Punk Portál >> Fórum >> Kultúra >> S.H.A.R.P.
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Skinheads Against Racial Prejudice

Elejére << Előző < ... 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-01 14:46:57 (14)
figyelj faszkalap, nácizzál a jó kúrva anyádnak otthon a wc-ben mikor szopatod apádat.
de mindegy nem foglalkozok többet veled
már elég nagy segget csináltál így is az arcodból, de növeld csak ha akarod, én kivonom magam ebből
te nem is vagy ember, igazi kis szar vagy aki azt se tudja mit beszél
és megkérlek hogy hanyagold a skin topicokak, de szerintem a punk topicokat is elkerülhetnéd, meg úgy a netet is
próbálkozz valami hatecore os oldalon, ott találhatsz a te szinteden levő embereket.
[előzmény (13)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-01 14:40:09 (13)
Mihelyst megérkezik a vonatköltség nácikám már indulok is pestre.
Egyébként te fiú vagy, vagy lány? csak mert találtam rólad egy képet a skinhead.hun és nem igazán tudtam eldönteni.

© SKAzofrenválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-01 13:30:32 (12)
hát nemtom. engem is oltanak hogy náci vagyok pedig kb annyira hasonlitok egy nácira mint egy diszkósra kb. a fuck off nazi felvarromrol nem is beszélve amin mindenki a horikerit látja nem az öklöt ami SZÉTBASSZA. nemsokára letolom a hajam azt jo lesz. akkor majd nácizhatnak kedvükre a fehér fűző miatt is. pedig kurvára nem azért teszek azt a bakancsba. most ebbe is beleköthetsz clash csak semmi értelme nem lesz annak amit mondasz. mert kezdettől fogva hülyeségeket beszélsz. nem értem mért kell egy madzag szinét elvi kérdésnek tekinteni mikor a fehér fűző egy fekete bakancsban ugyanugy jelentheti az összetartást mint a mostanában divatos náci eszme egy jelképét... clash rólad az a véleményem hogy egyszerűen nem látod át az összefüggéseket és ezért inkább sértegetsz és kritizálsz mindent illetve mindenkit. ha SkinheadB-vel találkozol szeretnék én is ottlenni ugyhogy előre szólj. köszi.

Oi! Against racism!

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-01 13:00:19 (11)
magyar oldalak:
http://skinhead.hu/uniteandwin/
http://radicalroots.uw.hu/

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-01 12:55:22 (10)
túl azon, hogy akik a skinmozgalommal szimpatizálnak ma magyarországon, azok nagyrésze punk volt korábban, vagy ma is punknak vallják magukat.
street-punk, skin, tökmindegy...
Én meg becsülöm azt, aki lemeri tolni a haját, bombert vesz, bakancsot, és felvállalja azt, hogy nem náci. A népek persze azt hiszik, hogy náci, éppen ezért egy metrón-villamoson végrehajtott trip olyan,m intha sárga csillagot basznának rád.
Én legalábbis úgy érzem, amikor megbámulnak a bomber-bakancs miatt és esetleg a fuck nazis kitűzőről csak a NAzit birják elolvasni...
NA, hol az a kurva EMO-OI! topic?:)
[előzmény (9)]

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-01 12:47:14 (9)
a punknak azért több van.
1. gondolj bele, egyre több punk zkr. rak bele a dalaiba ska-t, ráadásul a punknak szerintem nem is az MC5,STOOGES féle vonulata a meghatározó ma,
hanem a sokkal nyersebb (értsd kevésbé művészi), utcai iránya.
És innentől kezdve nem elkerülhető az állásfoglalás a skinheadkultúráról.
2. Ma egyre többen hirdetik a 2 szubkultúra egységének fontosságát (punks and skins united), és ha jobban megnézed, a kettő egyre inkább közelit egymáshoz, és nem csak a zenében...
[előzmény (6)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-01 12:45:26 (8)
igen
[előzmény (5)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-01 12:45:15 (7)
befognád végre a szétbaszott szádat köcsöggyerek?
már segget csináltál az arcodból elégszer.
mondtam, ha valami nemteccik találkozzunk és megbeszélhetkük
hétfö?
[előzmény (6)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-01 12:09:45 (6)
Értem én ezt a nagy felvilágositós hülyeséget.
De miért pont egy punk portálon kell skinhead felvilágositást tartani, miért nem lehet valami metál fórumon vagy diszkóson vagy katolikuson, azoknak sincs semmi köze a skinheadekhez.

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-01 08:27:39 (5)
Hát, ennek a szobának annyi értelme lenne sztem csak, hogy felvilágositson
embereket, mi is a SHarp, meg az, hogy skinhead....

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-01 01:30:00 (4)
Logó:

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-01 01:29:43 (3)
Van mar 5 skinhead topic...

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-01 01:29:06 (2)
Sztori:
http://www.skullyrecords.com/skinheads.htm

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-01 01:12:59 (1)
Skinheads Against Racial Prejudice



Elejére << Előző < ... 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32