Punk Portál >> Fórum >> Általános >> Mit álmodtál?
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
álomfejtés... hehe

Elejére << Előző < ... 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 ... > Következő >> Végére

© Laney 3000válasz erre | adatok | e-mail - 2008-04-15 14:21:04 (1074)
Temetőben voltam egy olyan sirkövön aminek ágai voltak, felmásztam rá mert követett két kutya és nagyon haragosak voltak egyoflytában ugattak és vicsorogtak, nagyon féltem, tudniillik 3 éves koromban a fél arcom szétmarta egy labrador, szoval rettentö mód féltem, aztán jött a haverom aki amugyis egy vadállat és pusztakézzel ugy szétboxolta az arcát a kutyának hogy kitörtek a fogai meg mindenhonnan vérzett és nyüszitett, én meg lemásztam és elsirtam magam mert annyira megsajnáltam ahogy kinézett. fel is ébredtem aztán ujra elaludtam ekkor egy atombombát néztem végig kb 10 méterröl ahogy felrobban, tuléltem csak hus nem maradt rajtam, aztán fogtam egy dzsungelvágó kést és elmentem egy koncertre és mindenkit leszurtam mert lökdösödtek. Annyi vér lett hogy már derékig álltam benne, ekkor jött pennywise (visszatérö álom) és elkezdett kergetni, persze derékig a vérben nem lehet futni ő meg csak jött és jött és már csak egy méterre volt tölem..... aztán Barátnőm felkeltett, s kérdezte hogy miért zihálok és forgolodok álmomban.

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2008-04-10 11:07:31 (1073)
"azt almodtam csonak voltam te meg a folyo es nyaldostad a fenekemet" edesapam utan szabadon:) amugy nem tudom mit almodtam nover bekuldott morfimmal azt zum sotetseg

© krtacekválasz erre | adatok | e-mail - 2008-04-09 18:31:41 (1072)
Nem vagyok szerb. Vajdasági magyar vagyok, és nekünk KELL szerbet is tanulnunk.

© dropkickválasz erre | adatok | e-mail - 2008-04-08 20:21:29 (1071)
gyanítom nagyon várod már a Gogol Bordello-koncertet, ott lehet h láthatsz majd hasonlót...
[előzmény (1069)]

© dinidaneeeválasz erre | adatok | e-mail - 2008-04-08 20:18:20 (1070)
mert szerb vagy
[előzmény (1068)]

© Bubsyválasz erre | adatok | e-mail - 2008-04-08 20:11:17 (1069)
azt, hogy nálunk a játszótéren kb 50 vándorcigány ütött tanyát, majd zenélni kezdtek egy színpadon, és gorillát játszottak.

© krtacekválasz erre | adatok | e-mail - 2008-04-08 19:46:35 (1068)
Mért álmodok mindig a szerbtanárommal??

© krtacekválasz erre | adatok | e-mail - 2008-04-08 19:45:55 (1067)
Azt, hogy a szerbtanárom meghalt, és a suli előtt lett felravatalozva. Nagyon sírtam. Pedig nem is szeretem annyira.

© krtacekválasz erre | adatok | e-mail - 2008-04-05 20:19:51 (1066)
Azt, hogy összejöttem egy osztálytársammal, hogy egy ismerősömnek meghalt a nagyanyja, maíg náluk voltunk buliban, és hogy egy hatalmas, félelmetes gorilla tartja rettegésben esténként az utcánkat. Hasonlót álmodtam már nagy fekete kutyával (zordóval), ami átugrotta a kerítésünket, és asszem meg is ölte a kutyámat.

© Bubsyválasz erre | adatok | e-mail - 2008-03-09 09:01:43 (1065)
azt h új kocsink lett. egy kombi merci, és 3 sor ülés volt benne, és a hátsón a kárpit olyan volt mintha képregényeken tettek volta egymás mellé soba.

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2008-03-07 23:12:36 (1064)
Nekem volt egy sulitársam, akinek az volt a vezetékneve, hogy Pongrácz, és pont vele álmodtam tegnapról mára.
[előzmény (1063)]

© Pollyválasz erre | adatok | e-mail - 2008-03-07 21:42:01 (1063)
Azt álmodtam, hogy találkozta egy Pongrác nevű pasival, aki egyszerűen tökéletesen nézett ki és meghívott egy koktélra :)

