Punk Portál >> Fórum >> Koncertek, bulik >> Resistance Tour
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
EASTPAK RESISTANCE TOUR 2004

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 ... > Következő >> Végére

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 16:10:21 (404)
na, megjöttünk mi is.
walls isten volt, láttam őket az elmúlt évben vagy 10szer, de ez volt az eddigi legütősebb bulijuk, látszik rajtuk, hogy állandóan turnéznak.
unearth isten volt, legalábbis az a 3 szám, amit láttam, mert a hidegben ragadt hazánkfiait kellett becsempészni a melegre.
the bones nem ragadott meg. egy szám.
7 seconds elképesztő tanítás volt, azután nekem speciel a SOIA sem tudott lófaszt sem adni, igaz, addigra már a bárban vételezett bódítószerek hatására kint hőzöngtünk jobbára.
a petrovic mezes horvát gecit kár, hogy nem vertük halálra. a büdös labancok kilencven százalékának torkán meg leöntenék pár köbméter betont.

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 15:50:43 (403)
kidobtam a beszamolot

© lynnválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 15:40:22 (402)
Igen, nagyon örültem, kár, hogy csókot nem dobtál.
[előzmény (400)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 15:40:04 (401)
de csak a hocus pocus album első számát ismerem. és amikor megkérdezte a Máté hogy melyik album akkor azt mondtam hogy Abrakadabra. szóval én nem vagyok rajongó, de ez a Shave cimű szám kifejezettem fülbemászó.
[előzmény (399)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 15:38:51 (400)
de kedves! :D:D:D:D

ezért amikor leszálltunk külön integettem neked! :)))
[előzmény (397)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 15:38:23 (399)
Ettől mindjárt jobb a kedvem. Ez a beszéd, hombre.
[előzmény (398)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 15:36:52 (398)
be is rakok egy kis Enon-t. a buszhoz gyalogolva a Hősökön is azt dudoltam meg fütyültem. :-DDD
[előzmény (396)]

© lynnválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 15:36:26 (397)
Direkt úgy időzítettük a hazautat, hogy találkozzunk veletek.
[előzmény (393)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 15:35:15 (396)
Igen, ez szakasztott így történt. Pándi úr nem sokkal azelőtt szállt le a buszról. Én is örültem a találkozásnak.
[előzmény (393)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 15:32:20 (395)
ha esetleg csinálsz DVD-t akkor gonosztehénfiú szolgálataiért inkább erre tartanék igényt nem pedig a THC-ra. :-DDD persze arra meg majd adok lemezt.
[előzmény (392)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 15:30:48 (394)
én csak buta ötleteket adtam Dzsáninak, hogy miként hozza be a kamerát, de amikor bennt volt, akkor OSU kid elégedetten nyugtázta, hogy az ő ötletével sikerült behozni a cuccot, és ennyit mondott: "A Merész, az Agy és a Kamera!"
[előzmény (392)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 15:28:55 (393)
ami feltétlenül érdekes még, hogy a Blahán leszállva a buszról, átmentünk a 6os É megállóba, hogy megyünk a nyugatihoz vonatozni. Amikor felszálltunk a buszra, meglepődve tapasztaltuk hogy a járaton tartózkodik pár forumos Enon rajongó, köztük is monden idők legnagyobb Enon Fanja Slodo úr aki plakátot polot és CD-t is birtokolt eme csodálatos zenekartól. Ott volt még zsucca, akit ugye nem ismerek meg csak ha megkérdi hogy megismertem e mert akkor tudom hogy ő, meg ott volt lynn és _dis is. asszem ennyi. de érdekes hogy pont ugyanarra a buszra szállt fel mindenki.
[előzmény (381)]

© localheroválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 15:25:40 (392)
fasza lett, néhány apróságtól eltekintve...vercsi néha elkalandozott, de jó a kép+hang is...így is hálás vagyok mindenkinek, aki segített...köv hétre kész lesz reményeim szerint...
[előzmény (385)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 15:18:40 (391)
huu, azt kihagytam... bocs.
[előzmény (390)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 15:14:52 (390)
meg tedd be hogy kaptál csokit! :D:D:D
[előzmény (387)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 15:08:38 (389)
krva jó volt. bazzeg kb. könnyezik a szemem.
[előzmény (387)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 15:07:51 (388)
télleg, beugrott! :-DDD
[előzmény (387)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 14:59:45 (387)
Turbonegro. Koszi a tippet, errol elfeledkeztem, beleraktam a beszamoloba.
[előzmény (381)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 14:51:41 (386)
rola van szo asszem
[előzmény (376)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 14:46:00 (385)
milyen lett a video? megnézted már?
[előzmény (359)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 14:20:28 (384)
ilyen ez...igy legalább biztosan nem felejted el a koncertet:)
[előzmény (382)]

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 14:15:56 (383)
Hát komám, rendesen odatetted magad!;-)
[előzmény (382)]

© halukaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 14:11:59 (382)
na én voltam a szerencsés srác. nem kiment a csuklóm, hanem eltört a kézközépcsontom vagy mim. ami a csuklóm és az ujjaim között vannak. na az tört el. emlékezetkiesésem sem volt, csak elájultam, és a terem közepén eszméltem fel hogy visznek ki. vagy nem is tudom már mi volt. sokkot kaptam vagy mi. meg a fogam is letört elöl. és nekem is kiesett a piercingem. kicsit sok volt az áldozat a buli oltárán, de kurvára tetszett ezek ellenére is. jail break sikerült bevinni a kamerát? mert ha igen, akkor felrakod a netre? hova?

