Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> wc-PUNK-pír
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Egy Szedvári zenekar!

Elejére << Előző < ... 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 > Következő >> Végére

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 16:42:25 (287)
Össze-vissza beszélsz.
De te beveheted.
[előzmény (286)]

© angel from the hellválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 16:40:41 (286)
Hülye BUZI!!!!!!Utálom az ilyen beteg embereket......ja és inkább vok 1 lotyo(ami nem mert egy az nem is ismersz, kettő nem vok az!!!)
Engem ilyen emberek mint pl. te ne vegyenek a szájukra!!!!

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 16:36:28 (285)
Igen, te náci patkány.
Várjcsak...ja igen...TE.
[előzmény (284)]

© angel from the hellválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 16:35:24 (284)
Te meg bekaphatod te fasz!!!!!
Te is BUZI vagy mi?
És tudod ki a lotyó.......
[előzmény (282)]

© angel from the hellválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 16:34:03 (283)
Ja és CICA puszika neked!!!!!EZERSZER!!!!!
Vagy inkább 13 cupp!!

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 16:32:45 (282)
Húzzál skizofrén lotyó a picsába!
[előzmény (280)]

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 16:32:19 (281)
Te különben hülye vagy, vagy mi van veled?
[előzmény (275)]

© angel from the hellválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 16:28:11 (280)
Hát ne haragudj inkább vagyok hetero mint 1 ekkora BUZI!!!
Dugd fel magadnak(ha elér odáig)!!
És képzeld igen is hárman vagyunk!!!Kis Lambusz ezt tudja!!!!:-* neki!!

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 16:27:01 (279)
Mondom, tényleg beteg vagy.
[előzmény (278)]

© angel from the hellválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 16:25:49 (278)
WC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-P IRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK -PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PU NWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC- PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRW C-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIR
WC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-P IRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK -PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PU NWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC- PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRW C-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PI RWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK- PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUN K-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-P UNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK -PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIR WC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-P IRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK -PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PU NWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC- PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRW C-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PI RWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK- PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUN K-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-P UNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK -PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIR WC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-P IRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK -PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PU NWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC- PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRW C-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PI RWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK- PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUN K-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-P UNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK -PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIR WC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-P IRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK -PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PU NWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC- PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRW C-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIR
WC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-P IRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK -PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PU NWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC- PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRW C-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PI RWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK- PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUN K-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-P UNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK -PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIR WC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-P IRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK -PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PU NWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC- PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRW C-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PI RWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK- PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUN K-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-P UNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK -PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIR WC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-P IRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK -PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PU NWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC- PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRW C-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PI RWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK- PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUN K-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK-PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-P UNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNWC-PUNK -PIRK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIRWC-PUNK-PIR






© editválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 16:25:43 (277)
Az azért durva, amikor egy embernek több betegsége is van, mint pl neked. Nem csak hetero vagy (ami már alapjáraton tök gázos betegség), hanem még olyan szinten skizofrén is, hogy nem is két, hanem három éned van. Sajnállak, remélem van valaki aki szeret és gondoz, ne haragudj, ha bármivel megbántottalak, nem volt célom egy beteg embert elkeseríteni.
[előzmény (276)]

© angel from the hellválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 16:18:19 (276)
Szia Kis Lambusz!Mi is IMÁDUNK titeket!!!:) Igen, hárman vagyunk, a leghűségesebb rajongóitok!!8)

© Kis Lambuszválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 09:06:31 (275)
Ne basztassátok angel from the hell-t mert a legjobb emberek a világon!

© Kis Lambuszválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 09:05:08 (274)
Azon gondolkoztam, hogy honnan a faszomból ismersz minket? Tudom, hogy szarok vagyunk! DE A LEHETŐ LEGKISSEBB MÉRTÉKBE!

© Kis Lambuszválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-11 08:56:31 (273)
Sziasztok cicák! Köszönöm a szép szavakat, és nagyon köszönöm, hogy kiálltok mellettünk még egy ilyen zűrös forradalom kezdetén is! Tudom, hogy kik vagytok de nem fedem fel a neveteket, mert akkor megeröszakolnak titeket és én azt nem venném a szívemre, hogy véletlenül miattam esne bántódásotok! ÉN IS NAGYON SZERETLEK TITEKET CICA-MICÁK!!!!!!!!!! Éljen ANGEL FROM THE HELL! Ez a név 3 embert takar?
[előzmény (270)]

© Pinkyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-10 20:24:01 (272)
annyira nem nézhetsz ki jól mint boy george!!!SOHA!
[előzmény (271)]

© angel from the hellválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-10 17:10:31 (271)
ja persze még mit nem:D
ne aggódj nagyon is érdemes!!!!!!!
jól nézek ki!!!!

© angel from the hellválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-10 17:09:48 (270)
NA szóval mindenki jöjjön szombaton a koncertre mert őrült jó lesz!!!!!!!
És pénteken nagyon berúgunk a nagy nap alkalmából!!!!!

© Fergioválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-10 16:52:45 (269)
tegyél be ide képet h lássam megéri-e a fáradtságot.
[előzmény (268)]

© angel from the hellválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-10 16:50:32 (268)
Bebizonyítsam??:)
Ha nem hiszed el.....:D
Na gyere most szombaton!!!!!!
[előzmény (267)]

© Fergioválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-10 16:46:21 (267)
ha lemegyek egy wc punkpirra bebizonyitod? :D
[előzmény (266)]

© angel from the hellválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-10 16:39:24 (266)
Na sziasztok!!Lány vagyok bocsika!!!!!:)
És mégmindig nagyon szeretem a Wc-PUNK-pirt!!!!!!!!
Puszika nekik!!!
[előzmény (261)]

© Fergioválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-10 16:38:38 (265)
Ha feladjátok az elveiteket, behal ez a topic. Megéri? :DDDD

© sistaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-10 16:28:55 (264)
Úbazz. Azon már én is gondolkoztam. Megérné-e feladni az elveimet. De aztán úgy döntöttem, csak andzselina dzsoliért térnék meg.
[előzmény (263)]

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-10 15:18:56 (263)
Képzeljétek, lehet, hogy mégsem maradok örökre langyi. Láttam egy csajt hétvégén és jól nézett ki, csak lehetett volna rövidebb a haja meg kisebb a melle. Meg nem volt elég szőrös a karja. Asszem Béres Alexandrának hívták.

© Pinkyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-08 20:23:06 (262)
remélem ő is eljön a koncertjükre
[előzmény (261)]

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-08 19:01:56 (261)
Remélem fiú vagy.
[előzmény (260)]

© angel from the hellválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-08 18:36:00 (260)
PUSZIKA!!!!!!!!KORNÉL IMÁDLAK!!!!!!!

© angel from the hellválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-08 18:30:27 (259)
IMÁDLAK WC-PUNK-PIR!!!!!!!!
Január 16-án ünneplünk egy nagyon nagyot!!!!
Ja és te 1 paraszt vagy fogtündi-bündi.....

© sistaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-07 16:22:14 (258)
Nem tom mér mondasz ilyeneket. Olyan intelligensek és mint utóbb megtudtuk (mint az közismert) ráadásul kurva jó csávók is. A nevük sem elhanyagolható, hát szóval, nem minden zenekarnak lehet ilyen frappáns, vicces, de ugyanakkor elgondolkodtató neve. Na.
[előzmény (257)]



Elejére << Előző < ... 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 > Következő >> Végére