Punk Portál >> Fórum >> Sport >> Ultra'
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Ultras

Elejére << Előző < ... 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 17:18:08 (4)
"Ha jól emlékszem, más topikokban aktívan zsidózol meg cigányozol, pedig - ha jól sejtem - sose élted át, hogy milyen cigánynak lenni, vagy zsidónak" - nem éltem át, de ismerek cigányokat. A zsidókról meg összességében nem írtam, bár zsidót is ismerek. Te viszont nem ismersz Ultrákat.

Kurvára mindegy, hogy mik a magyar törvények.

Nem válaszoltál egy kérdésre: Téged hányszor vertek meg meccsen?

Nem értem miért jelented ki, hogy mi határozza meg az Ultrákat, és hogy mi a "lánc erőssége"?? azért mert a naplóban hallod, hogy ez meg az, azt nem biztos, hogy el kell hinni...

az rtl klub egyébként mióta közvetít, le akart paktálni az Ultrákkal, az eddigi bűnözőket szurkolóknak nevezték, és akartak valami riportot csináln, vagy mit tudom én mit, de ebből nem kérünk... Annyit sem érnek, hogy fogalalkozzak velük.

Az újpestiek erről csináltak egy frappáns kiírást:

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 17:09:35 (3)
Bigblack utolsó hozzászólása amire itt reagálnék, remélem azért olvassa...

"Ezek után nem értem, hogy te miért szólsz hozzá bármihoz is. Ha jól emlékszem, más topikokban aktívan zsidózol meg cigányozol, pedig - ha jól sejtem - sose élted át, hogy milyen cigánynak lenni, vagy zsidónak.

Most már elég abból az álszentkedő faszságból is, hogy az ultrák hősök. A Fradi 2. és 16. szektor, Újpest Ultra Korps, Viola Kaos. Nekem ne magyarázd, hogy az ultra-jelenség nem kapcsolódik az erőszakhoz. Mellesleg az ország törvényei szerint az is bűntetendő verekedés, ahol mindenki akar verekedni és ártatlanok nem kapnak pofont.
Pár szentimentális legendagyáros szeretné, ha a szurkolás gyönyörűsége meg ilyesmik határoznák meg az ultrákat. Valójában a lánc erősségét a leggyengébb láncszem határozza meg."

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 17:08:32 (2)
Goyo Te Spartan Army-s vagy?

© Goyoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 16:04:01 (1)
Nyitottam egy ilyen topicot mert már nagyon elahrapódzni látszik a vita a foci topikon belül... na hajrá lehet írni/
Forza Szeged!



Elejére << Előző < ... 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15