Punk Portál >> Fórum >> Sport >> rugby
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
nem amerikai foci

Elejére << Előző < 1 | 2

© Beastie Boyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-30 12:58:22 (26)
jaja, o'gara nagyon ponterős, főleg pontrúgásoknál!
amennyi pénzt most pumpálnak a francia rugby-be, nem meglepő, hogy Lomu így döntött:) viszont ő már tuti nem fog a top 14-ben játszani ezzel a csapattal, a harmadosztályból elég rögös az út. meg a többi csapat is olyan erős lett... brit szigetekről, meg a déli országokból szippogatják a jó játékosokat nem kis pénzért! csak remélni tudom, hogy nem lesz olyan elbaszott lélektelen helyzet, mint a fociba...
van der westhuizen megérdemelte:) kár tagadni azt, ami egyértelmű, most meg még kórház is lett belőle
[előzmény (25)]

© sds12válasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-29 09:46:22 (25)
az rossz, ha miattad veszitenek...:) roni ogi pontok tekinteteben azert eleg jol all, nem?megbocsatjuk neki ezt a kis ballepest.
nem lattam amugy a meccseket, en birom del-afrikat amugy, ok a masik kedvenceim..

Lomu megy a marseille v-be jatszani. vajon sikerul neki a top csapatok koze juttatnia a csapatot? ez a heti kerdesunk:) persze, h nem.

ezt lattad:
http://www.trinationsweb.com/news/viewarticle.asp?id=21007
en csak a pletykaknak elek. osszeesett, mert sokat drogozott!!!:)
[előzmény (24)]

© Beastie Boyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-28 12:07:35 (24)
sajnos ezt az all blacks meccset nem nagyon tudtam követni, nem volt hang, a kép homályos volt, meg ugrált, ennyit az ingyen online közvetítésről:))
a dél-afrika vs lions meccs isten volt, majdnem lehozták döntetlenre a csapatok.. az utolsó percekben viszont o'gara szabálytalankodott, aztán bűntetővel +3-mal nyert a springbok! messze a legjobb meccs volt, amit mostanában láttam! az ausztrál meccs is fasza volt, jól elkalapálták a franciákat.
később én is megtaláltam ezt a bastareaud storyt a ffr weben, a déli túrákon mindig történik valami furcsaság.. vagy verekedés, vagy kurvázás.. ilyen bebaszós kamuzás még úgysem volt:D
[előzmény (23)]

© sds12válasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-28 08:30:43 (23)
:)

uncsi meccs volt, sima gyozelem. neha kicsit ugy erzem nem vagyunk eleg kemenykedoek...
rokokokomokofoko kircsi volt ezen a meccsen, mcalister jateka is meggyozo volt, bar par labdat neha 'kicsit' elpasszolt masfele, de ezt is megbocsatom neki.

bastareaud...de nem is vertek meg, hanem bebasztt es kitalalt egy jo kis fedosztorit:) ez azert eleg vicces, nekik pedig iszonyuan kinos...minimum orokre eltiltanam. itt ez jarna neki.


http://www.google.com/hostednews/canadianpress/article/ALeqM5hDj-qnJCoujKJeiWTxYtEUoMkIKw

[előzmény (22)]

© Beastie Boyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-26 16:32:31 (22)
engem most megsértesz!:D british & irish lions azért elég jó csapat, shane williams, o'driscoll, o'gara, monye, flutey (az új-zélandi áruló), hook, o'connell stb stb, ez azért elég jó kis névsor. egyedül csak a springbok ellen ment nekik rosszul. 8 meccsből 7-et simán hoztak úgy, hogy ezeket sorozatban játszották 3-4 naponta!
holnap folty köv. új-zéland gálameccset fog játszani az olaszokkal, az már biztos:) dél-afrika vs lions-ra nem merek tippelni, multkor is szoros volt.

kit vertek meg a franciák közül? neten nem találok semmit, de chabal-ra tippelek:D
[előzmény (21)]

© sds12válasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-26 11:11:45 (21)
hat az is biztos, ma'a nonu-val se szeretnek osszefutni ejszaka az utcan....
hurricanes jatekos, mondanom sem kell:)

egyik francia jatekost megvertek a meccs utan wellingtonban...szegyen gyalazat:(

holnap olaszokat megverjuk remelem.
del-afrika az del-afrika. ausztralia, az ausztralia...
es nem akarok senkit megserteni, de a brit-irek meg...
[előzmény (20)]

© Beastie Boyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-21 11:01:42 (20)
még úgy sem tudtak nyerni a franciák, hogy plusz egy kakassal több volt a pályán a második félidőben, valaki bedobott egy élőt:D azért zidane kevésbé volt durva játékos, mint ma'a nonu:D heymans-ot elég szépen arconvállazta... aztán utána pont ő bűntetett egy céllal a második féidőben. de most tényleg jobb volt az blacks! épp megy az ismétlés. a többi meccsen is minden a papírforma szerint alakult, ausztrália megint agyon meg vissza verte olaszországot:) dél-afrika meg átgázolt a brit & ír all-star oroszlánokon, ez sem meglepetés
[előzmény (19)]

© sds12válasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-21 08:58:56 (19)
most mi voltunk jobbak, bar sok hibat kovettunk el.
ma'a nonu siman felert egy zidane-nal ezen a meccsen.
folytkov az olaszokkal.
[előzmény (18)]