© krtacekválasz erre | adatok | e-mail - 2008-03-07 14:36:24 (1062)
Hűha... Álmomban a West End City Centerben voltam Lola + Rihanna koncerten. Kicsit untam, úgyhogy nézelődtem, föl is tűnt egy szőke, rasztás pasi, aki levetkőzött és beállt tusolni a szökőkútba. Ezután odajött hozzám, meg egy barátnőmhöz, meg ott volt még egy ismerős lány is. Elkezdtünk olyat játszani, hogy megfogtuk egymás kezét, és tekeregtünk össze-vissza, lényeg, hogy ne engedd el a másik kezét (tök jó játék különben). Egyszercsak átváltott a kép, és egy ismerős várok sétányán voltam, ahonnan sokan menekültek, legtöbben cigányok(!?). Felismertem a szerbtanáromat a tömegben, és követtem, mert én is elvesztem időközben. Megállt és hozzácsatlakozott még 4 cigány. Ekkor derült ki, hogy a szerbtanárom cigány (különben nem az), a többi meg a családja. Volt egy kishúga, aki odajött hozzám, és csinált valamit az ujjaival a szemem előtt, és azt mondta:
-A vörös szemű nemsokára fekete lesz.
A következő pillanatban a szerbtanárom felé megindult egy fekete szakállú ember, akinek úgy világított a szeme, mint a macskáké a sötétben. Nagyon félelmetes volt, tényleg, majdnem összecsináltam magam, úgy néztt ki, mint aki transzban van. Szerencsére a szerbtanárom leütötte és a "zombi" meghalt. Ezután a család elvitt a putrijukba, ami egy fán volt és a fa körül volt kerítve málna-kerítéssel (málnák egymás hegyén-hátán, de szép sorban). A kislánnyal időközben nagyon megbarátkoztam, és kiderült, hogy nem csak jósolni, de varázsolni is tud. Ezt észrevette egy szatír (olyan, mint a Herculesben volt, az a kecske) és el akarta venni tőle a varázslatát. Ekkor a kislány a varázserejével "bántotta" a szatírt, de túlerőltette magát és összeesett. Ekkor a szatír odament hozzá, hogy megnézze, hol szállt bele a képessé (erre pontosan emlékszem), én meg odamentem, hogy megvédjem, és felébredtem.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-01-30 07:50:40 (1061)
Fuuh... Bob bácsival álmodtam.. iszonyat jó volt :) Megpuszilta az arcomat.... És pirítós kenyeret kért és körbejártam 5-6 éttermet míg végre az egyikben volt pirítóskenyér :p

© Szandiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-09 20:00:00 (1060)
nem bélyeget nyom a léni gyerek hanem gombát. haha
[előzmény (1059)]

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-09 16:37:59 (1059)
Cany,sztem most tedd le egy kicsit a bélyeget,pár nap aktív füvezés után majd tudsz aludni egyfolytában 18-20 órát és akkor nem fogsz ilyenekt álmodni! ;)
[előzmény (1058)]

© Laney 3000válasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-08 08:58:42 (1058)
a Mai sem volt egyszerü elöször a misfits tagjaival vásároltam a tescoban smacket és zacskóslevest a koncertjükre ahol persze én gitároztam és be voltam rugva és mkor leestem a szinpadról pont abban a pillanatban ébredtem fel és vertem bele a fejem a radiátorba. A második álom, viccesebb: Én voltam Tommy Vercett is a legjobb haverom pedig Vance Lance seggére vágtunk egy terepjárónak amiben szintén misfits szólt és tele volt fegyverekkel (Alien versus Predatoros tengerészgyalogos cuccok) bár volt amelyik csak vizet lött ki a másik pedig 2 dekás fantás dobozokat szoval behajtottunk egy laktanyár ahol katonai felvonulás volt pár embert lekaszálttam és mondtam hogy ha valami para van akkor enter és gesundheit, tehát löttem löttem mint rambó, de kifogyott a munició és Vance feladott a katonáknak mert nem mondtam el neki hogy a tescoba mikor misfitsel vásároltam. lenyulam három angol billentyüzetet és nem osztoztam vele. jött egy ezredes benyult az ablakon azt mondta busted és lelött. =/

© Szandiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-06 22:25:10 (1057)
régen még otthon mindig a liftről álmodtam hogy bent ragadtam meg hogy leszakadt meg hogy a nagymamám benne volt és meghallt ezt többször is, meghogy megállt és fölül másztam ki,de mindig a kurva lift, valoszinű mert alapból paráztam tőle.
[előzmény (1056)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-06 21:35:28 (1056)
Jah! Azok az álmok a legszarabbak, amiben sötét van és nem is tudod pontosan mi van, meg egyedül vagy. Nekem volt valami hasonló álmom régebben. Felkeltem és senki nem volt itthon, de a legfurább hogy reggel volt mégis sötét. Felöltöztem és elmentem mamámhoz aki szintén nem volt otthon. Aztán az udvaron elkezdtem gondolkodni és félni hogy hova lett mindenki. Még az utcák is tök üresek. Majd valami hülye lények kezdtek jönni a föld alól meg mindenhonnan aztán felébredtem. Jobb is! :-s
[előzmény (1053)]

© Szandiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-06 20:43:06 (1055)
és ez lesz majd a nagyigazság. elég nagy rá a valószinüség.
[előzmény (1048)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-06 20:40:35 (1054)
csodálom...:)
[előzmény (1053)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-06 20:40:06 (1053)
Az is meglehet :-)
Nóti, tényleg:DDD erre még emlékszem:)
Akkor a mai álmomat nem ecsetelném ezerötszázszor félelmetesebb volt bármelyiknél :| ... ilyen ideglelés féle volt. wáá
[előzmény (1050)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-05 21:15:30 (1052)
transPorters.... pffffff
[előzmény (1047)]

© Laney 3000válasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-05 17:55:35 (1051)
ez nekem kissé mátrix gyanus.(elme-test teória)

én azt álmodtam hogy hétpettyes katicabogár voltam és közölték az egyetemen hogy ez nem elég, a felvételihez mert legalább 110 kell a térinformatika szakra =(
[előzmény (1040)]

© CarTuuNválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-05 14:22:07 (1050)
túl sok Marvel adaptációt nézel? :D
[előzmény (1047)]

© Pollyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-05 13:42:31 (1049)
Az előbb aludtam húsz percet és azt sikerült álmodnom, hogy egy dvd-kölcsönzőben dolgoztam és egy faszi meg akart verni, mert nem volt az a film, amit keresett. Kíváncsi lettem vola az álom végére is, de pont kopogtak, ezért felébredtem.

© Szativálasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-05 01:30:43 (1048)
Nekem a tegnapi álmom volt iszonyat para, benne volt valami ősi maszk meg kegytárgy amit valaki elmozdított, így iszonyatos sötét erő fog felébredni és elpusztítja az egészt Földet. Az a szomorú és para az egészben minta baljósan előre megálmodnám a Föld pusztulását, az apokalipszist, annyira valóságosnak tűnt ez az egész azóta tényleg ezen agyalok és félek...beteg, olyan mintha valami vagy valaki üzenne ezzel...valami próféta. ÁÁÁ megzakkanok tőle komolyan...vagy csak túl sok Killing Joke-ot hallgattam az elmúlt napokban...:)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-11-05 00:48:46 (1047)
Az pont azt jelenti hogy 100 évig élsz. A foggal kapcsolatos dolgok jelentenek halált...pl. ha kihullik vagy ha lenyeled...

Én egy héten háromszor álmodok de akkor az mindig úgy végződik, hogy leizzadok vagy remegek vagy lerugom a kutyát az ágyról, néha még sírok is. Mert volt egy öt évem amíg semmit nem álmodtam :O

A tegnapi délutáni álmom se volt kutya: csak röviden. Tehát valami táborban voltam ahol nagyon sok koncert volt és hazafelé tartottunk kocsival(dorci vezetett, én anyusülés, mögöttem mixi és azt hiszem még nórika) és a szentendrei úton egy kibaszott nagy kanyarnál állt a sor mert felborult egy rohadt nagy kamion(ami amúgy úgy nézett ki mint a transformersből az a piros). Füstölgött, rengetek ember ordítva menekült de azért szép lassan haladtunk mire pont szólni akartam, h vigyázzz mert a szembelévő sávból mindjárt idecsapódik még egy kocsi. És mire kimondtam volna, mint a mátrixban, lassított felvételbe jött a szilánk a szemembe(mint a pókemberben az otto octavianus feleségének). Hatalmas robbanás, csupa vér minden...A többire nem igazán emlékszem de olyan élethű volt, hogy szabályosan kiugrottam az ágyból, folyt rólam a víz és megdermedtem 10 percre:))) előfordul. Najó így nem hangzik félelmetesnek...A többi beteg agyszüleményeimről itt nem szívesen írok....talán majd egy könyvben :P
[előzmény (1040)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2007-10-16 14:58:25 (1046)
Én meg arra keltem hogy kurrva lusta vagyok!

© Szativálasz erre | adatok | e-mail - 2007-10-16 02:00:42 (1045)
ja én is csomószor...néha elég fos..volt, hogy sírva ébredtem
[előzmény (1041)]



Elejére << Előző < ... 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 ... > Következő >> Végére