Punk Portál >> Fórum >> Számítógép >> Dvd+-r\rw kompatibilitás
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Ami a főcímben van...

Elejére << Előző < 1 | 2

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-30 11:21:14 (13)
hat ne princot vegyel
ha van penzed akkor fuji
ha nincs akkor ritek alaput (en ilyenre irok, kb 125 ft)
ha kell tudok kuldeni kontaktot mailben h hol vegyel ...

(zp -tol nincs messze(
[előzmény (12)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-30 11:13:30 (12)
Milyen markaju lemez vasarlasat javasoljatok, ha az a celom, hogy a kiirt cuccok meg 3 ev mulva is rajta legyenek? A 3-4 eve irt CD-im felet mar nem tudom elolvasni. :(

© Fogalmatlanválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-20 17:11:15 (11)
MIndenmeglehet.....

© vnorbiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-09 13:28:02 (10)
Talán már nem aktuális, de leírom az általaom tapasztaltakat. (csak márkaneveket tudok, ezért nem írok sorozatszámot).

Pieneer (talán dvr106) író (+/- -t ír). DVD-R többmenet. Figyelmeztet a nero. Ennek ellenére én is nekiestem. Az író olvassa a többi sessiont is. A 2-3 éves LG csak az 1-t látja, (egy másik, azonos számú viszont egyáltalán nem boldogul az írott lemezekkel, fájllista megvan, néha még kevés adat is, de a korong külső része felé haladva lassul, aztán már nem talál semmit, gyorsan el is adtam). Vettem egy ASUS-t. Ez olvas minden formátumot és a multisessionnal sincs baja.

© Drizztválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-07 00:22:14 (9)
Lehet.

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-06 11:59:22 (8)
az fasza :) nekem nem, de en ugy szetbasztam utana sok sessionnal h lehet azert nem
[előzmény (7)]

© Drizztválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-20 19:59:43 (7)
Hát az tényleg durva. Nálunk szerencsére az író olvassa.
[előzmény (6)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-13 08:49:20 (6)
nem olvassa, ez a durva benne... nekem csak irom van, amivel irtam es NEM olvassa!!! kiirja h nincs rajta semmi, az iro prg az kiirja h rajta van de nem sikerult lezarni, mindig vmi errort dobott, de sessiont meg megnyitotta :) viccesss
[előzmény (5)]

© Drizztválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-12 19:15:24 (5)
Mind1, áthozom apám dvd-jét, ha belemegy, az író csak olvassa... :)

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-12 12:54:11 (4)
hat en is keresem a megoldast de most asszem idohiany miatt elnapolom :)
[előzmény (3)]

© Drizztválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-11 21:04:47 (3)
Köszi, akkor úgy tűnik, ez lesz itt a probléma...

Csak kár, mert a kameráról még csak apám gépére tudtam digizni, onnan meg nem igazán akart úgy dvd-t írni, hogy még marad 2 gb szabadon...
[előzmény (2)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-11 19:07:26 (2)
en megmondom neked :)

A multisession a baja :) amikor elkezdtetek irni akkor nem irta ki az iro progi pl en Neroval szoktam (az kiirja) es B Gold is, h nem lesz olvashato egyes irokon es dvd-rom okon :)

Igy minden irt DVDt multisession nelkul irj es zard le, azaz ha nem 4,7GBt irsz ra akkor szivtad a maradek helyet

En is elbasztam mar ez miatt egy DVD-R -t, mivel arra gondoltam h jo meg van 700MB hely, nem zarom le es majd nyitok ra 1 sessiont, es akkor kiirta nekem ezt h nem lesz vszinuleg olvashato, de gondoltam h azzal amivel irtam csak olvashato lesz, hat nem igy lett :(((( csak a CDiro progi latja, utana probaltam rairni egy masik sessiont es lezarni a CDt de mindig vmi errort dobott vissza, mostanra van 5 session es meg mindig nem olvassa igy kibasztam a gecibe :)
Nalam meg sztem az is bezavart h a winyon mas fajl nevek voltak mint ahogy rairtam a DVD-re, igy meg azzal is szivatott h nem talalja azokat a fileokat.

Szoval a lenyeg: ird meg meg1x es zard le, es ezutan ne csinalj sessionos DVD-t, persze ha van masik megoldas engem is erdekelni, mert nem mindig tudok osszedobni pont 4,7GB -t es ha pl 700MB marad arra meg felfer akarmi :) pl film
[előzmény (1)]

© Drizztválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-11 18:44:58 (1)
Helló!

Írtunk egy DVD+R UDF-et, multisessionban, Matsushita(Panasonic) SR-8584A az íróm típusa.

A win xp azt írja ki, hogy nem tudja a file-formátumot olvasni\rossza a lemez.

Megnéztem kompatibilitással foglalkozó lapokon, ott azt írják, hogy a dvd-m olvasni tudja a dvd+r-t. Akkor most mi van?



Elejére << Előző < 1 | 2