Punk Portál >> Fórum >> Kultúra >> Filmek, amiket most láttunk
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Mozik, mozifilmek, filmes élmények, ajánlók, stb.

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 ... > Következő >> Végére

© csapdabacsaltallatválasz erre | adatok | e-mail - 2013-06-22 13:19:43 (15786)
Pandorumot tegnap megnéztem és tényleg geci király!!!!!!!
[előzmény (15777)]

© Deravenválasz erre | adatok | e-mail - 2013-06-21 18:53:37 (15785)
Tavaly Marienbadban
Hát ezt újra kell néznem más lelkiállapotban, mert egyelőre Hitchcock viccesen egyszerű cameo-ján kívül egyetlen pozitív dolgot sem tudok mondani, mert néha úgy érzem, kibaszott durván erőlködik a film. Mondjuk a maga korában lehet, hogy istenítettem volna, biztos újszerű volt meg minden, de ez most nekem nagyon nem jött be.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-06-19 19:13:09 (15784)
utóbbiba belekeztem. Gondolom nem kellett volna... :-s
[előzmény (15783)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-06-18 10:31:21 (15783)
Másnaposok 3 (2013)
protokollból végignéztem, de igazából nem számítottam semmi jóra. az egész egy erőltetett folytatása a már érdektelen második résszel zuhanásban kezdő franchise-nak, eredeti hülyeségek mellőzésével. Goodman is gáz benne, de ezt a Chow faszit úgy ahogy van bedarálnám, annyira mocsok idegesítő 10/5

A fantasztikus Burt Wonderstone (2013)
szeretem a bűvészes filmeket, gondoltam teszek vele egy próbát. nem igazán kellett volna, mert itt még a szebb napokat megélt Steve Buscemi is szegény annyira gáz, hogy jáááj. tipikus hálivúdi klisés hígfos, nettó két darab humoros jelenettel (nézőközönség eltüntetése, kambodzsai mágia-osztás) 10/5

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-06-17 09:15:21 (15782)
Jack Reacher:
A film elején látottak kellően nagy kérdőjelet raktak a történetbe, hogy akkor most miért történt amit láttunk. Viszont már 10 perccel később szép lassan a néző is megoldja a bűnügyet. Jobban örültem volna ha nézőre hagyják a gondolkodást és a nyomozást JR bácsival, de mivel a mesterlövész arcát elspoilerezték, így ez a része nem volt túl izgalmas. Inkább csak a rosszak iránti ellenszenv hajtott, hogy vajon mennyire nagy büntetést kapnak a végén a tetteikért. Voltak poénok is, bár egy jelenetben Leslie Nielsen filmekre jellemző esetlenkedés ment. Délutáni szieszta közben TV-ben meg lehet nézni akár többször is, de nem egy szupermozi.
Egyetlen hatalmas negatívum, hogy
***SPOILER***
a gonoszoknak nem adtak igazi okot, miért is akarják bekebelezni a lelőtt csaj hajdani férjének a cégét! Ok, hogy terjeszkedni akarnak és olyan konszern van a cég kezében ami nekik kell, de említette az ügyész csaj, hogy csupa haszontalan dolgokba fektetik a pénzüket és hogy ez mire jó, az nem derül ki. Majdnem olyan ez a felállás, mint a Bolygó Kapitánya rajzfilmben a környezetszennyező karakterek. Okuk nincs arra amit csinálnak, de jó gonosznak lenni! :-s

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-06-17 00:46:29 (15781)
nem tudom, moziban neztem
[előzmény (15780)]

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2013-06-16 23:08:01 (15780)
le lehet szedni már?
[előzmény (15779)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-06-16 16:48:45 (15779)
http://youtu.be/0jN3rXLYcXk
[előzmény (15778)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2013-06-16 16:46:06 (15778)
regen irtam mar ide, de most be kellett jelentkeznem, This is the end megbaszott es az arcomra elvezett, annyira kurvajo.

