Punk Portál >> Fórum >> Kultúra >> Rajzfilmek
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Rajzfilmek és animációs filmek

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 ... > Következő >> Végére

© lujza66válasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-14 09:11:07 (310)
ilyenkor szombat délelőtt 10 körül az m2-n nagyon klassz, régi amcsi rajzfilmek mennek.. tök jó, ajánlom, ha vki a pénteki mulatozás után felkel ilyenkor.. :)

Dan: Alíz csodaországban? ha esetleg érdekel, megvan az eredeti, (asszem 1951-es) "magyarul beszélős" változata :)
ha nem, nem, csak gondoltam azért szólok:)

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-06 20:56:15 (309)
Lehet nyomni a regi kvarcjatekokat PC-n is, egy idoben teljesen ra voltam kattanva. Guglizd meg pl. azt, hogy game and watch emulator. Van egy Jatek topic, de ott foleg szgepes jatekokrol van szo, tolem lehet igazi jatek topic is.
[előzmény (307)]

© lujza66válasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-06 20:08:03 (308)
ja. aztán nem loptam el a dzsiájdzsót.. pedig rengeteg volt a srácnak, fel sem tűnt volna.. de a lelkiismeretem már nagyon fejlett volt 6 évesen is.. :))
[előzmény (307)]

© lujza66válasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-06 20:06:26 (307)
G.I. Joe.. húúú.. mikor kicsi voltam, a szomszédban lakott egy testvérpár, egy csaj, meg egy srác. és nagyon szerettem náluk lógni. és egyszer majdnem elloptam a sráctól egy dzsiájdzsót, mert annyira nagyon tetszett. anyuéktól nem kaptam ilyesmit, mert hát lányból vagyok.. de mikor átmentem, és vittem a babát, azt lepasszoltam, és játszottam a katonákkal:)) a kedvencem egy ilyen sziklás, vagy hegyi, (fehér-szürke)vagy milyen terepszínű ruhás volt, a mai napig előttem van az a bábu:)) pedig.. nagggyon rég volt már:))
de attól még volt tixi babám is, az olyan volt, hogy csak egy baba fej, aminek a hajával lehetett fodrászkodni. imádtam fodrászkodni is a babán:)
tényleg.. ilyen régi játékok topic nincsen?:) bár nem lenne olyan érdekes.. csak nem akarok offolni.. :(
(sunyiba még gyorsan hozzáteszem, hogy a kvarcjátékokat is szerettem, meg a komodor64-en a donald kacsás játékot, meg a golfosat, és a világító búgócsigát, a legót, és a színezőket, rajzolással napokig elvoltam kaja nélkül:)) és persze rajzfilmnézés.. ami itt a lényeg.. :)) )

jah. és doktor bubót megcsinálják musicalben is, ha vki nem hallotta volna, és érdekli.. nem tudom milyen lesz..

[előzmény (305)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-06 19:44:31 (306)
En annakidejen egy ezresert vettem a Honeyball-os sracoknak, ugy latszik, mennek le az arak.
[előzmény (305)]

© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2007-04-05 18:24:14 (305)
Nem is terveztem hogy dvd-t fogok ma venni, de megláttam egy G.I Joe-t 300 forintért és nem volt szívem otthagyni

© lujza66válasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-19 14:40:15 (304)
nagyszerű! akkor remélhetőleg én is:))
[előzmény (303)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-19 14:37:05 (303)
A heten talalkozom Mamintivel.
[előzmény (302)]

© lujza66válasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-19 14:30:47 (302)
jaja, az is megvan:))

és egyébként jó lesz tényleg nyélbeütni a dolgot, mert tönkremegy a csoki:)) és jár majd mellé még egy bónuszapróság.. de ha nem tetszik, vissza lehet küldeni:))
[előzmény (300)]

© lujza66válasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-19 14:28:28 (301)
micsoda gyerekszobád lehetett:DD hát igen.. mindenkinek más ugrik be bizonyos dolgokról.. :)) de amúgy tényleg, ezzel a hüphüphüp cuccal elég sok poént ellőttek akkoriban:))
[előzmény (299)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-19 14:21:43 (300)
Nekem a Vakond a varosban volt/van? meg konyvben, az is kiraly.
[előzmény (298)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-19 14:20:55 (299)
a barbapapáról a kretén újságból van egy emlékem, amikor barbapapa a varázsmondat (hüphüphüp-barbatrükk) elhagzása után egy koromfekete hímvesszővé alakult. ezek után szerintem ki lehet találni, hogy a következő rajzolt képkockán barbamama milyen formát öltött. lehet nem mindenki ugyanarra fog gondolni... :-D

