Punk Portál >> Fórum >> Koncertek, bulik >> antifa_budapest booking
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
antifa_budapest booking

1 | 2 > Következő >> Végére

© csapdabacsaltallatválasz erre | adatok | e-mail - 2013-05-14 18:21:39 (44)
Jóbarátom bandája - Angstbreaker (Lipcse) - koncertlehetőséget keres szeptember 25, 26, 27-edikén elsősorban Budapesten, de amúgy vidék is jó lenne nekik.
Szokásos dolgok, kaja, benzinlóvé és szállás 6 fő részére.

https://soundcloud.com/angstbreaker/sets/the-hidden-tape-promo-2 013/s-HOp3s#play

Ide lehet írni neki magyarul (de akár németül is, ha ha)
richard.paul.meszaros @ gmail com

© krekkválasz erre | adatok | e-mail - 2013-04-09 10:12:15 (43)
pár kép a buliról:












© krekkválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-27 12:20:44 (42)
holnap 16:30-kor beszélgetés a vegán koncertről szoval füllelje akit érdekel. tilos.hu vagy 90.3 FM

© krekkválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-20 19:25:16 (41)
A United and Strong-ot sikerült beintézni, a Luca életmentős szolipartyra. Zúzda Rockkert 31.-én 20:00-kor játszanak.
---------------------------

TOTAL LIBERATION! vegan fest. 04. 07. @ Roham Bár
A hardcore több, mint zene! Ezen a szálon indultak el azok a srácok, akik a stílus pozitív irányát
képviselve a veganizmus eszméjén alapuló fesztivált szerveznek. Ennek megfelelően két német vegan banda érkezik vendégségbe: a klasszikus hc-t játszó Reflections és a kicsit zúzósabb hangzású The Storm.
A hazai (húsmentes) ízeket a punk stílusban utazó Mudpie és a Fake Shakes képviselik. A helyszínen
lesz büfé, filmvetítés, kiállítás, a disztróban pedig hasonló gondolkodású előadók hanganyagait szerezhetjük be, ill. olyan alternatív termékeket ismerhetünk meg, melyek nem szennyezik a környezetet és nem tesztelték állatokon.
Vasárnapi nap folytán a felhajtás elég korán, 18.00 órakor kezdődik melyet 500 forintért tekinthetünk meg.


© krekkválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-17 18:08:01 (40)
A buli elmarad, nem sikerült másik helyet találni. Köv buli, április 7. TOTAL LIBERATION - Vegán feszt! Roham bár. Ami eddig tuti, az Reflections (vegán sxe youthcrew hc) , The Storm (vegán hcpunk) további fellépő szervezés alatt. Lett büfé, filmvetítés, kiállítás, disztrók stb... Info flyer fb esemény hamarosan.

© krekkválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-05 21:36:29 (39)

© krekkválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-02 09:31:12 (38)
A másik banda! facebook szar majd hamarosan :D


© Szeretem a virslitválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-01 15:33:34 (37)
fészbuk eseményt linkelsz?
[előzmény (36)]

© krekkválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-01 06:32:32 (36)
Márc 31 mindenki go szabad az á! Rá egy hétre meg megint! Április 7! két baszott jó német banda xREFLECTIONSx (vegán sxe) , THE STORM(vegán hc punk)




© krekkválasz erre | adatok | e-mail - 2013-02-07 20:00:16 (35)
(For english scroll down)

A berlini hardcore színtér egyik képviselője jön el hozzánk, a United and Strong. A helyszín, budapest - szabad az á'

A bulit egy DIY színtérről szóló dokumentum filmmel kezdjük, ami a Noise and Resistance címet viseli.
Filmezés alatt lehetőség lesz egy jót kajálni a becsületkasszás vegán büfében.

A bulit, a Liberal Youth kezdi a Savaria Colonia HardCore családból. Fellép még a veszprémi de már pesten élő PFA és a veszprémi még nem pesten élő Makeshift Promise :)

Akinek lehetősége van jöjjön 17:00-ra és nézze meg ezt a fasza filmet, meg egyen egy jót a koncertek előtt!

Az összejövetel tekintettel a vasárnapra max éjfélig, egyig fog tartani.

Belépő 700 Ft (+ akinek még nincs Szabad az Á'-s klubtagságija annak még 500 forint lesz e kártya kiváltása, de ezt lefogyaszthatod utána. Érdemes kiváltani kevés ilyen underground hely van erre felé és folyamatosan vannak jó bulik!,)

A BULIN NEM KÍVÁNATOS: NÁCI, SZEXISTA, HOMOFÓB, RASSZISTA, ANTISZEMITA.

Vigyázzatok magatokra, egymásra!

---------

A band from berlin hardcore scene is visiting us on 31th March, called United and Strong.