© a_dead_copválasz erre | adatok | e-mail - 2013-06-16 15:16:58 (15777)
tegnap este két filmet néztem meg

lords of salem: ez ugye az új rob zombie film. hát. kicsit gagyi, de a nagyobb baj az hogy vontatott és unalmas. az ijesztő-dolog-történik-aztán-felébred-a-csaj-és-kiderül-hogy-az- egészet-csak-álmodta kártya körülbelül 10.000x van kijátszva. a végén viszont legalább van egy negyed órányi rob zombie-féle őrültködés, az vicces.


pandorum: a legjobb sci-fi, amit életemben láttam. kisebb dolgokba bele lehetne kötni, de amennyire jó a sztori és a kivitelezés, egyáltalán nem érdemes. nem akarok lelőni semmit a sztoriból azoknak akik esetleg még nem látták, mert a film fordulatokban rendkívül gazdag, a végén egy olyan "mi a kurva anyád vaaaan!?" típusú álleesős csattanóval. nekem nagyon tetszett, csak ajánlani tudom :-)

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-06-14 22:58:54 (15776)
A Sweeney osztag (The Sweeney)
Kibaszott körbekúrt szar film! Bűnözőket üldözős, de semerre sem tart, csak agonizálnak, hogy bassza a csávó a kolléganőjét, meg milyen kemény az osztag, de végig csak 3 tagot mutatnak. Sok sebből vérzik az egész, de olyan hihetetlen aláfestő zenék vannak mint az új Batman filmekben, de már csak ahhoz is, hogy megérkezik valaki kocsin és kiszáll! :D Semmilyen korosztálynak nem ajánlom!

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-06-12 08:05:46 (15775)
Lincoln (2012):
Daniel Day-Lewis még mindig fantasztikus színész, ismét hatalmasat alakított. Azon tűnődöm, hogy már a sokadik maszkírozása, ami tökéletesen áll neki. :) Rengeteg arca van, ennek köszönhetően most Lincoln figuráját is fantasztikusan el tudta játszani. Nem tudom hogy mennyire adták vissza a valódi Lincoln lelkületét, de itt most kedvességével, bölcsességével ő viszi a hátán a filmet, mindenki más csak nyavalyog meg problémaforrás. :) Ami viszont meglepő volt, az Tommy Lee Jones kosztümben! :) Ha jól tudom, még nem nagyon lehetett látni ilyen szerepben.
Jó kis film, persze nem hosszra, mert 2 és fél órás, viszont pár jó jelenetet kivéve, eléggé lapos. Sok a politikai vita benne, amik szükségszerűek, ha már a néger rabszolga-felszabadítás a téma.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-06-12 07:50:11 (15774)
Szörnyszülöttek (Freaks) - 1932:
Egy megszokott egyszerű elcsábítós, megbosszulós film. Ami viszont már nem átlagos, hogy mindez egy cirkuszban történik testi fogyatékos emberek között, akik valójában is, a "színészek" akik játszanak, ténylegesen torzak, nyomorékok. Ma már nem félelmetes, nem rettenünk meg tőlük, láttunk már a TV-nek és internetnek hála borzasztóbbakat is, de abban az időben bizony ez kemény horrorfilmek számított. Mondjuk a lábatlan, kar nélküli, zokniba bugyolált néger csókára párszor csak pislogtam. Nem történik semmi gusztustalan a filmben, egyszerűen a látvánnyal akar ijesztgetni.

© Deravenválasz erre | adatok | e-mail - 2013-06-11 00:28:16 (15773)
Zolnay Pál: Fotográfia
Uh, elég jó. A magyarok elég jók voltak mindig is ebben a lassan felépített de valóságot közvetítő nyomorban, és vicces, hogy a filmben szereplő falusiak pont mennyire nem szeretik látni a valóságot vissza a fényképeken.

© Swen9000válasz erre | adatok | e-mail - 2013-06-08 22:22:12 (15772)
olvasd el a könyvet!!!
[előzmény (15771)]

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2013-06-08 03:16:50 (15771)
tajtékos napok - hát ez nekem túl francia volt. pedig én kajak bírtam az álom tudományát meg a többi korábbit, de ez kb az első 5 perc után baszta ki a biztosítékomat, és csak nagyon rövid részek erejéig engedte visszakapcsolódni, az meg kevés volt hozzá hogy rendesen tudjam élvezni. amúgy a sztori meg vizualitás meg színészek különkülön mind tök jók, csak maga az egész miliő, amit lefest a film olyan szinten áll távol tőlem hogy az beszarás. szóval bár valószínűleg nem csak a filmen múlt hogy úgy jöttem ki a moziból hogy hú 'sszameg gáz de én ennél ezerszer jobban élveztem egy tomcruise-os scifit (ezzel arra akartam célozni hogy nem vagyok nagy filmesztéta), szerintem tényleg túl tömény az egész ahhoz hogy az ember kibírja azafajta émelygés nélkül, ami akkor kap el ha belesétálsz valami fura csávó kölniszag-felhőjébe ami kibaszottul büdös.

viszont a vhs 2 egész jó, a horror topikba írtam egy kicsit bővebben róla.

