Punk Portál >> Fórum >> Koncertek, bulik >> Vörös Yuk
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
www.redhole.hu

Elejére << Előző < ... 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 > Következő >> Végére

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 11:55:25 (184)
Nem fognak senkit megbaszni peklapattal. Az ilyen incidensek mindennaposak minden helyen, es a rendorseg semmit nem tud tenni a vandal szekusok ellen. Nemreg kaptam egy mailt, hogy az Uj Var Klubban (disco a mi koleszunkban) a szekus lebaszott egy szinjozan, senkinek nem arto csajt a lepcson (jo nagy lepcso, vagy 3 m magas). Nem lett kulonosebb baja, felhivta a rendorseget egybol, kozoltek, h ez van, nem tudnak mit csinalni... Kesz, el van intezve. Lehet itt feljelenteni, meg ilyenek, de sokkal jobb megoldas a bojkott, mivel igy majd rajonnek, mennyi penzt kerestek ezeken a szakadt bunko embereken, akik hugyoznak, hanynak, buzulnak, rongalnak. (Felreertes ne essek, a rongalast semmikepp nem tamogatom, sot.)
[előzmény (183)]

© Gontarválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 11:52:17 (183)
ez igaz, de ha emiatt megbasszák péklapáttal, s kap büntetést, akkor meggondolja, hogy mit csinálhat legközelebb
[előzmény (180)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 11:48:27 (182)
Nagyon egyszeru a helyzet. Tobbet nem megyunk oda, a hely meg szervez oda jazz koncertet, vagy amit akar, olyan kozonseggel, amit elturnek. Ennyi, nem kell ezen tobbet szenvedni.
Elobb kellett volna gondolkozniuk, es utana utni.

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 11:22:05 (181)
Oxy, mindig mondod, hogy Burger pofonjanal nem hordult fel senki, de ahogy Pokologep is mondta, a forum csak annyirol tudott hogy Burger kapott egy maflast valami hc-s arctol... es asszem meg pont ti voltatok ugy vele, hogy hagyjuk az egeszet, nem erdemes rola beszelni... na mind1. kivancsi vagyok hogy mi lesz a folytatasa a vy-s ugynek... eleg gaz a biztonorok hozzaallasa... mondjuk szerintem valamilyen szinten ilyen kisebbsegi komplexus is bejatszik, hogy "Ezek itt buliznak, elbasznak 3-4000 ft-ot, en meg ugyanennyiert itt meresztem a picsamat, hat adjanak valami okot, aztan ugy szajbatorlom valamelyiket, hogy azt megemlegeti..." na mind1. felek hogy a voros yuknak mar nncs sok hatra, ha igy folytatjak.
[előzmény (170)]

© Victimválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 10:52:23 (180)
felesleges, engem pl kurvára nem érdekel a jogi maszlag!
és mindig is szánalnmasnak találtam ezt a mű okoskodást, hogy kinek mihez van joga. ha bekaptad a sallert dobálózhatsz törvénykkel akkor is fájni fog a pofád
[előzmény (179)]

© Gontarválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 10:33:56 (179)
na, szépen kitárgyaltuk hogy mit lenne jó tenni, meg ilyenek, csak egy dolgot felejtettünk el.
a biztonsági őrök jogai, és kötelezettségei.
mert ezen témában jártas családtagjaim elmondása szerint. a biztonsági őr nem üthet meg senkit, csak önvédelemből, és akkor is csak nyomos indokkal. ez még a rendőrökre is vonatkozik, akik azért jóval nagyobb hatáskörrel rendelkeznek, mint a biztonsági őrök.
ennek majd még pontosabban utánnanézek, ha hozzáférek a megfelelő jogszabájokhoz.

© MrHydeválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 10:29:02 (178)
Érdekes... Mindenki leragad a pofonnál de, hogy miért csattant az már kevésbé fontos... Na mindegy, indítsatok egy új mozgalmat...

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 10:16:59 (177)
Nem voltam ott, nem lattam, de nekem magyaraztak egy oran keresztul, es nem neked.