© lujza66válasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-19 14:11:21 (298)
azért is azt írtam, hogy "szerettem", mert ma már nem hiszem, hogy különösebben tudnám élvezni őket, de kicsiként jó volt. nem minden jó utólag visszanézve, ami 7 évesen még tetszett:P .. szerencsére az emberek változnak, az izlésük is vmelyest, de vannak dolgok amik viszont megmaradnak.. ez így fasza sztem:)
a vakond nadrágja amúgy a mai napig megvan mesekönyvben, és boltban is láttam, fullra úgy ugyanaz a kötés, a sztori, minden, mint a nyolcvanas évekbeli kiadásban.. nagyon komoly:)) és fasza, hogy még ilyet is lehet kapni!
amúgy a m2-n fél hét fele szokott lenni az esti mese, és ott van ilyen, hogy vízipók, meg magyar népmesék, meg frakk, meg kukori.. néha tök jó elcsípni:) mikor gargalizál a maci:) na mindegy.. :D
[előzmény (297)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-18 17:44:43 (297)
Az elso bekezdesben szereploktol rosszul vagyok...

Kisvakond kurva jo, szerencsere vettem egy 6 DVD-s valogatast Kinaban, csak ido kene vegignezni.

A bizniszt most jovo heten mar mindenkepp elintezzuk.
[előzmény (296)]

© lujza66válasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-18 17:41:35 (296)
nekem meg ami még az eszembe jutott, az a "hüp-hüp-hüp barbatrükk", és a muminok:D ezeket is szerettem, úgy emlékszem..
és most egyik nap reggel a dzsetszon család ment, azért is odavoltam.. mindig olyan izét akartam, ami végigmegy a házon, és csak rááll az ember, és az viszi, nem kell gyalogolni:D nem vagyok lusta:D

ja, Dan.. nekem csak ilyesmik vannak, hogy rózsaszínpárduc, mekk mester, kisvakond, menőmanó:)) a többi pedig vagy diznis, vagy spongya, vagy.. vagyis ilyen "maiak".. :) ezért is örültem nagyon a nilsznek.. vagyis, ha majd meglesz:) de, ha összefutok villifoggal, vagy vmi érdekességgel, szólok;)

© Brassknuckleválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-18 00:11:01 (295)
az télleg elég atom volt :D
én még a kablamot nyomattam... hu hát az kurvanagy király volt. de szerintem erről már volt szó, de lehet hogy csak dezsávű. vagy valami.
[előzmény (291)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-17 13:46:08 (294)
A Samurai lehet, hogy majd igen.
[előzmény (293)]

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-17 06:16:24 (293)
Nekem a Pom-Pom meséi van meg plusz a teljes Samurai Jack sorozat. Érdekel?
[előzmény (289)]

© lujza66válasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-14 08:02:35 (292)
sztem 40 év múlva nem is fogok élni:D de, ha mégis, akkor biztos durvának fog tűnni, hogy honnan hova jutottunk.. vagy azért, mert minden extrahiperszupermodernizé lesz, vagy mert ismét bunkósbottal járunk majd vadászni.. :D hát.. majd elválik:)

Kukori az nagyon kemény.. sztem azt teljesen az élet írta.. annyira tipikus férfi-női karakterek:D kukori mindig vmi faszságot csinál, kotkoda meg házsártoskodik, de azért igaza van mindig:D

ja, és Doktorbubó. hát az is ilyen durva, olyan szövegeket nyomnak benne, amik néha nem is igazán érthetőek gyerekeknek, vagy legalábbis egész másképp lehet értelmezni:D

(editnek: bámulták mikor megszületett, félig macska, a többi meg eb..:D ;) )
[előzmény (289)]

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-13 18:42:28 (291)
Catdog szerintem isten. És nem csak a Rancid Rabbit nevű szereplő miatt, bár ő viszi a prímet.
[előzmény (285)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-13 15:50:42 (290)
JEeeeeee, megvettem a Fehérlófiát, nagyon perverz!!!! Rettegek tőle...

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-13 12:58:58 (289)
Kukori kiralysag. Meg a Vuk is. Most szereztem egy Frakk adagot is.