© Beastie Boyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-14 19:57:13 (18)
87-ben nyertek utoljára világbajnokságot, a mezükre rá is volt hímezve 2007-ben, sokszor ráközelítettek kamerával:) szerintem ezen kívül minden összejön nekik, úgyis csak 4 évente van haha. a túráik sikeresek, az AB név reklámnak sem utolsó, a tri nation-t meg 2005 óta zsinórban nyerik, a többi déli országnak csak morzsákat hagynak szinte. naja, tényleg sokan hiányoztak, de egy olyan országot, amit még anglia is elvert a six nationön, azt illene megverni:D kelleher simán nyomhatta volna még, dan carter sérült, jerry collins-ot láttam a barbarians-be 2 hete, itt meg csak öltönyben nyilatkozgatott. ráadásul, ha a cartellel kívételt tudtak tenni, hogy a perpignan-ba játszik, akkor a toulousan-es kelleher nem tudom miért nem játszhatna de lehet, h már a kora miatt. a macallister is sharks-os, vele is tuti, hogy kivételt tettek, otthon ennyire fogyóban vannak vajon a jó emberek?:) franciaország most simán jobb volt.

© sds12válasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-14 11:01:34 (17)
majd a kovetkezot nyerjuk. adtunk egy kis elonyt nekik:)
a franciakkal mindig bajunk volt...
cave-man-t nem oltek meg, pedig szurkoltunk azert, h visszakapja ami jar neki...
azert azt is tegyuk hozza, h volt ket serult jatekosunk, akik azert a legjobbak kozott vannak, es igy is kiralyul hoztuk a meccset.

all blacks-ben biztos vagyok, egyik legjobb csapat, sajnalom, h nagyobb meccseken sosem jon/jott ossze nekik az elmult evekben.

[előzmény (15)]

© Beastie Boyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-13 11:20:27 (16)
22 - 27 a franciáknak

© Beastie Boyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-12 08:24:48 (15)
Teszt-meccs, így tuti nyer az all blacks:) ha RWC lenne, már nem lennék ilyen biztos. 2 éve pont a franciák állították meg őket... így meg majd elmondhatják, hogy felkészülési mérkőzésen 3× nyertek zsinórban ellenük. remélem, hogy adják majd élőben channelsurfing-en
[előzmény (14)]

© sds12válasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-11 12:40:27 (14)
all blacks vs france 2009. 06.13. , 20.

franciaknak annyi lesz, a hakanak orulhetnek, masnak nem nagyon.

© Beastie Boyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-05-04 21:48:29 (13)



elég drámai végjátékban a Leicester jutott a heineken kupa döntőjébe, így az ír Leinsterrel fognak majd játszani! a videót érdemes megnézni, én ilyet még nem is láttam, hogy büntetők döntöttek volna a döntőbejutásról egy rugby meccsen...

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2009-01-26 10:30:47 (12)
Hát akkor elég keveset látsz, a rugby baromira taktikus, nagyon ki kell találni a csapatokat, nem csak abból áll, hogy futsz előre..
[előzmény (10)]

© Beastie Boyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-01-25 23:32:05 (11)
az egyéni teljesítmények sokat számítanak... gondolom, itt az amcsifocihoz hasonlítod, ahol 10 ember csak azért furkározik meg fontoskodik headsettel a fején a vonal mellett, hogy kiadja az utasításokat. itt nincs ilyen, maguktól is tudnak döntéseket hozni a játékosok. de persze itt is van taktika

© jpunkválasz erre | adatok | e-mail - 2009-01-22 23:30:33 (10)
lehet nem ismerem tényleg eléggé de amit láttok benne eddig nem sok taktika...
[előzmény (9)]

© Beastie Boyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-01-22 23:10:38 (9)
át kell érezni:) itt nincs olyan, hogy alabizés, mint a többi sportágban. meg visszadumálás a bíróknak. a pénz sincs annyira jelen, mint a többi csapatsportban (van fizetési sapka). sorolhatnám, hogy miért lehet szeretni...
[előzmény (8)]

© jpunkválasz erre | adatok | e-mail - 2009-01-22 23:01:08 (8)
na ez az a sok sportágból amit nem birok és baromságnak tartok:D
[előzmény (7)]

© Beastie Boyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-01-22 22:25:14 (7)
jonah lomu tényleg a legjobb játékos volt a posztján. mára már kicsit változott a trend a szélsőket tekintve... lehet valaki az év játékosa 170 centis testmagassággal is!



© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2008-03-11 14:15:46 (6)
Jonah Lomu, a rugby Maradonája:


© sanyaaaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-29 12:38:53 (5)
gyerek
[előzmény (4)]

© sanyaaaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-29 12:38:45 (4)
Ja, csak ahoz nem árt felszerelés, ami iszonyat drága. Én mondjuk - ha láttatok már képet:) - a rögbihez sem értek, de sokkal jobb sport szerintem. Régen haverokkal játszottunk, de az csak vicc volt...
[előzmény (2)]

© Punkerválasz erre | adatok | e-mail - 2006-11-29 10:05:32 (3)
Mostanában közvetít rugby-t is a tv. Tegnapi amerikai foci meccs után láttam.

© (tematika)válasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-24 00:27:16 (2)
eddig hányan vagytok? vagy esetleg csak te vagy eddig?
(.....amúgy eszemben sincs jelentkezni,csak úgy érdekel...) az amerikai foci jobban csikol ezen a téren.....
[előzmény (1)]

© CityPsychoválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-23 22:28:49 (1)
kezdö csapat keres embereket egykis "bunyohoz"



Elejére << Előző < 1 | 2