Egy szoval nem allitottam, hogy nem ugy volt, ahogy Zoli leirta. Bizonyara ugy volt, es egyaltalan nem tartom ezt igy jonak.

Nincs olyan, hogy "vezetoseg"! Az a par ember, aki ott dolgozik, ok a vezetoseg! Epp ezert nem lesz kirugva senki.

Konfirmista szovegem: annyit mondtam, hogy vagy elfogadjuk ezt, vagy nem. Ugy latszik, a masodik mellett dontottek az emberek. Lehet, hogy igazuk van.

Jo, szerintem ennyi. Tobbet nem jarnak le az emberek, es kesz. A hely bezar, es mindenki boldog lesz. Csak kurva gyorsan kell szerezni valami ujat, mert en pl. nem akarok hetvegenkent a Kultiban uldogelni, ahol meg dragabb a pia, es az In Kal-osok sem eppen szimpatikusak...

Vagy akkor mostantol maradjunk otthon.

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 09:59:59 (176)
Hat....eleg sokretu itt mar a tema.
Most az utolso parat olvastam el, es az utcso 1-2-bol mind Gandalfnak, mind Oxigenyanak igazat kell, hogy adjak.
Eloszor is Gandalf szerintem igy a tavolsag ellenere is jogosan van felhaborodva. Talan a groteszk a legjobb szo arra, hogy az ember a testi fenyites veszelyevel nez szembe azzal, hogy elmegy szorakozni. Errol a jo oreg Jate-klubos kidobo majmok jutottak eszembe, ahogy kirangatnak a hajanal fogva egy fiatalembert a helysegbol, mert kicsit ittas volt es elaludt.
Fogalmam sincs, mi volt az elozmenye a most szoba hozott konfliktusnak, lehet, hogy volt ra ok, lehet, hogy nem.
Mindenesetre minel tovabb hitegetitek magatokat azzal, hogy ha nem provokalod, akkor nincs balhe, meg hogy ez az egyetlen hely ahova mehetunk, akkor basszatok meg az egeszet es menjetek inkabb szinhazba.
Utalok a kulfolddel peldalozni, de pl. az USA-ban egy ilyen eset utan a tulaj nyugodtan le is huzhatja a redonyt.
Es a klub vezetosege is bassza meg magat, amikor ellopott hamutartokra hivatkozva magyarazza a ajonallo bunkok szigorat, meg hogy meg sose kellett mentot hivni. Na ez a csucs bazmeg.
Oxy, neked pedig teljesen igazad van abban, hogy a Burger esetenel mindenki kussolt. Viszont en ma, az egyik reszletes leirasodbol tudtam meg, hogy ot t emberkedett a biztonsagi, mert eddig azt hittem, hogy csak egy "bolond" neven futo illeto es a Burger kozotti volt konfliktus.
Ezen esemenyek tukreben lehet, hogy sokaknal ez jelentette az utolso cseppet a poharban, mert ugye igazabol mindenki csak akkor eszmel amikor o maga, vagy egy kozeli baratja kerul sorra.
Na jo, felig reszeg vagyok, ugyhogy inkabb most abba is hagyom.

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 09:15:35 (175)
"mindenkinek a saját keresztje a legnehezebb"
[előzmény (170)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 05:13:20 (174)
még valami: én már lazán lezártam volna a dolgot, mivel tényleg mindenki elmondta a véleményét, de mivel dan hozzászólása nekem szólt, ezért válaszoltam rá.
[előzmény (170)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 05:11:15 (173)
segítek: Zoli üzenete a nesze topicba: szombat hajnal 03:55:01, hír a portálon: szombat - 04:22:35-kor... Arról beszélni egy nappal később, hogy ,,hirtelen" ezen tények ismeretében nevetséges.
[előzmény (172)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 05:07:28 (172)
mi az, hogy ,,hirtelen te is kurva nagy felelosseg tudattal viseltetsz mindenki irant, amikor mar az osszes ember kiakadt."? Miről beszélsz? Mi az, hogy ,,hirtelen"? Nézd meg mégegyszer a hír dátumát
[előzmény (170)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 05:04:28 (171)
nem hallottam Burger fejbeveréséről ez előtt...

pár kommenttel lejebb még egész máshogy beszéltél... Nem ,,mások balszerencséjén csámcsogunk" (mellesleg asszem én eddig eléggé passzívan álltam hozzá a dolgokhoz), hanem éppen az hozta fel a témát, aki eléggé benne volt az egészben. . .

