Punk Portál >> Fórum >> Koncertek, bulik >> Pogo Loco
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
http://www.pogoloco.hu

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 > Következő >> Végére

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-03 19:49:15 (236)
Ha csak ennyire telik, akkor inkabb fogd be a pofad.
[előzmény (215)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-03 17:34:28 (235)
wxe én csak egyet szeretnék mondani neked kedves fajtársam: SIEG HEIL!

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-03 17:11:12 (234)
ennél nagyobb fenyítést még az életben nem kaptam
[előzmény (230)]

© wxeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-03 17:06:31 (233)
érzed a szagán!! 8D

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-03 17:02:23 (232)
szerintem ez a pusztai baz
[előzmény (227)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-03 17:00:23 (231)
érezni? hogyan?
[előzmény (229)]

© wxeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-03 17:00:08 (230)
te most akkor vagy foulside tag vagy, vagy a tagok fizetnek neked, hogy reklámozd őket?

igen fizetnek ... vagyis nem, vegan reich tag vagyok! ...pfuhh neked nics kedvenc zenekarod, vagy csak szeretsz kötekedni? mert én nem kötekedtem, elmondtam mit érzek. a válasz fenyítés volt..

© wxeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-03 16:58:00 (229)
azt nem tudom, én megkérdezném mi a szitu... de azt lehet "érezni" szerintem ha valaki náci...
[előzmény (228)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-03 16:55:37 (228)
de szerinted a külsőm miatt nem fognak belém kötni?
[előzmény (226)]

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-03 16:55:19 (227)
te most akkor vagy foulside tag vagy, vagy a tagok fizetnek neked, hogy reklámozd őket?
[előzmény (226)]

© wxeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-03 16:53:00 (226)
hali!
én tar kopasz vagyok és kurva sok lonsdale cuccom van, plussz még Némónál is szoktam vásárolni /én hülye.../. szerinted legközelebb lemehetek valamilyen koncertre, vagy előtte öltözzek át, meg ilyenek?
köszi
Gergő

nem baze, énis voltam kopasz és lonsdalet is hordtam, nem aza gáz, hanem ha náci valaki és azt beengedik koncertre...

hát nem elég,hogy a nácik nem szeretnek téged most már a fél punkportal sem :)) azért vigyázz mert a punkportalos arcok keményebbek,mint bármelyik SS osztag nem tudom mit csinálnál ha Fogtündér Alföldi cigány haverjai meglepnének otthon vagy a Whatweknow IRA-s ismerősei felrobbantanának álmodban esetleg Matyipotter/aki közismerten kezében tartja a balatoni szórakoztatóipart,nem volt gyanús még neked,hogy mennyi koncertet szervez?/ verőemberei megvárnak meló/suli után

"oké köszi vigyázok, hisz én vagyok az ellenség,
tisztán látom mit tesz az üresség!
valóban olyat mondtam amiért megkell ölni?
ha öszintén megmondani amit gondolok gáz,
akkor meg baszhatja magát a félpunkportál,
csak hogy kétfele van az éremnek...
hajrá nekem teszel szívességet
támadjatok bátran, megnézzük hányan maradnak állva
a verő emberek várhatnak mert:
nem vagyok szolga sehol, iskolába meg pláne
tényleg félek, ezért páréve már csavarhuzóval járok
és a sarkon is ovatosan fordulok.
különbség köztünk annyi hogy egyideje készülök,
míg te a szörpödet szürcsölöd!
itt az üzenet: bazdmeg magadat!"

http://www.youtube.com/watch?v=rxReQjaIgwY
No one is innocent we all commit crimes, if you're not guilty in their eyes, you're guilty in mine. There are only two sides and a line that divides, if you stand in the middle you're not on my side. No such thing as an innocent passerby you're the enemy if you turn a blind eye. Not taking a stand while others die complicity your crime you will be tried. To bad if that's cold there's not time to be nice ain't playing a game it's a war which we fight. In defense of earth's future and all forms of life, against those in the way all is justified. And for what I believe I'm willing to die to free those enslaved I'll take a life. Won't shed a tear, I know I am right, and if I am caught, I'll pay the price… cos there's no excuse for letting things slide, in the actions of others or in your own life. If you don't stand firm on the side of right you're nothing but a waste of life so you'd better choose a fucking side and not be sitting in the middle when the bullets start to fly. If you don't make a choice it could mean your life for if you're not on my side you're a target in my eyes.


még egy idézet a Foul sidetól:

Mi vagyunk, kiket állandóan hülyének néznek
Mi vagyunk, kik levágják, hogy
hazudnak a tények
Szedd meg magad jól bel--lünk
Nekünk mindegy, kölcsönökb--l
élünk
Lehet, hogy egyszer rá fogunk fázni
De akkor is vissza fogunk
pofázni