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 14:10:26 (381)
a 7 Seconds kb. gödöllőn a Trafóban lett volna a legjobb!!! :-))) kb. az összes osztrákot felnégyelném akik úgy járnak koncertre hogy fogalmuk sincs mire mennek, beisznak bedrogoznak aztán fülig érő szájjal vonaglanak ugrálnak és közbe elengednek egy két "fuck off"-t. de ami ebben még szomorúbb, hogyha nem lenne a hatalmas életszínvonal beli külömbség kishazánk és ausztria között, akkor valószínű még tovább kéne utazni hogy egy ilyen koncertre eljusson az ember. most ugye akkor örülnöm kéne hogy a hülye osvátok megengedhetik maguknak ezt a luxust hogy berugva beszivva lemennyenek hétköznap este szórakozni, mert különben talán vonatozhatnánk minden jobb koncertre Münchenig. szóval ezt az egészet úgy látom mint valami ördögi kört. ha kint is csak azok az osztrákok járnának koncertre akik télleg tudják miről van szó akkor kb annyian lennének mint itt, és a turnészervezők elkezdenék hanyagolni őket is. de így mivelhogy megvan rá a lehetőségük, jönnek a részeg balhézó köcsögök, a sördobálok, a sXe pólós sört szlapáló csajok, meg a drogos állatok is. kifizetik a beugrót, nyereséges a koncert, és mi valahol annak örülhetünk hogy láttuk egyik kedvenc bandánkat. szóval ezt az egészet azért irtam, mert ugye volt az a 'balhé' 7 Seconds alatt. És nem csak az az egy lett volna ha például egyes arcok ugyanugy provokálásnak veszik a dagadt kosaras buzi pofonjait. de viszont amig így fog müködni a dolog ausztriában mint fennt leirtam az ilyeneken nem nagyon kell meglepődni. más kérdés hogy télleg elkeserítő és nagyon nagyon gáz.