[előzmény (170)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 04:57:15 (170)
es hol volt a kurva nagy empatiad, amikor a burgert vertek fejbe? abbol miert nem lett hir? gondolom a nonkonformizmusod uralkodott el eppen rajtad es azert...
annyira szanlmas ez a csamcsogas ezen az egesz teman.. eskuszom az jut rola eszembe, amikor az emberek napokon arrol beszelnek, hogy a valovilagos anikonak mucoscsei vannak.. egy rohej, most hirtelen te is kurva nagy felelosseg tudattal viseltetsz mindenki irant, amikor mar az osszes ember kiakadt.. tenyleg ne nevetessuk mar ki magunkat..
amugy az, hogy egy ilyen klubbra van-e igeny igen csak szubjektiv.. ne hogy azt higgye akarki is, hogy a vorosyukbol vagy a nemartbol dolt a le...
de ha szerinted van igeny gandalf, ha egyszer bezar a voros yuk, akkor cisnalj piackutatast, es nyujtsal be egy igenyt egy banknal, es ha van ra igeny tenyleg akkor meghitelezik neked a penzt, hogy megcsinald...
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee........... es a leggyusztustalanabb az egeszen, hogy masok balszerencsejen itt csamcsogtok...
[előzmény (169)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 04:38:08 (169)
1. Dan ,,nem tudom, mi a fasznak" kellett egy új hírt kirakni. Lehet véleményed, belerakhatod azt az előzőleg kirakott hírbe is.

A többire az a reakcióm, hogy úgy néz ki, te sem voltál ott, tehát amilyen alapon elküldesz engem a fenébe, olyan alapon Te is mehetnél.

Én elhiszem Zolinak, hogy véresre verték a fejét, ha azt mondja (így, személyes ismerettség nélkül is). Más helyekről van tapasztalatom kidobók tekintetében, így együtt tudok érezni azokkal, akik ,,biztonsági" őri túlkapás miatt nem érzik ,,igazi_punk_klubunk"-nak a VY-t. Persze, ha a vezetőség megteszi a megfelelő változtatásokat, akkor az egy olyan gesztus, amivel vissza lehetne csábítani a sokszorosan kikergetett látogatókat.

Az általam fogalmazott hírről még annyit, hogy az azért lett ennyire egyértelműen az áldozat(ok) oldalára elfogult, mert annak kellett lennie. Amúgy miért van az, hogy szinte mindenki, aki lenn volt megerősítette Zolit? Te meg részt vettél valami ,,megmagyarázzuk" hangulatú gyűlésen, két nappal az eset után, és kijelented, hogy nem úgy volt?

Ha bezár a VY, akkor lesz helyette másik, mert igény van rá. Nem kell ezt a jó kis ,,értünk vannak" attitűdöt felvenni. Mit adott a VY eddig? háromszáz forintért sört? köszönjük.

Schlekinek gondolom nem a tahó biztonsági őrök a haverjai, hanem esetleg a vezető(k).

Szerintem itt a legtöbb embernek nem is azzal van baja, hogy eltartja a VY-t, talán még csak nem is az árakkal.. Sokkal inkább azzal, hogy ezek a taplók a biztonság védelmének jelszavában vernek szét ártatlanokat, miközben az igazi provokátoroknak nincs baja.... Persze, mekkora öröm, hogy ,,még nem kellett mentőt hívni." Pont ezt akarják itt páran megakadályozni, azzal, hogy radikálisan követelik hájas, bunkó, állat (ezért a szóért minden állatot megkövetek) őrök elbocsátását.

Sokan próbálták szép szóval, nem ment, utána próbálták keményebb szóval, nem ment (a nem ment alá mindenki behelyettesítheti azt, ami vele történt).

