Punk Portál >> Fórum >> Koncertek, bulik >> Mezőtúri Bulik
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Mezőtúr Hardcore

Elejére << Előző < ... 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19

© xtomixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-06 23:41:23 (20)
1. Inkább csak már én is várom tőled ezt a kis megjegyzést!
2. Sajnálom!
3. Kicsit sokat gondolsz magadról, nem?
4. Végre valami pozitívum!
5. Én akkor is reménykedem! Nem szeretek rosszban lenni senkivel sem!

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-06 23:36:22 (19)
Szia Straight Edge Tamás!
1. Nem értelek. Mi van a kollégával?
2. Még mindig nem értem.
3. Szerintem a jút krú srácok max. azért tudják, mert olvasták jómagam hozzászólását
4. Félreértettem, örülök, hogy nem vagy kommunista libsi.
5. Pedig igazán elmehetnél.
[előzmény (18)]

© xtomixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-06 23:12:31 (18)
1. Már vártam a, hogy mikor jössz az sXe dologgal! True till college...?
2. Szótár: csak hogy tudd, mit is jelent a szó! Nem tudom, hogy lehet jobban elmagyarázni! A design nem azt jelenti, hogy MINDENT én csináltam a plakáton!
3. Szerintem minden "jút krú srác" tudja, hogy honnan való a rajz, így meg sem fordult a fejemben, hogy valaki is azt mondaná, hogy milyen jól rajzolok!
4. Ki mondta, hogy lealacsonyítónak érzem, hogy Magyarországon élek??? Nem nagyon értelek! Arra reagáltam, hogy írtad, hogy van olyan hely, ahol ezt büntetik! Ezek szerint itt nem! Így jó, hogy itt élek! Érted már! Legalább így csak egy pár embernek nem tetszik, akik nem tudnak úgy lefeküdni, hogy aznap nem kötöttek bele senkibe!
5. Így nem is megyek el sehova! Azért úgy gondolom, hogy jónéhány embernek hiányoznék! Kár, hogy Neked nem! Hogy így alakultak a dolgok! Remélem egyszer azért rájössz, hogy nem is vagyok olyan rossz, mint gondolsz! Ennél többet nem tudok mondani! Jó éjt!

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-06 22:22:19 (17)
Szia straight edge Tamás, iszonyúra nem értem ezt a szótáras dolgot, hogy jön ez ide, megmagyaráznád? De ha jól gondolom, azt nem bánod, ha a jút krú srácok azt hiszik, hogy milyen jól tudsz rajzolni, jó megfürdeni a népszerűségben, tudom én azt, én is szeretem, ha szeretnek, jó érzés. Amúgy jómagam ízléstelennek tartom, hogy lealacsonyítónak tartod azt, hogy Magyarországon élsz, az ilyen elvtelen, nemzeti önérzetet nélkülöző alakok miatt tart itt az ország, ha nem tetszik, akkor menj el innét, nem fogsz hiányozni senkinek. Szia!
[előzmény (12)]

© xtomixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-05 19:40:36 (16)
No Comment...

X On The Line topik első 50-100 beírás...

Könnyű ezzel takarózni, nem?
Inkább nem a rosszat kellene meglátni először!!!

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-05 15:24:10 (15)
egyesek sztem nem ertik a viccet...

© xtomixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-05 15:17:57 (14)
Nem érzem úgy, hogy "siránkoznék"! Egyszerűen csak nem értek egyet! Akkor a Te álláspontod szerint Enforcer is "siránkozik" az (5) hozzászólásával...? Én inkább véleménynyilvánításnak nevezném!

© Victimválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-05 15:00:45 (13)
azért nem kell siránkozni
[előzmény (12)]

© xtomixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-05 14:56:56 (12)
Miért is gondoltam, hogy jó lesz mindenkinek?!?
És miért is gondoltam, hogy nem pont Te leszel az első, aki ezt kifogásolja...

Javaslok figyelmedbe egy angol szótárt...! (pl. szotar.sztaki.hu...) A tizenhárom eredményből talán kettővel bele tudod magyarázni, hogy szar, amit írtam!