We open the event with a movie about DIY scene, Noise and Resistance. While u watching this great movie u'll have the chance to try our deliciuos vegan bufet for donate.

After the movie, Liberal Youth will be the first on the stage.

PFA, and Makeshift Promise also play! :)

As its Sunday, its will be finished max midnight or 1.

entry is 700 ft (2,4 euro) (+ if you dont have already the clubmembership card then u need to get it, and its 500 forint (1,6 euro.)

no nazis, no sexist, no homophobes, no racist, no antisemitics,

See u there!

© krekkválasz erre | adatok | e-mail - 2013-02-05 12:20:26 (34)
Szeva! A flyer készül, csak egyedi kézzel rajzolt, és nem voltam itthon most, de még ezen a héten kész lesz :)

© xbercixválasz erre | adatok | e-mail - 2013-02-03 14:18:02 (33)
Jöhetne a flájer, meg egy facebook event sem ártana....:)
[előzmény (32)]

© krekkválasz erre | adatok | e-mail - 2013-01-29 19:45:48 (32)
Március 31. Budapest

UNITED AND STRONG (BERLIN HC)
LIBERAL YOUTH!!!!! (SCHC)
PFA
MAKESHIFT PROMISE

700 ft

filmvetítés: Noise and Resistance (diy punk színterek a világ különböző tájairól)

becsületkasszás vegán büfé

flyer hamarosan

© krekkválasz erre | adatok | e-mail - 2013-01-18 19:30:12 (31)
Március 31. Budapest


© krekkválasz erre | adatok | e-mail - 2013-01-15 17:33:14 (30)
Március 31. Budapest részletek később


© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-05-08 21:20:55 (29)
Beszeljen valaki Borkeekkel,hogy raernek-e! Duhos elvtarsak, Belfegoi, snobs, skaballeros..stb..nem lenne rossz...hm?

© csimpyválasz erre | adatok | e-mail - 2012-05-08 15:41:25 (28)
ja, mondjuk ha megtartanank a bulit az fasza lenne.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-05-07 22:40:13 (27)
Emberek!
Birnam,ha meg lenne tartva a koncert, akar csak a magyar zenekarokkal is,oszt hozza lehetne szervezni meg egy-ket bandat..hm?

© wxeválasz erre | adatok | e-mail - 2012-05-07 22:27:15 (26)
szarul hangzik de ezt hallottam!
èn minden nap bojtolok... bocs haver azt se tom ki vagy, kèt nevet hallottam facebookkal kapcsolatban, mèggyszer ELNèSèT KèREK hogy szoba kerult a nevetek, en vagyok a fasszopo hogy hallomasbul elhiszek szarokat, szar a z internet. azert irtam le hogy elnèzèst kèrjek, bocs!! krekk a geci!! 8DDD
visszaolvasva durva mekkora szar jottkibelolem... ja ès ugy làtszik èn sem tudok kielègiteni egy lànyt... obudai katolikus bolcsesz làny aki borotvàlja a honaljàt az gàz...
bocs gege, èn vagyok a szar!! nèha ilyen skizo...
amugy meg kapja be mindenki!
[előzmény (25)]

© allgaválasz erre | adatok | e-mail - 2012-05-07 19:14:53 (25)
Kedves mega agyú barátom!

Ha nem tartozik senki neve az általad említett mocskolódáshoz, akkor mi a büdös faszért írtad le újból, ugyanabban a sorrendben?!?
Nem szokásom fenyegetőzni, de ennek még lesz böjtje. ;)

--Szövi--
[előzmény (19)]

© krekkválasz erre | adatok | e-mail - 2012-05-07 16:38:10 (24)
Azért marad el a buli, mert ami végbement az esemény facebook üzenőfalán, sok embernek elvette a kedvét a bulitól. Én pedig nem mertem úgy beveállalni, hogy a zenekar fix lóvét kért. Nem keveset. Én pedig nem fogok úgy eléjük állni hogy bocs csak a felét tudom kifizetni.

Plusz megelégeltem, hogy itt egyesek beszélnek arrol hogy külföldön milyen király minden, itt meg nem megy semmi, ezek az emberek hangoztatják hogy unity meg faszom tudja, közbe nem hogy építenének, de még rombolnak is. Ezért nem lesz itt sose olyan mint külföldön.
Szerintem jó színtér arc voltam, csináltam zenekart, fanzinet, bulikat szerveztem demonstrációkat, plakátoltam, osztottam ételt. De ha itt nincs szükség ilyen emberekre, akkor én félre állok és legyetek boldogok.

Nem szervezek több koncertet magyarországon.