A ,,de amig nincs más, ezt kell szeretni" szöveg meg nem csak gusztustalanul konfortista, de pofátlanul szemtelen is azokkal szemben, akiknek nem véletlenül van elegük.....

Bocsánat, de engem ez felháborít..
[előzmény (165)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 04:19:48 (168)
ahelyett, hogy a hulyesegeket beszeled ossze vissza, inkabb errol a fasszopasrol irjal meg...
csak vicceltem =)
[előzmény (165)]

© maxwell murderválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 04:17:42 (167)
az gáz lenne.

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 02:32:15 (166)
Felreertes ne essek, en egyaltalan nem allok a VY oldalan, es nem akarom a kidobokat vedeni, en lennek a legboldogabb, ha lenne egy sajat, igazi _punk_ klubunk! De amig nincs mas, ezt kell szeretni...
A legjobb az lenne, ha a tulsagosan eroszakos embereket elkuldenek, de erre semmi esely nincs.
Ha meg bezar a bazar, akkor tenyleg nem tudom, mi lesz.

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 02:21:47 (165)
Sziasztok!

Ma lenn voltam VY-ban, reszt vettem egy hosszasabb megbeszelesen, nem ternek ki minden reszletre, de nehany megjegyzesem lenne.

1. Gandalf nem tudom, mi a fasznak kellett ezt hirt kirakni a korulmenyek ismerete nelkul. Esetleg eloszor jarj utana, mi tortent! Persze az USA-bol konnyu irogatni, csak esetleg utana en kapom a pofamba a reakciot.

2. Schleki teljes mertekben a baratai mellett allt ki, nem mondhatjatok, hogy nem.

3. A helyiek allitasa szerint szabalyos fasszopas (szo szerint) folyt a VY-ban, es a vendegek ezt kifogasoltak.

4. En semmilyen esetben sem tudom elfogadni azt, hogy barkit is megusson a biztonsagi or, hacsak ra nem tamadnak. Bovel eleg lett volna kitessekelni a reszeg fiatalokat. (Olyan is elhangzott, hogy oruljunk, hogy meg soha nem kellett veres miatt mentot hivni, meg hogy egyes felesegek naponta tobbet kapnak ennel... - no comment)

5. Az is elhangzott, hogy a hely mindent megtesz, sokat eltur a szorakozo fiatalok kedveert, akik rongalnak, hanynak, lopnak, stb.

6. Egy verekedos biztonsagi or, vagy egy szervezett bojkott nem fogja megakadalyozni, hogy megnezzek egy olyan koncertet, ami erdekel.

7. Konnyen lehet, hogy ezzel a bojkottal megszunik az egesz hely, ami ugy tunt, a staff-ot igazabol nem nagyon zavarna ("jo, akkor hagyjuk abba!", stb). Azonban eleg sok embert szerintem rosszul erintene, hogy a legutolso hely, ahol meg megturtek ezt a zenet, megszunik. Igy mar semmi nem marad.

8. Szerintem mindket oldal rosszul cselekedett, egyiknek sincs igaza. De! Az eroszak soha nem megoldas. Egy olyan hely kene, ahol az ott dolgozok kozulunk kerulnek ki, es megertik a masikat.

9. Sajnalatos ez az egesz, nem tudom, mi a megoldas, en mar nem akarok egyik oldalra sem allni, asszem. (Tudom, ez a legrosszabb.) Igazabol ha lesz masik hely, nem fogom sajnalni, hogy oda kell jarni, es nem ide. Engem a zene erdekel, es a tarsasag, es amig nem geciznek velem (es a tobbiekkel), nem izgat, hol van a buli. Az lenne a lenyeg, hogy mindenki jol erezze magat, az ott dolgozok is!

Asszem ennyi. Remelem, egyik oldal allitasait sem ferditettem el, nem allt szandekomban semmi ilyesmi.

© mezoválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 01:44:10 (164)
Üdv!
A semmi komoly zenekar, többet nem lép fel a vörös lyukba, és szorakozni se fogunk lejárni!