Amugy szerintem isten koncert volt. WOJ nagyon szigorú volt, mint mindig. nekem tetszett. Az énekes csajszi nagyon ott van. Ahogy mozog meg ahogy énekel elég lenne ahhoz hogy belezúgjon bármelyik karatebajnok. Viszont ahogy mycream barátom fogalmazta: "Nem lennék rá kiváncsi, hogy miket álmodik!". :-D A dobos hihetetlen jól nyomja. Ha ők ketten nem lennének sokkal sablonosabb lenne ez a muzsika, de így viszont van benne valami nagyon egyedi, amitől mindenki felkapja a fejét. A koncert elején rögtön elindultam a felső szintről, ami ugye újdonság volt számomra. Beálltam a félkör szélére hogy majd apritok egy hangyányit, de a magyar kollegák elvégezték helyettem a feladatot. Volt mozgás folyamatosan, bár manapság egyre inkább elzárkózom a MOSHtól, mivel gyáva vagyok, meg féltem a szervezetem, meg sokkal szimpatikusabb lenne ha a nagy "vadparaszt" testemmel a tömegbe vethetném magamat, vagy ilyesmi. Szóval jó buli volt.
Ezután következett Unearth. Új albumot amikor először meghallgattam nagyon tetszett. De tulajdonképpen egy elég sablonos metálzenekarrol van szó. Gyorsabb részeket váltják a lassabb karatéra invitáló ritmusok, valamint néhol egy két egyszerűbb szólórész van beiktatva. Nagyon profin nyomták tény és való, volt láda tetjén, háttal, fej fölött gitárszólózás, mosh, balhé, szandokános polo, faszooom.... szóval minden ami kell. ezt a koncertet végül fentről néztem, nem hozott annyira lázba. kezdés meg a befejezés viszont nagyon korrekt volt. ezt persze minden banda nagyon eltalálta. szóval élmény volt ez is, de mégegyszer tuti nem lennék rá kiváncsi. Ha metál akkor Darkest Hour!!!
Eztán jött a The Bones, akikkel annak ellenére hogy fogalmam nem volt róluk sikerült elötte összefutni a Mariahilfer strassen. Nekem elsőre psycho arcoknak tüntek, de mint lejjebb olvastam teljesen rájuk illik a lakodalmas punk kifejezés. Az osvátok nyomultak, énekeltek. Szerintem elég sokan ismerték őket. Szóval ennyi kb. Nem tudom ki válogatta be őket erre a turnéra, de sztem hiba volt. Az összképet rontotta. Az egyik számukban volt egy rész amikor a WOJ énekese beszállt. Egy kis szoknya volt rajta, nagyon szexi volt. Ez volt a Bones legpozitivabb pillanata, ill. zeneileg is talán ez volt a csúcsa a koncinak.
Átszerelés, lementem a szinpad elé, és hallom hogy jön a 7 seconds. aszittem ők lesznek a főzenekar, de így utólag úgy vagyok vele hogy teljesen mindegy mikor játszottak, mert ez szerintem így is úgy is az év bulija volt. Tagok a szinpadon, megcsinálták a beállást, sehol semmi road, aztán megjött Kevin Second és már pontosan nem tom mit mondott, de valami másik zenekart konferált be maguk helyett. Talán majd Dan vágni fogja mert együtt röhögtünk rajta. Aztán elindult a koncert, de kb. kurvahamar vége is lett. :-((( Legalábbis ugye amikor jól érzi magát az ember gyorsan repül az idő. Szóval jöttek a hatalmas nóták sorban, de amitől féltem beigazolódott hogy a legtöbb osvátnak fogalma sincs a zebekarról, és ugye még értékelni se tudják első hallásra. mondjuk leszartam. nyomultam az első sorokban üvöltöttem a szövegeket, leginkább a refrénekkel voltam tisztában, ment a csordavokál és hálistennek az első 3-4 szám után egész jó hangulat alakult ki. Szerintem nagyon korrekt programot játszottak, én pl. egyik számra se mondanám hogy ki lehetett volna hagyni, bár pluszban még simán lehetett volna ez-az. a balhéról nem irok mert a kapcsán kezdtem el ezt a hozzászólást szóval arról annyit. Amikor már kezdtem érezni hogy lassan vége lesz, mondtam egyik ismerősnak hogy azért a 99red balloons-t el lehetne játszani, de ezt tolták el utsó számnak, ezen kicsit meglepődtem hogy ez került a koncert végére, de semmi probléma nincs ezzel. Mindent összevetve aki nem volt ott nagyon bánhatja, mert nagy tanitás volt!!!
Ezután már nem is voltam nagyon kiváncsi a SOIA-ra mert ugye a pesti koncertnél jobbat nem hinném hogy produkálni tudnának a labancoknál. Nem is sikerült. Hátrábbról figyeltem a koncit, mert ott ha ember untkozik mindig lehet stírölni valami korrekt osztrák buxát. voltak is páran és hála istennek körém kezdtek gyűlni. :-DDD a koncertre visszatérve tulajdonképpen teljesen korrekt volt. Jól szólt, jó volt a szinpadi mozgás, dehát ugye van rutinjuk a srácoknak. Aminek nagyon örültem hogy eljátszották az 'America' cimű számot, de nem volt viszont Built To Last, meg még egy két alap nóta. Volt viszont Wall Of Death ami nagyon brutálisra sikerült. Szinte az egész terem felfordult. Szóval jó bulit nyomtak az 'öregek', de a pestit nem sikerült túlszárnyalni.
Nah körülbelül a koncertről ennyit. Busszal utaztunk Pestről. Reggel tuzkor indultunk, voltunk Parndorfban egyencipőt venni, volt Metrónlógás, lépten nyomon magyarokkal találkozás, lemezvásárlás. Szóval jó kis nap volt. Hazafelé aludtunk egy jót a buszon majd a vonaton az első osztályú kocsiban rontottuk a levegőt. Reggel 6-ra itthon is voltam. Szóval újabb feledhetetlen élménnyel lettem gazdagabb. Nemsokára a top5 koncertlistámat is átgondolom! :-DDD
[előzmény (357)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 14:09:41 (380)
ezt a szart
[előzmény (379)]

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 14:09:06 (379)
A bejáratnál valami részeg Magyar gyerek hőzöngött, mire a jegykezelők valamit mormogtak, hogy ezel a hülye Jugoszlávok...:-(
[előzmény (378)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 14:07:20 (378)
eastern europe...nyomingerek odairhatták volna legalább,hogy Hungary:)))
[előzmény (377)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 14:04:48 (377)
http://www.resistancetour.com/

"The show yesterday in Wien / Austria was sold out quickly. Lots of kids came from all over Austria, Germany and eastern europe to see the bands."

© jail breakválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 13:52:01 (376)
az se rossz amúgy, de láttam egy srácot akit bence húzott ki a küzdőtérről, sajnaltam, mert a srác gyönyörűeket ugrott.
[előzmény (375)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-11-18 13:49:00 (375)
en kartoresrol meg egy csunya fejreesesbol szarmazo emlekezetkiesesrol hallottam
[előzmény (374)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 ... > Következő >> Végére