Egymással szemben a 2 sarokban
A te fejed lesz, mi a padlón
koppan
Jobb, ha lennt maradsz, kár felállni
Felesleges velünk ringbe
szállni
A becsület a miénk, nem adjuk fel
Ami a tiéd, azt nyugodtan dugd
fel

Nehéz az élet kibaszott kemény
Van, mikor azt hiszed, nincsen
remény
(De, ha)Fordul a kocka és fel kell állni
(És)Akkor is vissza kell
pofázni


© xsipixválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-03 16:19:52 (225)
hát nem elég,hogy a nácik nem szeretnek téged most már a fél punkportal sem :)) azért vigyázz mert a punkportalos arcok keményebbek,mint bármelyik SS osztag nem tudom mit csinálnál ha Fogtündér Alföldi cigány haverjai meglepnének otthon vagy a Whatweknow IRA-s ismerősei felrobbantanának álmodban esetleg Matyipotter/aki közismerten kezében tartja a balatoni szórakoztatóipart,nem volt gyanús még neked,hogy mennyi koncertet szervez?/ verőemberei megvárnak meló/suli után
[előzmény (220)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-03 16:09:30 (224)
'nemtudok minden bulin ott lenni. nem isakarok öszíntén mert nem érdekes, elveszett a fiatalokból a lázadás és nyitottság szelleme.'

én itt elsírtam magam. itt sír a szád, hogy így nincs semmi meg úgy, aztán te még 1%-kal se támogatod azt hogy legalább legyen valami?

amúgy némó, te is tudod és én is tudom, hogy a punk a tarajról szól, nem jelszavazol. (ne vegye senki komolyan)
[előzmény (212)]

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-03 16:07:52 (223)
használd már a válasz erre gombot te szerencsétlen
utána meg kösd fel magad
[előzmény (220)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-03 15:59:44 (222)
hali!
én tar kopasz vagyok és kurva sok lonsdale cuccom van, plussz még Némónál is szoktam vásárolni /én hülye.../. szerinted legközelebb lemehetek valamilyen koncertre, vagy előtte öltözzek át, meg ilyenek?
köszi
Gergő

[előzmény (220)]

© xsipixválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-03 15:34:15 (221)
annyira azért nem :)
[előzmény (166)]

© wxeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-03 15:26:54 (220)
"ha zsidózik cigányozik buzizik valaki ,mi van akkor? "

lehete hogy ő csak szavakkal dobálózik, de aki mellette áll és meghalja a haverjaival, haza fele elkezd beszélni róla és pont szembe jön velük az "alany" akkor lehet hogy más lesz a vége...


© wxeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-03 15:14:39 (219)
"nem isakarok öszíntén mert nem érdekes, elveszett a fiatalokból a lázadás és nyitottság szelleme. "

milyen lázadás veszett el? nagyon sarkított példákat hozol fel utána. régen is voltak náci punkok, mindig is lesznek, ezen te sem fogsz változtatni, még egy picit sem akármennyire akarsz. hülyék mindig lesznek

(mikor volt lázadás mon, leszámitva az ellenoprebált meg a jobbikosokét??? na mikor???)

"tudom amig nincs zenekar aki ezeket nyíltan elítéli, addig magyarázhatok itt... ezen dolgozunk!!"

erre ugyanazt írnám mint azt előzőre. meg sztem egy csomó ilyen banda van, de aki hülye az nem fog egy dalszöveg miatt megváltozni.

(nyíltan kevesen állnak ki, mert ha így lenne akkor minden olyan buli szórólapján, lenne egy logó. nem a hülyét kell megváltoztatni hanem aki nem az, az ne váljon azzá)

"nem csak beszéddel lehet rávenni egy klub tulajdonost hogy változtasson! ;)"

grat! mesélj.

(közvetlen akció)

© wxeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-03 15:08:32 (218)
figyelj: vannak aki erőszakkal tartják fent a mérhetetlen luxust és hatalmat úgy hogy milliárdok szenvednek!! tönkre teszik a bolygót, pusztitják a természetet, ártatlan élőlényeket gyilkolnak feleslegesen és ezt erőszakkal tartják fent. békés úton nem mondanak le a hatalmukról. ha az agresszorok ellen békés utat prédikálsz olyan mintha velük lennél!! van különbség!!
és hogy állítod meg? menjel egy tenyész telepre és mond hogy ne csináljátok. kiröhögnek. ha folytatod megvernek. vagy bezárnak. rád sózzák a terrorista jelzőt holott ők a terroristák. ezek ellen nem erőszak a megoldás? nane. hippi szagot érzek...
ne gyere ghandival megilyenek: látható mit ért el afrikában és indiában, mennyire uralja a nyugat ezeket a helyeket... egyébként azt is amit elért nem a békés tüntetéseknek köszönhető hanem az éjszakák során felgyújtott raktáraknak...

