Punk Portál >> Fórum >> Általános >> Straight Mind-Razor Edge
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
straight edge website

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 > Következő >> Végére

© xzolixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-04 12:15:47 (76)
xatix: letisztázom még1x, h az a szöveg egy netről levadászott angolról magyarra fordítás. a fordítás közben nekem is voltak negatív véleményeim vele kapcsolatban, de ha már belekezdtem, végigcsináltam. lehet, h nem a legszerencsésebb választás volt, de ezzel az elején még nem foglalkoztam. és nem vagyunk buta macsók.. hehe :P

amúgy meg csinálok egy sXe FAQ fordítást, de az is csak egy fordítás lesz! ha vkinek van kedve segíteni, szóljon nyugodtan.. amíg a polgári szolgálat elbaszott idejét töltöm, addig ráérek szótárazgtni...):

nahát a cikk megjelenéséig viszontlátásra, kezicsókolom, xAnettkAx... pff:)
na bye
xZolix

Eltergoválasz erre | e-mail - 2004-05-01 15:44:34 (75)
A honlapra.
[előzmény (74)]

© xasterixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-01 12:24:29 (74)
mármint mit csiálntam én? :)
ha a beszámolóra gondolsz, akkor azt Tutajos készítette.
[előzmény (73)]

Eltergoválasz erre | e-mail - 2004-05-01 11:27:21 (73)
Ez király..te csináltad?
[előzmény (72)]

© xasterixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-30 18:05:00 (72)
megérkezett a várva várt HOLD X TRUE turnébeszámoló a Straight Mind - Razor Edge oldalra!

http://xasterix.freeweb.hu

© xasterixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-30 18:03:48 (71)
szia Ati! én nem kaptam meg a válaszokat Gólyától, nem rendelkezem Stay Clean interjúval. elfelejtette elküldeni, vagy az email bénázhatott...
[előzmény (68)]

© xatixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-29 22:00:25 (70)
elég furcsa dolgok vannak az írásban. ha valami kívülálló elolvassa, biztos elveti az ötletet, hogy valaha straight edge-ekkel barátkozzon. ez a felsöbbrendüséges dolog meg a férfiasság szó vagy tizenötször való felhasználása egyáltalán nem azt juttatja eszembe, amiért boldog sxe vagyok. zárójelben ott vannak a fordító srác hozzáfüzései, de ennyi erövel összehozhatott volna egy újat, amiböl a sxe úgy jönne ki, mint egy pozitív, derülátó, tiszta, életerös fiatalokat összefogó csodálatos eszme, nem pedig valami tahó macsók gyülekezete

© pantalaimonválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-29 17:07:14 (69)
én csak azt nem értem, hogy ennek az egésznek mi az értelme.
(nem kötekedni akarok, csak tényleg nem értem)

© xatixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-29 16:17:13 (68)
hali asterix!

mikor lesz fent az interjú, amit még jó régen küldtél nekünk?

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-27 12:37:56 (67)
Melyik? Az oltozkodos?
[előzmény (66)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-27 10:18:26 (66)
az a szöveg egyszerűen szánalmas, pedig nem is olvastam végig
az meg pláne szánalmas aki egy ilyen írományt kitesz a honlapjára

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-27 09:55:39 (65)
Gloves

Only to be worn if you are either

a:) moshing hard

b:) singing in a band

c:) working

Hihihihihi!
[előzmény (31)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-26 18:50:13 (64)
Elindult!

kNt - Ska/punk/oi/Hardcore TopSites

nezd meg, regelj, szavazz, es elj velunk egyutt ...

tedd meg a bandakert, a klubokert meg az ingyenreklamert :)

http://www.keksz.net/topsites

© xasterixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-24 11:03:16 (63)
frissítettem az oldalt, bemutatkozik az amerikai ONE UP formáció!
hamarosan HOLD X TRUE turnébeszámoló a Straight Mind - Razor Edge oldalon!

http://xasterix.freeweb.hu

© xzolixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-22 11:32:56 (62)
jaja, így igaz, én vagyok a bűnös, Asterix csak megjelentette az írást:)
tehát minden virgácsot én kérek,. köszönöm :P

Más: ha esetleg kell vkinrek bármilyen zenekaropk vagy kármilyen mintás (sXe logo, HC logo) EGYEDI(!!!!!!) póló, az szóljon nekem és/vagy küldjön bármilyen szgépen megnézhető mintát, képet, amit fel szeretne rakni a pólókra. Rövidujjú póló 3000, hosszúujjú 3500 Ft (én 300al olcsóbban veszem, szal a postaköltség benne van). Jó minőségű, nem akarok üzletet csinálni belőle, de ha érdekel vkit, akkor megbeszélhetjük.
Helló!

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-21 14:05:12 (61)
Csak az Új Témák Nyitásába lehet és majd onnan kerül át a rendeltetési helyére, ha van értelme. Ez a lépés a sok értelmetlen szar téma kiszűrésének elősegítése végett van.

© FGválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-21 14:03:39 (60)
Hari Asterix!

Gulab vagyok. Hogyan lehet topic-ot nyitni a zenekarok közé? Köszike. G.