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 20:10:09 (163)
szerintem egy kidobónak az a dolga, hogy a balhézó embereket kirakja a klubból, illetve az ilyen szándékkal érkezőket ne engedje be(pl a nácik)
bár a hülye tuskó itt vezeti le a frusztrációs élményeit, mert azt gondolja, hogy itt hatalma van, de abba nem gondol bele, hogy nélkülünk éhen döglene...

szerintem két megoldás lehetne a jövőre nézve:
1. Felhívni a tulajdonos figyelmét, hogy ha ez így megy tovább, akkor hamar csődbe megy...
2. nem tudom a sértetteknek mennyi kedve és türelme ,stb van hozzá, de egy hivatalos feljelentés is szarba hozhatná a köcsögöt, mivel nem hiszem, hogy bármi joga is lenne akárkit megütni, mégha akármit is csinál...

ez lehet hülyeség, de csak az én véleményem...


© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 19:06:45 (162)
nem tesz teged felelosse senki azert, hogy felhaborodtal.. en annyit mondtam, hogyha ezekre a dolgokra jobban odafigyelnenk, akkor tegnap ez nem fordult volna elo, amugy meg nem azt mondtam, hogy bocsanatos bun, es a zoli szamitson ra, hiszen ez a dolgok rendje, hanem azt, hogy ugy is kurvara gaz, da van annal gazosabb szituacio.. nemtom erthetoe...
az ha egy embert agyonlonek borzaszto dolog, de ha egy 6 eves kislanyt megeroszakolnak majd elve elkezdik feldarabolni, es ugy hal meg.. az meg szornyubb erted? ez hulye parhuzam de nehezen fejezem ki magam...
budos firkasz negerek =)
[előzmény (159)]

© petiokosválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 18:54:44 (161)
Nem akarok olyan helyzetbe kerülni mint Téglás Zoltán.:)

© petiokosválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 18:53:51 (160)
Félreértés ne essék, a fegyverviselési cucc vicc! Amolyan petiokos féle.

© petiokosválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 18:53:10 (159)
Annyi mindent tudnék most ideírni, de minek????????????????
A fasz kivan ezzel a világgal. Bocs, hogy fel mertem háborodni azon hogy kapott a Zoli, visszaszívom, mert nem háborodtam fel minden ütésen ami elcsattant a Vörösben. Talán azért nem, mert a 95%-át nem is láthattam, mivel nem járok le túl gyakran, pont azért mert a VY ilyen csattanós hely.
Ja és a Zoli egyébként is megérdemelte, mert mindennek van előzménye, és mert mindig keresi a bajt, holnap jön át, hát asszem ráuszítom a kutyát ha csöngetni mer.
Még jó hogy nem az én családomé a klub, mert minden őrnél pisztoly lenne, hiszen majd mindenkinek van fegyverviselési engedélye a családban. Igaz, senki sem használja. Nem tudom világos e a párhuzam azzal, hogy egy biztonsági őrnek kell papír.
Na üdv.

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 18:51:05 (158)
írtad, hogy volt rá alkalom, hogy Burgert újfent megütlegelhessék.

arra vagyok kíváncsi, hogy ez pusztán a helyen történő megjelenéséből adódott, vagy esetleg újfent valami balhéba keveredett.

(vigyázz mert ha nem érted a magyar nyelvet meglehet olyan sorsra jutsz mint az Ignite frontembere)
[előzmény (157)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 18:46:23 (157)
nem ertem a masodik sort... lehet en vagyok a hulye de nem ertem.. ird le mashogy is pliz :)
[előzmény (154)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 18:45:04 (156)
igaz, igaz.
[előzmény (155)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 18:44:02 (155)
nem egeszen pontosan azt akarom mondani, hogy "az itthon alatalnos tapasztalat" meg "a nyugati altlanos tapasztalat, a trabendo nevu klubb alkalmazottai kiemelve" de ezt is irtam le, nem tudom ezt a sok rizsat honnan vetted :)
[előzmény (152)]



Elejére << Előző < ... 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 > Következő >> Végére