"...békések leszünk azokkal aki békések velünk..." malcolm x


ui: ja a videon karneváli hangulat van, mert mi így szeretnénk élni, boldogan békében és felszabadultan!

mostmá húzok me fájnak azujjaim..

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-03 15:01:35 (217)
"nem isakarok öszíntén mert nem érdekes, elveszett a fiatalokból a lázadás és nyitottság szelleme. "

milyen lázadás veszett el? nagyon sarkított példákat hozol fel utána. régen is voltak náci punkok, mindig is lesznek, ezen te sem fogsz változtatni, még egy picit sem akármennyire akarsz. hülyék mindig lesznek

"tudom amig nincs zenekar aki ezeket nyíltan elítéli, addig magyarázhatok itt... ezen dolgozunk!!"

erre ugyanazt írnám mint azt előzőre. meg sztem egy csomó ilyen banda van, de aki hülye az nem fog egy dalszöveg miatt megváltozni.

"nem csak beszéddel lehet rávenni egy klub tulajdonost hogy változtasson! ;)"

grat! mesélj.
[előzmény (212)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-03 15:00:19 (216)
magyarországon nagyon rég volt straight edge buli!de amúgy végig tudom ki vagy! a beengedtetek is személyeskedés gondolom én!mert én például sosem megyek be jegyet szedni!
manapság sok londsdale pólós srác van még a punkok között is majd kösz hogy szóltál mindegyíktöl megfogja kérdezni ezentúl a jegyszedő!
[előzmény (213)]

© Cumiválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-03 14:59:41 (215)
Dehát a kirekesztőket kirekesztőkkel mi lesz?
Meg a vegák, akik kirekesztőek azokkal a helyekkel szemben, ahol nincs vega kaja?
És akik nem hajlandóak elfogadni a gyilkosokat?

Stb, stb, sokáig lehetne még sorolni... csak gondoltam leírok pár kérdőjelet ha már ennyi felkiáltójelet írsz... :)
[előzmény (206)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-03 14:55:44 (214)
ameddig a szavak csak szavak és tettek nem követik addig csak röhögni kell rajta és ez igaz mind a 2 oldalra! ha zsidózik cigányozik buzizik valaki ,mi van akkor? semmi sem változik!
de ha komolyan is gondolja és oda megy és erőszakosan viselkedik vele na ott már baj van!
és ez is értendő mind 2 oldalra

ÁLLÍTSD MEG AZ ERŐSZAKOT!!! A PUNK NEM CSAK TARAJ!!!

© wxeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-03 14:54:32 (213)
amúgy azt is megköszönöm hogy decemberben valószinűleg támogatad a 4 antifasiszta zenekart amit mi szerveztünk a filter klubba rendes srác vagy!

na igen innen már személyeskedsz...

egyszer voltam ott király sxe bulin amit úgy elbasztak hogy beengedtetek egy nácit!!!! fehérfűző lonsdale bomber... amikor megkérdeztem mi a fasz van nem is tagadta hogy gyerekkora óta náci! és csak a technikusnak jött be kezet fogni! kösz ilyen helyre többet nem megyek! gondolom tudod kivagyok mostmár!

© wxeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-03 14:50:54 (212)
ha a te helyed akkor legalább támogasd hogy minden bulin lent vagy mert akkor működik a dolog ha nem támogatod nem fog menni


nemtudok minden bulin ott lenni. nem isakarok öszíntén mert nem érdekes, elveszett a fiatalokból a lázadás és nyitottság szelleme. ne mond hogy nem érzed. divat lett másokat lenézni kinézni, csak mert nem áll be a nyájba. amikor egy punk zsidózik meg cigányozik meg kiborul a melegfelvonuláson meg az antifasizmust hülyeségnek tartja akkor minek menjek ilyen társaságba??
tudom amig nincs zenekar aki ezeket nyíltan elítéli, addig magyarázhatok itt... ezen dolgozunk!!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-03 14:49:38 (211)
meghát miböl gondolod hogy én vega vagyok!illetve tényleg nem akarok erőszakot mert mint irtam nem vagyok fasiszta! de szólók ha az leszek és megyek!
[előzmény (210)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-03 14:48:36 (210)
én azt hallotam a vega is fasiszta!
[előzmény (208)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-03 14:47:03 (209)
na tök jó köszi a linkeket ! ez valami karnevál!
amúgy azt is megköszönöm hogy decemberben valószinűleg támogatad a 4 antifasiszta zenekart amit mi szerveztünk a filter klubba rendes srác vagy!

© wxeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-03 14:45:59 (208)
de nekünk erőszakos szövegeink vannak!!

© wxeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-03 14:44:56 (207)
nem csak beszéddel lehet rávenni egy klub tulajdonost hogy változtasson! ;)
egyébként sosem voltam még ott!! 8D



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 > Következő >> Végére