, our families, all of the incredible bands and people we've met through the years and especially to all of our incredible fans and supporters. It has been an amazing journey – THANK YOU!!

PEACE,

GOOD RIDDANCE – Chuck Platt, Russ Rankin, Luke Pabich & Sean Sellers"

© xFedtheFuckUpxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-25 15:09:06 (160)
áááááááá Végre megérkezett a rendelésem. Új Only Crime. Zseniális tehettek volna kicsit több gyors számot is fel az albumra, de ezen kívül hibátlan. Középtempós totál káosz zene szép refrén dallamokkal.........ISTEN. Az uccsó számban az a levezető dobtéma huhh vazzeg.
(azért írtam ide mert nem találtam Only Crime topicot...igaz írhattam volna a bane-hez vagy a descendenthez illetve a Hagfishez is)

© xFedtheFuckUpxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-25 15:01:06 (159)
Sztem is bad religion-os, de nagyon profi. Kicsit elfogult vagyok velük szemben, mert hát nálam a GR a top5ben tuti benne van.
[előzmény (157)]

© sick boyválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-22 12:15:15 (158)
szerintem is jó lett az új album, a hardcore elemek teljese eltűntek, de igencsak kellemes punk számok egész sora van rajta, ráadásul a 2 perces átlagot sem nagyon haladják meg, úgyhogy mindenképpen jobb, mint az előző



1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 > Következő >> Végére