Kiszállok az internet világából, úgy hogy akik neten akarnak elérni azok rábasztak. Én élek inkább a való életbe.

béke, sok sikert a többi még küzdő,építeni akaró színtér arcnak.
[előzmény (13)]

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2012-05-06 21:12:23 (23)
buli aktivátor 2012 ennyi

© wxeválasz erre | adatok | e-mail - 2012-05-06 14:16:58 (22)
én reklámozom ezt:
http://skinheadonlyred.blogspot.com/
[előzmény (18)]

© wxeválasz erre | adatok | e-mail - 2012-05-06 14:15:10 (21)
monjátok má mek ho mié nem lesz PDF???!!!

© wxeválasz erre | adatok | e-mail - 2012-05-06 14:11:41 (20)
akkor most má írjátok má be miért nemlesz buli??????????????
gege??
krekk??

me én hülye vok mint a segg

felölem akármikor akárhol, de szerintem pont nem egymástkéne vernünk...

bocsánat faszom kivan, te voltál legközelebb majd bassz pofán....

© wxeválasz erre | adatok | e-mail - 2012-05-06 14:08:25 (19)
nwmtom nincs facebukom, nemtudom mivolt , peti mondott mindenfélét nem olvastam. viszont az biztos h nemlesz egy kurvajo buli, és benne vagy te is... kár pedig biztos jo lenne, és bazze csak együtt lenne jó... magamtol irok, bosszantis rendesen h nemrtommiafsz van és most picsátcsináltam a számból meg beszóltam olyanoknbak akinek köze sincs hozzá, elnézést! tudom csicskán hangzik...
amugyis faszomkivan, ezt neketekmondom mert szeretlek titeket:
katolikus bölcsész lánnyal aki ráadásul borotválja a hónalját ne álljatok szóba. fájni fog.
elhagytama lakás kulcsom.
nincs PDF.
és akkor itt megy a szar amikor egyutt mentunk tüntetni. tiis barátok voltatok.
biztos nemfogunk verekedni , mert tesok vagyunk tetszik-nemtetszik...

ha nem mondtak semmiilyesmit akkor ELNÉZÉSÉT KÉREK szovi tunyi neve nemide valo, 2 masik név...
verjetek meg vagy öljetekmeg , szívességet teszel...
ja eladtuk a mobilt és füvet vettünk, de az csak fenyítés volt... voltak verekedések és volt amikorminket vertek el. voltak más dolgok is! heh!

© gegeválasz erre | adatok | e-mail - 2012-05-06 12:50:08 (18)
Kedves Ottó! Személyeskedő megjegyzéseidre inkább nem reagálnék. Nem tudom most hogy jön az hogy én szétbasztam ezt a bulit, és aki olvasta a fb-os dolgokat szerintem azoknak sem ez jött le. Peti is teljesen normális hangnemben tudott tárgyalni a dolgokról aztán egyszercsak le lett mondva a buli. Nem örülök neki én sem bár abban maradtunk hogy nem megyek el. Én (veled ellentétben) nem fenyegettem meg senkit és senkinek egy rossz szót sem írtam, meg se kértem senkit ilyesmire. Nem is hívtam egyetlen általatok nácinak titulált haveromat sem a bulira. A koncert előtt pár héttel írt nekem a Peti hogy hagyjuk a faszságokat és abban is maradtunk hogy be van fejezve a dolog. Erre jöttek megint a hülyeségek(nem is velem kapcsolatban) Sosem fogom megérteni hogy személyes problémákat miért kell elvekkel megmagyarázni. Fel lett ajánlva többször is ezeknek a nézeteltéréseknek a megbeszélése (még mindig nem rólam van szó) Akkor most mi a szar van má megint? Ha gondolod/gondoljátok a mikorban és a hol ban megyezhetünk. OK? A "fsszopó" haverjaim se mondtak mást egyszer sem ellentétben másokkal... (mellesleg olyan jellegű antifa akciókra ahol túlerőben elvertek 16 éves nácikat és még a cigijüket meg a mobiljukat is lenyúljátok nem lennék büszke) ...a blogról meg annyit hogy pár hete nem tudok belépni hidd el reklámoznék sokmindent...

© Deravenválasz erre | adatok | e-mail - 2012-05-06 10:59:55 (17)
uh, ez izginek ígérkezik. mi történt? sztorikat!

© wxeválasz erre | adatok | e-mail - 2012-05-06 10:25:22 (16)
http://www.youtube.com/watch?v=cslrXl3udlk

meg csak annyit hogy krekk lehet hogy fiatal, de tobb akcional voltunk egyutt!! tobb antifa (nem antifasiszta!-ANTIFA) dolgot csinàltunk ès nem emlèkszem , hogy bàrmikor is jottel volna verekedni vagy bàrmi màs...
furcsa hogy hirdeted a PDF a blogodon hogy becsben jatszanak az itthonit megszetbaszod a faszsagaiddal

© wxeválasz erre | adatok | e-mail - 2012-05-06 10:18:59 (15)
krekk is bekaphatja, csicska geci, pàrfaszfej miatt lemondani...



1 | 2 > Következő >> Végére