© Deravenválasz erre | adatok | e-mail - 2013-06-06 12:49:34 (15770)
Megnézettem Vendellel meg Dáviddal az 1986-os egész estés Transformers rajzfilmet, és szerintük legalább felért egy Sátántangóval, mert annyira nem történik benne semmilyen jó, egészen persze a végéig, de akkor az már kb olyan, mint egy szürreális álom, szóval akár azt is vehetjük, hogy még halál előtt behaluzták a jók, hogy amúgy nyertek, pedig nem. Amúgy arról beszéltük, hogy a kissrácok, akik anno már lassan 30 éve elmentek megnézni a mozikba ezt a filmet, milyen érzés lehetett nekik végignézni, ahogy legyilkolják kedvenc karaktereiket, mind ez persze csak azért, hogy egy újabb sor akciófigurát vezesethessen be a Hasbro.
Aztán hajnali kettőig Robot Chicken válogatott részeket + Nyomi szerencsétlen utazásait raktam be nekik, végül az egész nyomort egy szánalmas Starcraft partival akartuk megkoronázni, de akkor hirtelen mindenki, még Vendel is, az ötlet gazda elmenekült a saját szobájába.
Tartalmas este volt, azt hiszem.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-06-03 11:30:09 (15769)
"a 4.rész a rossz" akartam írni

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-06-03 11:29:48 (15768)
Die Hard 5
Eztakurvaszart! Azt hittem a . rész a rossz, pedig az csak egy gyenge Die Hard film lett, de ez. Ez hulladék. Lényegében nem is Willis bácsi a főszereplő, hanem a fia, ő csak megy utána és végig azon megy a vita, hogy de béküljenek már ki, de a srác nem akarja, de McLane csak erősködik. Aztán mikor megtörtént a film nagy csavarja és jönne az nagyobb hangvételű terrorfenyegetés, na akkor lesz vége a filmnek! Willis meg végig unja magát. Komolyan mondom lassan akkora rakás szar, lecsúszott színész lesz mint Nic Cage.

Még mindig tartja magát az állítás, miszerint, amióta nincs haja Bruce Willisnek, azóta nincs jó filmje sem.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-05-30 20:53:08 (15767)
Haverom olvasta a könyveket, meg még utána is járt sok dolognak és azt mondja, hogy úgy jön össze a 3 rész és azért vannak benne olyan karakterek is akik a könyvekben nincsenek, mert sok mellék dokumentumot és feljegyzést is feldolgoz, kis, nem annyira ismert könyvekből is lettek kiragadva karakterek, helyek, történések, így már mondjuk érteni.
Nekem összességében annyi bajom van vele csak, hogy kicsit komolytalan!

© Placekválasz erre | adatok | e-mail - 2013-05-30 14:48:07 (15766)
Ha jól sikerül a többi rész és nem érzem bénának, erőltetettnek őket, akkor jól fog vizsgázni. A többi két résztől teszem függővé a megítélést.
[előzmény (15765)]

© Placekválasz erre | adatok | e-mail - 2013-05-30 14:45:13 (15765)
A trióliga hangulata teljesen más. Én sem értem, hogy tudtak egy 308 oldalas könyvből 3 részes filmet csinálni. Nyilván ez már marketing fogás.

Ha ezen felülemelkedünk, akkor szerintem teljesen jól bemutatja a tolkieni világot. Nyilván megspékelik a könyvtől eltérő történetekkel (hozzátenném, hogy a trilógia filmváltozatában is belekerült olyan dolog, ami a könyben nem történik meg valójában, ami inkább zavaróbb, mert ott azért volt miből válogatni), ami nekem személy szerint nem fájó.