Egyébként minden általam készített plakáton rajta van ez a pár szó! Ezzel nem azt közlöm, hogy MINDEN az én művem rajta, hanem egyszerűen csak hogy én szerkesztettem (amit jelent a szó...)!

Ha egy fotó lenne a háttérben, amit (természetesen) nem én csinnáltam, azzal mi a helyzet? Csak hogy következőnek ne kövessek el törvénysértést (még jó, hogy Magyarországon élek...)!
[előzmény (5)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-02 15:18:55 (11)
Nem lefordítom, átírnám, nem ragaszkodnék az eredetihez, szerintem viszonylag jó példa, egyébként igazad van, mármint a Velvet Stab dologban.
[előzmény (9)]

© Borsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-02 15:17:50 (10)
Még az is látszik, hogy neketek kurvára sok időtök van ám! :))

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-02 15:12:37 (9)
az egy dolog hogy szerintem is tök felesleges dolog ilyenekre ráirni hogy created vagy designed vagy bármi mert szerintem semmi funkcioja nincs! ha pl a velvet stab-os srác csinál valamit na arra lehet ilyeneket irni mert abban benne van a munkája meg a fantáziája meg ilyenek!

az meg hogy leforditasz egy szöveget az gecire nem jó példa! de egyáltalán nem! =)))
[előzmény (7)]

© Victimválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-02 14:58:05 (8)
ebből is látszik milyen emberek élnek mezőtúron!

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-02 14:50:22 (7)
Nézd, jómagam úgy gondolom, hogy azon az ún. flyeren annyi volt az összes munka, hogy ráírta az illető a fellépőket egy már létező ún. flyerre, szóval technikailag igazad van, elismerem, de jómagam meg úgy gondolom, hogy nagyképű dolog volt úgy feltűntetni azt az ún. flyert, mintha az a saját munkája volna. Ez kb. olyan, mintha vennék mondjuk Beck-től egy számot, átírnám magyarra a szövegét, a zenét hagynám úgy ahogy van, aztán kiadnám, és ez lenne odaírva "written by Enforcer", bár megjegyzem, hogy ez sem olyan jó példa, mert a szöveg átírásával lenne egy kis munkám a dologban, míg abban az ún. flyerben semmi kreatív nem volt, véleményem szerint.
[előzmény (6)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-02 14:43:23 (6)
a designed az nem a rajzra vonatkozik!!! attól még hogy pl. dizájner vagy használhatod mások rajzait. az más kérdés hogy valszeg vagy fel kell tüntetni a szerzöt vagy engedélyt kell kérni, de arra hogy összerakta a cuccot arra nincs jobb szó. talán az lenne a gáz ha az lenne irva alá hogy created, de ezen sztem nincs mit lovagolni!
[előzmény (5)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-02 14:37:13 (5)
Szia, már akartam szólni, hogy múltkor láttam egy ún. flyert, ami a te általad szervezett koncertet propagálta, és azon volt egy ilyen, hogy "design by tomi" vagy valami ilyesmi, közben meg a rajz, ami az ún. flyeren volt, tök ismerős volt számomra, már láttam egy másik ún. flyeren, ami egy Bold/Judge/Unit Pride koncertet reklámozott anno, szóval jómagam úgy gondolom, hogy ez a "design by tomi" felirat kicsit erős, nagyképű, ezt úgy hívják, hogy plagizálás, és jobb helyeken büntetik, gondoltam szólok.
[előzmény (2)]

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-02 09:04:38 (4)
kellemes hely, közel az állomás, ingyenes, jó hangulat

nekem bejött nyáron!! :-D

© XStorkXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-02 08:55:26 (3)
Én szerintem elmegyek...
[előzmény (1)]

© xtomixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-01 19:22:12 (2)
További koncert időpontok, és infók a

www.tamashc.hardcore.hu

oldalon!!!!

© xtomixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-01 19:21:22 (1)
Április 3. Lokomotív söröző

ANOTHER WAY
STRENGTH INSIDE
STAY CLEAN

Belépő nincs!!!!



Elejére << Előző < ... 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19