Arra is gondolj, Te mit fogsz latni mondjuk 40 ev mulva... Az is durva lesz.
[előzmény (288)]

© lujza66válasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-13 11:36:21 (288)
nekünk is ájtitink volt:D
na ez a jó szó rá.. sokkoló.. :D mikor el sem tudod képzelni, hogy milyen lenne nem szürkében a "világ", aztán egyszercsak kékké válnak a törpök.. :D kemény dolgok voltak ezek:)
és ez ilyen tök apróság végülis.. mert mondjuk egy nagymama mennyi mindent élhetett meg.. az milyen durva.. háborút kicsiként, aztán forradalmat, kapálást, földművelést, állattartást, pottyantós wc, max. heti egyszeri húsevés, kézzel nyomkodós ff tv (egy utcában egy db), lovaskocsi, földutak, kutakból ivás, szappannal kézzel mosás, fotós évente 2szer házhoz ment képeket csinálni, stb. ma meg.. mobiltelefon, angol wc, hús hússal, krumplicukor helyett édességhegyek, virtuális tevetartás, autópályák, mosó- és mosogatógépek, távirányító, plazma tv, kocsik minden mennyiségben, stb.
remélem kicsit sikerült szemléltetnem, hogy a mi kis ff-ről színesre váltott tv-nk ilyen emlékezetes maradt.. akkor az idősek miken mehetnek át az évek során:)
bocs az offért..
ma jutott eszembe, hogy a vukkot is nagyon szerettem.
és állítólag a bambit is, meg a hugo a vízilovat is, amit moziban láttam pár évesen először:D és a kukori és kotkodát is, lúdas matyit, és volt egy mackós mese, aminek nem emlékszem a címére, de imádtam..
[előzmény (286)]

© lujza66válasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-13 11:16:51 (287)
jah, hát okozhat képzavart gyerekeknél az ilyen rajzfilm, az biztos:D
[előzmény (285)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-12 22:08:13 (286)
nekem egy olyan emlékem van, hogy a mese előtt egy ilyen csigás animáció volt... akkor lett színes tv-nk (ITT - de nem nokia), és teljesen sokkolt az, hogy a csigának szivárványszínű a háza, nem pedig szürkeárnyalatos :D
[előzmény (282)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-12 22:04:27 (285)
egy reszt lattam ebbol a cat-dog-bol, amikor az egyik megsertodik, es vilagga megy... eleg beteg volt.
[előzmény (284)]

© lujza66válasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-12 21:51:10 (284)
willifogg, meg a kis pocok.. tikó:))) háháhá:))) de mindig ott volt a sunyi ellenség, hogy megakadályozza őket, hogy elérjék a célt:D már el is felejtettem.. sok sikert hozzá.. ha kezem ügyébe akad ilyesmi.. én szólnék úgyis..

rajzfilm.. macseb.. ez.. olyan morbid, de hétvégén pároztatva lett a kutyánk, és amikor "összeragadtak" .. szegények.. pont úgy néztek ki, mint a macseb, csak kutya volt mindkét felén:D olyan bunkó vagyok.. az intim pillanatukat így kiadom.. :( de.. tényleg tök úgy néztek ki.. ja, és, ha már úgyis rajzfilm topic, és a kutyámról írok, akkor hozzátartozhat még az is , hogy Szkubinak hívják:) (és imádom, mégha ebből nem is úgy tűnik)

[előzmény (283)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-12 21:14:31 (283)
A pingvinest en is lattam...

Nekunk a 0001-es videokazin volt rajta a 80 nap alatt a Fold korul rajzfilm legutolso resze. Azt kene meg beszerezni, remelem meglesz valamikor.
[előzmény (282)]

© lujza66válasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-12 17:32:04 (282)
nem is szar:P :D
nekem biztos azért maradt meg kedvesnek, meg mókásnak, mert mikor színes tv-nk lett, a hupikéket néztem meg rajta először.. és hatalmas élmény volt, végre értelmet nyert a "hupikék" szó, a szürke törpök után:D
telihátas gyalogkakukk?:D te jó ég:D az kemény.. nekem a vádlimon van, hátul, középen.. tök szeretem:)

egyébként megnéztem ezt a Táncoló talpakat.. hát.. azt hittem jobb lesz:( így aranyos volt, de kicsit untam:(
viszont, még karácsony előtt láttam a madagaszkáros pingvinekből amit csináltak ilyen ünnepi rövid kiadást, hát az hatalmas:D nagyon tetszett:D
[előzmény (281)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-11 20:44:19 (281)
Na jo, a hupikek torpikek szerintem szar... De regen azert neztem. Ismerek meg egy forumozot, akinek van Gyalogkakukk tetkoja, mar ha jol emlekszem. Raadasul telihatas.
[előzmény (280)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 ... > Következő >> Végére