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-21 13:07:47 (59)
Sztem senki nem mosta ossze.
[előzmény (58)]

© xasterixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-21 12:47:31 (58)
Csók mindenkinek, végre netközelben vagyok.
van egy-két dolog, amelyet tisztába kellene most tennünk.
A Straight Mind weboldalt egyszemélyben én viszem.
Zoli megkeresett, hogy rendelkezik sxe témájú fordításokkal, s ki tenném-e azokat az oldalra. Elolvastam, s bár több helyen nem értettem egyet a fogalmazásával feltettem, mert ennek az egész hardkórosdi dolognak a kommunikációról kellene szólnia valamilyen szinten a zene szeretete, barátság stb mellett. azt hiszem ebben egyetérthetünk. na mármost a korábbiakban már leírtam, ha vkinek kedve van, leírhatja ellenvéleményét Zoli írásával, fordításával kapcsolatosan, én azt is szívesen felteszem a netre, eszem ágában sincs senki írását, így a Zoliét sem cenzúrázni, átformálni. Ha vmi észbontó nagy hülyeséget ír vki, lásd pl a Shocking Truth cikket, akkor én azt is felteszem, jót röhögök rajta, semmit sem veszek véresen komolyan.
A továbbiakban szeretném, ha az oldalamat senki sem mosná össze egy enyhén hardline beütésű cikkel, mert azt nem az oldal készítője írta, így a továbbiakban a fordítást kritizáló véleményeitekben legyetek szívesek mellőzni a többes számot. köszönöm!

© xzolixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-20 11:32:09 (57)
Kutya: ezt most általánosságban gondoltad vagy rám érted?

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-20 11:31:58 (56)
Oke.
[előzmény (54)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-20 11:24:04 (55)
Na itt veszti el az egész az értelmét...
Ha nem birod megállni h ezeket na használd akkor szerintem nincs is értelme cimkéket magadra aggatni...
[előzmény (41)]

© xzolixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-20 11:17:29 (54)
Várj Dan, félreértetted, ezzel csak azt akartam mondani, h belekezdtem a nem ivás, nem cigizés stb dologba és akkor hallottam a straight edge-ről (kiírom már inkább rendesen a nevét:) ) és hát belecsöppentem.
A cikket nem én raktam ki amúgy, hanem Ati. (bocsi..:) ) És ha jól megfigyeled, lehet, h a hardline-on van a hangsúly, de nem mellette, hanem ellene!
A szabályokról leírtam benne a saját szubjektív véleményemet, nem másolom most be, de vmi ilyesmi volt: nem kell követni senkit, saját magad formáld az egészet - persze ez csak az én gondolkodásom.
Miért kell ebből témát csinálni, erről beszélni?
Nagyon egyszerű: egy straight edge oldalon jelent meg és egy straight edge fórumon beszélek róla. Megérteném, ha a "Főzz okosan" fórumon szólnál emiatt rám, de ez a topic - nagyjából - ezen okból lett megnyitva.

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-20 10:57:51 (53)
Ha SE=sXe, akkor ennek a mondatnak mi ertelme?

És a SEről még egy valamit: én inkább vagyok nem ivós, nem drogozós, nem cigizős hardcore-t szerető ember, némi "tisztaság-büszkeséggel", mint sXe, ha érzékelhető a különbség.

Inkabb vagy sXe, mint sXe? Vagy mi??


----

Azert, mert olyan cikket raksz ki egy sXe oldalra, ami hangsulyozza a hardline-t, mert azon filozol, hogy milyen szabalyokat kell felallitani, mert szamodra ez az egesz tema. Legyel sXe, aztan jovan. Miert kell ebbol temat csinalni, ezen ragodni? Ezt soha nem ertettem.
[előzmény (52)]

© xzolixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-20 10:48:03 (52)
SE=sXe csak nem volt kedvem kiírni a három betűt:)
Miért pont én teszem "nevetsegesse, ellenszenvesse a straight edge kolykoket"? kifejtenéd?

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-20 10:43:08 (51)
Nem ismerlek, nem itellek, nem erdekelsz. Annyit mondok, hogy te teszed nevetsegesse, ellenszenvesse a straight edge kolykoket.
[előzmény (45)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-20 10:42:09 (50)
Figyi, mi a kulonbseg a SE es a sXe kozott? Nem vilagos.

Enforcernek meg koszonjuk, hogy az utobbi 1 honap elso komoly hozzaszolasat megtette, 100%-osan egyetertek vele.
[előzmény (49)]

© xzolixválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-20 10:04:26 (49)
Ehhh, Enforcer, én az előző cigizős stb. kérdésemet poénként tettem fel. Bocs, h ilyen rossz humorom van.
És a SEről még egy valamit: én inkább vagyok nem ivós, nem drogozós, nem cigizős hardcore-t szerető ember, némi "tisztaság-büszkeséggel", mint sXe, ha érzékelhető a különbség. Tehát nem fogom fel a magam 26 évével ezt úgy, mint egy szekta vagy minden áron követendő példakép.
Szaffi: ne csodálkozz rajta, éktelen bűze van ezeknek:)

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-20 09:45:17 (48)
ez szimpatikus volt.
[előzmény (47)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-20 09:41:35 (47)
Nézd Straight Edge Zoli, jómagam úgy gondolom, és nem muszáj egyetérteni, hogy a kívülállók az ilyen megnyilvánulások miatt, mint a lentebb feltett kérdések a sörről meg a cigiről, hiszik azt, hogy a straight edge valamiféle szekta, vallás, pedig nem az, de ti úgy csináltok, bazki, ha kívánod az alkoholmentes sört, akkor iszod, ha herbacigire vágysz, akkor szívod, aztán legfeljebb xjocóx Mezőhalasról azt mondja majd rád, hogy nem vagy edge már, most őszintén, kit érdekel, vagy nem tudom, lehet, hogy titeket érdekel, de majd nagyok lesztek, és akkor majd titeket sem érdekel, mint engem.
[előzmény (45)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 > Következő >> Végére