Egyébként én csalódott voltam, amikor vége lette a filmnek, mert az elvárásom az volt nekem is, hogy 1 filmben fogják megvalósítani a történetet. Idáig szerintem jó volt, kíváncsi vagyok, hogyan tudják tovább vinni a szerző által megálmodott világot. Képi világa gyönyörű, csatajelenetek ott vannak és a részletekre is figyeltek.
[előzmény (15762)]

© dez-cadenaválasz erre | adatok | e-mail - 2013-05-27 21:39:58 (15764)
Goon - 2011 - Seann William Scott egy érdekes figura, aki tudja is magáról, hogy annyira hülye, hogy nem értene semmihez, ezért egy áltaogs biztonsági őr melója van, de azt felfedezik, hogy annyira jól tud verekedni, hogy beszervezik egy hokicsapatba. Igazából semmi extra nem volt a filmben, de legalább volt valami értéke, és nem arra törekedett hogy egy mainstream holywoodi fos legyen. Kicsit hasonló a Csontdaráló és a Gépállat SC féle sportos harci vígjáték filmekhez.

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2013-05-26 20:07:05 (15763)
Maniac - sajnos az eredeti verziót nem láttam még szóval ( remake lévén ) hasonlítgatni nemtudok de amúgy elég fasza kis film ez. ez a vélemény amúgy nem szilárdult meg bennem egészen a legvégéig, amikor a utolsó jelenettel az egésznek megszilárdul a szimbolikája és egy kerek egészt alkot. addig így vaciláltam hogy ez most vagy nagyon jó, vagy nagyon szar. de jó. egyrészt a gyilkosságok full realisztikusak és emiatt kibaszott felkavarók, és ezen az egészen dob és csavar még egyet a pov kamera. frodó vicces, mint sorozatgyilkos, a csaj (aki amúgy iszonyat durván szép) mégjobb. egyedül az "eredetsztorit" éreztem kicsit mondvacsináltnak mert szerintem normál esetben attól még nem lesz valaki sorozatgyilkos hogy az anyja egy prosti aki néha a gyereke szeme láttára teszi a dolgát, de hát nem vagyok pszihológus. nézzétek meg

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-05-21 11:51:45 (15762)
A Hobbit
Egyelőre ez így nem győzött meg. Átment a jó kis atmoszféra vicces, mókás gyerekmesébe (bár állítólag a könyvek is ilyen beállítottságúak), tele van megvalósítási hibákkal amik közben barátnőm is a fejét fogta nem csak én. Nézhető meg gyönyörűséges, de a trilógiához képest nagyon hátul van.

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2013-05-20 11:32:53 (15761)
toxic avenger - vicces szar

insidious - a trailer alapján valami szarráparáztatós dologra számítottam de amikor az egyik szellem megjelenik és ránéz a nőre és konkrétan úgy néz ki mint egy igénytelenebbül összerakott mellékszereplő a buffy a vámpírok réméből akkor a parafaktor lement nullára, főleg mert utána még a kezeit maga elé tartva el is indul mint ahogy azt a scooby dooban csinálták a gonoszok. komolyan mondom ilyen gagyi mellétrafálást rég basztam, ami csak azért szomorú, mert tök ígéretesen indul a film. aztán a végére megint egy kicsit izgi lesz, de már csak a saját szar világán belül tudja fenntartani az érdeklődést szóval kb csak azért néztem végig mert kíváncsi voltam hogy hogyan fogják lecsapni a végét, és hát, sokkal szarabbul tették mint ahogy azt gondoltam hogy fogják. azért a viaszbábu fejű görcsösen vigyorgó gecik a másvilágon meg a patás darth moul jól néz ki benne.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-05-18 13:25:30 (15760)
Ezt mondjuk tökéletesen várható volt a 4 után
[előzmény (15759)]

© TaaTválasz erre | adatok | e-mail - 2013-05-17 19:01:52 (15759)
A Die Hard 5.-öt aki még nem nézte meg, az ne is tegye... kemény B kat...

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2013-05-17 07:13:17 (15758)
Tehát akkor jó film.
[előzmény (15757)]

© a_dead_copválasz erre | adatok | e-mail - 2013-05-16 23:47:34 (15757)
star trek into darkness 10 / 9,5. érdemes moziban megnézni szerintem.



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 ... > Következő >> Végére